«ابلیس بدبو» به اعدام در ملأ عام محکوم شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۹۳۸
۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۵
۴۰۱۳
او با ترفندی ناجوانمردانه، دختران نوجوان را در مشهد به درون شمشادهای کنار ایستگاه های مترو می کشاند و ...

خراسان: مرد 31 ساله ای که به بهانه کمک به همسر باردارش ، دختران نوجوان را اغفال می کرد و با کشاندن آن ها به درون شمشادهای اطراف ایستگاه های مترو مورد تعرض و آزار و اذیت قرار می داد با صدور حکمی قاطع از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی به اعدام در ملأ عام محکوم شد.

دی ماه سال 98 بود که دختر 14 ساله ای وحشت زده و هراسان با نیروهای انتظامی تماس گرفت و ماجرای تکان دهنده ای را فاش کرد. او که مدعی بود مورد تعرض «ابلیس بدبو» قرار گرفته است به پلیس گفت: در حالی که قصد داشتم از ایستگاه مترو در محدوده بولوار دانش آموز مشهد خارج شوم ناگهان مرد جوانی که از دهانش بوی تعفن خارج می شد، مقابلم قرار گرفت و درحالی که خود را نگران نشان می‌داد به من گفت: «همسرم باردار است و اکنون به دلیل بیماری که دارد درون شمشادهای وسط بولوار افتاده است و کسی کمکم نمی کند!

«ابلیس بدبو» به اعدام در ملأ عام محکوم شد

آن مرد شیطان صفت حتی برگه های آزمایشگاهی هم در دست داشت و با التماس از من خواست تا به همسرش کمک کنم! من هم که تحت تاثیر عواطف انسانی قرار گرفته بودم، بدون تامل با او همراه شدم تا به یک انسان بیمار کمک کنم ولی زمانی که به وسط شمشادها رسیدیم ناگهان«ابلیس بدبو» با تهدید به مرگ سرم را داخل شمشادها خم کرد.

تازه فهمیدم که فریب خورده ام ولی آن قدر ترسیده بودم که همه وجودم می لرزید. او که چشمانی ترسناک و از حدقه بیرون زده داشت شال روی سرم را به دست و پاهایم بست و مرا درون شمشادها مورد تعرض قرار داد.

این درحالی بود که بوی عرق بدن و بوی زننده ای که از دهان او خارج می شد با یکدیگر درآمیخته و حالت تعفن پیدا کرده بود. او سپس مرا در همان حالت زننده درون شمشادها رها کرد و از محل گریخت.

ابتدا با تلاش زیاد شال پاهایم را باز کردم و سپس با دندانم گره دیگر شال را گشودم که به دستانم حلقه زده بود. بعد از آن بلافاصله ماجرا را برای خانواده ام بازگو کردم و با پلیس تماس گرفتم!

با توجه به اهمیت این حادثه تکان دهنده ، بلافاصله سردار محمد کاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) دستورات ویژه ای را برای شناسایی و دستگیری این مرد هوسران صادر کرد و بدین ترتیب تحقیقات گسترده ای از سوی نیروهای انتظامی آغاز شد.

ولی هنوز رصدهای اطلاعاتی در این باره ادامه داشت که حادثه مشابهی در ایستگاه متروی هفت تیر مشهد رخ داد دختر 19 ساله‌ای که شکار «ابلیس بدبو» شده بود با ترفند کمک به همسر باردار، مورد تعرض قرار گرفت بنابراین کارآگاهان ماجرای «ابلیس بدبو» را طی گزارشی به قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی اطلاع دادند و این گونه با دستورات محرمانه قاضی صبوری نسب (مستشار وقت شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) روند تحقیقاتی پلیس وارد مرحله جدیدی شد،

اما در حالی که شیوع کرونا در کشور بررسی های کارآگاهان در ایستگاه های مترو را بامشکل روبه رو کرده بود، ناگهان در بیست و هفتم اردیبهشت سال 99، حادثه مشابه دیگری در یکی از ایستگاه های متروی بولوار وکیل آباد اتفاق افتاد و این گونه پرونده «ابلیس بدبو» سریالی شد.

تحقیقات برای شناسایی این مرد هوسران ادامه داشت تا این که تصاویری از «ابلیس بدبو» با بررسی دوربین‌های مدار بسته به دست آمد و کارآگاهان بالاخره با همکاری پلیس مشهد، حراست مترو و خانواده های قربانیان ، موفق شدند تیر سال 99، این شیطان ترسناک را در ایستگاه متروی بولوار سید رضی مشهد زمانی دستگیر کنند که در محاصره نیروهای حراست مترو قرار گرفته بود.

بنابراین گزارش، با انتشار تصویر بدون پوشش متهم در روزنامه خراسان، تعداد دیگری از دخترانی که طعمه «ابلیس بدبو» شده بودند با مراجعه به پلیس آگاهی وی را شناسایی کردند و بدین ترتیب او با شاکیان زیادی روبه رو شد. از سوی دیگر با توجه به حساسیت ماجرای هولناک و تعرض های سریالی وی به دختران نوجوان ، این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قضات شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرار گرفت و قاضی دکتر اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) دستورات خاصی را برای بررسی همه ابعاد و جوانب این پرونده صادر کرد

چرا که هوسرانی های «ابلیس بدبو» جوی از احساس ناامنی را در منطقه ای از شهر به وجود آورده بود. گزارش اختصاصی خراسان حاکی است: پس از بررسی های دقیق و بازجویی های تخصصی، جلسات محاکمه وی درحالی به ریاست قاضی شاکر برگزار شد که مقام قضایی با تیزبینی های ویژه ای در پرونده از متخصصان پزشکی قانونی خواست به طور کارشناسی و تخصصی درباره رخدادهای تکان دهنده طعمه های این متهم خطرناک، اظهارنظر کنند.

این گونه بود که با اعلام نظرات کارشناسی پزشکان قانونی، زوایای پنهانی جدیدی از رفتارهای هولناک «ابلیس بدبو» افشا شد. اگرچه این متهم با دستاویز قرار دادن اختلافات خانوادگی با همسرش و توسل به شیوه های انکار، سعی داشت خود را به راحتی از مجازات برهاند اما سوالات تخصصی رئیس با تجربه شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی او را چنان در مخمصه عجیبی انداخته بود، که هر پاسخی به این سوالات او را از چاله به چاه می انداخت و در برابر اظهارنظرهای کارشناسی و مدارک مستند موجود در پرونده، چاره ای جز تشریح ترفندهای شیطانی برای تعرض به دختران نوجوان را نداشت.

بعد از چندین جلسه دادگاه که با حضور وکلای مدافع برگزار شد در نهایت قضات دادگاه با توجه به محتویات پرونده، نظرات دقیق و تخصصی پزشکان قانونی و اقاریر متهم، گزارش های پلیس و دیگر اسناد و مدارک موجود، رای خود را در این باره صادر کردند. براساس این رای که به امضای قاضی اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) و قاضی سعید محمدی (مستشار) رسیده، متهم «حسن- ت» به خاطر آدم ربایی با شیوه اغفال و ترفند کشاندن دختران به درون شمشادها به تحمل 5 سال زندان، به اتهام ارتکاب اعمال منافی عفت به تحمل 99 ضربه شلاق و به دلیل ایراد ضرب و جرح عمدی به پرداخت دیه در حق شاکیان محکوم شده است.

همچنین دادگاه براساس این رای قاطع ، متهم پرونده را که به «ابلیس بدبو» معروف شد، به اتهام تجاوز به عنف به اعدام در ملأ عام محکوم کرد چرا که شیوه ارتکاب جرم و تبعات اجتماعی آن آثار زیانباری در جامعه داشته است و به دلیل بیم تجری دیگران باید در محل وقوع جرم اجرا شود. شایان ذکر است: رای صادر شده از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و با اعتراض متهم و وکیل مدافع وی در یکی از شعبه های دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار می گیرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:60
Iran (Islamic Republic of)
08:20 - 1400/08/03
صداوسیما باید اولین گزارش دختر ۱۴ساله را رسانه ای میکرد تا بار دومی اتفاق نیافتد....
پاسخ ها
شروین هستم
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
اگر گروه سازش گذاشت او را اعدام کنید
من قول میدهم از تهران تا مشهد را پیاده روم
Iran (Islamic Republic of)
09:03 - 1400/08/03
باید ترتیب این رو در همان محلهای وقوع جرم بدهند.اگر دیگه دست به اینکار زد
Iran (Islamic Republic of)
09:50 - 1400/08/03
شاید بار دوم و سوم قبل از بار اول اتفاق افتاده بوده .یعنی دختر چهارده ساله اولین قربانی نبوده
Iran (Islamic Republic of)
10:20 - 1400/08/03
وای خدا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
اصلا برای اینکارش چراازدختر۱۴ ساله کمک خواسته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
ادیب_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالازم_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر