تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۴۵۷۸
۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۹
۱۰۱۵۳
در منظومه سیاسی ایران اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. به جایی رسیده‌ایم که نه‌تنها فردی که مسئولیت می‌گیرد به مقامی می‌رسد، بلکه راه برای دیگر منصوبان سببی و نسبی او نیز باز می‌شود.

شرق: در منظومه سیاسی ایران اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. به جایی رسیده‌ایم که نه‌تنها فردی که مسئولیت می‌گیرد به مقامی می‌رسد، بلکه راه برای دیگر منصوبان سببی و نسبی او نیز باز می‌شود.

چند سالی است از پدیده «آقازادگی» به «حکم برای داماد» رسیده‌ایم و آخرین و داغ‌ترین آن، داماد علیرضا زاکانی، شهردار تهران است که به سمت دستیاری ویژه پدرزن نائل آمده‌. این در حالی است که در بهار امسال زاکانی به‌عنوان نامزد ریاست‌جمهوری در مناظره‌های انتخاباتی رو به دوربین اعلام کرد: «بستگان خود را سر کار نمی‌آوریم». او البته موضوع را این‌گونه توجیه کرده که دامادش از شهرداری تهران حقوقی نخواهد گرفت و استخدام شهرداری نمی‌شود؛ اما چه کسی است که نداند در نظام‌های سیاسی، «مقام» می‌تواند قدرت تولید کند.

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

به‌خصوص که طبق بخش‌نامه‌ای که زاکانی در مقام شهردار تهران ابلاغ کرده است هرگونه صدور حکم و استخدام ولو برای استفاده از خدمات رایگان را ممنوع کرده و در بند ۲ بخش‌نامه زاکانی قید شده است:«جذب و به‌کار‌گیری نیروی انسانی جدید تحت هر عنوان و با هر نوع وضعیت استخدامی اعم از «تمام‌وقت، نیمه‌وقت و پاره‌وقت، پیمانکاری، شرکتی، مشاوره‌ای و... حتی انجام خدمت به‌طور رایگان و افتخاری» ممنوع بوده است».

همچنین براساس ماده 10 مصوبه تعارض منافع در شهرداری تهران به‌کارگیری بستگان در شهرداری در دوره فعالیت مدیران شهرداری و اعضای شورا ممنوع است؛ بنابراین زاکانی همچنان که خلاف قانون عمل کرده، رسما خلاف بخش‌نامه رسمی خود نیز حکم برای دامادش زده است. به این بهانه مروری داشته‌ایم بر دامادهایی که دنیای سیاست گاهی به آنها روی خوش نشان داده و گاهی هم خیر.

محمد‌مهدی احمدی، داماد محسن رضایی

از او به‌عنوان مدیرعامل جدید بانک صادرات نام برده می‌شد که تکذیب شد. سایت خبر فوری توییت کاربری را منتشر کرد که نوشته بود: «از داماد آقای رضایی (‌احمدی) درمورد انتصابش به‌عنوان مدیرعامل بانک صادرات پرسیدم، در جوابم گفت: «سلام، استخاره کردم، بد آمد انصراف دادم».

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

او عضو هیئت‌مدیره و قائم‌مقام بانک شهر است. سال 97، رحمت‌الله حافظی، عضو سابق شورای شهر تهران، به ماجرای انتصاب مهدی احمدی که برادر عروس قالیباف و داماد محسن رضایی است، واکنش نشان داد و در توییتی نوشت: «انتصاب برادر عروس قالیباف به‌عنوان معاون ارزی بانک شهر تداعی‌کننده مطالبی بود که در استیضاح وزیر تعاون در صحن مجلس درمورد انتصابات فامیلی رد‌و‌‌بدل شد. این انتصابات برای جامعه قابل درک و پذیرش نیست و از طرفی هم نشانه نفوذ تیم قبل بر مجموعه شهرداری است».


علی‌اشرف ریاحی، داماد محمدرضا نعمت‌زاده

او با پاسپورتی با نام جعلی از کشور فرار کرده است. او علیه وزیر سابق که پدر‌خانمش است، مستنداتی ارائه داده است.علی‌اشرف ریاحی همسر زینب نعمت‌زاده است که به اتهام ۶.۶ میلیارد یورویی پرونده پتروشیمی ممنوع‌الخروج بود، اما متواری شد.

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

بنا بر اعلام دادستانی، ریاحی به معاونت در اخلال کلان در نظام اقتصادی و تحصیل مال از طریق نامشروع متهم است. دیگر متهمان این پرونده به‌عنوان مدیران شرکت و خریداران آنها که از خریداران خارجی بودند، پول‌های کلان دریافت می‌کردند و تحت عنوان دور‌زدن تحریم‌ها، شرکت‌هایی را در خارج تأسیس کرده بودند.


حسین میرخلیلی، داماد احمد خاتمی

او که روحانی است و کارشناسی‌ارشد علوم سیاسی دارد، در دولت حسن روحانی با حکمی از سوی محمدباقر نوبخت، به‌عنوان رئیس حوزه ریاست سازمان برنامه و بودجه انتخاب شده بود. حجت‌الاسلام احمد خاتمی، امام‌جمعه تهران، در واکنش به این انتصاب گفته بود: هیچ‌گاه برای هیچ‌یک از دامادهایم سفارشی برای کاری نداشته، ندارم و نخواهم داشت.

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

در رابطه با مسئولیت آقای میرخلیلی نه در این مسئولیت و نه در مسئولیت قبلی، بنده نه تلفنی، نه پیامکی و نه کتبی هیچ سفارشی نداشته‌ام. می‌توانید از آقای محمدی (رئیس محترم سابق سازمان اوقاف و امور خیریه) و آقای دکتر نوبخت بپرسید.


کامبیز مهدی‌زاده‌فرساد، داماد حسن روحانی

مهدی‌زاده در خرداد سال 97 به‌عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور انتخاب شد. او همچنین در دولت حسن روحانی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان زمین‌شناسی کشور منصوب شد که سروصدای زیادی کرد.

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

رضا رحمانی، وزیر صمت، گفته بود آقای مهدی‌زاده بر اساس شایسته‌سالاری انتخاب شده و انتصاب او ربطی به داماد رئیس‌جمهور بودن ندارد؛ اما داماد روحانی در نامه‌ای استعفا داد و خطاب به وزیر این‌گونه نوشت:‌ «از اینکه این‌جانب را قابل دانستید و در این مقطع از بنده دعوت نمودید که در این وزارتخانه همراهتان باشم، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

اجازه می‌خواهم از خدمتتان مرخص شوم و به فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود در سنگر قبلی‌ام ادامه دهم». او در یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو ثبت‌نام کرد و گفته بود: «من به‌عنوان فرزند شخصیت خاص یا داماد شخصیت خاصی شرکت نمی‌کنم، بلکه من فرزند آذربایجان هستم و افتخار می‌کنم که آذربایجانی هستم. بنده به‌عنوان رابطه پدر و فرزندی با رئیس‌جمهور، از پدر اجازه گرفته و در انتخابات شرکت می‌کنم»؛ هر‌چند در نهایت از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد.


محمدهادی رضوی، داماد محمد شریعتمداری

او مدیرعامل گروهی اقتصادی به نام فاطمی و سرمایه‌گذار اصلی سریال معروف شهرزاد بود که نامش به‌عنوان متهم در پرونده بانک سرمایه نیز به چشم می‌خورد.

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

رضوی در اولین جلسه محاکمه متهمان بانک سرمایه گفته بود: «برخی افراد فضای رسانه‌ای برایم ایجاد می‌کنند و می‌گویند داماد شریعتمداری هستم که این ظلم است؛ با زبان روزه درخواست دارم مرا خارج از این عنوان محاکمه کنید». محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت حسن روحانی، در واکنش به اتهامات داماد خود گفته بود: «بنده چهار فرزند دارم که هیچ‌کدام قراردادی با هیچ‌کجای دولت ندارند. داماد من هم همین‌طور. در این مدت که من مسئول بوده‌ام، دامادم هیچ‌وقت نه برای ارتباطی از من درخواست کرده و نه من برای او انجام داده‌ام.

اگر دامادم خطایی کرده باید با او برخورد کنند و اگر من مداخله‌ای کرده‌ام باید مورد اعتراض قرار بگیرم؛ اما نکرده‌ام. نباید حیثیت من مورد تعرض قرار بگیرد. اگر کسانی فکر می‌کنند حتی بچه من را در جلوی چشمم ذبح کنند، من باج می‌دهم، بدانند که من به کسی باج نخواهم داد».

مرداد سال 98 سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد رضوی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور به ۲۰ سال حبس، رد مال، ۷۴ ضربه شلاق و محرومیت از خدمات دولتی محکوم شده‌ است.


روح‌الله رحمانی، داماد حداد‌عادل

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

روح‌الله رحمانی داماد آمریکایی حداد‌عادل بعد از دو ماه فعالیت در وزارت ارتباطات در سمت مدیرکل دفتر امور نوآوری و حمایت از سرمایه‌گذاری، به دلیل قانون مدیریت خدمات کشوری و دوتابعیتی‌بودن از مدیرکلی دفتر امور نوآوری و حمایت از سرمایه‌گذاری این وزارتخانه استعفا داد. غلامعلی حدادعادل در یک برنامه تلویزیونی گفته بود: «دامادم شهروند آمریکایی و از خانواده‌های شهیدپرور آمریکاست».


مهدی خورشیدی، داماد احمدی‌نژاد

تمام دامادهای مقامات که به پُست و مقام رسیدند

در دی سال 90 به ریاست سازمان استاندارد منصوب شد، اما این حکم با واکنش نمایندگان مجلس مواجه و یک هفته بعد لغو شد. خورشیدی یک ماه به‌عنوان معاونت امور قوا در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام گمارده شد. شهریور سال 91 هم به ریاست بیمارستان فیروزآبادی شهر‌ری درآمد. او همچنین با حکم معاون‌اول پدرزن خود، به سمت مشاور نهاد و دبیر شورای مشاورین رئیس‌جمهور منصوب شده بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 57
در انتظار بررسی:27
Iran (Islamic Republic of)
07:36 - 1400/08/05
داماد حداد عادل جز خانواده شهید پرور آمریکاست با حال بود داماد احمدی نژاد مگه دکتر بوده که رئیس بیمارستان شده یا داماد احمد خاتمی چه توانمندی داشته و....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
همینه دیگه اینا میان چندسال یه پول کلانی با خودشون میبرن کل فامیلشونم جا میکنن تو اورگان ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
زاکانی یعنی پرروی نجومی
.
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
تو یک شرکت چینی کار میکردم، برادر مدیر عامل کارگر تونل بود سی تا صبح داخل تونل کار میکرد، حالا اگر ایرانی بود چکار می‌کرد؟ی پست ساختگی راحت و با حقوق بالا براش جفت و جور می‌کرد خخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
سر زیر برف، عادت شده
واسه ما و مسئولان.
از حربه در رو قانون در مسئولیت
سوء استفاده میکنند ‌.
مثل یه دایره میمونه.
بعدش هم ، همه با هم هستند تا کسی وارد نشه والا
قانون گذار و مجری و ناظر یکی باشه
واویلاست بر مردم
Iran (Islamic Republic of)
08:09 - 1400/08/05
مال زاکانی از همه بدتر بود خودش شعار ضد پارتی بازی میداد کاندید پوششی بود
Iran (Islamic Republic of)
08:10 - 1400/08/05
بخاطر آینده دختراشون و نوه هاشون اینکارو میکنند وگرنه از داماد ها خوششون نمیاد
Iran (Islamic Republic of)
08:13 - 1400/08/05
اصولگراها همین اند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
کاری به اصول گرا و اصلاح طلب ندارن همه اشون همینن
Reza,,,sss
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
همه شون سر و ته یه کرباسند
Iran (Islamic Republic of)
08:14 - 1400/08/05
برای خودشون پول خانواده و فامیل میز موقعیت برچسب میزنن مردم رو هی محدود تر میکنن
Iran (Islamic Republic of)
08:16 - 1400/08/05
البته اگر داماد از خانواده های شهید پرور آمریکایی باشد، منع شرعی ندارد.
Iran (Islamic Republic of)
08:22 - 1400/08/05
آنوقت میگوئیم چرا آنقدر بیکار ثحصیل کرده داریم .
Iran (Islamic Republic of)
08:25 - 1400/08/05
همشون همین کارو انجام میدن مملکت و به فلاکت بردن اونوقت بچه های نخبه ما باید فرارکنن
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1400/08/05
بابا شما هم کاره ای بشین خانوادتون رو نمیبرین سر کار؟من داداشمو شوهرمو بچه مو همه رو میبرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
نه نمی بریم
Iran (Islamic Republic of)
08:30 - 1400/08/05
تابوده همین بوده وتاهست همین هست،تتهاتفاوتش اینه که امثال زاکانی باشعارهای ضدرانت و فامیل بازی سرکارمیان اماخلافش عمل میکنن،بایدیک قانون بزارن بستگان درجه یک هیچ مسئولی حق گرفتن پست دولتی رونداره وگرنه اخراج میشه که بعیدمیبینم چون اینجاایرانه
Iran (Islamic Republic of)
08:41 - 1400/08/05
بله شعار ضد فامیل بازی از طرف جناب زاکانی دروغی بیش نبود واو ثابت کرد که تشنه قدرت هست ومرتکب این خلاف شد هرچند مسولیت شهردار تهران هم به ایشان سپرد شده آن هم بر مبنای تخصص وشایسته سالاری نبود خلاصه سفره ای پهن همه اعضای خانواده فامیل با هم بخورید بعدش هم بیاید جلوی رسانه میلی آنگونه حرف بزنید جهت گول زدن افکار عمومی این بزرگترین خیانت به حق الناس هست جناب زاکانی خداراشکر که رئیس جمهور نشدیی وگرنه بماند......
Iran (Islamic Republic of)
08:55 - 1400/08/05
از هر دو طیف سیاسی هم بوده پس نتیجتا همشون سر و ته یک کرباسن
Iran (Islamic Republic of)
09:04 - 1400/08/05
داماد سر خونه برای مسئولین شده داماد سر پست!
Iran (Islamic Republic of)
09:18 - 1400/08/05
علی صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی، داماد حجت الاسلام مصباحی مقدم
Iran (Islamic Republic of)
09:22 - 1400/08/05
کارمان از گریه گذشته است به آن میخندیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
دولت هزار فامیل ملت تنها
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1400/08/05
ما ایرانی ها همگی تا یه پست دولتی گیرمون میاد سعی میکنیم تمام قوم و قبیله بیسواددمان را اونجا جا کنیم . چرا اینقدر بی هویت بی شخصیت و بی تربیت هستیم . قبول کنیم که بسیار بیفرهنگ و بی ادب هستیم
Iran (Islamic Republic of)
09:36 - 1400/08/05
از خانواده های شهید پرور آمریکایی؟؟؟!!!!
Iran (Islamic Republic of)
09:37 - 1400/08/05
خوب دیگه طبیعی تو کشور جهان سومی
خودتون باشین چه کار میکردین
آلمان یا ژاپن که زندگی نمیکنیم
عزیزان کمی منطق داشته باشین
Iran (Islamic Republic of)
10:05 - 1400/08/05
من از قدیم گفته ام چپ و راست باهم هستند مامان همیشه در صحنه سرکاریم
Iran (Islamic Republic of)
10:18 - 1400/08/05
دوستان گرامی. رابطه،منصب،قدرت،نفوذ، وسوسه و تهش فساد
Iran (Islamic Republic of)
10:51 - 1400/08/05
خدا میدونه چه خبر اینایی که ما میفهمیم ریز ریزاشهههههه
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1400/08/05
از خانواده شهید پرور آمریکا خیلی خنده داره اینجوریشو دیگه نشنیدیم
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1400/08/05
اینا هستن سردار عزیزمون هم بود کاش همه شما بجای اون رفته بودین
Iran (Islamic Republic of)
12:11 - 1400/08/05
شهرداری که خودش غیرقانونی شهردار شده ازش چه توقعی میشه داشت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
اینها روزی پشیمان خواهند شد این قهر طبیعت است
Iran (Islamic Republic of)
12:26 - 1400/08/05
دقت کردین تنها فردی که هیچ یک از بستگانش سمت نگرفت اقای محمد خاتمی بوده ؟
Iran (Islamic Republic of)
12:36 - 1400/08/05
ياد پدرخوانده بخير كه اجازه نداد به دامادش شغل بهترى بدند
Iran (Islamic Republic of)
12:52 - 1400/08/05
عالی چه مشکلی داره جوونی بیکار بره سره کار ثواب هم دارد
Iran (Islamic Republic of)
13:02 - 1400/08/05
با این کار سرانه اشتغال یابی می کنیم مگه بده .
Iran (Islamic Republic of)
13:23 - 1400/08/05
یقه همه شان روی پل صراط گرفته و در آتش دوزخ پرت میشوند.
اگر واقعا از روی پارتی بازی بوده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
این فامیلها بودن که به اینها رای دادن حالا دارن مزدشانرا میگیرند خلاصه روزی حق به حقدار می‌رسد نگران نباشید
Iran (Islamic Republic of)
13:28 - 1400/08/05
اصولگرا و اصلاح طلب نداره .هر کی به قدرت رسید سعی میکنه فامیل خودش رو بیاره سرکار ...همه سرتاپا یه کرباسن
Iran (Islamic Republic of)
14:55 - 1400/08/05
درد وبلای اقای خاتمی که در دوره اش ارامش داشتیم وهیچ انتصاب فامیلی نبود وبا دنیا اشتی بودیم بخوره تو سر بقیه البته این بتده خدا رییسی اگر بتواند کار کند
Iran (Islamic Republic of)
17:36 - 1400/08/05
طرح صیانت ازفضای مجازی
Iran (Islamic Republic of)
18:08 - 1400/08/05
اخر هم دامادها بر علیه پدر زن توطحه می کنند
Iran (Islamic Republic of)
19:10 - 1400/08/05
پس دامادش چکار کنه ، مثل بقیه فارغ التحصیل ها نمیشه که ، مملکت شون غریبه سر کار ببرن!!
Iran (Islamic Republic of)
20:40 - 1400/08/05
همیشه پارتی بازی بوده وهست ونماینده هاشهرستان ها،برای مدیریت ادارات،اعمال نفوذمی کنند!آخرش هم گندفسادشون درمیاد!!!!
Iran (Islamic Republic of)
21:20 - 1400/08/05
من نمیدونم این همه اسم و رسم و پست و مقام از کجا میارن¡
چه ارگان هایی و چه کارهایی داریم که نمیدونیم اصلا چی هستند
Iran (Islamic Republic of)
22:33 - 1400/08/05
خدا همشونو نابود کنه ایشالا مملکت و نابود کردند
Iran (Islamic Republic of)
23:20 - 1400/08/05
روسیاه دنیا و آخرت شین ان شاالله
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1400/08/05
حالا پیش خودشون به ریش ملت میخندن....ازبی عرضگی ملت خرکیف میکنند
Iran (Islamic Republic of)
23:32 - 1400/08/05
این شغل هایی که داماد های عزیز دارن همشون کاذبه معلوم نیست کاراییشون چیه
Iran (Islamic Republic of)
23:32 - 1400/08/05
آدم تلاش میکنه برای تامین آینده بچه هاش دیگه ؟!!!
Netherlands
23:45 - 1400/08/05
دامادها کروبی و رفسنجانی و خاتمی را ننوشتید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالازم_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر