کنایه‌های بی‌رحمانه وریا به فدراسیون و عزیزی خادم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۹۴۱
۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
۵۰۳۹
وریا غفوری در واکنش به تکرار پنالتی‌اش مقابل هوادار می‌گوید فصل گذشته هم با تکرار یک پنالتی قهرمانی جام‌حذفی را از استقلال گرفتند.

روزنامه همشهری: استقلال فصل را با پیروزی مقابل هوادار آغاز کرد و وریا غفوری هم یکی از چهره‌های ویژه این مسابقه بود. او در این مسابقه یک پنالتی زد که به شکل بحث‌برانگیزی تکرار شد و اعتراض استقلالی‌ها را در پی داشت. به هر حال، آبی‌ها در این میدان پیروز شدند تا فصل را با امیدواری آغاز کنند. با کاپیتان استقلال درباره شرایط این تیم و امیدهایش برای قهرمانی در این فصل گفت‌وگو کردیم که بخشی از این گفت‌وگو هم به تیم‌ملی و فدراسیون و VAR و... کشیده شد؛ صحبت‌هایی که گاه با کنایه‌هایی تند برای فدراسیون فوتبال همراه بود.

وریا غفوری: توییت طارمی؟ حتما لازم بوده است

از بازی‌ مقابل هوادار شروع کنیم که 3امتیاز اول را گرفتید. از بازی تیم‌تان راضی بودید؟

اول اینکه خیلی خوشحالیم 3امتیاز را گرفتیم، چون مهم‌‌ترین موضوع در بازی‌های ابتدایی، گرفتن امتیازات است. حالا برای آینده با انجام تمرینات و به‌دست‌آوردن آمادگی نسبی، قطعا تیم رشد می‌کند و از نظر فیزیکی و تاکتیکی به شرایط ایده‌آل خواهد رسید. مهم‌ترین موضوع برای ما گرفتن 3امتیاز بود. الان هم داریم برای بازی بعدی آماده می‌شویم که ان‌شاءالله در اصفهان جلوی ذوب‌آهن بتوانیم 3امتیاز را بگیریم.

در جریان این بازی، تکرار پنالتی شما کمی عجیب بود. حتی فرهاد مجیدی هم در کنفرانس بعد از بازی گفت نمی‌دانم به چه دلیلی پنالتی تکرار شد. نظر خودت در این ارتباط چیست؟

واقعا من هم نفهمیدم چه شد! فکر کردم بازیکنان ما زودتر وارد محوطه جریمه شدند اما موقعی که تکرار صحنه را بعد از بازی دیدم تعجب کردم. چون داور داشت صحنه را نگاه می‌کرد و معمولا در چنین صحنه‌هایی اگر بازیکنان یکی دو قدم هم داخل بیایند، داوران چشم‌پوشی می‌کنند. اما در این صحنه کسی نیامده بود و به‌نظرم داور اشتباه کرد. همین اتفاق تمرکز مرا به هم ریخت و نتوانستم ضربه دوم را گل کنم. آن صحنه می‌‌توانست در روند تیم ما تأثیر بگذارد. در فینال حذفی به‌خاطر اینکه گلر ما چند سانتی‌متر از روی خط جدا شده بود، پنالتی را تکرار دادند و به جرأت می‌‌توانم بگویم به قیمت از دست رفتن یک جام برای استقلال تمام شد؛ فقط به‌خاطر تکرار یک پنالتی.

یعنی معتقدی تکرار این پنالتی می‌توانست روند بازی را عوض کند؟

بله، ممکن بود تیم ما را مقابل هوادار به مشکل بیندازد اما خدا را شکر بعد از آن صحنه توانستیم گل بزنیم. از داوران خواهش می‌کنم دقت بیشتری داشته باشند. در این فوتبال به آن صورت به داوران رسیدگی نمی‌شود و باید توجه بیشتری به این قشر از جامعه فوتبال شود. الان خواسته تمام باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان این است که VAR وارد شود تا حق به حقدار برسد و حق هیچ تیمی ضایع نشود.

بله، باید هرچه زودتر این اتفاق بیفتد.

ان‌شاءالله با دعای خوبان عالم!

اما سوای این اتفاق، به‌نظر می‌رسید خودتان هم از نمایش استقلال راضی نبودید. موضوعی که مجیدی هم در کنفرانس بعد از بازی به آن اشاره کرد.

نمی‌دانم شاید نداشتن زمین تمرینی در این مدت به ما ضربه زده بود. قطعا این موضوع بی‌تأثیر نبوده است. تیمی که می‌خواهد مدعی قهرمانی باشد، اول باید بازیکنان خوب و باکیفیتی داشته باشد و دومین مسئله‌اش امکانات است که در بحث امکانات زمین تمرین خوب مهم‌ترین موضوع است. ما در این مدت زمین تمرین مناسب نداشتیم و واقعا اذیت می‌شدیم، چون هر روز در یک زمین تمرین می‌کردیم.

با وجود تمامی مشکلات، هواداران از استقلال قهرمانی می‌خواهند و دوست دارند تیم محبوب‌شان بعد از چند سال جام قهرمانی را بالای سر ببرد. به‌نظر شما که کاپیتان تیم هستی، استقلال را می‌توانیم مدعی قهرمانی بدانیم؟

قطعا. اگر استقلال بخواهد خودش را در قواره قهرمانی نبیند که اصلا اسمش استقلال نمی‌شود. ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم و در کنارش امیدواریم با آمدن آقای آجورلو شرایط و امکانات هم بهتر شود. احساس می‌کنم مدیریت جدید دارد به تیم آرامش می‌دهد و قطعا آن مشکلات مدیریتی که سال گذشته بود امسال وجود نخواهد داشت. ان‌شاءالله با تزریق آرامش به تیم بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم و همه را خوشحال کنیم.

پست بازی شما در استقلال دائما تغییر می‌کند. آن اوایل فول‌بک بازی می‌کردی و در سیستم چهاردفاعه در دفاع کناری بودی. کی‌روش هم در این پست شما را می‌خواست. بعدا شفر آمد و در پست وینگر از شما استفاده کرد. الان هم که در سیستم سه‌دفاعه وینگ‌بک بازی می‌کنی. خودت در کدام پست راحت‌تر هستی؟

به‌نظر خودم پستی که الان دارم بازی می‌کنم خیلی ایده‌آل است. هم می‌توانم وسط باشم و هم در دفاع و حمله حضور داشته باشم. این پست را خیلی دوست دارم. در کل در دفاع کنار راحت‌ترم و می‌توانم بگویم تخصصی‌تر است. به‌عنوان وینگر راست هم توانایی بازی‌کردن دارم اما باز هم می‌گویم پوزیشنی که الان بازی می‌کنم را دوست دارم. به‌نظرم جایی است که می‌توانم توانایی‌هایم را به‌شکل ایده‌آل به نمایش بگذارم.

این روزها در مورد کارگزار استقلال و بحث تبلیغات دور زمین بحث‌های زیادی بین باشگاه استقلال و سازمان لیگ شده است. سازمان لیگ برای کل باشگاه‌ها 160میلیارد تومان قرارداد بسته اما الان باشگاه استقلال مدعی شده که می‌‌تواند به‌تنهایی برای تبلیغات خودش درآمد 150میلیاردی بیاورد. نظر شما در این‌باره چیست؟

این یک بحث تخصصی است و باید مدیران باشگاه‌ها به آن بپردازند. به‌خصوص 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس که به‌نظر من حقشان در این زمینه ضایع می‌شود. اما بحث اصلی در مورد سازمان لیگ این است که می‌آید درصدی از قرارداد بازیکنان پول می‌‌گیرد. این دیگر خیلی فاجعه است. وقتی قرارداد بازیکنان 100میلیون بود مثلا 2 یا 3درصد کم می‌کردند که می‌شد دو سه میلیون تومان. اما الان قراردادها بالا رفته و همه رقم‌ها زیاد شده است. باز هم می‌آیند درصدی از پول کم می‌‌کنند. اصلا باید مشخص شود این پول‌ها که از قرارداد بازیکنان کم می‌کنند، کجا هزینه می‌شود. اصلا آیا حق دارند چنین پولی را کم کنند؟ شما فکر کنید چند بازیکن در لیگ برتر داریم؛ از همه بازیکنان دارند چند درصد می‌گیرند و هیچ‌کس هم نمی‌داند این پول کجا خرج می‌شود!

یعنی این موضوع را ظلم به بازیکنان می‌دانید؟

به‌نظر من اگر قرار است پولی گرفته شود، باید صورت وضعیت بدهند تا همه بدانند این پول کجا هزینه می‌شود و مشخص شود که هر بازیکن یک پول معینی بدهد. اگر این پول واقعا در فوتبال پایه و فوتبال بانوان هزینه می‌شود خوب است اما باید رقم آن مشخص شود و هر بازیکنی یک پول معینی را بدهد نه اینکه از هر بازیکن یک مقدار متفاوتی بگیرند. من فکر می‌کنم اگر بازیکنان نهادی داشتند که از آنها حمایت می‌کرد، قطعا جلوی این اتفاق گرفته می‌شد. اصلا چنین چیزی درست نیست که بخواهید بیایید اینطور در قرارداد بازیکنان دست ببرید و پول بردارید.

یکی از سوژه‌های این روزها توییتی بود که طارمی درباره صحبت‌های اسکوچیچ منتشر کرد. در این مورد نظری داری؟

طارمی بازیکن بزرگی است و الان خیلی از شرایط را دارد می‌بیند. من نمی‌خواهم درباره توییت او اظهارنظری داشته باشم ولی حتما چیزی بوده که لازم دیده صحبت کند.

چون این توییت درباره اسکوچیچ بود و خود شما هم در گذشته درباره اسکوچیچ صحبت‌هایی داشتید، از شما سؤال کردیم.

بله. حالا خیلی نمی‌خواهم وارد این مباحث شوم و تمرکزم بیشتر روی تیم خودم است. هرچند که ناامید نیستم و باز هم تلاش می‌کنم تا در لیست تیم ملی قرار بگیرم.

از زمانی که اسکوچیچ سرمربی تیم‌ملی شده دیگر به تیم ملی دعوت نشده‌ای. درست است؟

بله، هیچ شانسی به من ندادند. بعد این طرف و آن طرف می‌نشینند می‌گویند این بازیکن تحرک ندارد. پس هر بازی چطور 10کیلومتر می‌دوم که تحرک ندارم!

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:31
Iran (Islamic Republic of)
08:34 - 1400/08/03
استقلالی هستم خیلی هم باتعصب ولی شما خواهشن نظر نده از وقتی آمدی استقلال بازی خوب وقشنگ یا برد تیم از ما پریده فقط حاشیه برای تیم درست کردی حتی پنالتی سادتر از این گل نمیکنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
دروغ نگو لنگی
احمدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
تو لنگی هستی مشتی خجالت بکش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
شعر نگو،تو از بازی وریا چی حالیته اینطوری نظر میدی
احمدپور
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
وریا غفوری استقلالی باغیرت،دوست داشتتی وپرتلاش
احمدپور
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
وریا غفوری استقلالی باغیرت،دوست داشتتی وپرتلاش
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
امیر حسین توعمرا استقلالی یا حتی پرسپولیسی هم باشی یا اصلا فوتبالی باشی...اولا وریا یکی از بهترین های استقلال تو چند سال اخیر بوده من پرسپولیسی دارم میگم...ضمنا وریا رو همه مردم دوست دارن به خاطر اینکه منافعشو بخاطر مردم به خطر میندازه...
Iran (Islamic Republic of)
14:20 - 1400/08/03
اتفاقا وریا از همه نظر عالیه
Iran (Islamic Republic of)
14:43 - 1400/08/03
لنگیا یاد گرفتن میان مینویسن من استقلالیم بعدم نظر چرتشونو مینویسن برو بابا رد کارت.
کاپیتان شجاع تاج
سهمیه ی لجن و فساد مکتب گلبرگ کراکی الاستقلال السعودی
Iran (Islamic Republic of)
14:53 - 1400/08/03
آقای قوریا وافوری،تنها کاپیتان بدون جام تاریخ،اگه varبود اصلا پنالتی اعلام نمیشد بچه پررو
Iran (Islamic Republic of)
15:38 - 1400/08/03
فقط بفکر قرارداد سنگین باش چگوآرای پلاستیکی
Netherlands
16:37 - 1400/08/03
بازیکن پرحاشیه که فقط استوری قشنگ میزاره و هیچ کیفیتی نداره..اصلا مگه پنالتی بود که بخواد تکرار شه..بسه هوچیگری
Iran (Islamic Republic of)
19:01 - 1400/08/03
چرا حاشیه درست میکنید؟ کجا کنایه بی رحمانه ؟یعنی نمیشه به فدراسیون خنده دار که حتی تماشاگران و از ورود به ورزشگاه در بازی تیم ملی ایران و کره محروم کرد و اون بلا رو قبل رفتن پرسپولیس سرش اورد و صدها کار دیگه انتقاد کرد؟ چند جمله حق و درست گفت که از نظر من باید خیلی دیگه محترمانه بود
پاسخ ها
امید
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
دعوانکنین امسالم باسپاهان بجنگین سر نایب قهرمانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
ادیب_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کالازم_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان