فلسفه غذا خوردن معروف‌ترین مدل‌های جهان‌
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۴۴۰۶
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۴
۴۵۲۶
از خوردن هر روزه پنیر گریل‌شده تا ترکیب سبزیجات با تقریبا همه چیز... این مدل‌ها از رژیم‌هایشان (و از فلسفه غذا خوردن‌شان) پرده برداشته‌اند.

برترین‌ها: از خوردن هر روزه پنیر گریل‌شده تا ترکیب سبزیجات با تقریبا همه چیز... این مدل‌ها از رژیم‌هایشان (و از فلسفه غذا خوردن‌شان) پرده برداشته‌اند.

مارتا هانت: پروتئین، پروتئین، پروتئین

غ

در روزهای منتهی به فشن شوی ویکتوریاز سیکرت، مارتا هانت می گوید او در انتظار این شو واقعاً بیش از حد معمول غذا می خورد. مارتا به The New Potato می گوید: «من فقط مطمئن می شوم که در هر وعدۀ غذایی پروتئین دریافت می کنم. برای صبحانه ماست یونانی یا تخم مرغ می خورم، برای ناهار سوشی و برای شام سالمون، جوجه یا گوشت به همراه سبزیجات یا کربوهیدرات های سالم.» میان وعده های او معمولاً شامل کرۀ بادام زمینی یا کرۀ بادام می شوند. البته مارتا این کالری های اضافی را با تمرین های شدید تر می سوزاند.


 کریسی تیگن: ترویج عقیده «تغذیۀ پاک»

غ

سال گذشته این مدل در توئیترش فلسفۀ تغذیۀ متعادل را روشن کرد و گفت: اصطلاحات "تغذیۀ پاک" یا "تغذیۀ سبک" را ترجیح می دهد؛ چون رژیم گرفتن با محرومیت همراه است. او نوشت: «اینها چیزهایی دلچسب، سنگین و فاسد شونده هستند، چون ما سزاوار لذت بردن از زندگی هستیم.» او اضافه کرد: «من عاشق ایدۀ عملی کردن پروتئین های بسته بندی شده مزه دار شده و خوشمزه و کربوهیدرات های خوب با رنگ و مزه خوب هستم.» او هنوز هم چیپس سیب زمینی می خورد، چون هزار جور ترکیبات با اسم های سخت و عجیب و غریب ندارند.


 آدریانا لیما: این کار را در خانه امتحان نکنید

غ

این مدل ویکتوریا سیکرت فاش کرد که چگونه برای اجراهای این فشن شو آماده می شود... اما اصرار داشت که دیگران این کار را امتحان نکنند. او به ET کانادا گفت: «نوجوانانی که حرف های مرا می شنوید، به خودتان گرسنگی ندهید یا فقط مایعات ننوشید. لطفاً این کار را نکنید.» این خواهش لیما وقتی بیان شد که او گفت برای آمادگی برای نمایش های سالانه، دو بار در روز تمرین می کند و برای 9 روز فقط مایعات پروتئینی می نوشد و اصرار دارد هیچ نوع غذای جامدی در آن روزها نخورد و بعد برای 12 ساعت قبل از نمایش، به دیلی تلگراف انگلیس اینگونه توضیح می دهد: «مطلقاً هیچ مایعی نمی نوشم، به این ترتیب مایعات بدن کشیده می شود، بعضی اوقات فقط از این راه 8 پوند وزن کم می کنم.»


بلا حدید: پنیر کباب شده با همۀ غذاها

غ

نمی توان باور کرد که این راز یک بدن همیشه بی نقص باشد. سال گذشته، حدید در یک پست اسنپ چت گفت که او "هر روز" ساندویچ پنیر کباب شده و سیب زمینی سرخ شده می خورد.


کندال جنر: اگر بهتر بخورید، احساس بهتری دارید

غ

جنر بعد از این که  رژیم تناسب اندام خود را –بوکس فراوان- شرح داد، دربارۀ فلسفۀ غذا خوردنش روشنگری کرد. او در صفحه شخصی اش اینطور نوشت: «بخش عظیمی از آن تغذیۀ سالم است. وقتی درست غذا نمی خورم، تأثیر آن را در تمرین هایم احساس می کنم. من عاشق پاستا هستم، اما با خوردن آن به وضوح احساس خستگی می کنم و این چیزی است که اصلاً دوست ندارم. معمولاً روز خود را با خوردن تخم مرغ، آووکادو و بلغور جوی دو سر شروع می کنم. من دقیقاً وقتی احساس بهتری دارم که بهتر غذا می خورم.»


کیت آپتون: غذاهای پاک بخورید، اما به خودتان برسید

غ

مربی آپتون راز تناسب اندام همیشگی او را فاش کرد. برونو گفت: «پروتئین اندک در هر وعده، شکر و فرآورده های غذایی واقعاً محدود. او مثل همه هر از گاهی شیرینی جات می خورد. این عالی است. شما دقیقاً از جایی که رها کرده اید کار را از سر می گیرید و به تغذیۀ سالم ادامه می دهید. شیرینی محبوب او دونات است. همیشه این امکان برایش نیست، اما زندگی کوتاه تر از آن است که هر از گاهی کارهای سرگرم کننده انجام نداد.»


تس هالیدی: لعنت به رژیم

غ
مدل سایز 22 و فعال نگرش مثبت به بدن، بدن خود را همانگونه که هست دوست دارد و همۀ منتقدینش را به گلوله می بندد. هالیدی به یاهو استایل گفت: «مردم همیشه به موفقیت من اشاره می کنند، ولی همیشه در ادامه این جمله را می شنوم که "اما خب او سالم نیست"، در حالی که اصلاً اینطور نیست. مثل این است که بگویی یک نفر به خاطر این که پوست تیره دارد یا هر مشکل دیگری، به سبک زندگی خود افتخار می کند- مسأله این است که تو اینطور هستی- من می دانم که چاق هستم، اما فکر می کنم که مردم کاملاً این نکته را نادیده می گیرند که من تلاش می کنم زنان را اموزش دهم و این واقعیت را به آنها نشان دهم که همان طور هستید خوبید و خودتان را دوست داشته باشد.»


کارلی کلاس: قطع رابطه با ماهی قرمز و شکلاتOreos

غ

این مدل گفت: «من عاشق اصالت غرب میانه ای خود هستم. اما سبک زندگی ما کمی ناسالم است.» کاستن از میزان مصرف شکر و مصرف سبزیجات بیشتر در سالهای پایانی نوجوانی اش، آگاهی او را از بدن و سطح انرژی اش بیشتر کرد. او گفت: «من خوردن ماهی قرمز و شکلات Oreos را متوقف کردم و شروع کردم به خوردن سالاد کلم پیچ و نان تست آووکادو. این کار انرژی مرا تغییر داد و فهمیدم که چیزی که می خورم روی حالمان، تأثیر می گذارد.»


جی جی حدید: به خودتان برسید

غ

شعار تغذیه ای حدید بسیار ساده است: «اگر می خواهید اندام خوب داشته باشید، غذاهای پاک بخورید. اگر می خواهید عاقل باشید، همبرگر بخورید.»


شارلوت مک کینی: اول سبزیجات

غ

این مدل رژیم غذایی خود را پر از سبزیجات کرده است. او حتی حبوبات را به همراه همبرگر کینولا جانشین گوشت گاو کرده است. و وقتی احساس زیاده روی می کند، بین یک لیوان نوشیدنی سبک و زغال اخته مردد می ماند.


بیهتی پرینسلو: هر چه راحت تر بهتر

غ

مدل 28 سالۀ ویکتوریاز سیکرت زمان برنامه ریزی برای غذاهایش همیشه به راحتی آن توجه دارد. پرینسلو دربارۀ عادت های غذایی معمولش گفت: «من همیشه به دنبال غذاهای سریع و راحت هستم. ول معنی آن فست فود نیست. من در نیویورک زندگی می کنم و گزینه های ارگانیک زیادی هست که سریع حاضر می شوند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر