پیوس: در AFC کسی به حرف ما گوش نمی‌دهد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۲۳۷
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
۷۱۸
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی در در کنفدراسیون فوتبال آسیا کرسی و نفوذ لازم را نداریم، کسی به حرف ما در AFC گوش نمی‌دهد.

خبرگزاری میزان: فرشاد پیوس در خصوص برگزاری قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و تقابل پرسپولیس با الهلال، اظهار داشت: این قرعه قطعاً سخت است و بازی آسانی برای پرسپولیس نخواهد بود. الهلال در بازی استقلال نشان داد بازیکنان خوبی در اختیار دارد. از آنجایی که آنها مرحله قبل برابر دیگر نماینده ایران پیروز شده‌اند از نظر روحی در سطح بالایی قرار دارند. به نظرم بازی پرسپولیس و الهلال حکم فینال زودرس لیگ قهرمانان آسیا را دارد؛ اگر پرسپولیس در این دیدار برنده شود مسیرش تا قهرمانی به راحتی طی می‌‍‌شود. چرا که در صورت برد احتمالی در خاک عربستان روحیه بازیکنان چند برابر می‌شود و از این جا به بعد کمتر دچار دشواری می‌شویم.

وی افزود: بازی برابر الهلال برای نمایندگان ایران هیچ وقت آسان نبوده است. استقلال و پرسپولیس همواره کار سختی برابر این تیم در لیگ قهرمانان آسیا دارند و حتی اگر برنده شدیم کار راحتی برای تیم‌های ایرانی نبوده است. تیم فعلی آنها برابر استقلال نظم و ساختار خوبش را نشان داد. پرسپولیس باید به شیوه خاص خودش در عربستان مقابل این تیم قرار بگیرد تا پیروز میدان شود. شاگردان گل محمدی به بازی دوستانه و هماهنگی بیشتری نیاز دارند، چون بازیکنان جدیدی در فصل نقل و انتقالات وارد شده‌اند. باید تا بازی الهلال برای این موضوع تدبیری اندیشیده شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: تقویم مسابقات لیگ ایران امسال طوری پیش رفت که نمایندگان ما در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با ۱۰۰ درصد توان نتوانستند حاضر باشند. چرا که از کوران مسابقات فاصله دارند و رقبا بازی تدارکاتی، اردوی پیش فصل و بدنسازی خود را به خوبی گذرانده و الان مشغول برگزاری لیگ‌های خود و آماده‌تر هستند. البته امسال به خاطر جام جهانی و تیم ملی تقویم مسابقات دستخوش تغییرات شده و از این حیث تیم ملی در اولویت است.

پیوس در خصوص قانون ممنوعیت به کارگیری بازیکنان و مربیان خارجی برای تیم‌های بدهکار ایرانی و اعتراض پرسپولیس به این موضوع، تصریح کرد: وقتی تیمی از ایران در لیگ قهرمانان آُسیا حاضر می‌شود فرق نمی‌کند کدام تیم است. آن تیم نماینده و سفیر ایران است. به نظرم با همدلی ملی و تعامل فدراسیون این موضوع باید حل شود. قطعاً عزیزی خادم می‌تواند به حل این موضوع کمک کند. واقعاً بدون در اختیار داشتن بازیکنان خارجی، امکانات لازم و... جنگ نابرابری با الهلال عربستان داریم. البته این موضوعات خیلی مورد عجیبی نیست وقتی در در کنفدراسیون فوتبال آسیا کرسی و نفوذ لازم را نداریم طبیعی است کسی به حرف ما در AFC گوش نمی‌دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی