تغییرات جدید اینستاگرام برای کاربران نوجوان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۶۲۰۱
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷
۲۲۶۴
ویژگی Take a Break اینستاگرام، نوجوانان را وادار می‌کند تا زمان کمتری را در این برنامه صرف کنند. درواقع اینستاگرام از راه اندازی چندین اقدام با هدف ایمن‌تر کردن این پلتفرم برای نوجوانان خبر داد.

انتخاب: ویژگی Take a Break اینستاگرام، نوجوانان را وادار می‌کند تا زمان کمتری را در این برنامه صرف کنند. درواقع اینستاگرام از راه اندازی چندین اقدام با هدف ایمن‌تر کردن این پلتفرم برای نوجوانان خبر داد.

به نقل از دیجیتال ترندز، اکثر این اقدامات به شکل ویژگی‌های جدیدی هستند که در طول سال ۲۰۲۲ اجرا می‌شوند. اولین مورد از این ویژگی‌ها، به نام «مشکلات»، امروز در برخی کشور‌ها فعال خواهد شد.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام، برای اولین بار این ویژگی را در ماه نوامبر اعلام کرد و از عرضه احتمالی آن در دسامبر خبر داد. Take a Break، که باید به صورت دستی از تنظیمات اینستاگرام روشن شود، کاربران را تشویق می‌کند تا زمانی که به محدودیت زمانی از پیش تعیین شده رسیدند، زمانی را دور از برنامه بگذرانند.

کاربران می‌توانند تایمر را روی ۱۰ دقیقه، ۲۰ دقیقه یا ۳۰ دقیقه تنظیم کنند. پس از رسیدن کاربران به این حد، برنامه یک هشدار تمام صفحه ارسال می‌کند و به آن‌ها می‌گوید که از برنامه فاصله بگیرند. کاربران باید برای حذف هشدار و بازگشت به برنامه، روی دکمه Done ضربه بزنند.

لازم به ذکر است که این ویژگی همچنان مسئولیت کنترل اعتیاد خود را بر عهده کاربران می‌گذارد. یکی از خبرنگاران CNN که نسخه بتای اینستاگرام را با این ویژگی آزمایش کرده است، خاطرنشان کرد که حتی اگر قبل از رسیدن به محدودیت زمانی، صفحه را برای چند ثانیه خاموش کنید یا به برنامه دیگری بروید، تایمر به صفر می‌رسد. با این حال اینستاگرام اعلام کرد که این ویژگی هنوز در مراحل اولیه است و کاربران در سال ۲۰۲۲ شاهد اصلاحات خواهند بود.

برای اطمینان از استفاده بیشتر نوجوانان از این ویژگی، اینستاگرام قصد دارد اعلان‌هایی ارسال کند که آن‌ها را تشویق به انجام این کار کند. در واقع، نتایج آزمایش اولیه نشان می‌دهد که ۹۰ ٪ از نوجوانانی که این ویژگی را فعال کرده اند، آن را حفظ کرده اند. این ویژگی از امروز در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، کانادا، نیوزلند و استرالیا فعال می‌شود. بقیه جهان باید تا سال آینده آن را دریافت کنند.

تغییرات جدید اینستاگرام برای کاربران نوجوانان

ابزاری برای ناظران

در مارس ۲۰۲۲، اینستاگرام قصد دارد ویژگی طراحی شده برای ناظران را به منظور «راهنمایی و حمایت از نوجوانان خود در اینستاگرام» ارائه کند. این ابزار به ناظران اجازه می‌دهد ببینند فرزندانشان چقدر در اینستاگرام وقت می‌گذرانند و اگر نوجوان کسی را در پلتفرم گزارش کرد، به آن‌ها هشدار می‌دهد. اینستاگرام همچنین قصد دارد یک مرکز آموزشی برای ناظران ایجاد کند که شامل راهنما‌های دقیق در مورد استفاده از شبکه‌های اجتماعی، آموزش‌های محصول و نظرات متخصصان باشد.

مکانی امن‌تر برای نوجوانان

اینستاگرام برای ایمن‌تر کردن این پلتفرم برای نوجوانان اعلام کرد که قصد دارد سه ویژگی مهم را ارائه کند. برای شروع، افراد دیگر نمی‌توانند نوجوانانی را که آن‌ها را دنبال نمی‌کنند تگ کرده یا نام ببرند.

اینستاگرام همچنین موتور توصیه‌های خود را تغییر می‌دهد و رویکرد سخت‌گیرانه‌تری نسبت به محتوایی که به نوجوانان در جستجو، کاوش، هشتگ‌گذاری و گزینه‌های حساب‌های پیشنهادی به نوجوانان توصیه می‌کند، خواهد داشت؛ و اگر مشخص شود که نوجوانی برای مدت نسبتاً طولانی روی یک موضوع متمرکز است، اینستاگرام شروع به تشویق او برای کشف موضوعات مختلف خواهد کرد.

این ویژگی‌ها تکمیل کننده تغییرات اینستاگرام در حساب‌های نوجوانان در سال ۲۰۲۱ خواهند بود. برای جمع‌آوری، همه حساب‌های نوجوان به طور پیش‌فرض خصوصی شدند و بزرگسالان نمی‌توانند به نوجوانانی که آن‌ها را دنبال نمی‌کنند پیام ارسال کنند. اینستاگرام همچنین تغییراتی را در تب Explore اعمال کرده بود تا میزان نمایش محتوای حساس را محدود کند. کاربران اکنون سه گزینه دارند. اجازه دهید، محدود کنید و حتی بیشتر محدود کنید. گزینه Allow به عنوان گزینه‌ای برای حساب‌های نوجوان در دسترس نیست، که ممکن است به آرامش خاطر والدین کمک کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر