استقلال با بسته‌بندی فرهاد؛ این‌بار بهانه‌ای نیست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۳۰۷۴
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
۸۶۳
تیم فوتبال استقلال تهران فردا (دوشنبه) باید به مصاف الهلال عربستان برود. تیمی قدرتمند که به پشتوانه مالی خود همواره محل رفت و آمد بازیکنان نامدار و البته گران‌قیمت بوده و در سوی دیگر برخلاف سال‌های گذشته، این بار استقلال با تفکر «فرهاد مجیدی» به اصطلاح «بسته» شده است.

ایرنا: مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی از ۲۲ شهریورماه آغاز می‌شود و علاقه‌مندان به فوتبال شاهد تک بازی این روز میان استقلال تهران و الهلال عربستان خواهند بود و روز ﺳﻪشنبه ۲۳ این ماه نیز دیگر نمایندگان فوتبال ایران یعنی تیم های پرسپولیس و تراکتور به ترتیب به مصاف استقلال تاجیکستان و النصر عربستان خواهند رفت.

استقلال تهران با فرهاد مجیدی روزهای جدیدی را تجربه می کند. به زعم بسیاری از کارشناسان فوتبال حالا می‌توان از مجیدی انتظار داشت و وی باید برای هر نتیجه ای که رقم می‌خورد، پاسخگو باشد چرا که استقلال را در این فصل مجیدی بسته است. هر چند به دلیل خیلی از مشکلات، استقلال هنوز آن تیمی که می‌خواهد باشد، نشده اما در طرف مقابل الهلال حسابی برای دیداری که پیش رو دارد، آماده است.

نبود قایدی و تاوان سختی که استقلال می‌دهد

مهاجم کوتاه قامت اما تکنیکی استقلال برای هر تیمی خطرناک بود. مهم نبود چه تیمی رو بروی استقلال است، مهم این بود که مهدی قایدی سرحال و آماده باشد. آن وقت خیال هواداران‌آبی پوش راحت بود. هر حرکت او بوی خطر و رنگ گل داشت اما در کمال ناباوری هواداران این تیم و بر خلاف آنچه کادرفنی و مدیریت باشگاه می‌گفت، قایدی ساکش را برای حضور در شباب الاهلی امارات بست و رفت تا بازهم آه عاشقان استقلال به آسمان بلند شود.

بسیاری از موفقیت‌هایی که استقلال رقم زد به واسطه حضور بازیکنانی از جمله قایدی بود و حالا بازیکنان این تیم باید بازی بدون وی را تجربه کنند. نبود شیخ دیاباته هم مزید بر علت خواهد شد و باید دید خط آتش استقلال در ادامه لیگ قهرمانان آسیا چگونه عمل می‌کند.

فرهاد باید پاسخگوی افکار عمومی و هواداران باشد

برخلاف سنوات گذشته فرهاد مجیدی این بار استقلال را می‌بندد و باید در برابر تصمیم‌هایی که امروز می‌گیرد، پاسخگو باشد. مجیدی در هر دوره‌ای که به استقلال آمد در نیمه راه به آبی‌پوشان رسید و با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرد و گلایه‌هایی هم داشت، اما در این فصل سنت شکنی کرد و از ابتدا آبی‌پوشان را در اختیار گرفت تا خودش مهره‌چینی کند. استقلال هر نتیجه‌ای که بگیرد چه خوب و چه بد سرمربی تیم باید پاسخگو باشد.

صادق ورمزیار پیشکسوت آبی‌ها در این خصوص تصریح کرد: یکی از مشکلات استقلال این بود که تیم در نیمه راه در اختیار کادر فنی فعلی قرار می گرفت که این مشکل ساز بود اما امسال و در ابتدای فصل کادر فنی خودش تیم را بست و با این شرایط می توان در پایان فصل عملکرد آنها را مورد بررسی قرار داد تا مشخص شود شرایط و وضعیت تیم در طول یک فصل چگونه رقم خورده است، از سویی دیگر کادر فنی هم در خصوص نتایج و جایگاهی که تیم به دست می آورد باید پاسخگو باشد و نسبت به انتظارت هواداران واکنش مثبتی نشان دهد.

ورمزیار اعتقاد دارد که استقلال باید در ابتدا مهره های کلیدی فصل قبل را حفظ می کرد و بعد از آن با بررسی نقاط ضعف، نفرات جدیدی را در اختیار می گرفت تا مکمل بازیکنان دیگر باشند. هر چند استقلال در فصلی که گذشت به مراتب بهتر از سال های قبل بود اما تا رسیدن به نقطه ایده آل هنوز فاصله دارد و باید ترکیب بهتری داشته باشد.

ورمزیار در مورد بازی این تیم برابر الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: هیچ وقت نمی توانیم فوتبال خودمان را با تیم های متمولی مانند الهلال عربستان مقایسه کنیم چرا که شرایط مالی و امکاناتی که در اختیار دارند به مراتب بهتر از ما است اما استقلال همیشه برابر چنین تیم هایی خوب نتیجه گرفته و با کار گروهی به اهداف خود رسیده است و امیدوارم این بار نیز شاهد برتری نماینده فوتبال ایران باشیم.

نقاط ضعف استقلال؛ از نبود مهره بازی‌ساز تا دفاع چپ

حضور یک بازیکن و هافبک بازی‌ساز برای هر تیمی ضروری است اما استقلال این روزها در این نقطه از زمین با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند، از سویی با رفتن محمد نادری در جناح چپ زمین نیز ضعف‌هایی دارد که باید به سرعت و در کوتاه ترین زمان آن را حل کرد چرا که همین دو نقطه ضعف کافی است تا استقلال حسابی دچار مشکل شود آن هم برابر تیمی مانند الهلال که از کوچکترین فرصتی نهایت بهره را می‌برد.

دیدار تیم‌های استقلال تهران و الهلال عربستان از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۱:۳۰ فردا (دوشنبه ۲۲ شهریورماه) به میزبانی کشور امارات برگزار می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
شاخه نبات_ فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر