قنبری: یک ساعت بهتر از پرسپولیس بازی کردیم
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۶۳۶۰۲
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
۱۰۹۵
مربی تیم فولاد می‌گوید این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس ۶۰ دقیقه تیم برتر زمین بوده است.

ورزش سه:  مربی تیم فولاد می‌گوید این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس ۶۰ دقیقه تیم برتر زمین بوده است.

کریم قنبری مربی تیم فولاد خوزستان درباره باخت دیروز تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی اول بود؛ با فشار روانی که در شروع تمرینات بر تیم فولاد وارد شد، شرایطی که داشت و پنجره ای که بسته شد و بازیکنانی که جدا شدند و مشخص نبودن وضعیت تیم و آمدن گرشاسبی و جمع کردن بازیکنانی که هرکدام به دنبال رفتن به تیم های دیگر بودند. در هر صورت تیم جمع شد و خدا را شکر شرایط خیلی بود و آقای ویسی هم خوب تمرین داد و هم خوب تیم را جمع کرد. وارد مسابقات شدیم و طبیعی بود چون پرسپولیس در شرایط مسابقه قرار داشت و ما اولین بازی‌مان بود. من فکر می‌کنم تا قبل از گل شرایط ما خوب بود و گل اول باعث شد که شکل کار تغییر کند و ما به دنبال جبران گل بودیم که متاسفانه گل دوم را خوردیم کار سخت شد ولی به گل رسیدیم اما بعد از خوردن گل سوم برای هر تیمی جمع کردن در این شرایط سخت است.

وی ادامه داد: ما به عنوان تیم فولاد نباید بعد از گل دوم به هم می‌ریختیم ولی در مجموع شکل بازی ما، شکل خوبی داشت ولی فکر می‌کنم تجربه پرسپولیس و به خصوص گل های زده شده باعث شد که شیرازه تیم ما به هم بخورد. برای بازی اول، بازی قابل قبولی نبود ولی مطمئنا در بازی های آینده جبران خواهد شد.

مربی تیم فولاد با اشاره به تغییر سبک بازی این تیم اظهار داشت: دو سال است که این تیم دفاعی بازی می‌کند و به دنبال گل نخوردن و فقط گرفتن نتیجه مساوی بوده و الان یک طرز فکر جدید وارد تیم شده و یک فوتبال خوب ارائه می‌شود که بتوانیم به دنبال اول بردن و گل زدن و بعد گرفتن نتیجه باشیم. این مهم‌ترین فرق دو مربی و دو کادرفنی که مطمئنا این طرز فکر به تیم القا خواهد شد. ما تا قبل از گل یک فوتبال شناور و خیلی خوبی داشتیم ولی بعد از گل ما باید هم گل بزنیم و هم گل نخوریم. به نظر من شکل‌ تیم‌مان تا قبل از گل بد نبود و روند خوبی داشت. من این وعده را می‌دهم که هم فوتبال زیبا ارائه بدهیم و هم نتیجه مطلوب بگیریم.

او با اشاره به موقعیت های تیم فولاد گفت: مطمئنا در ۲۵ دقیقه آخر وقتی یک تیم به دنبال جبران گل خورده است یک مقدار بازتر بازی می‌کند و این برای هر تیمی طبیعی است و ما هم بعد از دقیقه ۶۵ ما موقعیت های گل بیشتری داشتیم. ما حداقل تا دقیقه ۶۰-۶۵ به خصوص ۴۵ دقیقه اول، هم موقعیت‌ های بیشتری داشتیم و هم کنترل بازی دست ما بود.

قنبری درخصوص از هم پاشیدگی فولاد بعد از گل اول پرسپولیس توضیح داد: وقتی که ۶۰ دقیقه شما بهتر از حریف باشید وقتی گل می‌خورید یک مقدار شکل گیری تیم سخت است ولی ما به عنوان یک تیم خوب و باتجربه قبول دارم که نباید این اتفاق بیفتد. ما باید همان یک گل را حفظ کنیم و به دنبال جبران آن باشیم. ما در دقایقی دچار مشکل شدیم که حتما روی این موضوع هم کار می‌کنیم و باید حل کنیم و این قول می‌دهم که این هم حل شدنی است. طبیعی است بازی اول برای هر تیمی سخت است و این به دور از جریانات فوتبال نیست. برای هر تیم بزرگی حتی تیم های مطرح دنیا هم این مشکل وجود دارد.

این مربی در واکنش به اعتراض هواداران فولاد به عملکرد تیم گفت: این اتفاق طبیعی است‌. همه هواداران در دنیا و همه هواداران فهمیم خوزستانی و فولاد به دنبال ارائه فوتبال خوب و بردن هستند و این یک یک جزء جدانشدنی فوتبال است و من این وعده را می‌دهم که با شکل بازی دیروز ما مطمئن باشید که ما هم فوتبال خوب ارائه می‌دهیم و هم به نتیجه مطلوب خواهیم رسید. من این را به هواداران قول می‌دهم.

او در رابطه با باز شدن پنجره فولاد و وضعیت تیم عنوان کرد: الان با این شرایط اگر بازیکنی باشد که سطح ایده‌آلی قرار داشته باشد مطمئنا بدون تیم نخواهد بود و همه به این موقوع واقف هستیم. پنجره باز شده ولی متاسفانه کسی به آن صورت که بخواهد تاثیر شگرف یا زیادی برای ما بگذارد بیرون نیست که بتوانیم بازیکنی جذب کنیم. به دنبال یک بازیکن خوب خارجی غرب آسیا هستیم که از نظر مالی هم به ما بخورد چون مطمئنا برای ما با این شرایط سخت است که یک بازیکن سطح بالا از سطح آسیا بگیریم.

کریم قنبری در پایان درباره آینده فولاد وعده داد: مطمئن باشید که فولاد همان تیمی که که هواداران و مردم انتظارش را دارند خواهد شد و همان شرایط به وجود خواهد آمد و مهم این است که رفته رفته کادرفنی و بازیکنان همدیگر را بهتر درک کنند و قطعا بعد از چهار پنج بازی این شرایط به وجود خواهد آمد. آقای ویسی مربی

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر