قنبری: یک ساعت بهتر از پرسپولیس بازی کردیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۶۰۲
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
۱۰۵۹
مربی تیم فولاد می‌گوید این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس ۶۰ دقیقه تیم برتر زمین بوده است.

ورزش سه:  مربی تیم فولاد می‌گوید این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس ۶۰ دقیقه تیم برتر زمین بوده است.

کریم قنبری مربی تیم فولاد خوزستان درباره باخت دیروز تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی اول بود؛ با فشار روانی که در شروع تمرینات بر تیم فولاد وارد شد، شرایطی که داشت و پنجره ای که بسته شد و بازیکنانی که جدا شدند و مشخص نبودن وضعیت تیم و آمدن گرشاسبی و جمع کردن بازیکنانی که هرکدام به دنبال رفتن به تیم های دیگر بودند. در هر صورت تیم جمع شد و خدا را شکر شرایط خیلی بود و آقای ویسی هم خوب تمرین داد و هم خوب تیم را جمع کرد. وارد مسابقات شدیم و طبیعی بود چون پرسپولیس در شرایط مسابقه قرار داشت و ما اولین بازی‌مان بود. من فکر می‌کنم تا قبل از گل شرایط ما خوب بود و گل اول باعث شد که شکل کار تغییر کند و ما به دنبال جبران گل بودیم که متاسفانه گل دوم را خوردیم کار سخت شد ولی به گل رسیدیم اما بعد از خوردن گل سوم برای هر تیمی جمع کردن در این شرایط سخت است.

وی ادامه داد: ما به عنوان تیم فولاد نباید بعد از گل دوم به هم می‌ریختیم ولی در مجموع شکل بازی ما، شکل خوبی داشت ولی فکر می‌کنم تجربه پرسپولیس و به خصوص گل های زده شده باعث شد که شیرازه تیم ما به هم بخورد. برای بازی اول، بازی قابل قبولی نبود ولی مطمئنا در بازی های آینده جبران خواهد شد.

مربی تیم فولاد با اشاره به تغییر سبک بازی این تیم اظهار داشت: دو سال است که این تیم دفاعی بازی می‌کند و به دنبال گل نخوردن و فقط گرفتن نتیجه مساوی بوده و الان یک طرز فکر جدید وارد تیم شده و یک فوتبال خوب ارائه می‌شود که بتوانیم به دنبال اول بردن و گل زدن و بعد گرفتن نتیجه باشیم. این مهم‌ترین فرق دو مربی و دو کادرفنی که مطمئنا این طرز فکر به تیم القا خواهد شد. ما تا قبل از گل یک فوتبال شناور و خیلی خوبی داشتیم ولی بعد از گل ما باید هم گل بزنیم و هم گل نخوریم. به نظر من شکل‌ تیم‌مان تا قبل از گل بد نبود و روند خوبی داشت. من این وعده را می‌دهم که هم فوتبال زیبا ارائه بدهیم و هم نتیجه مطلوب بگیریم.

او با اشاره به موقعیت های تیم فولاد گفت: مطمئنا در ۲۵ دقیقه آخر وقتی یک تیم به دنبال جبران گل خورده است یک مقدار بازتر بازی می‌کند و این برای هر تیمی طبیعی است و ما هم بعد از دقیقه ۶۵ ما موقعیت های گل بیشتری داشتیم. ما حداقل تا دقیقه ۶۰-۶۵ به خصوص ۴۵ دقیقه اول، هم موقعیت‌ های بیشتری داشتیم و هم کنترل بازی دست ما بود.

قنبری درخصوص از هم پاشیدگی فولاد بعد از گل اول پرسپولیس توضیح داد: وقتی که ۶۰ دقیقه شما بهتر از حریف باشید وقتی گل می‌خورید یک مقدار شکل گیری تیم سخت است ولی ما به عنوان یک تیم خوب و باتجربه قبول دارم که نباید این اتفاق بیفتد. ما باید همان یک گل را حفظ کنیم و به دنبال جبران آن باشیم. ما در دقایقی دچار مشکل شدیم که حتما روی این موضوع هم کار می‌کنیم و باید حل کنیم و این قول می‌دهم که این هم حل شدنی است. طبیعی است بازی اول برای هر تیمی سخت است و این به دور از جریانات فوتبال نیست. برای هر تیم بزرگی حتی تیم های مطرح دنیا هم این مشکل وجود دارد.

این مربی در واکنش به اعتراض هواداران فولاد به عملکرد تیم گفت: این اتفاق طبیعی است‌. همه هواداران در دنیا و همه هواداران فهمیم خوزستانی و فولاد به دنبال ارائه فوتبال خوب و بردن هستند و این یک یک جزء جدانشدنی فوتبال است و من این وعده را می‌دهم که با شکل بازی دیروز ما مطمئن باشید که ما هم فوتبال خوب ارائه می‌دهیم و هم به نتیجه مطلوب خواهیم رسید. من این را به هواداران قول می‌دهم.

او در رابطه با باز شدن پنجره فولاد و وضعیت تیم عنوان کرد: الان با این شرایط اگر بازیکنی باشد که سطح ایده‌آلی قرار داشته باشد مطمئنا بدون تیم نخواهد بود و همه به این موقوع واقف هستیم. پنجره باز شده ولی متاسفانه کسی به آن صورت که بخواهد تاثیر شگرف یا زیادی برای ما بگذارد بیرون نیست که بتوانیم بازیکنی جذب کنیم. به دنبال یک بازیکن خوب خارجی غرب آسیا هستیم که از نظر مالی هم به ما بخورد چون مطمئنا برای ما با این شرایط سخت است که یک بازیکن سطح بالا از سطح آسیا بگیریم.

کریم قنبری در پایان درباره آینده فولاد وعده داد: مطمئن باشید که فولاد همان تیمی که که هواداران و مردم انتظارش را دارند خواهد شد و همان شرایط به وجود خواهد آمد و مهم این است که رفته رفته کادرفنی و بازیکنان همدیگر را بهتر درک کنند و قطعا بعد از چهار پنج بازی این شرایط به وجود خواهد آمد. آقای ویسی مربی

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالازم_فوتر
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی