ادعاهای یک نماینده درباره حسن روحانی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۳۵۶
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
۳۱۰۸
ایشان (روحانی) خسته نشده است، از اول انقلاب تا الان مسئولیت داشته و به همه هم فحش داده است، آقای روحانی از اول انقلاب مسئولیت‌های حساس داشته است و به هم فحش داشته است که شما نگذاشتید و کشور را خراب کردید!

خبرگزاری فارس: علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس مدعی شده است حسن روحانی چند ماه قبل واکسن خارجی زده و به مردم هم نگفت و پنهان‌کاری کرد، چرا او واکسن زد و مردم نباید بزنند؟ آقای واعظی دو ماه پیش گفت او واکسن زده است، او حتی با اینکه واکسن هم زده بود باز هم بین مردم نیامد!

این عضو هیات رئیسه مجلس مدعی شده است بعد از مراسم تحلیف، یکسری از اعضای دولت سابق به یک مجموعه تفریحی وزارت نفت رفتند که در محمودآباد بود و مدتی آنجا بودند چون خسته شده بودند دو سال در خانه استراحت کرده بودند و حالا می‌خواستند در آنجا استراحت کنند!

ادعاهای یک نماینده درباره حسن روحانی

سلیمی در ادامه گفت: اتفاقاً مجلس به آقای رئیسی پول نداده و مجوز هم داده نشده،‌ اما دولت قبل پول هم گرفتند، آقای روحانی کل وجوهی که برای دارو و یارانه نهاده‌های کشاورزی و کالای اساسی بود در یکسال بود را تمام کرده و رفته، یعنی در ۵ ماه اول همه را خورد و چیزی برای دولت جدید باقی نگذاشته است،‌ سوال این است که چرا کوتاهی کرده است؟ آیا این ترک فعل است یا نیست؟

این عضو هیات رئیسه مجلس گفت: پرونده‌های ‌آقای روحانی گسترده‌تر از این حرف‌ها است. بحث عمده آنها در برجام است، بالاخره آقای روحانی گفته هم چرخ سانتریفیوژها بچرخد و هم چرخ صنعت اما هیچ‌کدام نچرخیده است، آقای روحانی قول داده و عمل نکرد، این اگر تکلیف نیست پس چیست؟ گفته من کاری می‌کنم مردم به یارانه نیازی نداشته باشند، آقای روحانی چند ماه قبل واکسن خارجی زده و به مردم هم نگفت و پنهان‌کاری کرد، چرا او واکسن زد و مردم نباید بزنند؟ آقای واعظی دو ماه پیش گفت او واکسن زده است، او حتی با اینکه واکسن هم زده بود باز هم بین مردم نیامد! بعد از مراسم تحلیف که در مجلس بود، بعد از آن یکسری از اعضای دولت به یک مجموعه تفریحی وزارت نفت رفتند که در محمودآباد بود و مدتی آنجا بودند چون خسته شده بودند دو سال در خانه استراحت کرده بودند و حالا می‌خواستند در آنجا استراحت کنند!

سلیمی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از اعضای دولت سابق ممنوع الخروج هستند گفت: نمی دانم! در قانون داریم اینها ۶ ماه باید بمانند، اگر خلاف نکردند ۶ ماه بمانند که مشخص شود چه کردند؟ خانواده‌ها و فرزندان آنها در آمریکا و کانادا و کشورهای دیگر بودند و اینجا وطن دوم آنها بود، فقط برای ریاست اینجا بودند و برای زندگی جای دیگری بودند و اشکال دولت آقای روحانی همین بود که خیلی از وزرا فقط می‌خواستند اینجا حکومت بکنند ولی زندگی و خانه آنها کشور دیگری است، زمستان که هوا آلوده می‌شد چه کسانی به سوئیس می‌رفتند؟ تابستان که هوا گرم می‌شد دو ماه هوای گرم را به آنجا می‌رفتند و مابقی هم در اینجا ریاست می‌کنند.

ایشان (روحانی) خسته نشده است، از اول انقلاب تا الان مسئولیت داشته و به همه هم فحش داده است، آقای روحانی از اول انقلاب مسئولیت‌های حساس داشته است و به هم فحش داشته است که شما نگذاشتید و کشور را خراب کردید!

درحالی که خودش کشور را خراب کرده است. بعد هم آقای روحانی با حقوق بسیار بالا بازنشسته شده است و طبق گزارشی که به من دادند آقای روحانی بالاترین حقوق بازنشستگی را در تاریخ کشور دارد می‌گیرد، سوال این است که چرا پرونده‌اش را از آنجا به اینجا انتقال دادند؟

چون تامین اجتماعی سقف داشت، سازمان بازنشستگی برای اعضای هیات ‌علمی سقف نداشت، ایشان اولاً عضو هیات‌ علمی مرکز تحقیقات خودشان می‌شود و آقایان خودشان، خودشان را عضو هیات علمی کردند و بعد هم گفتند ما عضو هیات علمی هستیم و بعد هم گفتند به این سبک مابه‌التفاوت گرفتیم و این حق آقای روحانی بوده است و حق اضافه‌کاری‌ها و ماموریت‌هایش را نگرفته است!

مگر رئیس‌جمهور حق ماموریت و اضافه‌کاری دارد؟ متاسفانه نمی‌دانم چرا خبرنگاران روی این موضوع‌ها کار نکرده اند؟ کدام رئیس‌جمهوری می‌گوید من به‌شرطی رئیس‌جمهور می‌شوم که حق ماموریت داشته باشم؟

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آف دکور _فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی