بغض داریوش شجاعیان از وداع غریبانه با استقلال
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۵۸۹
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
۲۴۳۸
داریوش شجاعیان ضمن تکذیب خبر محرومیتش می‌گوید از کسانی که می‌خواهند یک جوان نان‌آور خانه را نابود کنند، تشکر می‌کند!

ورزش سه: داریوش شجاعیان ضمن تکذیب خبر محرومیتش می‌گوید از کسانی که می‌خواهند یک جوان نان‌آور خانه را نابود کنند، تشکر می‌کند!

داریوش شجاعیان در سال های گذشته یکی از بدشانس ترین فوتبالیست های ایرانی بوده است؛ ستاره ای که با هیاهوی زیاد راهی استقلال شد، حالا دیگر جایی در این تیم ندارد و خودش هم از این وضعیت راضی نیست. شجاعیان که در طول حضورش در استقلال دوبار رباط صلیبی پاره کرد، خودش را بدشانس می داند.

بغض داریوش شجاعیان از وداع غریبانه با استقلال

در کنار این مساله شجاعیان از خیلی مسائل ناراحت است. او اگرچه نامی از کسی نمی برد اما مشخص است از افرادی که قصد تخریبش را دارند، ناراحت است و به همین خاطر ابراز امیدواری می کند که هرچه زودتر به دوران اوج خود برگردد و دوباره همان بازیکنی شود که همه انتظار دارند.شجاعیان انتقادات هواداران استقلال را به دیده منت می گذارد و با وجود دلایلی که برای خودش دارد، حق را به آنها می دهد.

داریوش استقلالی ها بعد از مدت ها سکوت درباره اتفاقاتی که برایش در استقلال رخ داد، حالا لب به سخن گشوده و در گفت و گو با "ورزش سه" صحبت هایی را بر زبان می آورد که در نوع خود جالب است. مشروح صحبت های او را بخوانید:

روی پیشانی ام نوشته شده: بدشانس!

روی پیشانی من نوشته شده: «بدشانس». بعد از اینکه رباط صلیبی دوم را پاره کردم، حدود 7، 8 ماه با تیم تمرین کردم و مشکلی نداشتم. به لیگ قهرمانان رفتیم و آماده بازی بودم اما به من کمک نکردند تا کارت بازی ام صادر نشود و نتوانم بازی کنم.

اگر در آسیا بازی می کردم، شرایطم بهتر بود

نبود من ادامه دار شد تا اینکه سرانجام به 401 روز رسید. اگر خوشبینانه به آن اتفاق نگاه کنیم، می فهمیم که اگر من در لیگ قهرمانان آسیا پارسال بازی می کردم و تایم دوری ام از تیم کمتر می شد بهتر می توانستم برای تیم کار کنم.

دوست داشتم بیشتر به تیم کمک کنم، نشد

من تعداد روزهای زیادی از بازی های رسمی دور بودم و همین موضوع دلیلی بود که نتوانم خودم را نشان بدهم. وقتی در دوره محمود فکری و بعد در دوره آقافرهاد یکسری بازی ها را حضور داشتم اما به دلیل برخی مصدومیت های جزئی و اینکه تشدید نشود، کادرفنی صلاح می دانست بازی نکنم. با این حال هروقت بازی کردم، در خدمت تیم بودم. البته از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم. چون آنها انتظار داشتند من بهتر از اینها برای تیمم کار کنم. دوست داشتم بیشتر به تیم کمک کنم اما قسمتم این بود که چنین اتفاقاتی برایم بیفتد و دوران فوتبالی ام در استقلال اینگونه رقم بخورد.

هواداران از من راضی نبودند، خودم هم راضی نیستم

مطمئنا همانطور که هواداران راضی نبودند، خودم هم از عملکردم راضی نبودم. وقتی یک نفر به خودش ایمان داشته باشد که می تواند بهتر کار کند و نتواند عملکرد همیشگی اش را به اجرا بگذارد، ناراحت می شود. من هم استثنا نیستم.

توانایی های من بیشتر از این است

حس می کنم توانایی داریوش شجاعیان بیشتر از این چیزها است. مطمئنا در فصل جدید تمام تلاشم را می کنم تا توانایی هایی که داشتم را به نمایش بگذارم و همان بازیکنی باشند که هواداران تیم آینده ام می خواهند.

بازگشت به فوتبال بعد از دوبار پارگی رباط سخت است

هواداران از بازیکنان تیم شان انتظار دارند بازی کنند و به تیم کمک کنند. من هم دوست داشتم این اتفاق بیفتد، اما گاهی شرایطی پیش می آید که دست خودم آدم نیست و نمی شود آن را توضیح داد. وقتی یک بازیکن دو بار رباط صلیبی پاره می کند، سخت است که خودش را جمع و جور کند. از سوی دیگر بدشانسی های دیگری به سراغم آمد. با این حال تلاش کردم که بتوانم کمک کنم اما شاید این اتفاق رخ نداده باشد.

بزرگان دنیا هم مصدوم می شوند، اما در ایران فرق می کند

هواداران حق دارند که از مصدومیت های من خسته شده باشند. مصدومیت جزئی از فوتبال است و در دنیای فوتبال شما دیده اید که بازیکنان بزرگ جهان هم مصدوم می شوند و دوباره برمی گردند و بار دیگر آسیب می بینند. فضای فوتبال ما البته فرق می کند و فشار روی بازیکنان بیشتر است. هرچند که نظر هواداران را به دیده منت می گذارم و از آنها عذرخواهی می کنم.

بدون آنکه پایم به توپ بخورد، پنالتی فینال را زدم

خیلی اتفاقات درون بازی فینال جام حذفی با فولاد رخ داد. من خودم خیلی دوست داشتم بازی کنم و به تیمم کمک کنم اما به صلاحدید کادرفنی بازی نکردم. در تایمی که وارد زمین شدم و دقایقی که در زمین بودم حتی یکبار هم پایم به توپ نخورد. شاید برخی بگویند داریوش بهانه می آورد اما آنهایی را فوتبال را بهتر درک می کنند، می دانند که وقتی بازیکن پایش به توپ نخورده باشد و مستقیم بخواهد پنالتی بزند، کار سختی است.

بغض داریوش شجاعیان از وداع غریبانه با استقلال

امیدوارم هواداران مرا بخشیده باشند

وقتی کادرفنی از من پرسید پنالتی می زنی؟ وظیفه خودم دانستم که جواب مثبت بدهم. مربیان از من خواستند و من هم پنالتی را زدم. اتفاقی افتاد که دوست نداشتم رخ بدهد. من خودم از همه هواداران ناراحت تر بودم. البته هواداران هم حق دارند. هر چیزی که بگویند حق دارند. من هیچ وقت حق را به خودم نمی دهم. حق با آنها بود.من پنالتی را خراب کردم و باعث شدم تیم قهرمان نشود. امیدوارم به مرور زمان مرا بخشیده باشند.

ماجرای کنار گذاشته شدن از استقلال؟

این سوال را از آقافرهاد بپرسید، بهتر است. من در جریان این موضوع نیستم. فقط امیدوارم آقا فرهاد(مجیدی) در ادامه راهش در استقلال موفق باشد.

به زودی تیم آینده را انتخاب می کنم

تا چند روز آینده مقصدم معلوم می شود و تیم آینده ام را انتخاب می کنم. از چند تیم پیشنهادهایی دارم و به آنها فکر می کنم. امیدوارم بهترین تصمیم را بگیرم و در آینده فوتبالی ام تاثیر گذار باشد و به چیزی که در ذهنم وجود دارد، برسم.

تکذیب محرومیت و گلایه از منتشرکنندگان آن

محرومیتم را تکذیب می کنم و نمی دانم این شایعه از کجا در آمده است. من از کسانی که دارند کمک می کنند تا داریوش شجاعیان به روزهای اوجش برگردد، تشکر می کنم. البته که از کسانی که حاشیه درست می کنند تا یک جوانی که نان آور خانواده اش است، نابود شود هم تشکر می کنم!

امیدوارم به استقلال برگردم و جبران کنم

امیدوارم بتوانم در سال های آینده خودم را بیشتر نشان بدهم و بتوانم به تیم بزرگ استقلال برگردم و تک تک لحظاتی که باعث ناراحتی هواداران شدم را جبران کنم.

موفقیت استقلال آرزوی من است

اگر داریوش شجاعیان به این جایگاه کنونی رسید، با حمایت های همین هواداران بود. دست تک تک هواداران را می بوسم. امیدوارم تیم بزرگ استقلال همیشه موفق باشد و هواداران در کنار ان بمانند و روحیه بدهند تا تیم برخلاف سال های گذشته که به خواسته هایش نرسید، موفقیت بزرگی کسب کند. موفقیت و قهرمانی استقلال آرزوی من هم هست.

کاش برای نابودی کسی دست به یکی نکنیم

از خانواده محترم و عزیزتر از جانم تشکر می کنم که کنارم بودند. از مربیانی که در استقلال به من کمک کردند ممنونم. به همه آنها مدیونم. در آخر امیدوارم همیشه دست به دست هم بدهیم که به یکدیگر کمک کنیم. نه اینکه بخواهیم با همکاری یکدیگر کسی را نابود کنیم. امیدوارم بعد از مدت ها که صحبتی نکرده بودم، توانسته باشم حرف هایم را بزنم. امیدوارم مردم هم اتفاقی که برایم در آخرین بازی استقلال رخ داد را درک کنند. من شرمنده تک تک به هواداران استقلال هستم. شاید من باعث شدم که آنها قهرمانی را از دست بدهند و امیدوارم شرایط برای جبران مهیا شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
عارفی_1
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر