امکان نگهداری واکسن در منهای ۷۰درجه در ایران
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۰۶۹
۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱
۱۸۲۸
مزیت دستگاه اولترا فریزر منهای ۸۶ درجه سانتی‌گراد نسبت به نمونه‌های خارجی، قیمت مناسب با همان کیفیت و عملکرد و مهمتر از آن خدمات پس از فروش در دسترس به همراه سرویس و نگهداری ادواری برنامه ریزی شده است

ایسنا: دستگاه اولترا فریزر که دانش فنی آن توسط یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور تولید شده است، امکان نگهداری نمونه‌های تحقیقاتی در حوزه‌های ژنتیک و بیوتکتولوژی و همچنین واکسن‌های کرونای نیازند دمای پایین را تا منهای ۸۶ درجه سانتی‌گراد در کشور فراهم کرده است.

یحیی سرخوش، مدیرعامل یکی از شرکت‌های دانش بنیان با بیان اینکه فعالیت این شرکت با هدف تولید تجهیزات آزمایشگاهی و کمک آموزشی در سال ۱۳۹۲ آغاز شد، گفت: هدف اصلی شرکت تحقیق، توسعه و افزایش توان علمی در راستای بهبود کیفیت تولید و محصولات در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی و کمک آموزشی بوده است، از این رو به کمک فارغ التحصیلان جوان و ممتاز دانشگاهی و بهره گیری از تجربیات و علم روز برندهای شناخته شده جهانی و گذراندن دوره‌های معتبر آموزشی، موفق به ثبت رسمی و تولید یک محصول دانش‌بنیان سطح یک به نام "اولترا فریزر منفی ۸۶ درجه سانتی‌گراد" شدیم.

امکان نگهداری واکسن در منهای ۷۰درجه در ایران

وی دستگاه اولترا فریزر آزمایشگاهی (دیپ فریزر) را دستگاهی برای نگهداری نمونه‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی در دمای منهای ۸۶ درجه سانتی‌گراد دانست که در پژوهشکده‌های حوزه‌های ژنتیک، بیولوژیک و بیوتکنولوژی و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی صنایع پزشکی، کشاورزی، غذایی و دارویی کاربرد دارد.

سرخوش با تاکید بر اینکه این محصول با بهره گیری از سیستم ارتقا یافته "تبرید" و "مبرد" مخصوص توانایی رسیدن و عملکرد در دمای واقعی منهای ۸۶ درجه سانتی‌گراد طراحی و ساخته شده است، خاطر نشان کرد: مساله بسیار مهم در دستگاه اولترا فریزر رسیدن به دمای واقعی منهای ۸۶ درجه سانتی‌گراد و پایداری در این دما است که در این دستگاه این امر در شرایط مختلف تست شده و نتیجه مطلوبی به دست آمده است.

به گفته مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، بدنه و عایق بندی دستگاه به گونه‌ای است که کمترین اتلاف دمایی و انرژی ممکن را فراهم کرده است.

وی اضافه کرد: مزیت دستگاه اولترا فریزر منهای ۸۶ درجه سانتی‌گراد نسبت به نمونه‌های خارجی، قیمت مناسب با همان کیفیت و عملکرد و مهمتر از آن خدمات پس از فروش در دسترس به همراه سرویس و نگهداری ادواری برنامه ریزی شده است که این امر با توجه به اینکه تولیدکنندگان خارجی با در نظر گرفتن تحریم‌های صورت گرفته امکان خدمات‌دهی آسان را ندارند، امری بسیار با اهمیت تلقی می‌شود.

سرخوش، کیفیت قابل رقابت، رسیدن به دمای واقعی منهای ۸۶ درجه سانتی‌گراد و پایداری در این دما را از مزایای اصلی دستگاه تولیدی نسبت به نمونه‌های داخلی عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه نمونه‌های بسیار ارزشمندی در این دستگاه‌ها نگهداری می‌شود، عدم پایداری دما می‌تواند ضررهای غیر قابل جبرانی را برای پژوهشگران به بار آورد و این محصول توانسته نیازهای پژوهشگران را در این زمینه در مراکز تحقیقاتی برآورده کند.

وی با اشاره به کاربردهای استراتژیک اولترا فریزر تولید شده در شرایط کرونا، تاکید کرد: واکسن‌های تولید شده برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا نیاز به نگهداری در دمای کمتر از منهای ۷۰ درجه سانتی‌گراد دارند که نتایج تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که این دستگاه می‌تواند نیاز کادر درمان را در این زمینه برطرف کند.

مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، حجم تولید این محصول در شرایط فعلی را حدود ۵۰ دستگاه در سال عنوان کرد و افزود: تولید این دستگاه وابسته به شرایط بازار است و تاکنون موفق به رفع نیاز بازار بوده‌ایم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر