دروغ‌هایی که بازیگران معروف برای نقش گرفتن گفتند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۱۹۱
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸
۸۷۵۸
شاید چندان دور از ذهن نباشد اگر بفهمید بازیگری برای بدست آوردن نقش دلخواهش به کارگردان و عوامل تولید دروغ بگوید.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: شاید چندان دور از ذهن نباشد اگر بفهمید بازیگری برای بدست آوردن نقش دلخواهش به کارگردان و عوامل تولید دروغ بگوید. با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد دست کم در هالیوود این امر بسیار هم رایج است و بسیاری از بازیگر‌های مشهور برخی از مهم‌ترین نقش‌هایشان را با گفتن دروغ‌هایی استراتژیک بدست آورده‌اند.

کریس همسورث و دروغ‌های همیشگی درباره قدش

حتما تعجب خواهید کرد اگر بفهمید یک بازیگر مرد هالیوودی همیشه سعی می‌کند قدش را کوتاه‌تر از آن‌چه واقعا هست نشان دهد. قد واقعی این بازیگر ۱۹۲ سانتی متر است و ظاهرا بنابرنقشی که به او پیشنهاد شده ممکن است ناگهان قدش تغییر کند و حتی ۱۸۵ سانتی متر شود.

دروغ‌های بازیگرای معروف

همسورث درباره این دروغ نامعمول در گفتگو با Radio Times اینچنین توضیح می‌دهد:" شاید باور نکنید، اما در طول زندگیم موقعیت‌های مورد علاقه زیادی را به خاطر فیزیک و قدم از دست دادم، پس تصمیم گرفتم گاهی قدم به اقتضای موقعیت، کوتاه‌تر شود. "

دروغ‌های بازیگرای معروف

حتما می‌توانید حدس بزنید این بازیگر قد بلند برای گرفتن کدام نقشش نیازی به کوتاه‌تر نشان دادن قدش نداشته است. همسورث ادامه می‌دهد:" برای گرفتن نقش ثور هیچ مشکلی با قدم نداشتم، چون فقط از بازیگر‌های بالای ۱۸۶ سانتی متر تست می‌گرفتند و خب نیازی به دروغ نبود. "


رابرت پتینسون و دروغ‌هایش پس از هری پاتر

ظاهرا رابرت پتینسون پس از نقش‌آفرینی در Harry Potter and Goblet of Fire و البته درامی ساخته BBC با نام The Haunted Airman به دلایل متفاوت برای مدتی نسبتا طولانی بی‌کار بوده و به سبب همین موضوع تصمیم گرفته واقعیت را اندکی متفاوت جلوه دهد.این بازیگر در سال ۲۰۱۱ و طی مصاحبه‌ای با Mirror درباره همین دوره از زندگیش توضیح می‌دهد:" در آن زمان احساس می‌کردم برای قرن‌هاست که پیشنهادی برای بازی نداشته‌ام و وقتی در نهایت برای تغییر اوضاع به لوس‌آنجلس آمدم متوجه شدم تمام توجه عوامل استخدام بازیگر به سال‌های بیکار بودنم جلب می‌شود و مرتبا از من می‌پرسیدند در آن زمان مشغول چه کاری بودم.

دروغ‌های بازیگرای معروف

در یکی از همین جلسات بود که در پاسخ این پرسش همیشگی گفتم در این سال‌ها مشغول تحصیل در رادا (RADA یا آکادمی سلطنتی هنر‌های دراماتیک) بودم و البته در همان زمان فهمیدم که در آمریکا می‌توانم هر دروغی را با لهجه بریتانیایی، راست جلوه دهم. "

جالب است بدانید این آکادمی در رتبه دوازدهم برترین مدرسه‌های بازیگری دنیا به انتخاب هالیوود ریپورتر قرار دارد. پتینسون همچنین اعتراف می‌کند که این تنها دروغِ او درباره تحصیلاتش نبوده و یک بار دیگر به مسئول استخدام بازیگر گفته است که سابقه تحصیل در دانشگاه آکسفورد را دارد.

دروغ‌های بازیگرای معروف

پتینسون ادامه می‌دهد:"، اما وقتی لوس‌آنجلس پر از بازیگر‌های بریتانیایی شد دیگر نمی‌توانستم از لهجه‌ام برای دروغ گفتن استفاده کنم پس کار عجیبی کردم. تقریبا در زمان اکران Twilight بود و این فکر احمقانه به ذهنم رسید که تظاهر کنم آمریکایی هستم که البته خیلی زود تمام دوستان و همکارانم به من یادآوری کردند که رفتاری دیوانه‌وار است و من هم بیخیالش شدم. "


هاتاوی و دروغ برای بازی در Brokeback Mountain

ان هاتاوی که علاقه بسیاری به بازی در این فیلم داشته خیلی زود درمی‌یابد که اسب‌سواری و داشتن مهارت در برخورد با اسب‌ها نقش مهمی در پذیرفته شدنش در این فیلم دارد و با وجود نداشتن هیچ تجربه‌ای در مورد اسب‌ها، تنها راه را دروغ گفتن می‌بیند.

دروغ‌های بازیگرای معروف

خود بازیگر در مصاحبه با Out ماجرا را این‌گونه شرح می‌دهد:" والدین من درس‌های بدردبخورِ فراوانی به من آموخته‌اند و یکی از آن‌ها این بود که اگر از تو پرسیده شد در کار خاصی مهارت داری یا نه و به آن کار علاقه داشتی، جواب مثبت بده چرا که اگر به اندازه کافی به آن کار علاقه داشته باشی می‌توانی در مدت دو هفته آن را بیاموزی. پس طبق همین فرمول منی که حتی یک‌بار هم سوار اسب نشده بودم با اعتماد بنفس گفتم خیالتان راحت من بهترین سوارکاری هستم که تابحال با او کار کرده‌اید. "
این بازیگر طبق توصیه خانوادگیش توانست طی دو هفته مهارت قابل قبولی در سوارکاری کسب کند، اما در روز موعود همه‌چیز طبق نقشه پیش نرفت.

دروغ‌های بازیگرای معروف

هاتاوی ادامه می‌دهد:" در روز تمرین باید جلوی ۳۰۰ نفر سیاهی لشکر که همگی سوارکاران ماهری بودند، تواناییم را نشان می‌دادم و خب فکر یک چیز را نکرده بودم. ظاهرا اسبی که باید سوارش می‌شدم برخلاف تمام اسب‌هایی که طی دو هفته گذشته به پستم خورده بود، اسبی بود که فقط از طریق کلام دستور می‌گرفت. اسب‌های قبلی همه از حرکت بدن و دست من پیروی می‌کردند و این یکی حتی یک‌بار هم کاری که می‌خواستم را نکرد و در نهایت جلوی آن‌همه آدم من را به طرز خجالت‌آوری زمین زد. "


لاورنس فیشبورن و از دست ندادن شانس حضور در اینک آخرالزمان

شاید بسیاری از شما فیشبورن را در اینک آخرالزمان به یاد نیاورید. این بازیگر، اما برای از دست ندادن شانس حضور در فیلمِ کاپولا در نقش تایرون میلر یا Mr.Clean و البته هم‌بازی شدن با مارلون براندو مجبور شده یک شبه چند سالی بزرگتر شود. فیشبورن در زمان تست برای بدست آوردن این نقش در فیلم کاپولا تنها ۱۵ سال سن داشته است.

دروغ‌های بازیگرای معروف

فیشبورن در گفتگو با CBC توضیح می‌دهد:" به نظرم همه عوامل می‌داستند قصد فریب کسی را ندارم. یادم هست که وقتی فرانسیس فورد کاپولا بازی من را در مصاحبه گرفتنِ نقش دید، رو به منشی‌اش کرد و از او پرسید به نظرت کسی باور می‎‌کند ۱۸ سالش باشد؟

دروغ‌های بازیگرای معروف

و البته از شانس خوب من منشی‌اش جواب مثبت داد و به همین سادگی من شانس حضور در اینک آخرالزمانِ کاپولا را پیدا کردم. "


و در نهایت ماجرای دروغ گفتن کلوئه گریس مورِتز به مارتین اسکوسیزی

اگر بخواهیم عادلانه به قضیه نگاه کنیم ماجرای دروغِ کلوئه با بقیه بازیگران این مقاله اندکی متفاوت است به خاطر علاقه و پیشنهادِ مسئول استخدام بازیگر به او اتفاق افتاده است. داستان از این قرار است که کلوئه برای بدست آوردن نقش ایزابل در فیلم هوگو در مقابل اسکوسیزیِ بزرگ ملیتش را از آمریکایی به بریتانیایی (شخصیت ایزابل در فیلم بریتانیایی است) تغییر داده است.

دروغ‌های بازیگرای معروف

این بازیگر در سال ۲۰۱۸ در شویِ استفان کولبرت، ماجرا را این‌گونه افشا می‌کند:" خانمِ مسئول استخدام بازیگران باخبر بود که من بریتانیایی نیستم و در عین حال می‌دانست حاضرم برای گرفتن نقش دروغ بگویم، پس به دلیل علاقه‌ای که به من داشت در نهایت گفت: به مارتی دروغ بگو. مطمئنم که جواب می‌دهد. "

دروغ‌های بازیگرای معروف

کلوئه در همین برنامه توضیح می‌دهد که چگونه برای ساختن داستانِ گذشته‌اش به اسکورسیزی دچار مشکل شده است و با وجود نداشتن هیچ اطلاعی از اسب‌ها در نهایت به این کارگردان می‌گوید که والدینش در بریتانیا پرورش دهنده اسب هستند.
کلوئه گریس مورتز در نهایت با همین دروغ نقش دلخواهش را بدست آورده است و مارتین اسکورسیزی بزرگ هم زمانی از داستان باخبر می‌شود که روند تولید فیلم آغاز شده بود. البته بنا بر اعتراف کلوئه ظاهرا اسکورسیزی خیلی خوب با موضوع کنار آمده است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
07:45 - 1400/09/08
بازیگرای ایرانی هم یکی از بزرگترین دروغهاشون اینه ک من بدون رابطه وپارتی بازیگر شدم
Iran (Islamic Republic of)
13:18 - 1400/09/08
اشکال نداره دروغ گفتند تا یک کار زیبا عرضه کنند، دروغ بگی و زشتی کنی و زشت بمانی مهمه!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر