سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۰۱۴۵
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
۱۵۷۰۳
سام اصغری، نامزد ستاره معروف پاپ در سالی که به شدت مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته، به دنبال راه مخصوص خودش برای رسیدن به شهرت است.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: سام اصغری یک بازیگر نوظهور و یک مربی و تمرین دهنده شخصی است، با این وجود، اما بیشترِ ما و البته میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا این جوانِ مودب، خوشتیپ و با رفتار دوستانه را به عنوان نامزدِ ستاره معروف پاپ، بریتنی اسپیرز می‌شناسیم. ستاره پاپِ پرحاشیه و ۳۹ ساله‌ای که تا همین چند سال پیش به عنوان بزرگترین خواننده این ژانر در دنیا شناخته می‌شد. اما روند اتفاقات طور دیگری جلو رفت و در حدود ۱۳ سال پیش اختیار املاک و دارایی‌های ۶۰ میلیون دلاری او از طرف حکم دادگاه از بریتنی گرفته شد و به پدرش رسید. حکمی که تا همین چند ماه پیش از طرف خودِ بریتنی و بسیاری از هنرمندان و مردم عادی بسیار مورد اعتراض قرار گرفت.

سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول

نکته جالب در مورد حدود اختیاراتِ پدر بریتنی (که همین اواخر بالاخره لغو شد) اینجا بود که با وجود علاقمندی بریتنی و سام در مورد رسمی کردن رابطه‌شان و ازدواج، ظاهرا پدر بریتنی با این موضوع مخالف بود و به قول سام در سر راه عشقِ آن‌ها سنگ‌اندازی می‌کرد. موضوعی که در زمانی آن‌قدر غیر قابل تحمل شد که سام طی پستی موقت و ظاهرا خطاب به پدر بریتنی نوشت:" من برای شخصی که مرتبا سعی می‌کند رابطه ما (من و بریتنی) را کنترل کند و در سر راه زندگی ما مانع ایجاد می‌کند، هیچ احترامی قائل نیستم. "

بر اساس اظهار نظر‌های سام و بریتنی این دو برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ و سر صحنه فیلم‌برداری موزیک ویدئو آهنگِ "Slumber Party" (بریتنی اسپیرز به همراهی تیناشه) با هم ملاقات کردند. سام قرار بود در این موزیک ویدئو به عنوان مدل و بازیگر نقش ایفا کند.

سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول

پس از آن ملاقات رابطه آن‌ها صمیمی‌تر شد و هواداران بریتنی، سام اصغری را بار‌ها در تصاویر و ویدئو‌های صفحه اینستاگرامی بریتنی مشاهده کردند. در نهایت بریتنی و سام در ماه سپتامبر از طریق اینستاگرام و طی عکسی که در آن بریتنی با خوشحالی حلقه الماسش را به دوربین نشان می‌داد، خبر نامزدیشان را اعلام کردند.

گفتگو با سام اصغری

با وجود اینکه دیگر همه ما کم‌و‌بیش با چهره سام اصغری آشنا هستیم، اما بسیاری از ما هنوز درباره هویت و گذشته این فرد خوشتیپ و مرموز سوال‌هایی داریم. به همین دلیل در نهایت قرار یک گفتگو گذاشته شد و در روز جمعه‌ای از ماه اکتبر آقای اصغری به همراه مشاور رسانه‌ایش برندون کوهن و کارگردان هنری‌اش مکسی برای هم مصاحبه و هم عکاسی از او به مکانی در جنوب شهر لس‌آنجلس آمد.

سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول

در حین گفتگو مشخص شد که سام در سن ۱۲ سالگی ایران را به مقصد کالیفرنیا ترک کرده تا پیش پدرش که هفت سال پیش از آن به آمریکا مهاجرت کرده بود، زندگی کند و سام این تغییر محل زندگی را اتفاق مثبتی ارزیابی می‌کند. به نظر می‌رسد سام اصغری از آن دست شخصیت‌هایی است که به صورت کلی به اتفاق‌های زندگی دید مثبتی دارند و ظاهرا او از ابراز هرگونه نارضایتی و ناخشنودی بیزار است.

زمانی که مصاحبه کننده از سام پرسید که کدام بخش از فرآیند عادت کردن به زندگی در یک کشور جدید که حتی به زبانش هم مسلط نبوده است و همچنین زندگی با پدری که از ۴ سالگی او را ندیده بوده، سخت‌تر بوده است سام پاسخ می‌دهد:" راستش را بخواهید هیچ بخشی از آن سخت نبود و کل قضیه بسیار هم برای من راحت بود. "

سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول

وقتی از او سوال شد که در این مدت بدترین شغلی که تجربه‌اش کرده چه بوده است، سام می‌گوید که هرچند شغل‌های قبل از شروع بازیگری مانند کار در فروشگاه Best Buy یا رول کردن سوشی در کوئینسیرا سخت بوده، اما او از تک‌تک آن لحظات لذت برده و به قول خودش:" من می‌توانستم در تک‌تک آن کار‌ها بسیار شاد باشم. "

زمانی بیشتر با شخصیت سام آشنا می‌شوید که به پاسخ‌های او به پرسش‌های متفاوت توجه کنید. برای نمونه وقتی از او پرسیدیم از بین فعالیت‌های فراوانی که در حالِ حاضر انجام می‌دهد، کدام اولویتِ اولِ اوست او پاسخ داد تمام این فعالیت‌ها اولویت اول من هستند و وفتی از او سوال کردیم از بین ۳ خواهرش با کدام یک احساس راحتی بیشتری می‌کند او پاسخ داد با هر سه‌تای آن‌ها راحت هستم.

سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول

در نهایت وقتی از او پرسیدیم تو دقیقا چه کاره هستی او پاسخ داد من لوله کش هستم. نکته‌ای که اینجا لازم می‌بینم برای شما که مانند من چهره سام را نمی‌بینید توضیح بدهم، طنز خاص و شیوه منحصر بفرد او در شوخی کردن است. در برخورد‌های اول احتمالا فهمیدن فرق شوخی و جدی او برایتان سخت خواهد بود چرا که صورت استخوانی و تراش خورده او و همچنین لحن صدایش در زمان شوخی کردن کم‌ترین تغییری نمی‌کند. با این وجود اگر سام اصغری را خوب بشناسید متوجه خواهید شد که او حسابی آدم شوخ و اهل طنزی است.

در نهایت البته سام اصغری به سوال ما این پاسخ جدی را می‌دهد:" شغل من، در حال حاضر، بازیگری است. " نقشی که در این زمینه باعث دیده شدن بیشتر سام شد بازی کردن نقش نوعی خاص از بابانوئل در یکی از اپیزود‌های "Hacks" در شبکه HBO Max در مقابل جین اسمارت بود. سام در ادامه در مورد بازیگری این‌گونه توضیح می‌دهد:" به نظر من بازیگری فقط حاضر شدن در سریال و فیلم نیست. برای من برنامه‌ریزی بدلکاری، مربی‌گری و شرکت در مصاحبه‌های انتخابیِ نقش‌ها همه و همه بازیگری محسوب می‌شود و به همین دلیل تمام وقت من صرف این کار می‌شود. "

سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول

سام همچنین در مورد پست‌های زیادش درباره تمرینات بدنسازی و تناسب اندام توضیح می‌دهد که از نظر او در حال حاضر بدنسازی مانند شغل گارسونی در رستوران برای دیگران است و تا زمانی که نتوانسته تنها از راه بازیگری اموراتش را بگذراند به تمرین و مربی‌گری ادامه خواهد داد. در حال حاضر آقای اصغری در کنار پست‌های عمومی‌اش در مورد فعالیت‌های ورزشی، به عنوان مربی با یک برنامه آنلاین ورزشی با حدود هزار دنبال کننده شخصی همکاری می‌کند.

سام به ما توضیح می‌دهد که حضور در یک اپیزود در یک سریال نمی‌تواند همه مخارج شما را تامین کند و به همین دلیل تا زمان بیشتر شدن فعالیت‌هایش به عنوان بازیگر، بیشتر مخارج‌اش از راه مربی‌گری تامین می‌شود. او همچنین اضافه می‌کند که برنامه تناسب اندام اصغری همواره در حال پیشرفت و بهتر شدن است و این پروژه برای هر شخص برنامه‌ای منحصر بفرد دارد. سام می‌گوید هرچند که امیدوار نیست از طریق این برنامه میلیون‌ها دلار درآمد داشته باشد، اما زمان و انرژی زیادی صرف آن می‌کند؛ و در نهایت وقتی از او می‌پرسیم کدام بخش زندگیش بیشترین هزینه را دارد او پاسخ می‌دهد:" بیشترین هزینه صرف حرفه من می‌شود. یادگیری بازیگری و بدلکاری بخش بزرگی از درآمد من را به خود اختصاص می‌دهد. "

سام، شوهر بریتنی؛ یک ایرانی برای تمامی فصول

در نهایت بد نیست به تیم فعال سام اصغری هم اشاره کنیم. تیمی که با محوریتِ او و با هدف موفقیت او دور هم جمع شده‌اند و هرچند از دید شما پنهان بودند، اما در تمام بخش‌های این گفتگو و البته عکاسی از سام تمام تلاششان را برای بهتر شدن نتیجه به نفع موکلشان انجام دادند.

سام اصغری در حال حاضر مشغول فیلم‌برداری فیلمی است که قرار است در آن همبازی بازیگر نام‌آشنای هالیوودی یعنی مل گیبسون شود و شاید حضور در این فیلم مسیر رسیدن به شهرت و موفقیت را برای سام هموارتر کند.

برگرفته از مقاله نیویورک تایمز نوشته کِیتی ویوِر

انتشار یافته: 56
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
08:22 - 1400/08/26
براش آرزوی موفقیت تو حرفه بازیگری میکنم
اصلا به صورت و هیکلش(البته تو عکسها منظورمه )نمیاد که شوخ طبع باشه!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
خدا نکنه ایرانیها یه کلمه یاد بگیرند وقتی فرهنگ چیزی نمیاد و ظواهرش میاد میشه این.شوگر مامی یا شوگر ددی به افرادی میگن که فاصله سنی شون دست کم بیست سال از طرف بیشتره.شامل حال این رابطه نمیشه وا بدید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
ایرانیها به زنی که دو سه سالم از شوهرش بزرگتر باشه حتی هم سن شوهرش باشه هم میگن شوگر مامی کجای کاری:) در رابطه ایرانی-خاورمیانه ای زن باید بچه سال باشه و مرد میانسال :))))
بریتنی قشنگ
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
سام خیلی زشته حیف بریتنی امیدوارم اخلاقش مثل مردای ایرانی نباشه و برای پول و شهرت به بریتنی نچسبیده باشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
بریتنی قشنگ ترین زن دنیاست صورت جا افتاده اش هم زیباترش کرده
سامان
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
خوش به سعادت سام ،کاش من زنی مانند بریتنی میداشتم که هنرمند و سلبریتی و خارجی باشد
Iran (Islamic Republic of)
08:46 - 1400/08/26
شوگر مامی مبارکت باشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
اگه 12 سال فاصله سنی زنی رو مامان مردی کنه پس نصف مردهای ایرانی بابای زنهاشون هستند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
بابای زنهاشون هستند دیگه فاصله طوری که هیچ درکی بین زن و شوهر نیست زنهام تو پیری تنها می مونند چون مردها خیلی قبل تر پیر شدند و مردند
لجنزار مردسالاری
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
الان میان میگن خب زن و مرد فرق دارند و مرد باید بزرگتر باشه و زن زودتر پیر میشه:)) ولی نمیگن چرا پس طول عمر زنها بیشتر از مردهاست اگه زن زودتر پیر میشه
ن - م
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
همه مردها بهش حسودی می کنن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
بیسواد اگه بیشتر از بیست و پنج سال بزرگتر میبود میشه شوگرمامی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
یارو پیرمرد شصت ساله میره یکی همسن دخترش چهل ساله میگیره چیزی نیس ،،حالا واسه ده سال تفاوت سنی زن از مرد بزرگتر چه ها که نمیگن ،عقب افتادگی همین هس ،
China
08:47 - 1400/08/26
خوشتیپه، انشالله به چیزی که می خواد برسه
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
خوب دخترا ایرانیو سوزونده سام جون
بدون نام
United States of America
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۷
سام جون رو هم جنس خودش که پدر زنش خوب میشناسه.
سام جون به درد تکیه کردن نمی خوره مهمون امروز و فرداست .
زنان ایرانی مشکلی ندارند این خود مردان هستند که ضعف فرهنگی بیمار گونه دارند و سن رو وسیله سواستفاده خودشون کردند .
Iran (Islamic Republic of)
08:56 - 1400/08/26
انگار مادر و پسر هستن به هر حال خوش باشید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
بهرحال فضولی و زن ستیزی رو باید بکنیم و نیشمونو بزنیم بهرحال
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
چون بریتنی اسپیرز با تو عروسی نکرده از حسادت اینو میگی
Iran (Islamic Republic of)
09:09 - 1400/08/26
چقدر حسود هستید، چقدر زن ستیز هستید، مخصوصا آقایون حالا اگه بریتنی ایرانی بود و سام امریکایی چیزهای دیگه می گفتید چقدر براتون متاسفم که اینقدر حقیر هستید...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
خب راست میگن اختلاف سنی زنه با پسره حدود ۲۰ساله
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
۹:۳۳
تفاوت سنیشون ۱۲ ساله نه ۲۰ سال بارها مردها ۱۲ یا حتی همون ۲۰ سالی که تو نوشتی از زنهاشون بزرگتر بودن حالا یه بار هم یه زن ۱۲ سال از شوهرش بزرگتر باشه
بدون نام
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
چه ربطی به امریکایی بودن زنه و ایرانی بودن مرده و زن ستیزی داره شما اینقدر متاسف شدی؟! چطور تو مملکت خودمون دختر با سن کم با مرد چند سال بزرگتر ازدواج میکنه همه جوش میارن؟! حالا عکسش که اتفاق میفته کسی ایراد بگیره حقیره؟! استانداردای زن بزرگتر با مرد بزرگتر فرق داره؟!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
برعکسم بود همینو می گفتند چون ذاتشون همونیه که دخترو 12 ساله شوهر میدن و سی ساله پیرزن می بیننش.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
اختلاف سنی شون 12 ساله ما مخالف ازدواج مردهای پیر سی چهل ساله با دخترهای بیست ساله هستیم نه به شوگر ددی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
تو مملکت خودمون مردهای زیادی فاصله سنی ده ساله و بیشتر با زنشون دارند و کسی جوش! نیاورده زن ستیزی و نگاه کالایی به زنها در کامنتهاتون مشخصه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
بریتنی 39 ساله ست و اصغری 27 ساله حالا با دستات بشمر چقدر فاصله دارند و اطرافت ببین چند تا مرد چنین تفاوت سنی با زنشون دارند و کسی هم نمیگه وای
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
مرد 39 ساله با زن 27 ساله در ایران عجیبه؟ من داماد دیدم هم سن مادر عروس بوده و کسی هم براش عجیب نبوده.فرهنگتون زن رو دارای تاریخ انقضا می بینه
Iran (Islamic Republic of)
09:35 - 1400/08/26
بچه تهرون کارش درسته جماعتی که عقب افتاده ان بهش توهین میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
خیلی خوش تیپه. به نظر من. اگر با بریتنی ازدواج کنه. حروم. میشه.واقعا. حیف میشه گزینه های بهتری می‌تونه داشته باشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۷
تهرون تهرون نیست
Iran (Islamic Republic of)
10:20 - 1400/08/26
خدایی مادر و پسر رو می مونند
سام جان این چه انتخابی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
اگر همین انتخاب نبود الان تو سام جان رو اصلا نمیشناختی
Iran (Islamic Republic of)
10:42 - 1400/08/26
سام خوشتیپو جذااااااب
Iran (Islamic Republic of)
11:27 - 1400/08/26
دقیقا مثل مادر و پسر هستن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
زن 39 ساله نمی تونه مادر مرد 27 ساله باشه مگر در قبایل متفرقه
Iran (Islamic Republic of)
12:31 - 1400/08/26
از فرهنگ ایران متنفرم مرد و پسر رو بالاتر میبینن
Iran (Islamic Republic of)
14:58 - 1400/08/26
این همه مردها بزرگتر بودن چه گلی به سر ما خانمها زدن کمی برعکس باشه مگه چی میشه
پاسخ ها
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
اگه برعکس بشه مرد جوونی و خوشگلیش رو تو سر زن میکوبه و بازم خیانت میکنه
Iran (Islamic Republic of)
15:37 - 1400/08/26
ایشون زمانی شناخته شد که با بریتنی نامزد کرد
فکر کن اگر نامزدیش با بریتنی نبود بازیگر میشد به همه جا رسید از قبال بریتنی
Iran (Islamic Republic of)
15:40 - 1400/08/26
بریتنی نسبت به سنش خیلی پیرتر هست
Iran (Islamic Republic of)
15:44 - 1400/08/26
مادرم 42 ساله اس 22 سال تفاوت سنی داریم ولی وقتی با هم باشیم فکر می کنن خواهر بزرگمه این خانم با این همه مال ثروت چقدر پیر و چروکیده اس
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
شمام برید حموم آفتاب بگیرید زود پوسستون چروکک میشه تو خارج به این چیزها اهمیت نمیدن زنها اکثرا بی آرایش و با اعتماد به نفسند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
اتفاقا تو خارج به این چیز ها اهمیت میدن مخصوصا سلبریتی هاشون مگه میشه اهمیت ندن این همه انواع و اقسام کرمها و برند های آنجنانی مال ماها نیست مال اونهاست که سالیانه میلیونها دلار صرف ساختن و بهتر شدن کیفیت شون میشه احیانا فکر نمی کنید میسازن که بفرستن برای ما
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۷
خوبه مگه مادر دهه پنجاهیت ۲۰ سالگی تو رو زایید چند سالگی شوهر کرد که ۲۰ سالگی تو رو زایید
Iran (Islamic Republic of)
18:52 - 1400/08/26
حیف سام ، بریتنی جز شهرت و پول دیگه هیچ امتیاز مثبتی نداره ،، هم بیماری روحی روانی داره ، کلیپ هایی که تو اینستاگرام میزاره نشون میده که اصلا تعادل نداره و خیلی مشنگه ، ظاهرشم که دیگه نگم خیلی پیرشده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
حیف سام؟؟؟؟!!!!عجب
عزیز سام هر چی هست از صدقه سری همین خانم هست
Iran (Islamic Republic of)
18:56 - 1400/08/26
با آرزوی خوشبختی. به پای هم پیر شن
Iran (Islamic Republic of)
20:15 - 1400/08/26
قیافه پسره خیلی معمولیه.اصله خاک سفیده.الکی گنده ش میکنن خوش تیپه، خوش تیپه!!!
Iran (Islamic Republic of)
20:36 - 1400/08/26
خوب شد از همون بچگی رفت خارج :)
Iran (Islamic Republic of)
12:27 - 1400/08/27
دوست داشتن و رابطه ی عاطفی تو هرسنی و با هر شرایطی زیباست. امیدوارم همیشه کنار هم خوش باشن.
Iran (Islamic Republic of)
14:40 - 1400/08/27
متن رو نخوندم
ولی واقعا سام اصغری چه دستاورد بزرگی به دست آورده
که هر دفعه ، فقط به خاطر دوست شدن با یه خواننده
برجسته و شاخص ش می کنید ،
یعنی افرادی ارجح و بزرگی در علم و تفکر و دانش نیست
که چندین بار این شخص را که به این مقام والا و افسانه ای
دوست پسر شدن بریتنی شده
بیان می کنیید
Iran (Islamic Republic of)
20:36 - 1400/08/27
چرا جدیدا انقدر از این خبر میزارید؟؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر صالحی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2