بزرگواری آقای رسول‌پناه در حق پرسپولیس!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۶۰۵
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۲
۱۳۹۹
نامه مدیرعامل سابق پرسپولیس به برنامه‌ای در شبکه پنج، تکرار ادعا‌های او درباره کادرفنی پرسپولیس بود.

ورزش سه: نامه مدیرعامل سابق پرسپولیس به برنامه‌ای در شبکه پنج، تکرار ادعا‌های او درباره کادرفنی پرسپولیس بود.

مهدی رسول پناه عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس که به ناگاه و پس از چند جابجایی ناگهان از اوج ناشناختگی به مدیریت تیم فوتبال پرسپولیس انتخاب شد، در پی بروز تنش‌ها و انتشار ویدیویی از صحبت‌های خصوصی‌اش با چند هوادار، در نهایت کار خود را در این باشگاه از دست داد.

اگرچه رسول پناه تا ماه ها پس از کناره‌گیری اجباری از سمت مدیرعاملی پرسپولیس در هیئت مدیره سرخ‌ها باقی مانده بود اما پس از موج هواداری تندی که علیه وی ایجاد شد، او هرگز فرصت طرح مجدد اتهامات خود را که در آن سرمربی و تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس را محکوم می‌کرد، پیدا نکرد.

او در شرایطی جنگ را به یحیی گل‌محمدی باخت که عملکرد بی نقص سرمربی تیم و صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا از گروه دشوار سرخها در منطقه غرب، باعث شد که مچ او در این جنگ تن به تن بخوابد و اِلا به احتمال بسیار زیاد تصمیم او برای کنار گذاشتن سرمربی تیم عملیاتی شده بود.

رسول پناه در آن زمان مسائلی را چه در لفافه و چه با صراحت علیه کادرفنی مطرح کرد که اوج آن یک فایل صوتی طولانی و همچنین یک ویدیو بود که به صورت مخفیانه از وی ضبط شده و او در آن حرفهای تندی را علیه کارمندانش زبان می‌آورد. صحبتهایی که بخشی از آنها آنچنان توهین آمیز بود که برای مدیرعامل سرخها چاره‌ای جز کناره‌گیری نگذاشت وگرنه ممکن بود کار به ضرر او بیخ پیدا کند.

بزرگواری آقای رسول‌پناه در حق پرسپولیس!

با این حال در شرایطی که یک سال از آن روزها می‌گذرد و به نظر می‌رسد رسول پناه به کسب و کار خودش دور از فوتبال بازگشته، اصرار مسئولان یک برنامه تلویزیونی برای مصاحبه با او باعث انتشار نامه‌ای از وی شد که در رسانه‌های ورزشی دیده شد. جایی که رسول پناه ادعا کرد برای آرام نگه داشتن جو باشگاه قصد ندارد در این گفتگو شرکت کند چرا که صحبتهایش حاوی مسائل افشاگرانه خواهد بود.جالب اینکه این نامه در پوششی ظاهری برای آرام نگه داشتن جو اما در مسیر همان ادعاهای گذشته بود که وی قصد داشت با طرح آنها حسن شهرت سرمربی تیمش را لکه دار کند.

نکته مهم اینکه به صورت طبیعی این صحبتها باعث شده بحثهای قبلی دوباره بین جبهه‌های مختلف هواداری بروز کند و آرامشی که پرسپولیس پس از پیروزی مقابل استقلال تاجیکستان به دست آورده بود، تحت تاثیر قرار بگیرد. اگرچه پس از تعیین مجدد مدیرعامل پرسپولیس و حضور مجید صدری به عنوان نفر اول باشگاه، فعلا حاشیه خاصی در پرسپولیس وجود ندارد و آنها تلاش می‌کنند خود را با نهایت قدرت به بازی فوق حساس الهلال برسانند. مسابقه‌ای غیرقابل پیش بینی در سطح آسیا با میزبانی عربستان و در شرایطی که پرسپولیس در پنجره تابستانی به دلیل ضیق مالی و مسائلی مثل بسته بودن پنجره به دلیل حکم فیفا در موضوع گابریل کالدرون، موفق به تقویت مدنظر سرمربی و خرید بازیکن خارجی نشده تا با فهرستی از بازیکنان داخلی به دیدار قهرمان عربستان برود.
اما ... مهدی رسول پناه در تاریخ 26 اسفند 1399 در نامه‌ای به تهیه کننده برنامه فوتبال برتر اعلام کرده بود در 4 سرفصل مختلف درباره مسائلی که مربوط به تنش‌های بین او و یحیی گل‌محمدی بوده، با وی مناظره خواهد کرد.البته یحیی در مرتبه قبلی پاسخی به دعوت به مناظره از سوی آقای مدیرعامل سابق نداد چراکه ظاهرا برای او همان جلسات مشترک پیش‌فصل و هم‌نشینی اجباری کافی بود.

مناظره . لابد همان جملاتی که رسول پناه قبلا در کوچه و خیابان و با چهره هیجان‌زده در خودروی شخصی‌اش آنها را به زبان آورده بود و البته هرگز برخوردی با آنها صورت نگرفت تا او دوباره(و اینبار در قامتی بزرگوارانه!) ادعا کند که اگر در مصاحبه تلویزیونی حاضر شود، حضورش همراه با افشای واقعیت‌هایی خواهد بود (که چون منجر به تاثیرگذاری منفی در عملکرد پرسپولیس می‌شود فعلا این کار را نخواهد کرد). البته رسول پناه گفته است این صحبتها در جهت خیر و مصلحت بلندمدت مدیریت باشگاهی فوتبال ایران است و باید روزی به آن پرداخته شود تا به طرف مقابل هم هشدار بدهد دست پری برای نبرد دارد.

بزرگواری آقای رسول‌پناه در حق پرسپولیس!

این موضع مدیری است که کوچکترین سابقه‎‌ای در فوتبال ایران نداشته و ناگهان با حکم وزیر به صندلی اصلی باشگاهی رسید که هیچ بهره‌ای از تاریخ آن نبرده و مثل خیلی دیگر از منتخبین مدیریت دو باشگاه پرطرفدار قبلا نیز تخصص خاصی در اداره یک مجموعه بزرگ مثل پرسپولیس از خود به نمایش نگذاشته بود.

با این حال حالا نام مهدی رسول پناه به عنوان یکی از مدیران سابق پرسپولیس در تاریخ این باشگاه ثبت شده و انگار از این انتخاب تاریخی گریزی نیست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر