زمان پرواز تیم ملی فوتبال به دبی مشخص شد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۲۶۹
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
۹۶۹
برنامه تیم ملی فوتبال کشورمان برای بازی با امارات مشخص شد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمودرضا رضایی، مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال در خصوص شرایط تیم ملی پیش از برگزاری با تیم های امارات و کره جنوبی اظهار داشت: همانطور که همه می دانیم در مسیر صعود به جام جهانی در مرحله نهایی انتخابی بازی های سختی را در پیش رو داریم. آنچه مسلم است تیم های برتر آسیا مثل کره جنوبی در کنار تیم های قدرتمند منطقه مانند عراق و امارات رقبای ساده ای نیستند و پیروزی برابر این تیم ها مطمئنا کار دشواری خواهد بود اما ما نیز برنامه ریزی دقیقی در این مسیر انجام داده ایم. فدراسیون فوتبال برای بازی با امارات که 15 مهرماه در دوبی برگزار می شود، پیش بینی ها را از مدت ها قبل انجام داده است.

وی اضافه کرد: بازیکنان تیم ملی فوتبال دهم مهرماه در مرکز ملی فوتبال جمع می شوند و طبق پروتکل های بهداشتی تست PCR از آنها گرفته می شود. سپس ساعت 14 روز یکشنبه 11 مهرماه با پرواز اختصاصی زاگرس عازم دبی می شویم. 12 مهرماه لژیونرها از سایر کشورها به تیم ملی در امارات ملحق می شوند و ترکیب تیم کامل می شود تا ان شالله بازی شایسته ای در برابر امارات انجام دهیم، بلافاصله صبح روز بعد از بازی به تهران برمی گردیم تا برای بازی مقابل کره جنوبی که 20 مهرماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود آماده شویم.

مدیر رسانه تیم ملی فوتبال گفت: این دو مسابقه برای ما خیلی مهم است، چرا که یکی از این بازیها با رقیب سرسخت امارات است که در خانه خودش برگزار می شود. بنظرم دیدار با امارات بازی راحتی نیست، با توجه به سرمایه گذاری زیادی که روی تیم ملی شان انجام دادند تیم متفاوتی شده اند . بازی دوم با حریف اصلی و سنتی مان کره جنوبی است و به نظرم هر دو این بازی‌ها ۶ امتیازی هستند. آنچه مسلم است، کسب نتایج مناسب در این دو مسابقه بخش عمده ای از سرنوشت صعود تیم ملی به جام جهانی را روشن می کند و اگر بتوانیم امتیاز قابل قبولی از این دو بازی بدست بیاوریم، قدم بزرگی در راه صعود به جام جهانی برداشته ایم. برهمین اساس تمام ارکان فدراسیون فوتبال بسیج شده و در حال سازماندهی برنامه های تیم ملی فوتبال هستند. همچنین برای اعزام تیم ملی به کشور امارات امکانات از پیش بررسی شده است و گروهی برای بازدید از محل اقامت، زمین تمرین و محل برگزاری مسابقه اعزام شده اند

رضایی اضافه کرد: برای میزبانی مقابل تیم ملی فوتبال کره جنوبی از مدت ها پیش ستاد هماهنگی و برنامه ریزی جام جهانی 2022 قطر در حال فعالیت است تا یک میزبانی شایسته دیگر نیز برابر کره جنوبی داشته باشیم. به هر جهت حضور در جام جهانی یک اتفاق بسیار بزرگ است و امیدواریم با تدابیری که اندیشیده شده و با رشادت و توان بازیکنان تیم ملی فوتبال و کادر فنی بتوانیم نتایج قابل قبولی بگیریم و قدم محکمی را در این مرحله برداریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر