الهامی:گلمان به فجر اتفاقی بود؛ خسته شده ام!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۲۶۴۰
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳
۱۰۳۳
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: گلی که امروز به فجر سپاسی زدیم در زمین نامساعد ورزشگاه ساری اتفاقی بود.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: گلی که امروز به فجر سپاسی زدیم در زمین نامساعد ورزشگاه ساری اتفاقی بود.

ساکت الهامی در نشست خبری بعد از بازی با فجر سپاسی شیراز اظهار داشت: قبل از هر چیز به آقای کلانتری بابت تیم خوبی که ساخته تبریک می گویم. این تیم بسیار جوان، منظم و فیزیکی بازی کرد. روز گذشته هم گفتم که بازی سختی داریم و نتایج دیگر بازی ها هم صحبت های دیروز من را تائید می کند.
وی افزود:بازی های هفته اول بسیار سخت است و در این تورنمنت طولانی همه خود را تجهیز کردند.همه تیم ها نزدیک به هم هستند و بردن سخت و نباختن آسان شده است.

سرمربی نساجی ادامه داد: از اینکه روز اول را با برد شروع کردیم خوشحال هستم چون این موضوع از نظر شخصیت تیمی به ما کمک می کند. دست تک تک بچه های تیمم را می فشارم و از آنها ممنون هستم. آنها در زمینی که اصلا کیفیت مناسب نداشت جانانه بازی کردند. همین که در این وضعیت زمین توانستیم برنده شویم جای خوشحالی دارد. امیدوارم به همان مسیری را که ترسیم کردیم با هم ادامه بدهیم.

وی در خصوص اعتراضات دو تیم به داوری گفت: شاید در شرایط بازی اعتراض هایی شد ولی مهدوی بسیار خوب سوت زد. بازی امروز کمی فیزیکی بود و زمین هم اجازه بازی خوب را به دو تیم نداد و داور بازی را خوب مدیریت کرد و در تمام صحنه های بازی نزدیک بود.

الهامی در خصوص فشار فجر سپاسی به نساجی در نیمه دوم گفت: من اشاره کردم که تیم ها به هم نزدیک هستند.زمینی که ما بازی می کنیم به نوع فوتبال ما نمی خورد. متاسف هستم که استان  مازندران این همه قهرمان المپیکی دارد و مایه افتخار ورزش قهرمانی کشور در دنیا است ولی وضعیت تربیت بدنی این استان به شکلی است که یک زمین در آن نداریم. زمین قائمشهر زیر کشت رفته زمین ساری چرا باید اینگونه باشد؟

سرمربی نساجی گفت: به آخرین مصاحبه فصل گذشته من دقت کنید، نه بر سر مبلغ حرف زدم و نه شرطی داشتم، فقط گفتم زمین ورزشگاه وطنی را آماده کنید. وقتی ما زمین صاف نداریم من هیچ کاری نمی توانم بگویم. صادقانه می گویم گل امروز ما روی اتفاق بود. نوع فوتبال و کیفیت ما که مد نظر من است در این زمین جوابگو نیست. واقعا نمی دانم باید چه کاری انجام بدهم چون خسته شدم. همه تیم ها دچار اشتباه نمی شوند که ما مثل امروز گل بزنیم.

وی تاکید کرد: ما باید 10 موقعیت گل داشته باشیم. امروز توپ گیر می کرد، سر می خورد و بخشی از زمین هم چاله داشت. فجر حق دارد از این زمین نارحت باشد. آنها امروز می روند و دیگر در اینجا بازی ندارند ولی ما باید 14 بازی دیگر در این زمین انجام بدهیم. حرفم را باید به چه کسی بگویم؟ به شهردار، امام جمعه، استاندار یا رنگرز؟ این حرف های من تهدید نیست بلکه خواهش  و التماس است. لطفا به ما یک زمین صاف بدهید. چطور می شود در سیرجان و رفسنجان با هم در 2-3 ماه زمین هایشان را درست کنند ولی ما نمی توانیم. مگر مازندران جز ایران نیست؟

الهامی ادامه داد: چطور تیم های دیگر از بودجه دولتی استفاده می کنند ولی ما نمی توانیم؟ درست است ما خصوصی هستیم ولی چیز زیادی نخواستیم.  ساختار ورزش همگانی در استان باید آماده باشد، مگر استادیوم آزادی را باشگاه های پرسپولیس و استقلال ساخته اند؟ مگر نقش جهان را سپاهان ساخته است؟ آنها در حال استفاده هستند و مشکلی هم ندارند. به خدا اگر اعلام کنند در استادیوم ها تماشاگر بیاید ما هم از هیچ تیمی حتی از استقلال و پرسپولیس کم ندارد. دو شب بود که واقعا نمی خوابیدم چون می دانستم زمین کیفیت ندارد. نتیجه هم اگر با فوتبال خوب نباشد دو ریال نمی ارزد.

وی در پاسخ به این سوال که شجاعی تیم را خوب رهبری کرد و اینکه آیا از وی راضی است یا خیر گفت: زمانی که اسکوچیچ به ایران آمد از او حمایت کردم. از این مربی خواهش می کنم برخی مسائل را کنار بگذارد. الان هم اعتقاد دارم اسکوچیچ مربی توانمندی است. شجاعیِ فعلی حتی از زمانی که در تراکتور و تیم ملی بود، آماده تر است. شما امروز دیدید چقدر خوب بازی کرد. البته جوانان و بزرگان دیگر تیم ما هم خوب بودند اما شجاعی باید به تیم ملی دعوت شود.

سرمربی تیم نساجی خاطرنشان کرد: حق او است، سن یک عدد است، رونالدو 37 سال، مسی 35، لواندووفسکی 36 سال سن دارند. همین  مهاجم الهلال که 2 گل به پرسپولیس زد 37 سال سن داشت. اینکه بگویم شجاعی از بقیه سرتر بود نه ولی او یک برند ملی است و حق دارد به تیم ملی دعوت شود.اگر شجاعی این مدلی بازی کند بعد از همه بازی ها این موضوع را می گویم که او باید دعوت شود. تیم ملی مال شخص نیست و برای مردم ایران است.

الهامی در خصوص اینکه نساجی یکی از تیم هایی است که از نبود هوادار ضرر می کند گفت: یکی از تیم ها نه، نساجی تنها تیمی است که از نبود هوادار ضرر خواهد کرد. ما تنها تیمی هستیم که از حضور تماشاگرانمان در بازی های خانگی محروم هستیم.هیچ تیمی این شرایط را ندارد. تراکتور 2 زمین دارد ولی ما نه زمین داریم و نه تماشاگر. هواداران ما یار دوازدهم نیستند بلکه یار اول تیم ما هستند. آنها به معنی واقعی هوادار هستند. شرایط استادیوم وطنی به شکلی است که در هیچ کجای ایران وجود ندارد حتی در استادیوم آزادی با 100 هزار هوادار! هواداران ما می دانند چه زمانی به تیمشان کمک کنند. حالا ما غیبت تماشاگران را تحمل می کنیم ولی حداقل زمین مان را درست کنید.

وی تاکید کرد: سرسبزترین استان ایران زمین چمن ندارد. این موضوع در دنیا خنده دار است. من به عنوان مربی نساجی از هوادارانمان معذرت خواهی می کنم ولی می دانم دعای آنها بدرقه راه ما است. ما عرضه اینکه بتوانیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم را نداریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
فنی آتل_فوتر