خودکشی قاتل با انفجار خانه!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۴۲۷۲
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
۲۷۹۱
جوان 33 ساله ای که همسر صیغه‌ای اش را در تشت آب خفه کرده بود، خود را نیز با انفجار خانه اجاره ای کشت.

خراسان: جوان 33 ساله ای که همسر صیغه‌ای اش را در تشت آب خفه کرده بود، خود را نیز با انفجار خانه اجاره ای کشت.

عصر بیست و چهارم مهر گذشته بود که مرد جوان نگاه دیگری به پیکر بی جان همسرش انداخت و از خانه بیرون زد، مدت زیادی بود که «جواد» با خانواده اش ارتباطی نداشت و به طورمجردی زندگی می‌کرد. او از چند ماه قبل نیز با زن مطلقه ای به نام «م- ح» آشنا شده بود و در نهایت آن زن 36 ساله را در حالی به عقد موقت خودش درآورد که هیچ کس از این ازدواج پنهانی خبر نداشت.

خودکشی قاتل با انفجار خانه!

«م-ح» که دوبار ازدواج ناموفق داشت و سرپرستی پسر 4 ساله اش را نیز به شوهر سابقش سپرده بود، تصمیم گرفت بدون اطلاع خانواده، یک بار دیگر بختش را بیازماید، به همین دلیل با «جواد» ازدواج کرد و قدم به خانه ای گذاشت که جواد از حدود سه ماه قبل در بولوار حر مشهد اجاره کرده بود.

اما گویی هنوز بخت با این زن جوان یار نبود چرا که از همان روز آغازین زندگی مشترک، درگیری و اختلافات بین آن ها شدت گرفت به طوری که روز جمعه بیست و سوم مهر، مشاجره های لفظی آنان به حدی رسید که ناگهان «جواد» با چهره ای غضب آلود، او را به داخل حمام خانه نقلی کشید و سرش را در آب درون تشت فرو برد. او که خشم و عصبانیت همه وجودش را فرا گرفته بود، آن قدر سر همسر صیغه‌ای اش را درون آب فشرد تا این که دیگر دست و پاهایش شل شد و هیچ تلاشی برای نجات خودش نمی کرد.

«جواد» که فهمید همسرش خفه شده است و جانی در بدن ندارد او را در همان وضعیت داخل حمام رها کرد و به داخل پذیرایی رفت. مدتی در افکار خود غوطه‌ور بود و نقشه های زیادی را برای رهایی از عذاب وجدان می کشید. از کرده خود پشیمان بود ولی دیگر کار از کار گذشته بود و مُهر جنایت بر پیشانی اش خودنمایی می کرد. ساعت های زیادی را بیهوده می گذراند و از وقوع این حادثه تلخ رنج می برد.

روز بعد یک بار دیگر نگاهی به جسد همسرش انداخت و از منزل بیرون زد. گویی نقشه دیگری در ذهن می پروراند. او به ناچار مسیر منزل پدرش را در پیش گرفت. وقتی به آن جا رسید ناگهان در میان بهت و ناباوری پدر و دامادشان، قصه قتل زنی به نام «م- ح» را برای آن‌ها بازگو کرد و گفت: من همسرم را کشته ام و می خواهم خودکشی کنم! ولی دیگران حرف‌هایش را باور نکردند، به او گفتند تو که مجرد هستی! زن نداری! ... و جواد درحالی که بیان می کرد یک زن جوان را صیغه کرده بودم از اعضای خانواده اش دور شد ولی نه تنها هیچ کس از جا و مکان «جواد» اطلاعی نداشت بلکه باورشان هم نمی شد که او زنی را صیغه کرده باشد!

گزارش اختصاصی خراسان حاکی است، این گونه بود که جوان 33 ساله، با همان افکار مغشوش و عذاب وجدان به خانه بازگشت، جسد همسرش رو به کبودی می رفت اما او جرئت تماس با پلیس را نداشت به همین دلیل تصمیم گرفت با خودکشی به این ماجرای وحشتناک و افکار کابوس گونه خود پایان دهد.

طناب زردرنگی را برداشت و آن را به حلقه فلزی سقف خانه 40 متری بست تا خودش را حلق آویز کند اما باز هم نقشه دیگری ذهنش را مشغول کرد و با اما و اگرهای زیادی روبه رو شد. به همین دلیل قبل از آن که حلقه دار را به گردن بیاویزد، درز پنجره ها را گرفت، قفل کشویی پشت در را انداخت و بخاری را در حالی روشن گذاشت که همه شیرهای گاز شهری را باز کرده بود تا بعد از مرگش هیچ آثاری از او و خانه و زندگی اش باقی نماند.

در این شرایط بود که بالای چهار پایه رفت و طناب زردرنگ را دور گردنش انداخت اما در لحظه ای که خود را از روی چهار پایه رها کرد ناگهان همزمان با رسیدن گاز به شعله های بخاری، انفجار مهیبی رخ داد به گونه ای که درها و پنجره ها از جا کنده شد و ساختمان به شدت لرزید. شدت انفجار به حدی بود که طناب دار بریده شد و «جواد» را روی پله‌های در ورودی پرت کرد. همزمان با انفجار ،شعله های آتش نیز زبانه کشید و جوان 33 ساله که دیگر در میان آتش مانده بود و نمی توانست خود را نجات دهد دچار سوختگی وحشتناکی شد.

لحظاتی بعد با تماس اهالی خیابان حر که صدای انفجار آن ها را از منازل بیرون کشیده بود، نیروهای آتش نشانی و اورژانس عازم شهرک شهید باهنر شدند. «جواد» که به شدت در شعله‌های آتش سوخته بود، هنوز نفس می‌کشید و علایم حیاتی داشت به همین دلیل، بی درنگ نیروهای امدادی او را به بیمارستان امام رضا (ع) رساندند تا شاید از مرگ نجات یابد.

از سوی دیگر وقتی امدادگران ایستگاه 15 و 49 آتش نشانی مشهد، عملیات مهار آتش را آغاز کردند ناگهان جسد زنی درون حمام نمایان شد و بدین ترتیب، نیروهای انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند. عقربه های ساعت از 21 شب بیست و چهارم مهر گذشته بود که قاضی دکتر حسن زرقانی به همراه عوامل بررسی صحنه جرم عازم بولوار حر شد و به تحقیق در این باره پرداخت.

بررسی‌های مقدماتی در طبقه دوم ساختمان کوچک اجاره‌ای حاکی از آن بود که حدود 40 ساعت از مرگ زن جوان می‌گذرد. تحقیقات مقام قضایی که تا پاسی از شب به طول انجامید، از وقوع یک جنایت هولناک حکایت می کرد اما همه چیز در سینه جوان 33 ساله ای پنهان بود که تحت درمان قرار داشت. به گزارش خراسان، قاضی دکتر زرقانی، پس از ساعاتی تحقیقات میدانی در حالی عازم بیمارستان امام رضا (ع) شد که بررسی ها نشان می داد ماجرای انفجار عمدی است و جوان 33 ساله به دلیل همزمانی انفجار و حلق آویزی، نتوانسته خودکشی کند.

اما وقتی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، سپیده دم بیست و پنجم مهر به مرکز درمانی رسید «جواد» قادر به صحبت نبود و بدین ترتیب او چند روز بعد (بیست و هفتم مهر) به دلیل عوارض ناشی از 80 درصد سوختگی جان خود را از دست داد و این پرونده جنایی با مرگ قاتل درحالی بسته شد که «جواد» خود قبل از مرگ به قتل همسر صیغه‌ای‌اش اعتراف کرده بود. با وجود این، بررسی های قضایی با اعلام شکایت خانواده «م- ح» در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای ریشه یابی این حادثه تکان دهنده ادامه یافت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:14
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
09:09 - 1400/08/04
طوری این اتفاق رو لحظه به لحظه شرح داده‌اید گویا خودتان پا به پای جوان ۳۳ ساله بوده و تمام وقایع را از زبان خودش شنیده‌اید؟!
پاسخ ها
ارشین
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
هنر سناریو نویسی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر