فرار به اروپا بعد از قتل به‌ خاطر جای پارک
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۹۳۳
۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۴
۲۳۰۱
مرد جوانی که به‌ خاطر جای پارک آدم کشته و به اروپا فرار کرده است، به‌ صورت غیابی محاکمه می‌شود.

شرق: مرد جوانی که به‌ خاطر جای پارک آدم کشته و به اروپا فرار کرده است، به‌ صورت غیابی محاکمه می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما، این مرد بعد از قتل به ترکیه و از آنجا به آلمان فرار کرد. رسیدگی به این پرونده از پانزدهم اسفند سال 96 به ‌دنبال کشته‌شدن مرد 65ساله‌ای به نام کامران آغاز شد. او که توسط پسرش به بیمارستان منتقل شده و به کما رفته بود، به‌ خاطر شدت خون‌ریزی ناشی از ضربه چاقو، روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد و سپس پلیس به تحقیق پرداخت.

پسر کامران به مأموران گفت: چند ساعت قبل برای انجام کاری بیرون رفته بودم که پدرم با من تماس گرفت و در حالی‌که به‌سختی صحبت می‌کرد، گفت مقابل خانه‌مان با مرد جوانی درگیر شده و چاقو خورده است. من بلافاصله خودم را به آنجا رساندم و دیدم پدرم خونین روی زمین افتاده است. همان موقع یک خودروی پرشیا با دو سرنشین زن و مرد را دیدم که با عجله از کوچه خارج شدند. همان‌ موقع پدرم گفت آنها او را زخمی کرده‌اند. من پرشیا را تعقیب کردم اما راننده قصد داشت من را هم زیر بگیرد که خودم را نجات دادم و پدرم را به بیمارستان رساندم اما بی‌فایده بود و او فوت کرد.

به‌ دنبال اظهارات پسر جوان مأموران پلیس به ردیابی خودروی پرشیا پرداختند و صاحب آن را که پسر جوانی بود، شناسایی و بازداشت کردند. پسر جوان تحت بازجویی قرار گرفت اما به مأموران گفت آن روز برادرش به نام نادر پشت فرمان بود و خودش در خانه حضور داشت.

این پسر گفت: برادرم با ما زندگی نمی‌کرد. به‌ خاطر اعتیادی که داشت خانواده او را طرد کرده بودند. او فقط با من در تماس بود و اگر کاری داشت می‌گفت. یک روز قبل از این حادثه برادرم با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد با زن مورد علاقه‌اش بیرون برود و ماشین می‌خواهد. مدتی بود که با آن زن زندگی می‌کرد. من ماشینم را به او دادم.

با اظهارات این مرد پدر او نیز مورد تحقیق قرار گرفت و به مأموران گفت: من اصلا در جریان نبودم که نادر ماشین را از برادرش گرفته است. نادر پسر خلافکاری بود به‌همین‌خاطر چهار سال قبل او را از خانه بیرون کردم و او برای خودش زندگی مستقلی تشکیل داد. مدتی قبل هم شنیدم او با زنی زندگی می‌کند. باور کنید از حادثه قتل اطلاعی ندارم و حتی آدرس خانه نادر را هم نمی‌دانم. با به‌دست‌آمدن این اطلاعات تلاش برای دستگیری نادر ادامه داشت تا اینکه مأموران با ردیابی تلفن همراه متهم، زن جوانی به نام شهلا را که با نادر زندگی می‌کرد، شناسایی و بازداشت کردند.
شهلا در بازجویی‌ها اعتراف کرد زمان قتل در محل حادثه بود اما گفت که از مخفیگاه نادر خبر ندارد.

زن جوان گفت: آن‌ روز من و نادر برای انجام کاری بیرون رفته بودیم. در خیابان جای پارک نبود. به‌همین‌خاطر در کوچه‌های اطراف دنبال جای پارک گشتیم تا اینکه مقابل خانه کامران محلی برای پارک ماشین پیدا کردیم. نادر همان‌جا خودرواش را پارک کرد. قبل از پیاده‌شدن از ماشین، کامران از خانه‌اش بیرون آمد و گفت نباید مقابل پارکینگ توقف کنیم چون مزاحم رفت‌و‌آمد دیگر خودروها هستیم. سر همین موضوع نادر و کامران با هم درگیر شدند و در آن درگیری نادر دست به چاقو شد و ضربه‌ای به مقتول زد.

زن جوان درباره آشنایی‌اش با نادر و فرار متهم نیز گفت: من و نادر چهار سال قبل با هم آشنا شدیم و زندگی مشترک‌مان را شروع کردیم. در این مدت او هم مواد مصرف می‌کرد و هم مشغول فروش مواد مخدر بود. حتی یک بار هم دستگیر شده بود اما آزاد شد و دوباره سراغ کار خلاف و فروش مواد رفت؛ تا اینکه مدتی قبل نادر با جابه‌جایی یک محموله بزرگ مواد مخدر پول زیادی را کاسب شد.

او قصد داشت با این پول از کشور خارج شود. می‌خواست به یونان و سپس به کشور آلمان برود که این حادثه رخ داد. نادر بعد از قتل شبانه از کشور خارج شد و به ترکیه رفت. او قصد دارد از آنجا به یونان و سپس به آلمان فرار کند. باور کنید مدتی است با من تماسی نداشته و از سرنوشت او اطلاعی ندارم.

با این حال شهلا بازداشت شد. او در بازجویی‌ها اطلاعات بیشتری از نادر به مأموران داد و گفت: نادر زمانی سراغ من آمد که تازه از شوهرم طلاق گرفته بودم. شوهر سابقم هم در کار خلاف بود و از دوستان نادر بود. بعد از اینکه از شوهرم طلاق گرفتم با نادر زندگی می‌کردم. دلیلش هم این بود که نمی‌توانستم خرج زندگی‌ام را تأمین کنم. زمانی‌ که ازدواج کردم دختری کم‌سن بودم که هیچ سوادی نداشتم.

چون تعدادمان زیاد بود پدرم من را به شوهرم که مرد خلافکاری بود، داد. بعد از جدایی هم نتوانستم خودم را اداره کنم و با نادر زندگی می‌کردم. نادر خرجی من را می‌داد و در عوض من هم کارهایش را می‌کردم. او با آدم‌های خلافکار زیادی ارتباط داشت که در کار قاچاق مواد به خارج از کشور بودند. نادر هم مواد مصرف می‌کرد و هم مواد قاچاق می‌کرد. من هم کارهایش را مخفی می‌کردم به‌همین‌خاطر هم با من کاری نداشت و خرجی‌ام را می‌داد.

با اظهارات زن جوان، مأموران برای دستگیری متهم از اینترپل سه کشور ترکیه، یونان و آلمان درخواست کمک کردند اما ردی از مرد جوان به دست نیامد. در‌‌حالی‌که ردی از متهم فراری به دست نیامده بود برای نادر کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. قرار است او غیابی محاکمه شود. این در حالی است که اولیای‌دم برای وی حکم قصاص خواسته‌اند

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:4
Iran (Islamic Republic of)
10:32 - 1400/08/16
سر به نیست شده.شایدهم فوت کرده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
ادیب_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کالازم_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر