آذری‌جهرمی و دردسر جدید استقلال
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۳۵۳
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
۱۵۴۸
باشگاه فوتبال استقلال این روزها مستعد کوچک‌ترین جرقه برای یک آتش‌بازی بزرگ است؛ پس از حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا، دوباره زخم کهنه اختلاف‌نظر مدیرعامل و سرمربی سر باز کرد و درنهایت احمد مددی که پیش از این قابل حدس بود با روی‌کارآمدن دولت جدید، استعفایش را بنویسد (درست مثل همتایش در باشگاه پرسپولیس) این کار را انجام داد و رفت.

روزنامه شرق: باشگاه فوتبال استقلال این روزها مستعد کوچک‌ترین جرقه برای یک آتش‌بازی بزرگ است؛ پس از حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا، دوباره زخم کهنه اختلاف‌نظر مدیرعامل و سرمربی سر باز کرد و درنهایت احمد مددی که پیش از این قابل حدس بود با روی‌کارآمدن دولت جدید، استعفایش را بنویسد (درست مثل همتایش در باشگاه پرسپولیس) این کار را انجام داد و رفت. هواداران پرشمار باشگاه آبی پایتخت که خروج مدیرعامل را یک پیروزی بزرگ برای فرهاد مجیدی، سرمربی، می‌دانستند، این اتفاق را منشأ خیر برای استقلال توصیف کردند؛ ولی مصاحبه‌های گاه‌و‌بیگاه یکی، دو مربی و پیش‌کسوت قدیمی استقلال دوباره آرامش را از این تیم در آستانه شروع رقابت‌های لیگ برتر گرفته است.

حال، هنوز مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره جدید باشگاه معرفی نشده، بازار شایعات داغ است و بسیاری از آنها هم فرهاد مجیدی، سرمربی کنونی را نشانه رفته که هر روز یک گزینه جدید به جایش معرفی می‌شود. فرهاد مجیدی اما بی‌توجه به شایعه‌هایی که درباره‌اش در این مسیر رایج شده، فقط با انتشار استوری‌ای در فضای مجازی از این گفته است که به‌زودی به‌صورت تصویری با هواداران استقلال درباره رخدادهای اخیر حرف خواهد زد.

هنوز تب‌و‌تاب این اخبار فروکش نکرده که حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، همه‌چیز را برای سرمربی و هواداران استقلال به هم ریخته است. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اعلام آرای جدیدش، سرمربی تیم استقلال تهران را با محرومیت مواجه کرد و نوشت: «فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران، به پرداخت 500 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است. مجیدی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت او صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود».

جریمه 50 میلیون تومانی فرهاد مجیدی سروصدای زیادی به راه نینداخت، اما ممنوعیت او از انجام هرگونه فعالیت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها، موضوعی بود که بسیاری از هواداران استقلال و البته رسانه‌ها را به تکاپو انداخت تا دلیل چنین حکمی را جویا شوند. اقدام عجیب کمیته اخلاق مبنی‌بر عدم درج تخلف صورت‌گرفته ازسوی مربی و بازیکنان فوتبال هم دلیل مضاعفی برای گمانه‌زنی‌های مختلف شد. اینکه فرهاد مجیدی ازسوی کمیته اخلاق و نه انضباطی محروم شده، به این معناست که اقدام او ارتباطی به زمین بازی و هنگام مسابقه نداشته و مربوط به موضوعات پیرامونی است. البته گمانه‌زنی‌های عجیب‌و‌غریبی درباره دلیل این محرومیت مطرح شد و حتی عده‌ای آن را مرتبط با اتفاقات پیش از بازی استقلال با الهلال در امارات دانستند؛ ولی باشگاه استقلال، برای جلوگیری از گمانه‌زنی بیشتر، با صدور بیانیه‌ای از این گفت که محرومیت مجیدی به‌دلیل صحبت‌هایش علیه محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات دولت روحانی است.

در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: «بعد از اعلام حکم کمیته اخلاق درخصوص فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال، شایعاتی در‌خصوص دلیل این رأی مطرح شده که به این وسیله این شایعات رد می‌شوند. دلیل رأی صادره در‌خصوص آقای مجیدی، عدم پرداخت جریمه صادر‌شده به دلیل اظهارات ایشان در‌خصوص آذری‌جهرمی وزیر وقت ارتباطات است».

و دوباره آذری‌جهرمی

مسئولان باشگاه استقلال در شرایطی نگاه‌ها را متوجه آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات وقت کردند که پیش از این، چندین‌بار از کری‌خوانی‌های این وزیر که خودش را هوادار پرسپولیس معرفی کرده بود، گلایه داشتند. آذری‌جهرمی اما هر بار با بیان این موضوع که نظرات شخصی‌اش به‌عنوان یک هوادار را عنوان کرده، اتهام استقلالی‌ها مبنی‌بر کمکش به پرسپولیس را بی‌اساس می‌خواند. البته استقلالی‌ها با اشاره به آذری‌جهرمی، تا حدود زیادی موفق به آرام‌کردن فضا شدند و این‌بار دوباره هواداران استقلال را علیه وزیر دولت روحانی کردند. ماجرایی که باشگاه استقلال به آن اشاره داشت، اما مربوط به دربی 95 بود که با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. پس از آن بازی، محمدجواد آذری‌جهرمی در یک استوری اینستاگرامی به کری‌خوانی علیه استقلال پرداخت.

وزیر ارتباطات با کنایه به استقلالی‌ها نوشت: «این دو ستاره استقلال سیاره است!». کری‌خوانی آذری‌جهرمی با واکنش تند فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری بعد از بازی همراه شد و او با الفاظ ناشایستی درباره آذری‌جهرمی حرف زد. «در مورد آقای جهرمی هم (با سؤال از مدیر رسانه‌ای که فامیل وزیر ارتباطات را درست گفته باشد) واقعا باعث تأسف است یک وزیر مملکت -البته وجود همین وزیرهاست که مملکت به این روز افتاده است- آن‌قدر شعور ندارند که بدانند یک قشری از هواداران استقلال، جوانانی هستند که با برد و باخت استقلال یک هفته خوشحال‌اند و یک هفته ناراحت و این موقع می‌آیند و توی این وضعیت این صحبت‌ها را می‌کنند. امیدوارم ایشان که بالاخره وزیر یک مملکت هستند، سطح شعورشان هم در سطح وزیر باشد».

با مرور این صحبت‌ها، بخش زیادی از هواداران فوتبال قانع شدند که فرهاد مجیدی به‌دلیل حرف‌هایش علیه آذری‌جهرمی محروم شده است؛ ولی استوری وزیر سابق حسن روحانی همه‌چیز را به هم ریخت. آذری‌جهرمی نوشت هرگز شکایتی از فرهاد مجیدی نداشته و حال او بعد از شکست در دربی را درک کرده و ناراحتی‌ای از سرمربی استقلال نداشته است. آذری‌جهرمی حتی از مسئولان خواست در رفع محرومیت فرهاد مجیدی بکوشند. این‌طور شد که دوباره آذری‌جهرمی به‌عنوان متهمی غیرواقعی در موضوع فوتبال پایش به میان آمد و نامش مطرح شد. در نهایت اما کار به جایی رسید که از فدراسیون فوتبال خبر رسید نه صحبت‌های مجیدی علیه آذری‌جهرمی، بلکه صحبت‌های فرهاد مجیدی علیه داوران بعد از بازی با آلومینیوم اراک دلیل محرومیت فرهاد مجیدی است.

البته آن موضوع هم نکته مهمی در دل دارد؛ فرهاد مجیدی بعد از آن بازی بدون اشاره به اسم آذر‌جهرمی گفت از وقتی آن صحبت‌ها {علیه آذری‌جهرمی} مطرح شده، همه با ما بد شده‌اند و می‌خواهند به استقلال ضربه بزنند. هرچه بود، اما واکنش باشگاه استقلال به مطرح‌کردن نام آذری‌جهرمی، آن‌هم بدون اینکه وزیر دولت روحانی شکایتی ترتیب داده باشد، عجولانه و شتاب‌زده به نظر رسید.

هیاهو برای هیچ؟

فارغ از موضوع آذری‌جهرمی، به نظر می‌رسد در رأی صادرشده علیه فرهاد مجیدی، هیاهوی بی‌دلیلی به راه افتاده است؛ در واقع ممنوعیت فرهاد مجیدی از حضور در مسابقات و ورزشگاه‌ها در این رأی زیر ذره‌بین قرار گرفته که به نظر می‌رسد اصلا موضوع حادی نیست! با مرور همان حکم کمیته اخلاق، به غیر از فرهاد مجیدی، چندین بازیکن و مربی دیگر هم در همان حکم جریمه شده‌اند که همگی مثل فرهاد مجیدی حضورشان در مسابقات و ورزشگاه‌ها منوط به پرداخت جریمه شده است.

اتفاقا با مرور بقیه احکام صادرشده از سوی این کمیته، مشخص می‌شود این بند بهصورت خودکار در همه آرا قید شده و ارتباطی به فرهاد مجیدی یا هر بازیکن و مربی خاصی ندارد. پس فرهاد مجیدی با پرداخت همان 50 میلیون تومان به‌راحتی در مسابقات رسمی تیمش شرکت خواهد کرد و مشکلی از این بابت نخواهد بود.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:46
Iran (Islamic Republic of)
08:27 - 1400/07/03
نخیر نویسنده محترم اینگونه نیست، فرهاد مجیدی نه بخاطر آذری جهرمی و نه بخاطر 50 میلیون جریمه و نه بخاطر بازی آلومینیوم و نه حتی بخاطر مصاحبه برعلیه کمیته داوران محروم شده است!! با این رایی که داده شده باید در جای دیگری به دنبال علت گشت که خود آقای مظلومی از همه بیشتر در جریان است حالا چرا کوتاهی می کند خدا می داند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
به تو چه لنگی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
حتما از بستگان حضرت عالی اونجا طرف قضیه بوده که خوب به همه چی اطلاع داری
نازگل آقا
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
احسنت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
جای دیگر را مربی شما یایا بهتر میدونه کجاست.از اون بپرسید.کینگ دلال ها.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
جای دیگر را مربی شما یایا بهتر میدونه کجاست.از اون بپرسید.کینگ دلال ها.
Iran (Islamic Republic of)
08:49 - 1400/07/03
چهره آذری جهرمی چقد
بوی غضب وبدبختی میدهد
خدا ازش نگذره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
این آذری جهرمی. چرا. ساکت نمیشه. فکر کرده هنوز وزیره. ؟. برو دنبال زندگیت.
Iran (Islamic Republic of)
09:21 - 1400/07/03
بابا بخاطر این محرومش کردن رفته امارات نمیدونم چه گندی زد
پاسخ ها
Azimتاج کبیر
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
مجیدی هرگنگدی زده به توی لنگی ربطی نداره....
لنگی،بالا بری ،پائین بیای تاج کبیر سرورتونه‌...
Iran (Islamic Republic of)
09:22 - 1400/07/03
یه بار بگید بخاطر قمار بود وبس
پاسخ ها
قوخازواره
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
پیام صادقیانه مگه؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
دروغگو
Iran (Islamic Republic of)
09:37 - 1400/07/03
می خوان پای وزیر را بکشن وسط تا مردم را گمراه کنن
Iran (Islamic Republic of)
10:40 - 1400/07/03
امان از دست قدرت دست های پشت پرده بچه های بالا و متصل به مراجع پر قدرت.
Iran (Islamic Republic of)
11:09 - 1400/07/03
فکر کنم فهمیدن چقدر بابت انتقال قایدی از جناب شیخ زیر میزی گرفته. البته منطورم دزدی نیست ها اسمشو بزارید شرینی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر