بهترین فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم
۱۲۶۵۵۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
۴۱۹۹۵۵ 
در مورد جنگ جهانی دوم فیلم‌های ارزشمندی ساخته شده اند. این ژانر جذابیت بسیاری دارد. آدم دوست دارد برخی از این فیلم‌ها را چندین بار تماشا کند.
برترین ها: در مورد جنگ جهانی دوم فیلم های ارزشمندی ساخته شده اند. این ژانر جذابیت بسیاری دارد . آدم دوست دارد برخی از این فیلم ها را چندین بار تماشا کند. در میان بهترین فیلم ها، 12 نمونه بسیار خوب که در طول تاریخ فروش بسیاری داشته اند را برایتان انتخاب کرده ایم. با ما همراه باشید.

The Great Escape

فرار بزرگ، نام فیلمی به کارگردانی جان استرجز، محصول سال ۱۹۶۳ است. این فیلم که براساس یک داستان واقعی ساخته شده است، در زمان جنگ جهانی دوم رخ می دهد. در آن روزها گروهی از مبارزان متفقین در یک اردوگاه زندانیان در آلمان نگهداری می شدند. با توجه به خبرهایی که از جنگ به گوش می رسید، به نظر نمی رسید که این جنگ به این زودی ها قصد به پایان رسیدن داشته باشد، به همین دلیل دسته ایی از زندانیان تصمیم می گیرند تا با حفر تونلی مخفی، از این اردوگاه بگریزند و بقیه ماجرا.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم


The Longest Day

جنگ جهانی دوم، سال ۱۹۴۴. "ژنرال دوایت د. آیزنهاور" (گریس) تصمیمی حیاتی می‌گیرد که نیروهای متفقین در ششم ژوئن به اروپا حمه کنند. در این روز، به‌دلیل هوای نامساعد، آلمانی‌ها انتظار هیچ‌گونه عملیاتی را ندارند. از طرف دیگر تصور می‌کنند حمله به شهر بندری "دوور" انجام خواهد شد؛ نیروی هوائی دچار پراکندگی است؛... و خود "هیتلر" قرض خواب خورده و دستور داده است که کسی مزاحمش نشود. در حالی که از اعضای نهضت مقاومت فرانسه خواسته شده سیم‌های تلگراف را قطع کنند و قطارهای حاوی مهمات جنگی را منهدم کنند؛... و چتربازی‌های عروسکی، برای گیچ کردن دشمن، به مناطق مختلف فرود آمده‌اند. سرانجام حمله به شرکت ۱۵۰ هزار سرباز آغاز می‌شود و متفقین در سه سرپل ساحل نورماندی نبرد را آغاز می‌کنند...

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

فیلمی پرهزینه که در آن رئیس بزرگ تمام تلاش خود را به خرج می‌دهد تا عملیات نورماندی را به زنده‌ترین و واقعی ترین شکل ممکن به تصویر در بیاورد. این‌جا، قهرمان واقعی نه هیچ یک از انبوه ستارگان رنگ وارنگ، بلکه خود عملیات است.  کارگردان آن اندرو مارتن، کن آناکین، برنهارت ویکی و گرت آزوالد هستند. این فیلم سیاه و سفید و  ۱۸۰ دقیقه است.


The Dirty Dozen

سال 1944 ارتش آمریکا قصد دارد با رخنه در پشت خطوط دشمن یکی از ستاد فرماندهی آلمان را منهدم کند. اما هیچ کس حاضر به پذیرفتن این عملیات نیست. سرگرد ستاد که خود مردی خشن است مامور می شود 12 نفر از کسانی که متهم به اعدام هستند را تعلیم دهد و همراه خود به این ماموریت ببرد. او به متهمان قول داده است که اگر زنده بمانند حکم اعدام آنها بخشیده می شود.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

افراد این گروه که همگی از افراد نا آرام ارتش هستند پس از تعالیم سخت عازم این ماموریت می شوند. گروه موفق می شود ستاد را نابود کند اما فقط سرگرد و 2 نفر دیگر از گروه جان سالم بدر می برند. کارگردان این فیلم رابرت الدریج است و فیلنامه آن را نانالی جانسون نوشته است. از بازیگران آن باید به لی ماروین، ارنست بورگناین، رابرت رایان، چارز برانسون، جیم براون، جان کاساوتیس، جورج کندی، ریچارد جیگل و رابرت وبر اشاره کرد. این فیلم 150 دقیقه است.


Saving Private Ryan
 
نجات سرباز رایان، نام فیلمی جنگی محصول سال ۱۹۹۸ است که به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ساخته شده‌است. داستان این فیلم در طول نبرد نرماندی در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد. ۲۷ دقیقه آغازین فیلم که رسیدن نیروهای متفقین به فرانسه در ۶ ژوئن ۱۹۴۴ را نشان می‌دهد، بسیار مشهور است. تام هنکس در نقش کاپیتان جان میلر به همراه هفت سرباز دیگر مأموریت می‌گیرند تا سرباز جیمز فرانسیس رایان را پیدا کنند و به خانه برگردانند. او سه برادر داشته که همگی در جنگ کشته شده‌اند و به دستور فرمانده کل ارتش، رایان می‌تواند به پیش مادرش بازگردد.

داستان این فیلم در سال ۱۹۹۴ و زمانی در ذهن رودات شکل گرفت که داشت از بنای یادبود چهار برادر کشته شده در جنگ داخلی آمریکا دیدن می‌کرد. رودات تصمیم گرفت تا داستانی شبیه به آن‌ها در جنگ جهانی دوم بنویسد. او فیلم‌نامه را نوشت و در اختیار مارک گوردون قرار داد. نهایتاً استیون اسپیلبرگ به عنوان کارگردان انتخاب شد.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

نجات سرباز رایان، با استقبال خوبی از سوی تماشاگران و منتقدین روبه‌رو شد. این فیلم به صورت جهانی، ۴۸۱٫۸ میلیون دلار در گیشه فروش داشت که آن را به پرفروش‌ترین فیلم سال ۱۹۹۸ تبدیل کرد. آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک این فیلم را نامزد ۱۱ جایزه اسکار کرد، از جمله اسپیلبرگ که جایزه بهترین کارگردانی را برد. نجات سرباز رایان در سال ۱۹۹۹، وارد شبکه ویدئویی خانگی شد که ۴۴ میلیون دلار فروخت.

فیلم با نشان دادن سکانسی از حضور یک سرباز جنگ جهانی دوم به همراه خانواده‌اش، در گورستان کشته‌شدگان نبرد نرماندی، آغاز می‌شود. سپس صحنه به روز ۶ ژوئن ۱۹۴۴ (روز نبرد نرماندی) می‌رود. سربازان آمریکایی برای پیاده شدن در ساحل نرماندی در فرانسه (که به دست آلمانی‌ها اشغال شده‌است) آماده می‌شوند. قایق‌ها به ساحل می‌رسند و سربازها بیرون می‌روند. در همان لحظات نخست ورود سربازان، آلمانی‌ها به روی آنان آتش باز می‌کنند و بسیاری از سربازان کشته می‌شوند. کاپیتان جان اچ. میلر (تام هنکس) به همراه چند تن از سربازان دیگر، سعی می‌کنند تا خطوط دفاعی ساحلی را بشکنند.


Schindler's List

فهرست شیندلر، فیلمی آمریکایی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، محصول سال ۱۹۹۳ است. فهرست شیندلر بر پایه زندگی واقعی اسکار شیندلر، صنعتگر آلمانی که جان بیش از هزار لهستانی یهودی را در جریان هولوکاست نجات داد، است. فیلم بر پایهٔ کتاب «شیندلرز آرک» که برندهٔ جایزه بوکر شده، ساخته شده است. این فیلم یکی از تاثیرگذارترین فیلم‌های تاریخ سینما محسوب می‌شود و در فهرست ۲۵۰ فیلم برتر سایت بانک اینترنتی اطلاعات فیلم‌ها که در حال حاضر معتبرترین لیست سینمایی محسوب می‌شود، رتبهٔ ۷ را دارد. موسیقی این فیلم ساخته جان ویلیامز آهنگساز مشهور هالیوود است. در این موسیقی ایتسحاق پرلمان یکی از مشهورترین ویولونیست‌های قرن بیستم هنرنمایی می‌کند.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

فهرست شیندلر یک موفقیت تجاری با فروش ۳۲۱ میلیون دلاری بود و در کنار آن توانست جوایز بسیاری از جمله جایزه اسکار بهترین فیلم و جایزه اسکار بهترین کارگردانی را بدست بیاورد. فهرست شیندلر اولین فیلم سیاه و سفیدی است که جایزه اسکار بهترین فیلم را بعد از سال ۱۹۶۰ برنده شده است؛ هرچند که در ابتدا و انتهای فیلم، صحنه‌هایی هم به صورت رنگی پخش می‌شد. بنیاد فیلم آمریکا فهرست شیندلر را سومین فیلم برتر تاریخ سینما در گونهٔ حماسی، در فهرست ۱۰ فیلم برتر در ۱۰ ژانر خود عنوان کرد.

داستان فیلم به این گونه است که، اسکار شیندلر که تاجری معمولی است که عضو حزب نازی می‌باشد، به خاطر طبع خوشگذران و عیاش خود و با توجه به دوستی بین او و مقامات رده بالای ارتش که بیشتر به خاطر سخاوت وی است، موفق می‌شود کارخانه‌ای را با پول یهودیانی که در خفا با آنان شریک شده بخرد. سپس با توجه به همین روابط خود یهودیان را به عنوان کارگر در کارخانه اشتغال می‌دهد. رفته رفته این راه فراری برای بعضی از یهودیان می‌شود که در قرنطینه مانده‌اند و خطر مرگ هر لحظه آنان را تهدید می‌کند. فیلم تغییر دیدگاه اسکار شیندلر را نشان می‌دهد که از صبر و قدردانی یهودیان تاثیر گرفته و رفته رفته خود را وقف تسهیل شرایط و زنده نگه داشتن آنان می‌کند.

جوایز گلدن گلوب

•    بهترین فیلم

•    بهترین کارگردانی برای استیون اپیلبرگ

•    بهترین فیلنامه برای استیون زایلیان

جوایز اسکار

•    بهترین فیلم

•    بهترین کارگردانی برای استیون اپیلبرگ

•    بهترین فیلنامه برای استیون زایلیان

•    بهترین فیلمبرداری

•    بهترین تدوین

•    بهترین موسیقی متن برای جان ویلیامز

•    بهترین کارگردان هنری


From Here to Eternity

از اینجا تا ابدیت، فیلمی سینمایی ساخته فرد زینمان است که در سال ۱۹۵۳ میلادی ساخته شده‌است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشتهٔ جیمز جونز تهیه شده‌است.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

جوایز اسکار

•    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

•    بهترین بازیگر نقش مکمل زن

•    بهترین فیلمبرداری سیاه و سفید

•    بهترین کارگردانی

•    بهترین تدوین

•    بهترین عکس

•    بهترین نمایش‌نامه

•    بهترین صدا برداری

•    بهترین بازیگر نقش اول مرد

•    بهترین بازیگر نقش اول مرد

•    بهترین بازیگر نقش اول زن

•    بهترین طراحی لباس


Letters from Iwo Jima

نامه‌هایی از ایوجیما، نام فیلم درام جنگی به کارگردانی کلینت ایستوود در سال ۲۰۰۶ است. این فیلم دنباله فیلم پرچم‌های پدران ما در همین سال است که البته در نظر سنجی‌ها نمرات بهتری دریافت کرده‌است. فیلم به طور کامل به زبان ژاپنی تهیه شده‌است. چون این دنباله سازی موفق دقیقاً همان داستان پرچم‌های پدران ما را از دید ژاپن روایت می‌کند.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

این فیلم در جوایز اسکار نامزد ۴ اسکار بود که فقط بهترین ویرایش صدا را برد. نامه‌هایی از ایو جیما در همه جشنواره‌های فیلم برلین، BFCA Critics' Choice Awards، جشنواره شیکاگو، دالاس فورت و گلدن گلوب جایزه بهترین فیلم خارجی زبان را دریافت کرد.


The Bridge on the River Kwai

پل رودخانه کوای، نام یک فیلم بریتانیایی به کارگردانی دیوید لین است. این فیلم که داستانی در ارتباط با جنگ جهانی دوم دارد در سال ۱۹۵۷ بر پایه رمان «پلی بر روی رودخانه کوای» اثر پیر بول ساخته‌شده است. این فیلم برنده جایزه اسکار بهترین فیلم در سال ۱۹۵۷ شد. هنرپیشگان برجسته‌ای همچون ویلیام هولدن، الک گینس و جک هاوکینز در این فیلم بازی کرده‌اند.

پل رودخانه کوای اثری داستانی است، اما در بخشی از آن، تصاویری از احداث راه‌آهن برمه در سال‌های ۱۹۴۲-۴۳ به‌کار گرفته شده‌است. در سال ۱۹۹۷ این فیلم به عنوان اثری فرهنگی، تاریخی، یا دارای اهمیت هنری شناخته شد و برای ثبت و نگهداری در دفتر فهرست فیلم ملی کتابخانه ملی کنگره آمریکا برگزیده شد.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

جوایز اسکار

•    بهترین فیلم - سام اشپیگل

•    بهترین کارگردان - دیوید لین

•    بهترین بازیگر نقش اول مرد - الک گینس

•    بهترین فیلمنامه - مایکل ویلسون، کارل فورمن، پیر بول

•    بهترین موسیقی درام و یا کمدی - مالکوم آرنولد

•    بهترین تدوین - پیتر تیلور

•    بهترین فیلمبرداری - جک هیلدایرد

جوایز بفتا

•    بهترین فیلم بریتانیایی - دیوید لین، سام اشپیگل

•    بهترین فیلم - دیوید لین، سام اشپیگل

•    بهترین بازیگر مرد بریتانیایی - الک گینس

جوایز گلدن گلوب

•    بهترین فیلم درام - دیوید لین، سام اشپیگل

•    بهترین کارگردان - دیوید لین

•    بهترین بازیگر مرد فیلم درام - الک گینس

جایزه‌های دیگر

•    جوایز انجمن منتقدان فیلم نیویورک - برای بهترین فیلم

•    جایزه انجمن کارگردانان آمریکا - برای دستاورد کارگردانی (دیوید لین و دستیاران)

•    جوایز انجمن منتقدان فیلم نیویورک - بهترین کارگردان (دیوید لین)

•    جوایز انجمن منتقدان فیلم نیویورک - بهترین بازیگر نقش اول مرد (الک گینس)


Battle of the Bulge

فیلم تهاجم آردِن، 167 دقیقه ای و به زبان انگلیسی است. این فیلم به کارگردانی «من آناکین» در اسپانیا ساخته شده است. برخلاف بیشتر فیلم های جنگ جهانی دوم، این فیلم در جبهه جنگ روی نمی دهد و به حوادث پس از پیروزی نیروهای متفقین می پردازد. تهاجم آردِن آخرین تلاش گسترده آلمان نازی برای جلوگیری از تهاجم ارتش آمریکا و ارتش شوروی به آلمان در جنگ جهانی دوم است.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

این نبرد در ابتدا با شکستن جبهه متفقین در غرب و تسخیر آنتورپ و قطع تدارکات همراه بود. فیلد مارشال فون روندشتات از شمال لوکزامبورگ و منطقه آردن بلژیک بطوری شگفت‌انگیز به قلب مواضع متفقین حمله کرد و تلفات سنگینی بر ارتش دوازدهم آمریکا وارد آورد. در آن روز برنارد لاو مونتگومری فرمانده جبهه شمالی و عمر برادلی فرمانده جنوب بود. هماهنگی این دو نیرو سبب شکست دشمن شد. واحد محاصره شده آمریکایی در باستونی نیز در برابر حملات آلمان پایداری کرد و حمله را از سر گذرانید. با وجود برف سنگینی که باریده بود، متفقین در ۳ ژانویه ۱۹۴۵م دست به ضد حمله زدند و تا ۱۶ ژانویه منطقه را از نازی‌ها پاکسازی کردند.

هدف اولیه ارتش آلمان تصرف شهر اسپا بود که مرکز تدارکاتی و انبار سوخت آمریکائیها بود و میلیون‌ها لیتر بنزین در آن ذخیره گردیده بود. ارتش آلمان از حیث سوخت و بنزین به شدت در مضیقه قرار داشت. اما مقاومت جدی نیروهای آمریکائی در قسمت‌های شمالی و جنوبی رخنه ارتش آلمان یعنی در مونشو و باستونی ارتش آلمان را متوقف نمود.


The Thin Red Line

فیلم خط باریک سرخ شاید یکی از درون گرا ترین و معناگرا ترین فیلمهای جنگی موفق تاریخ سینما باشد. که داستانش در جریا عملیات بزرگ گودال کانال در سال 1942 رخ میدهد. سرباز، سربازی که تا ساعاتی دیگر وارد نبردی خونین و مرگبار می شود تا چه حد استرس و فشار در خود حس می کند تا چه حد به مرگ می اندیشد به داشته هایش به اشتباهاتی که در طول زندگی اش انجام داده به کسانی که بیشتر از هرچیزی در دنیا به آنان عشق می ورزد با فکر کردن به این گونه مسائل آن هم ساعاتی قبل از شروع نبرد چگونه باز هم می تواند قدم بر میدان نبرد بگذارد؟ با اندیشیدن به پدر و مادرش به همسر و فرزندانش چگونه می تواند شجاعت خود را حفظ کرده و در میدان جنگ اسلحه به دست گیرد و به مصاف مرگ رود.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

شاید در این لحظات زمان خیلی سرعت گیرد و ساعات قبل از نبرد به تندی به دقایق قبل از نبرد تبدیل گردد و استرس و اضطراب سربازان به اوج خود رسد. صدها سرباز آمریکایی بر روی عرشه یک ناو جنگی آماده سوار شدن بر قایق های نفربر هستند تا به وسیله ی آن خود را به ساحل جزیره ای که تحت اشغال ژاپنی ها است برسانند. در واپسین ساعات حضورشان در ناو جنگی با استرس و افکار پریشان دست و پنجه نرم کرده اند و اکثرا خود را اصلاح کردند و مسواک زدند و پوتین هایشان را واکس زدند تا اگر کشته شدند با ظاهری آراسته به دنیایی دیگر روند!

قایقهای نفربر سربازان را به سمت جزیره ای زیبا می برند همه چیز ساکت و آرام است ولی در دل و ذهن سربازان بلوایی به پاست هر لحظه ممکن است توپخانه ی مستقر در جزیره و یا هواپیماهایی ژاپنی به قایق ها حمله کنند. سربازان آرام و قرار ندارند برخی دعا می کنند برخی عکس نامزد خود را شاید برای آخرین بار نگاه می کنند برخی بالا می آورند ولی سربازان به ساحل جزیره می رسند و باز هم اتفاق خاصی نمی افتد گویا ژاپنی ها جزیره را ترک کرده اند.


In Harm's Way

یک افسر نیروی دریایی بعد از «بندر مروارید» مورد مواخذه قرار می گیرد که اخیرا به دریاسالار ارتقا درجه پیدا کرده بود و شانس دومی برای مقابله با ژاپنی ها به او داده می شود …

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم


Red Tails

دُم‌قرمزها، یک فیلم جنگی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۲ است. کارگردان این فیلم جورج لوکاس است و توسط استودیوی لوکاس فیلم تهیه شده‌است. جرج لوکاس خالق مجموعه جنگ ستارگان و ایندیانا جونز است. توزیع‌کننده فیلم دم‌قرمزها فاکس قرن بیستم است. کوبا گودینگ جونیور و ترنس هاوارد از هنرپیشگان آن هستند.

بهترین فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم

این فیلم درباره خلبانان سیاهپوست نیروی هوایی آمریکا به نام «دم‌قرمزها» در در جنگ جهانی دوم است. در این فیلم دو خلبان سیاهپوست از این گروه با بازی ترنس هاوارد و کوبا گودینگ جونیور، حین خدمت در ایتالیا با تبعیض و جداسازی نژادی روبه‌رو هستند. نام فیلم از رنگ قرمزی که این خلبانان به دم هواپیمایشان می‌زدند گرفته شده و بیشتر فیلمبرداری آن در پراگ انجام شده‌است.
انتشار یافته: 297
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1393/05/20
نجات سرباز رایان معرکه هست یکی از بهترینه فیلم هایی هست که تا حالا دیدم
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1393/08/26
از همه اینها نجات سرباز رایان قشنگتره. اصلا این فیلم یک چیز دیگست.
پاسخ ها
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
شما باید شیندلر لیست رو ببینید!
boof
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
شیندلر لیست فوق‌العاده بود ده بارم ببینی کمه
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1393/08/30
سلام دوست عزیز چرا لینک دانلود نداره برای فیلم های
لطفا راهنمایی کنید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
خيلي شادمغزي:))))
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1394/01/08
اره واقعا نجات سرباز رایان عالیه
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1394/02/07
به نظر من اول فیلم نجات سرباز رایان خیلـــــــی عالیه ، بعد فیلم دشمن پشت دروازه که متاسفانه اسمشو در این لیست نیاوردین. :(
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1394/02/18
به نظر من اول نجات سرباز رایان دوم بندر پرل بعددشمن پشت دروازه ها بعد بادگویان ابن ۴ فیلم واقعا عالیا
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1394/02/28
فیلم fury با بازی براد پیت هم فیلم قشنگیه ک سال 2015 اکران شد. البته نباید در مورد جنگ جهانی حرف زد و از مینی سریال باند برادران اسمی نبرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
من اصلا از فیوری خوشم نیومد کسل کننده بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
و يه جورايي سفارشي بود
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1394/03/20
سلام.
واقعاً حیفه که از" قلعه عقاب ها" یادی نشده
بازی درخشان تیم برتون و کلینت ایستوود، این فیلم رو به یادماندنی کرده
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1394/03/23
با سلام. خدمت این دوستان. مجموعه این فیلمها را چگونه می شود خریداری کرد؟ اگر آدرسی یا روشی هست بفرمایید. با تشکر
پاسخ ها
صالح
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
سریعترین راه بدست اوردن.
دانلود ازطریق گوگل
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
سایت دانلود فیلم زیاد هست.سایت هی دانلود یا سابدان این دوتا رو دیدم واقعا کامل بود از نظر فیلم
United States
09:43 - 1394/04/14
فیلمهای چنکی در هر کشور معرف ارزش بالای مردم ان کشور از دفاع از خاک میهن را نشان میدهد.............
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1394/05/24
فقط fury
پاسخ ها
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
بد نبود ولی نه در حدی که توی این لیست باشه
Netherlands
04:11 - 1394/06/01
بهترین فیلم چنگ جهانی دوم فیلم والکاری با بازی تام کروز هست
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1394/06/06
نجات سرباز رایان و fury خیلی قشنگه
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1394/06/19
به نظر من فقط فهرست شیندلر قشنگه
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1394/06/20
پل رودخانه كواي واقعا زيباست. اما متأسفانه زياد در دسترس نيست. لطفا مساعدت فروش كنيد. ممنوووون.
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1394/07/22
فیلم فاری نجات سرباز رایان وپیانیست واقعا معرکه ان اگه پیانیست و ندیدید پیشنهاد میکنم حتما ببینید
پاسخ ها
مهران
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
واقعا پیانیست جالبه
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1394/09/26
ببخشید ولی تمام این فیلمها باید در جلوی فیلم سقوط لنگ بی اندازن
France
17:46 - 1394/09/26
به نظرم حداقل ده تافیلم بهترازسزربازرایان هست به خصوصfall down
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
منظورتون همون Downfall
France
18:54 - 1394/09/26
دنبال یه فیلم ww2میگردم که تومیدان جنگ نباشه موضوعش نیروهای مقاومت مردمی دربرابرنازیها باشه که به صورت مخفی کارمیکردن.مثل صحنه های ازفیلم پیانیست.کسی سراغ داره؟
پاسخ ها
نوید
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
فیلم black book
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
دو فیلم کلاسیک ارتش سایه ها محصول سال 1969 و دیگری فیلم رم شهر بی دفاع محصول سال 1945
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
(defiance) همچنین در این زمینه فیلم سینمایی
محصول سال 2008
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1394/09/30
سلام بنظرم استالینگراد و قلعه عقاب ها رو هم اضافه کنید خیلی فیلم نامه خوبی دارند
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1394/10/19
فیلم نبرد مسکو را خواهشا جهت دانلود بگذارید
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1395/01/01
سلام فیلمی هست ک درمورد تک تیراندازی تو جنگ جهانی باشه؟
پاسخ ها
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
Enemy at the Gates یا فارسیش دشمن پشت دروازه ها بهترین فیلمیه که درباره تک تیراندازی ساخته شد
حمید
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۸
سلام منم فیلم دشمن پشت دروازه رو پیشنهاد میکنم.
خلیل عالیه.
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
فیلم تک تیر انداز امریکایی هم ببین..عالیه
عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
دشمن پشت دروازه بهترین فیلم هست
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1395/03/26
اینک آخر زمان - غلاف تمام فلزی .... بقیشونو بیخی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
آرمان جون نوشته فيلم هاي مربوط به جنگ جهاني دوم. نه جنگ ويتنام!
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1395/05/03
من همه این فیلمها و فیلمهای خوب با موضوع جنگ جهانی دوم رو میخام لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
سلام بنده همه رو دارم خواستید ایمیل بزنید alirezamohammadbeigi91@gmail.com
United Kingdom
09:35 - 1395/05/13
به نظر من اول اسب جنگی که متاسفانه اسمشو نیاوردین،بعد نجات سرباز رایان،وبعد دشمن پشت دروازه ها
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1395/06/14
دوستان سلام من هم به فیلمهای جنگی قدیمی علاقه دارم اگه نبرد بزرگ و نبرد العلمین رو ندیدین ببینید به ویژه نبرد بزرگ یا نبرد تانکها هم گفته میشد بی نظیره . هم چنین فیلم قدیمی ساحل خونین
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1395/06/15
در اینجا جای فیلم (دشمن پشت دروازه هاست -enemy at the gates)
خالیه . این فیامو حتما ببینین .
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1395/06/16
با سلام خدمت شما دوست عزيز
ببخشيد من شديد دنبال فيلم (قرنطينه خونيين) هستم ميشه راهنماييم كنيد چه جوري اين فيلم و تهيه كنم
ممنونم
پاسخ ها
kaveh
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۱
سالهاست بخاطر موسیقی متنش دنبالشم، اسم اصلی اش رو نمیدونم، فکر نمی کنم با اسم اصلی تو تلوزیون نمایش داده باشن، اگر بافتی که اینجا خبری بده، ممنون
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1395/07/10
فیلم بلک بوک یا همون کتاب سیاه درمورد نازیهاس که وارد هلندشدن.شرافتن رودست نداره.
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1395/07/18
فیلم لیست شیندلر خیلی معرکه ست
نجات سرباز رایان فقط حوصله سربر هست
دشمن پشت دروازه هم واقعا عالیه
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1395/07/24
سلام دوستان لطفا واسه پیدا کردن اسم یه فیلم که فقط کمی از داستانشو میدونم به من کمک کنید ممنون میشم :
فیلم المانی پارتیزانی بود/ دو تا از بازیگرا توی فیلم اسمشون یویا و احمد بود / توی فیلم زمانی که آلمانها داشتن از یه جنگل عبور میکردن ، سنگرای زیر زمینی رو با سیخ زدن چک میکردن و پارتیزانه کف دستشو گرفت زیر سیخ زدن المانا/ توی جنگ با یه دختره نامزد کردش و دستمال گردنشو به گردن دختره بست
پاسخ ها
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
فکر کنم اسمش گریه نکن پیتر بود
شهریار
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
به نظرم فیلم پیروزی بود از سری فیلمهای در مورد کشور یوگسلاوی در جنگ جهانی دوم
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1395/09/03
فيلم نجات سربازان راسته بهترين فيلمها ه ست مع من تاحالا ديدم
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/09/06
سلام لطفا ميشه چند تا فيلم جنگي ناب مربوط به دريا و زير دريايي بهم معرفي كنيد .
پاسخ ها
حسین
France
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
U-571
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1395/09/09
درود به شما
ممنون مي شوم اگر چند فيلم سينمايي جنگي زير دريايي نام ببريد .
پاسخ ها
حسین
France
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
U-571
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1395/09/28
دنبال فیلمی میگردم با مضمون اینکه از بین چند نفر خانم امتحان تایپ کردن میگیرن که در نهایت یک خانم به عنوان تایپیست هیتلر انتخاب میشه. ممنون میشم اگه کمک کنین و اسم فیلم رو بگین
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام فیلم سقوط هست.
falldown
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
THE DOWNFALL
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1395/11/05
سلام کسی فیلمی میشناسه که از جبهه جنگ رو از دید المان ها به نمایش بزاره واقعا اگه هست بگید ممنون میشم
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۸
فیلم استالینگراد1993
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
اون كه مطلقا از ديد روسها هست و اصلا ساخت روسيه هست و كاملا شعاري و ايدئولوژيك! آدم فكر ميكنه ساخت سازمان فرهنگي هنري اوج كشور روسيه هست!
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1395/12/01
دستتون درد نکنه همتون خوب راهنمایی کردین
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1395/12/06
شیندلر لیست رو ببینید فوق العاده است و تو ۲۵۰ فیلم برتر دنیا رتبه ششم رو از آن خودش کرده واقعا بی نظیره حتما با زیر نویس فارسی ببینید و بعد از اون نجات سرباز رایان قشنگ و زیباست
Australia
20:41 - 1395/12/12
رستگاری در شاوشانگ با ربطه ۱ از ۲۵۰ فیلم برتر پیشنهاد ویژه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
موضوعش درباره جنگ جهاني دومه؟!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1396/01/05
همه اینها ب کنار ولی فیلم راه من(my way)ی چیز دیگه است,پیشنهاد میکنم حتما ببینید پشیمون نمیشید
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
چرت ترین فیلم جنگی بود که دیدم مزخرف به تمام معنا

بیخود نبود که نمره ضعیف 30 گرفت از منتقدین
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1396/01/12
نجات سرباز رایان عالیه. هیچ وقت از دیدنش سیر نمیشم
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1396/02/22
ستیغ جهنمی و خشم از فیلمای فوق العاده ای هستن که جدیدا ساخته شدن پیشنهاد میکنم ببینید
Canada
14:41 - 1396/03/11
سلام فیلم سویت فرانسوی خیلی قشنگه عالیه پرل هارپر هم عالیه
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1396/03/18
من این ژانر رو خیلی دوست دارم. فیلمهای زیبای دیگه ای هم هستند.
ولی بین این 12 فیلم که جز "خط باریک قرمز" بقیه رو دیدم به نظرم "فهرست شیندلر" بهترینه.
Afghanistan
22:30 - 1396/04/07
لیست بسیار ناقص بود
خیلی راحت میشد به این لیست فیلم downfall 2004
My way
Walkrye
و ...
اضافه کرد
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1396/04/14
از نظر من
نجات سرباز رایان قشنگه
enemy at the gatesهم خیلی قشنگه
بعدشم فیلم fury هم پیشنهاد میدم ببینین اونم عالیه از دستش ندین
Netherlands
00:06 - 1396/04/28
سلام ، دوستان من دنبال فیلمی هستم که 24 سال پیش شبکه یک پخش کرد و در آن در یک شب یخبندان نازی ها پلی که مردم شهر برای نجات جونشون ازش عبور می‌کردند رو شبانه بدستور افسر نازی منفجر کردند و باعث کشتار وحشتناک مردم بیگناه شدند ، لطفاً راهنمایی کنید ممنون.
.
Iraq
03:38 - 1396/05/07
اغلب این فیلما رو دیدم ولی من معتقدم دو فیلم راه من ( my way ) یا شکست ناپذیر ( Unbroken ) کە هر دو داستان واقعیە از بهترین فیلمای جنگی هستن کە تا حالا دیدم و نجات سرباز رایان فیلم سوم از دید خودمە
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1396/05/10
یه فیلمی باید باشه که توش زنان جاسوس به اردوگاه مردا میان و اونا رو اغوا کرده و ...
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1396/05/10
یه فیلمی باید باشه که توش زنان جاسوس به اردوگاه مردا میان و اونا رو اغوا کرده و ...
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1396/05/14
سلام یک فیلم ژاپنی که من در سینما دیدم چند تن کماندو با یک زیردریایی به یک جزیره ای که تحت اشغال ژاپنی ها است میروند تا یک مردی را که در اثر سقوط هواپیما چینی ها پنهانش کردند نجات دهند ودر آنجا با ژاپنی ها درگیر میشوند وبا کمک چینی ها موفق به فرار از جزیره میشوند و آن مرد را نجات میدهند. لطفا مرا در یافتن نام فیلم راهنمایی نمایید.
Australia
16:50 - 1396/06/31
سلام - اسم فیلمش بود : درسته شرق آسیا تو دسته چشم بادامی هاست اما چینی برو ژاپنی رو پیدا و گرنه کره ای به تایلندی و تایوانی رحم نمی کنه چه برسه به مغولی و تبتی !!!!!
Iran, Islamic Republic of
03:30 - 1396/07/25
به نظر من جنگی نجات سرباز رایان خیلی خوبه .اما در مورد عقاید ناظیها و رفتارشون با یهودیا اول شیندلر لیست 2-پیانیست 3-life is beautiful
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1396/07/25
سلام
من هم خیلی وقته دنباله فیلم قرنطینه خونین هستن،موزیکش همه اش تو ذهنمه،لطفا اگه کسی اسم اصلی اش و یا آهنگش رو داره خبر بده،
دلستاتش یه اردوگاه اسییر ها هستش که به جای واکسن یه دکتری بهشون میکروب و سم میزنه و روشون تست میکنن،موزیکش بینظیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
عه ه ه حالا يادم اومد فيلمه رو... فكر كنم اون قديمها شايد سي سال پيش تلوزيون ايران هم داد همين فيلمو... بچه بودم ولي الان كه داستانشو گفتي يهو خيلي صحنه هاش يادم اومد... عجب فلش بكي زدي تو مغز من رضا :)
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1396/07/26
من سال ها پیش یه فیلم دیدم تو تلویزیون که البته فقط صحنه هایی ازش رو نشون داد. لطفا اگه میدونید اسمشو بگید
سربازای آمریکایی به یه جزیره ژاپنی حمله کرده بودن و کلی سرباز ژاپنی کشته شده بود. سربازا سیگار تو بینی شون میذاشتن تا بوی تعفن مرده ها اذیتشون نکنه.
سرباز آمریکایی به فرمانده اش میگه ما چرا میجنگیم. و فرمانده پیچک ها رو مثال میزنه که از درختا بالا میرن و شیره شون رو میکشن....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
خط باریک قرمز
Iran, Islamic Republic of
03:47 - 1396/09/15
سلام.من اکثر این فیلمها رو دیدم.اما چند سال پیش از تلویزون یک فیلم ک مربوط ب جنگ جهانی دوم بود رو دیدم ولی هرکاری میکنم یادم نمیاد.موضوعش 2سرباز زخمی شدن ک پای یکیش بر اثر جراحت قرار شد ک قطع بشه اما یک دختر ک پرستار بود با رسیدگی زیاد مانع قطع شدن پای سرباز شد.و داستان عشقی شدیدی صورت گرفت. لطفا کمک کنید ب نتیجه برسم
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1396/09/22
به نظر من باید فیلم حقساریچم بزاره فیلم خوب معروفی هست و تو برنامه نویسی هاش باید کاری کنه که به تونیم دالود کنیم بعضی از فیلم ها خیلی قدیمی هست که وقتی می نوسیم نمیاره
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1396/09/28
فهرست شيندلر رو ببنيد

دانكرك رو به ليست اضافه كنيد
لبه هكسا(Hacksaw Ridge) رو بايد ديد تا بفهميم ژاپني ها چرا اينقدر موفقند؟
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1396/10/12
فهرست شیندلر دوبله نشده چرااا
دوبله ش روتوچه سایتی گیربیارم
بچه راهنمایی لطفا
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
موضوع فهرست شیندلر درباره هولوکاست می باشد در کشورهای دیگر نیز در این زمینه محدودیت وجود دارد.
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1396/10/19
با سلام منم به فیلمهای جنگ جهانی دوم بسیار علاقه مندم بنظرم فیلمهای فرار بزرگ،قلعه عقابها،قطار سریع اسیر فون رین،ترن بسیار زیبا هستند.خصوصا" فیلم قلعه عقابها شاید چنین فیلمی هیچ وقت ساخته نشه
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1396/10/27
نجات سرباز رایان عالی بود
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1396/12/02
با سلام و خسته نباشید
دنبال فیلمی با موضوع جنگ جهانی دوم در ژانر ترسناک میگردم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.خیلی دنبالشم
ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/12/12
سلام خسته نباشید
چند وقت پیش فیلمی دیدم درباره نوجوانی آلمانی که پسر افسر نازی بود ولی بر خلاف پدرش روحیه حساسی داشت و شاعر بود و نهایتا هم خودکشی کرد توی رودخونه آب یخ که برای اموزششون بود
مرسی
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۴
Napolaمنم دیدم فیلمشو فوق العاده بود اسم فیلمش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
بیر دانه
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1397/01/29
فیلم توپهای ناوران وکماندوهاوپنج کماندو
Iran, Islamic Republic of
03:45 - 1397/02/01
سلام من یه فیلم دیدم با این موضوع که زن جاسوس نقش معشوقه افسر نازی رو بازی میکنه و وقتی میفهمن تو شکنجه ها روش کثافت و مدفوع خالی میکنن نام فیلم رو کسی میدونه؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
اسم فیلم ؛ کتاب سیاه یا بلک بوک هست
بدون نام
Germany
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
کتاب سیاه
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1397/02/13
فیلم پلی در دوردست مدتش سه ساعته موضوعش جنگ آلمان‌ها با متفقین هستش بنظرم طولانی ترین فیلم ساخته شده درباره جنگ جهانی دوم هست
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1397/02/16
همه میدونیم fury بهترین فیلم دنیاست
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1397/02/21
با سلام تمام فیلم های ذکر شده خاص هست اما فیلم فارست گامپ رو یادتشون رفته ذکر کنند اثری از تام هنکس
United Kingdom
17:45 - 1397/02/22
سلام دوست عزیز؛یه فیلم سینمایی بود که درباره جنگ جهانی دوم بود که در اون یه خواهر و برادر از پدرومادرشون جدا میشن و با اتوبوس منتقل میشن یه شهر دیگه یا کشور دیگه و در همونجا حضانت خواهر و برادر به دو خانواده متفاوت بر عهده میگیرن و پسر هم توی پرورشگاه عضو تیم فوتبال میشه..میخواستم اسم فیلم رو بدونم و آیا این فیلم هست که دانلود کنم؟ممنون...
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/02/23
بد نیست یادی هم کنیم از فیلم زیبای مالنا با بازی فوق العاده و نسبتا بی دیالوگ از مونوکا بلوچی
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1397/02/31
لیست شما بدون فیلم سینمایی خشم بی خوده
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1397/02/31
لیست شما بدون فیلم سینمایی خشم بی خوده
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1397/03/03
سلام دوستان لطفا واسه پیدا کردن اسم یه فیلم که فقط کمی از داستانشو میدونم به من کمک کنید ممنون میشم :
چند کماندو برای ترور چرچیل و دیگر رهبران متفقین که در یک هتل سخنرانی دارن میرن ... از میان صحرا عبور میکنن با کمک ی دختر... اگه اشتباه نکنم لیبی بود.... اما در نهایت تا هتل میرن و زمانی که فکر میکنن چرچیل در حال سخنرانیه میرن و آتش میکنن غافل از اینکه نوار سخنرانی داره پخش میشه و دشمن منتظرشونه و همه را میکشن.....با تشکر
پاسخ ها
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
رومل را بکشید
مهرداد
United States
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
فکر کنم اشتباه می کنید. رومل را بکشید نام این فیلم نیست. حقیقتش من هم دنبال این فیلم هستم که سالیان دور دیدم و دوست دارم دوباره ببینم
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1397/03/04
جنگ جهانی دوم پر طرفدار ترین ژانر سینماست و اکثریت فیلمهای پر امتیاز و جایزه تاریخ سینما در این ژانر قرار دارن و در همه دنیا پر طرفدارترین است به دلیل گستردگی ژانرش که شامل همه موضوعات از جنگ تا عشق و خانواده و... می شه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
روباه صحرا
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1397/03/10
سلام رفقا . فیلمی سراغ دارین که هم قشنگ و باشه هم اکشن و هیجانی و درمورد جنگ جهانی دوم باشه .
Iran, Islamic Republic of
06:25 - 1397/03/19
سلام من دنبال اسم فيلمي هستم كه حدودا ٥سال پيش شبكه اونيكس ديدم به شدت دنبال اسمشم ممنون ميشم اگه تونستين كمك كنين،داستانش اين بود كه يه گروه تحقيقاتي تجسسي ميرن دنبال گروه قبلي بگردن كه اونام مث خودشون محقق بودن (روسي هم بودن)تو همين زمان توي بهمن و كولاك چند نفرشون ميميرن.اينا يه مخفي گاه پيدا ميكنن توي همون كوه ها
يه موجودات عجيب غريبي اونجا بودن كه آدما رو ميكشتن و گوشتشون رو ميخوردن.همونجا يه گودال الكتريكي مانند بودش كه واردش كه شد جسدش بيرون كوه پرت شد.ممنون ميشم اگه كسي اسمشو بدونه بهم بگه
پاسخ ها
msod
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
رو میگید شما devils pass دوست عزیز به نظر فیلم
که در ژانر ترسناک هست موفق باشید
Germany
09:34 - 1397/04/11
من دنبال یک فیلم میگردم راجع به جنگ دوم جهانی، که یک سرباز آمریکایی و یک سرباز ژاپنی، در یک جزیره ، قصد دارند یکدیگر را از بین بردارند سرانجام دوست میشوند ، به جزیره ی دیگری میروند.ودر نهایت ، بر سرِ مسئله ی خدا، دوباره جنگ بینِ آن دو سرباز شروع میشود...ایا امکان هست که مرا در یافتنِ اسمِ این فیلم یاری بفرمایید ممنون.
United Kingdom
20:06 - 1397/04/22
جای قرنطینه خونین واقعا خالیه این فیلم بی نظیره مخصوصا موسیقی متنش لطفا راهنمایی کنید چطور میشه پیداش کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
من شدید دنبالشم اگر لینکی پیدا کردین به منم بگین
United States
22:00 - 1397/05/01
با سلام فیلم ازجنگ جهان دوم با داستان فرار چند زندانی کشتی نجات می‌دهد با کمک چند افسر از تحویل کشتی پر از طلا به آلمان جلوگیری وبا طلاها کشتی پایگاه هوایی مخفی راه اندازی کردن
United States
22:00 - 1397/05/01
با سلام فیلم ازجنگ جهان دوم با داستان فرار چند زندانی کشتی نجات می‌دهد با کمک چند افسر از تحویل کشتی پر از طلا به آلمان جلوگیری وبا طلاها کشتی پایگاه هوایی مخفی راه اندازی کردن
Iran, Islamic Republic of
06:29 - 1397/05/10
چند ماه پیش یه فیلم نشون میداد که یکی از سربازهای آلمانها کشته شده بود و یکی باید توی کشور مورد تجاوز این قتل رو به گردن می گرفت. همه ی سران اعم از شهردار و فرماندار و رییس بانک مرکزی و... سعی میکردند یه دیوانه ای رو که با یک نوجوانی توی فیلم دوست بود را متقاعد کنند که قتل را به گردن بگیره. اون فرد دیوانه به این شرط قبول کرد که قبل از مرگش یه مراسم تدفین عالی در حد سران براش بگیرند وقتی که همه ی این کارها رو براش انجام دادند فردا خبر دادند که آلمانها شهر رو ترک کردند و اون یارو دیوانه هم نجات پیدا کرد. اسم این فیلم رو اگه کسی میدونه بگه
Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1397/06/11
از نظر ساخت وپرداخته شدن و اخفای حقیقت همه عالین ومختص ادمای ساده لوح وزودباور....اما از نظر اعلام حقیقت همه افتضاحن چون از طرف یه سرس یهودی ساخته شده از نظر تاریخی هم ارزشی نداره،خودشونم میان به دروغای خودشون جایزه نوبل میدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
تو خوبی با اون قیافت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
فكر كنم تو سازمان فرهنگي هنري اوج كار ميكني سرباز.
France
00:39 - 1397/06/21
بچه ها سلام یه فیلمی هست اسمش یادم نمیاد یا ساعت فراموشی یا ساعت خاموش فیلم از این قراره که تو جنگ یک نفر را اسیر میکنند و اون اسیر همه را طلسم میکنه و اونا همدیگر و میکشد ویک پسر اخر سر فرار میکنه
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1397/06/23
تاریخ رو فاتحان می نویسند .پس این فیلم ها همه از دید گاه کسانیست که در جنگ پیروز شدند واز واقعیت بدورند. حکومت رایش سوم رو بد وخشن جلوه دادن که اصلا اینجوری نبود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
پر بيراه نگفتي.
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/06/25
همه این فیلم ها رو میخام نگاه کنم
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/06/27
سلام من خیلی وقت پیش یه فیلم دیدم راجع به جنگ جهانی دوم تو فرانسه که بیشتر صحنه ها تو پاریس بود.سرباز فرانسوی از جبهه میاد میبینه نامزدش با یه سرهنگ آلمانی دوست شده(جاسوس بوده) و صحنه اخرش که آلمانیا دارن شهر رو تخلیه میکنن سرهنگه بخاطر زنه برمیگرده و کشته میشه و مردم هم زنه رو میگیرن ............
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/06/30
فیلم های آلمانی مربوط به جنگ جهانی دوم خیلی عالیند مثل. ..زیر شن
France
09:08 - 1397/07/06
سلام دوستان یه فیلم هست که اسمش یادم نمیاد اگه میشه راهنماییم کنین.اخرای فیلم چنتا از سربازا میرن داخل زیر شیرونی تو لونه کبوتراداخل یه کلبه قایم میشن که گروه تجسس میان مگردن که وقتی سربازه میخواد برگرده یه قطره خون میچکه رودستش و بعد تیراندازی میشه اخرش هم کلبه رو با اسلحه اتیش میسوزو
نن
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1397/07/10
شاید فیلم های مربوط به جنگ جهانی دوم جز بهترین ژانر ها باشندچرا که تلفیقی از مرور سرگذشت تاریخ و چشیدن لحظات حساس و هیجان آور است ..در این میان نجات سرباز رایان میتواند به عنوان یکی از ده فیلم بر تر ساخته شده مربوط به این ژانر قرار گیرد
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1397/07/14
سلام دوستان ،اسم فیلم های مربوط به جنگ دوم جهانی که تا بحال
ذکر نشده را بذارید تا دیگران استفاده کنند. ممنون
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1397/07/14
یلام دوباره ،اگه کسی از دوستان تونسته فیلم بسیار ریبای درسدن رو دانلود
کنه،نحوه دانلود وسایت رو بگه
فیلم مربوط به جنگ دوم جهانیست و بسیار زیبا
اگه تونستین دانلود کنید
Iran, Islamic Republic of
03:49 - 1397/07/14
لطفا فیلم درسدن رو بذارید جهت دانلود
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1397/07/20
من فیلم فهرست شیندلر رو پیشتهاد میکنم ببینید ک خیلی زیباست و دانکرک پل رودخانه ی کوای هم جالبه
United States
07:29 - 1397/08/10
یه فیلم بود تقریبا 30 سال پیش سینما دیدم به اسم فاتحین پل که مربوط به جنگ جانی بود هر چی سرچ میکنم به این اسم پیدا نمی شه کسی می دونه کمک کنه ممنون
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1397/08/11
نجات سرباز رایان از بهترین فیلم های ساخته شده اس.ممنونم از عوامل ساخت فیلم
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1397/09/22
سلام فیلمهایی که با دید بی طرفانه به رایش سوم و آلمان نگاه کردند 1-دانفال یا سقوط(پیشوا)(آلمان)2-تاجایی که پاهایم توان رفتن دارد(آلمان)3-داس بوت یا زیردریایی(آلمان)4-نبرد موسکو(آلمان و روسیه)5-دشمن پشت دروازه(آلمان و روسیه)6-ببر سپید(روسیه)7-سرزمین مین(آلمان)8-راه من(ژاپن) 9-صلیب آهنین (آلمان)10-سربازگمنام (فنلاند)11-1944(استونی) 12-نجات سربازرایان(آمریکا)13-خشم(آمریکا)14-سه تیغ جهنمی(آمریکا)
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
همچنین فیلم کمیاب 1-آنکه گریخت(فرار خلبان آلمانی از کانادا)2-بدنام(ساخت اورانیوم برای رایش چهارم در برزیل)3-مستند رایش در قطب جنوب4-درمیان سپیدی(خلبانان آلمانی وانگلیسی در نروژ)5-بارون سرخ6-جنگ زمستان فنلاند
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1397/09/24
فيلم خشم fury اصلا بيخوده فقط كشتار المانها در اواخر جنگ جهانى دوم است
سريال ارتش سرى بهترينه فرار بزرگ و توپخاى ناوارون و فيلم كازابلانكا بى نظيره
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1397/09/25
با سلام
دوستان چندى قبل يه فيلم ss ديدم اسمش يادم رفته حتما اونو ببينيد
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/09/27
حميد اقا جوك نوشتى !! اگه مى خاى ما ببينيم لا اقل اسم فيلمو ذكر مى كردى
تمام فيلم ها بر اساس سليقه هاى شخصى نوشته شده اند ممكنست يه نفر از بزن بزن و بكش بكش و يه نفر ديگه از فيلمهاى ترسناك و ....... خوشش بياد
من تمامى فيلم هاى بالا رو ديده ام با سليقه شخصى من فيلمهاى :
ارتش سرى ( سريال مى تونين دانلود رايگان كنيد ) - فرار بزرگ - قلعه عقابها - كازابلانكا- توپ هاى ناوارون ما فوق عالى هستند جا دارد از دست اندر كاران محترم اين رسانه واقعا تشكر نمود
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1397/10/06
ارتش سرى در سه فصل ( فصل اول ١٦ قسمت- فصل دوم ١٣ قسمت - فصل سوم ١٤ قسمت)
فيلم رنگى دوبله با كيفيت عالى و رايگان
ارتش أزادي بخش فرانسه از ابتداى تا انتهاى جنگ
با تشكر
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1397/10/11
باسلام دوستان اگر لطف کنید نام فیلم جنگی چند مرد از بازداشتگاه آلمان فرار .کرد توسط کشتی حامل طلا نجات پیدا کرد ن بعد باکمک چند افسر کشتی گرفتن وباطلاکه درکشتی پایگاه هوایی مخفی ساخته ویکی آزچند زندانی خلبان شده بعد ازبمباران نامه در لوله سربی ازهواپیما برای همسرش که با شنیدن صدا هواپیما منتظر بوده پرتاب کرد ه
پاسخ ها
وسیع سری
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
نام فیلم سفر دریایی به مارسی با بازی همفری بوگارت
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/10/17
فيلم اتش بر فراز تلمارك خيلى جالبه راجع به جنگ جهانى دوم و حوادثى كه در شبه جزيره اسكانديناوى اتفاق افتاده
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/10/19
اقا فيلم سريال دائي جان ناپليون رو ببينيد راجع به جنگ انگليسي هاست
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/10/19
اقا فيلم سريال دائي جان ناپليون رو ببينيد راجع به جنگ انگليسي هاست
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/10/20
سلام دوستان تقریبا 20سال پیش یه فیلم کماندویی گذاشتن که اول های فیلم توجنگل تله کارگذاشته بودن، یکی ازکماندوها که سیاه بودو هیکلی توی یک گودال که توش تمساح بود افتاد وپاش زخمی شد کسی میدونه اسم فیلم چیبود باتشکر،،
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/10/20
فيلم Nevada Smith ( نوادا اسميت ) با شركت استيو مك كويين بسيار زيبا و مطمئنا فراموش نشدنى است حتما انو ببينيد
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1397/10/22
جناب محمودى فيلم نوادا اسميت قبول دارم شاهكاره بخصوص با بازى استيو مك كويين ربطى به موضوع جنگ دوم جهانى نداره يه نفر مياد باباى استيو رو مى كشه و استيو دنبال قاتل ميره . فيلم بسيار عالى و زيبايي هست من خودم اين فيلم رو چند دفعه ديدم و به همه دوستان توصيه مى كنم اينو حتما ببينيد
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/10/23
فيلم هاى نبرد العلمين- نوشيدنى سرد در اسكندريه -رومل روباه صحرا - بازداشتگاه اشويتس همگى مربوط به جنگ جهانى دوم هستند
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/10/23
فيلم هاى نبرد العلمين- نوشيدنى سرد در اسكندريه -رومل روباه صحرا - بازداشتگاه اشويتس همگى مربوط به جنگ جهانى دوم هستند
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1397/10/24
بازداشتگاه شماره 17 با شركت ويليام هولدن بسيار عاليست
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1397/10/25
فيلم بيا و بنگر- لك لك ها پرواز مى كنند - رومل روباه صحرا
را از قلم انداختن ايد
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1397/10/26
فيلم سه ساعته downfall يا سقوط مربوط به زندگى اخرين روز هاى زندگى هيتلر( از ١٧ اوريل تا اخر اوريل) در پناهگاه مستحكمى در قلب برلين رو نبينى از دستت رفته
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/10/27
سريال معماى شاه تا حدودى مربوط به جنگ جهانى دوم مى شود به ديدنش مى ارزد
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1397/10/29
فيلم جمعه جهنمى اثر ايركوتسك ديدنى است راجع به حمله متفقين است
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1397/11/17
فيلم تنها در تاريكى با شركت ادرى هيپورن كه به نام wait until dark است بسيار جالب و ديدنى است
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1397/11/27
اقاى يخه ارو با سلام فيلم ترسناك تنها در تاريكى فيلم بسيار زيبا و جوابى است ولى ربطى به جنگ جهانى ندارد
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1397/11/28
بله فيلم تنها در تاريكى فقط از نظر ترسناك بودنش ارزش ديدن دارد
بهترين فيلم سريال ارتش سري است
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/11/29
من فيلمى رو ديدم كه در يك بازداشتگاه بزرگ اسراى جنگى نماينده سازمان بين الملل براى بازرسي وارد مى شود و يكى از اسرا او را گروگان مى گرفته و خودش را شبيه او مي سازد و به اين ترتيب فرار مى كند اسم اين فيلم چيه ؟ ايا كسي مي تونه كمك كنه و بگه ؟ ممنون ميشوم.
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1397/11/30
امين من ميدونم ولى بهت نميگم تا دلت بسوزه
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1397/12/02
من هم ميدونم و فيلم شو دارم ولي بهت نميگم تا جيگرت اتيش بگيره
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1397/12/03
بابا چى كارش دارين اين قدر سر به سرش نذارين
امين من نمى دونم
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/12/04
ارتش سري براي هر نوع سليقه مناسب بوده و تمام وقايع جنگ دوم جهانى رو پوشش ميده
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/12/04
ارتش سري براي هر نوع سليقه مناسب بوده و تمام وقايع جنگ دوم جهانى رو پوشش ميده
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/12/04
ارتش سري براي هر نوع سليقه مناسب بوده و تمام وقايع جنگ دوم جهانى رو پوشش ميده
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1397/12/06
جناب Mr.Boof فيلم furry ( خشم ) خيلى قشنگه
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1397/12/06
جناب Mr.Boof فيلم furry ( خشم ) خيلى قشنگه
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1397/12/06
تمام فيلمهاي مربوط به جنگ جهانى دوم چون اصالت تاريخى دارند زيبا و
دلنشينند
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/12/06
فیلم توپهای ناواران
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1397/12/07
راستش من این افتخار رو داشتم که بالای 15تا فیلمهای جنگ جهانی رودارم اگه خواستید تو اینستا بهم پیام بدید
پاسخ ها
neda
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
سلام چطوری میتونم این فیلمها را از شما بگیرم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
اييييننننن همه سايت دانلود هست ماشالله مملكت هم كه كلا قانون كپي رايت نداره. از سايتها دانلود كنيد.
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/12/07
ميعاد جان لطفا ايميل تو بده فدات بشم
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1397/12/10
نجات سرباز رایان و خشم علی بودن،ساعت مرگ هم خیلی خوبه،
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/12/10
من جاي ميعاد بودم هيچ وقت چيزى رو به امين نمى دادم
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1397/12/18
امین جان منم دارم دنبالش میگردم و فقط میدونم اسم بازیگر نقش اول، جیمز رابرتسن جاستیس بود و محصول انگلستان
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1397/12/22
فيلم كشتار در رم با شركت ريچارد برتون عاليست.
با تشكر از حسام عزيز
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1397/12/23
اقا حسام James Robertson Justice بازيگر فقيد انگيسي در بسياري از فيلمها مثل for those in Perib و چيتي چيتي بنگ بنگ و ...... بسيارى از فيلم هاي ديگر بازي كرده فقط در يك فيلم از سري فيلم هاي جنگ جهانى دوم به نام navaron guns ( توپ هاي ناوارون ) همراه انتونى كويين و گريكوري بك وديويدنيون به عنوان يك هنر پيشه معمولي بازي كرده
با تشكر از رسانه محترم ؛ تمام فيلم هاي توضيح شده بالا واقعا بهترين و پر هزينه بوده اند
بنده كار شناس فيلم و سينما هستم در خدمت
United States
01:26 - 1397/12/27
علاوه بر فیلم هایی که دوستان نام بردند و در لیست نبود مثل قلعه عقابها، توپهای ناوارون، دشمن پشت دروازه ها، نبرد مسکو، استالینگراد، ترن، فیوری، داس بوت، دانکرک، هکساو ریج، پیانیست، لیست سیاه و...
United States
01:26 - 1397/12/27
علاوه بر فیلم هایی که دوستان نام بردند و در لیست نبود مثل قلعه عقابها، توپهای ناوارون، دشمن پشت دروازه ها، نبرد مسکو، استالینگراد، ترن، فیوری، داس بوت، دانکرک، هکساو ریج، پیانیست، لیست سیاه و...
پاسخ ها
Ehsan
Germany
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
فیلمایی که معرفی کردی جز ذوتاش بقیه رو ندیدم ولی همین که دانکرک رو توی لیستت گدشتی معلوم میشه سلیقه ای به شدت افتضاح داری
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1397/12/28
پس از تشكر از رسانه برترين ها و تبريك نوروز ٩٨ به همه ايرانيان عزيز در سراسر جهان ؛ به عقيده من سريال ارتش سري مناسب همه گونه سليقه در مورد بهترين فيلم هاى جنگ جهانى دوم و سريال Mr.Bean ( مستر بين ) خنده دار ترين و فيلم هاي الفرد هيچكاك مهيج ترين فيلم هايى هستند كه اكران شده اند.
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1397/12/29
اوخ بميرم مستر بين !! خيلي قشنگ و صميمي هستش
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1398/01/18
من تمام فیلمهای جنگی را دیدم ولی همشون از واقعیت بدوره یا هالیودیش کردن ولی سه فیلم خدای فیلمهاست ـ
۱ کشتی 1985 ـ
2 دوازده نفر
۳ پیانیست
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1398/01/20
مسعود منظور از دوازده نفر ؛ دوازده مرد خبيث هست ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
.باشه The 12th Man (2017) سلام، گمان کنم منظورشون فیلم
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1398/01/21
بچه ها فيلم قطارسريع السير فون راين واقعا زيبا ترين و مهيج ترين فيلم راجع به جنگ جهاني دوم است ؛ خيلى قشنگه !!
با شركت غول هاى سينما مثل فرانك سيناترا و ......
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/01/22
سفر دريايي به مارسيل زيباست
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1398/01/22
اقاى farter هيچ ميدونى معنى اسمت به فارسي چي ميشه ؟
فيلم پيانيست دوبله نيست ولي زير نويس فارسي داره
فيلم كتاب سياه هم همينطور
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/01/22
اشكان جان اسم سه تا فيلم رو نوشته بودي
١) كشتى ١٩٨٥ داداش چنين فيلمى وجود خارجى نداره شايد منظورت كشتى جنگى ١٩١٢ است به اسم battleship 1912 كه به فارسي هم دوبله شده
٢) فيلم ١٢ نفر شايد منظورت دوازده مرد خبيث يا dirty dozens
٣) فبلم پيانيست . فيلم زيبايى است.
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/01/22
اشكان جان اسم سه تا فيلم رو نوشته بودي
١) كشتى ١٩٨٥ داداش چنين فيلمى وجود خارجى نداره شايد منظورت كشتى جنگى ١٩١٢ است به اسم battleship 1912 كه به فارسي هم دوبله شده
٢) فيلم ١٢ نفر شايد منظورت دوازده مرد خبيث يا dirty dozens
٣) فبلم پيانيست . فيلم زيبايى است.
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/01/22
اشكان جان اسم سه تا فيلم رو نوشته بودي
١) كشتى ١٩٨٥ داداش چنين فيلمى وجود خارجى نداره شايد منظورت كشتى جنگى ١٩١٢ است به اسم battleship 1912 كه به فارسي هم دوبله شده
٢) فيلم ١٢ نفر شايد منظورت دوازده مرد خبيث يا dirty dozens
٣) فبلم پيانيست . فيلم زيبايى است.
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/01/22
اشكان جان اسم سه تا فيلم رو نوشته بودي
١) كشتى ١٩٨٥ داداش چنين فيلمى وجود خارجى نداره شايد منظورت كشتى جنگى ١٩١٢ است به اسم battleship 1912 كه به فارسي هم دوبله شده
٢) فيلم ١٢ نفر شايد منظورت دوازده مرد خبيث يا dirty dozens
٣) فبلم پيانيست . فيلم زيبايى است.
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/01/24
اقاي farter (؟)
فيلم سفر دريايى به مارسيل ( a passage to marsil ) مزخرفترين فيلم است.
فيلم great escape فرار بزرگ بهترين و زيبا ترين فيلم راجع به جنگ جهاني دوم است .
دوستان لطفا فقط راجع به موضوع بحث كنيد معنى farter به فارسي چي ميشه رو ميتونى از ديكشنرى پيدا كنى جز بحث بالا نيست
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1398/01/31
اگر فیلم پیانیست یا فتوگرافر رو هم ندیدید پیشنهاد میکنم ببینید
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/02/05
فهرست همه فيلم هاى جنگ جهانى دوم را راحت مى توانيد از گوگل جستجو كنيد
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/02/15
فیلم پسری با پیژامه راه راه،هم فیلم خوبی،حتما ببینیم
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/02/15
شاهكار هاى فيلم هاى جنگ دوم جهانى : فرار بزرگ ؛ توپهاى ناوارون ؛ دوازده مرد خبيث ؛ و بالاخره ارتش سري هستند
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/02/17
داريوش فيلم پسرى با پيژامه راه راه واقعا زيباست دو پسر بچه يكى كليمى وجدا از هم پشت ديوار سيمى با هم كفتگو مى كنند ؛ اين فيلم رو كه من دانلود كردم زير نويس فارسي داشت و خوب بود با تشكر از شما
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1398/02/17
فرار بزرگ در صدر است و ارتش سري رو از دست نديد همه قسمت ها رو مى تونيد رايگان دانلود كنيد با كيفيت بسيار عالي
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/02/18
از اينجا تا ابديت قديمى و قشنگه حتما ببينيد برت لانكستر و ساير بازيكنان ان از سر شناسان سينما هستند
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/02/20
اقا فيلمهاى ايرانى خودمون كه بهتره
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/02/26
يكى از إفرادي كه در روز تولدش فوت شده هنر پيشه سويدى اينگريد برگمن هست او با همفرى بوگارت در فيلم سياه و سفيد كازابلانكا همبازيست فيلم زيبايي مربوط به جنگ جهانى دومه از دستش نديد
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/02/26
يكى از إفرادي كه در روز تولدش فوت شده هنر پيشه سويدى اينگريد برگمن هست او با همفرى بوگارت در فيلم سياه و سفيد كازابلانكا همبازيست فيلم زيبايي مربوط به جنگ جهانى دومه از دستش نديد
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/02/26
يكى از إفرادي كه در روز تولدش فوت شده هنر پيشه سويدى اينگريد برگمن هست او با همفرى بوگارت در فيلم سياه و سفيد كازابلانكا همبازيست فيلم زيبايي مربوط به جنگ جهانى دومه از دستش نديد
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/02/27
چرا ديگه اظهار نظر ها رو منتشر نمى كنيد؟
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/02/27
اينگريد برگمن هنرپيشه سويدى همراه با همفري بوگارت در فيلم سياه و سفيد كازابلانكا كه مربوط به جنگ جهانى دوم است فيلم زيبايي رو بازى مى كنه
اين هنرپيشه سويدى تاريخ تولد و مرگش هم زمان بود
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/02/27
طبق قانون احتمالات از هر ٣٦٥ نفر يك نفر ممكنه تاريخ تولد و مرگ انها همزمان باشد مثلا ويليام شكسپير ويا خانم دوبلور ايرانى ژاله كاظمى ١٢ فروردين ١٣٢٤ متولد و ١٢ فروردين ١٣٨٥ در اثر سرطان لوزالمعده فوت شد
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1398/02/28
روحش شاد اين بانوى بزرگ و حنجره طلائي ايرانى ژاله كاظمى بي شمار فيلم هاى خارجى رو دوبله كرده و بجاى خيلى از بزرگان سينما صحبت كرده است
انسان فوق العاده مهربان؛ و تحصيل كرده
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/02/30
اقا ما امروز فيلم كمدى Mr.bean رو تماشا كرديم يكهو ما رو خنده بگرفت و بي اختيار يكي از بنده صادر و موجب خنده دوستان شد
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/02/31
حسام لعنتي به خير خودت !!
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/03/04
فيلم دانكرك رو ديدم خسته كننده بود اخيرا مثل سابق نميشه به راحتي فيلمها رو مجاني دانلود كرد تقريبا همه شون پولي شدن
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1398/03/12
فيلم فرار از بازداشتگاه اشويتس فوق العاده است و اصلا در بالا اسمى از ان برده نشده
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1398/03/14
دوستان دنبال یه فیلمی هستم داستانشم این بود که یه گروهی بودن با المانها میجنگیدن و توی زیر زمین اسلحه تولید میکردن ولی یه رییسی داشتن که حتی بعد از جنگ هم بهشون نگفته بود جنگ تموم شده و کماکان اونا داخل زیر زمین مشغول تولید اسلحه بودن. فیلم مضمون کمدی داشته انصافا کسی اسمشو میدونه بهم بگه
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/03/16
فيلم همسر نگهبان باغ وحش ترليد سال ٢٠١٧ جديدترين فيلم نازي هاست ببينيد تا نمرديد بسيار زيباست
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/03/16
فیلم imitation game رو پیشنهاد میکنم اون هم عالیه.
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1398/03/18
سلام دوستان .
ژانر جنگ جهانی دوم بی نظیره. من علاوه بر فیلم هایی که عنوان شده مینی سریال band of brothers رو اکیدا پیشنهاد میکنم ببینید . واقعاً فوق العاده زیبا بود .
راجع به فیلم های هواپیمایی جنگ جهانی دوم کاش یه فیلم راجع به خلبانان بزرگ آلمانی مثه اریش هارتمن ، هانس رودل ، زیگفرید مارسلیه ، گرهارد بارکهورن ، آدولف گالاند و خیلی های دیگه میساختن . واقعاً اعجوبه بودن این آلمانی ها !!!
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/03/20
یک فیلم از جنگ جهانی به تازگی اکران شده به اسم عملیات فاکینگ fucking fucking operation کمپانی وارتر آنرا اکران کرده بسیار جالبه بهتره افراد زیر ۱۸ سال آنرا نبینند
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/03/24
فيلم ايراني ليلي با منست
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1398/04/04
فيلم مرد راه اهن رو ببين اگه بد بود فحشم بده
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/04/08
اره بچه ها من فيلم مرد راه اهن رو ديدم خوب بود
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1398/04/11
به نظرم بهترین فیلم جنگ جهانی فیلم نجات سرباز رایان بابازی زیبای تام هنکس وکارگردان معروف اسپیلبرگ هستش تمام صحنه ها واقعی وعین واقعیته انگار داخل میدان جنگی وتمام استرس وترس ها وشجاعتهای یه سرباز را نشون میده .....
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1398/04/15
درود. یه کلیپ دیدم از یه قسمتی از فیلم که یه افسر نازی داره به چند تا نوجوان اموزش پرتاب نارنجک رو میده ک به یکی از اون نوجوان ها نارنجک رو میده ک پرتاب کنه ولی اون نارنجک رو میندازه و دوستش فداکاری میکنه و روی اون شیرجه میزنه و کشته میشه... اسم فیلم رو اگ کسی میدونه بگه لطفا. سپاس
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/04/15
نجات سرباز رايان در كل يه فيلم خسته كننده اي هست ؛ حيف وقت !!
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1398/04/16
بهترين فيلمهاي جنگ جهانى دوم ؛ اين فرار بزرگ - دوازده مرد خبيث - ارتش سرى- قلعه عقابها- توپ هاى نوارون هستند
البته سليقه ها فرق مى كنه ؛ يكى چلو كباب و يكى ديزى و ديگرى سيراب شيردون دوست داره من خودم فيلم هاى بالا رو دوست دارم
پاسخ ها
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
سلام به همگی و جهان عزیز
اتفاقا" من همه ی غذاهایی که شمردی رو ، دوست دارم به اضافه ی مخلوط سوسی -سیب زمینی! ولی از شوخی گذشته، فیلم های جنگ جهانی دوم رو باید دسته بندی کرد.مثلا" جنگ آلمان با متفقین - انگلیس و آمریکا با آلمان نازی-پارتیزان ها با نازی ها و...
در هر صورت بهترین فیلم ها ی جنگ جهانی دوم از نظر بنده این ها هستند:
قلعه ی عقاب ها-توپ هی ناواران- دشمن پشت دروازه-استالینگراد-دشمنی در اعماق-بازداشتگاه کلدیس-پل رودخانه ی ترموا و ...چند فیلم پارتیزانی دیگر که جز گمشده های دهه شصتی من هستند:
پیروزی-مقاومت-اردوگاه کودکان لهستانی-
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/04/17
اره جهان من فيلم هاى چارلزبرنسون و استيومك كويين رو دوست دارم و عاشق غذاي چغور بغور يا به قول ننم حسرت الملوك هستم
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/04/17
اره جهان من فيلم هاى چارلزبرنسون و استيومك كويين رو دوست دارم و عاشق غذاي چغور بغور يا به قول ننم حسرت الملوك هستم
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/04/18
بهترین فیلمی ک تو عمرم دیدم پیانیست و سرباز رایان، سه تیغ جهنمی، فهرست شیندلر اینا هم معرکن
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/04/20
من فيلم هاى لورل هاردي و مستربين و جري لويس و نورمن و چيچوفرانكو و تو غذاها عاشق اشگنه و يتيمچه هستم همين
مهران مديري رو دوست دارم و او هم منو درك مى كنه
از قاسمخانى ها هم خوشم مياد
اله سنه ساخلاسن
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1398/04/21
سعيد ؛ الهى تو رو موش كور بخوره ؛ كور باشه تا نبينه چه كثافتى رو داره مى خوره!!
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/04/23
فيلم Fucking operations و يا عمليات فاكينگ نا مناسب براي همه افراد است اين فيلم به درد جامعه غرب مى خوره
پاسخ ها
Rf
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
خودتی
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/04/25
من فيلمى رو ديدم كه در يك اردوگاه سربازان اسير متفقين كه بعضى از انها مى خواستند فرار كنند دست به ابتكار جالبي زدند ؛ نماينده سازمان ملل براى وضع سركشى سربازان و رفتار نازي ها نسبت به اسراء وارد اردوگاه مى شود سربازان قبل از اينكه او وارد دفتر شود بنده خدا رو اسير كردند و سپس يكى خودش رو شبيه طرف كرد و به اين ترتيب فرار كرد ايا كسي اسم اين فيلم رو ميدونه ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
فیلم مورد نظر شما این است:
A Coming-Out Party
نقشه فرار
در این سایت دوبله و نسخه کاملش رو می فروشند:
http://dvd8.ir/dvd/60/A-Coming-Out-Party


(

,
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/04/26
ميدونم ولي بهت نميگم !
پاسخ ها
حسن پوریان فر
France
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
من هم می دونم ولی نمی گم!
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/05/03
من اكثر فيلم هاي بالا رو ديده ام بهترين فرار بزرگ قلعه عقابها توپهاى نا رون هستند
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/05/03
من اكثر فيلم هاي بالا رو ديده ام بهترين فرار بزرگ قلعه عقابها توپهاى نا رون هستند
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1398/05/08
من صادقانه مى گويم فيلم نجات سرباز رايان بسيار خسته كننده و وقت گير فيلم فيوري و دشمن پشت دروازه به درد كمونيست ها مى خوره
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1398/05/13
با تشكر از مديريت رسانه برترين ها كه باعث شد مردم با فيلم هاى جنگ جهانى دوم بيشتر اشنا شوند ؛ حالا از فرصت استفاده كرده و اگر اين رسانه سودمند متن سينمايي را به جاي جنگ جهانى به فيلم هاى برتر جهان تغيير دهند در صورت موافقت همه خوانندگان را خوشحال خواهند كرد ؛ چون تنها رسانه اي است كه در مورد سينما صحبت مى شود . با ارزوى ايام خوش براي همه ؛ موفق باشيد.
India
19:08 - 1398/05/18
اوووول از همه فهرست شیندلر معرکهههه بعدش کاتین تعجب میکنم اسمی ازش نبردن واقعا زیبا و احساسی
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/05/19
با تشکر از مدریت محترم سایت برترین ها لطفا در مورد جنگ جهانی مطالب تکراری شده اگر صلاح میدانید محبت فرمایید بحث فوق را در مورد فیلم های دیگر ادامه دهیم با تشکر مجدد
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1398/05/19
سلام کسی اسم یه فیلم که در مورد خلبانی زاپتی که تو سینماهای ایرانم نشون دادن مئدون اسم شخصیت اصلی فیلمم شوئچی هامادا ممنون میشم اگه بگید جطوری این فیلمو گیر بیارم
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/05/21
مسعود جان من دارم لطفا تماس بگير
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/06/02
واقعا کسی فیلم ژنرال پتن رو ندیده اصلا کسی در موردش چیزی نگفت. واقعا فیلم جذاب و خوبیه. از دست ندینش
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1398/06/03
Band of brothers
بی نظیر بود بی نظیر
که داخل لیست نبود
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1398/06/05
فیلم استالین گراد هم بسیار فیلم خوبیه
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1398/06/15
فیلمهای ضد جنگ واقعا یه حال و هوایی خاص دارن
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1398/06/24
فيلم هاي مربوط به جنگ جهاني دوم همه خوبند لطفا ادب رو رعايت كنيد و مزه نريزيد همش مال بي عرضه گي مدير سايته نبايد بعضي از كامنت هارو در معرض ديد عموم بگذاره
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1398/06/26
داماد از عروس مى پرسه قبل از مراسم ازدواج چند تا دوست پسر داشتي ؟
عروس سكوت مى كنه و داماد كفري ميشه و ميگه معني اين سكوت تو چيه
عروس ميگه : اين قدر زر نزن داشتم مى شمردم !!
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/06/27
حسن خسته خوب بود!!
يه زنه ميره دكتر ميگه دكتر جون به دادم برس تازه گي ها هر قدر مى گوزم ؛ گوزم نه صدا مى ده و نه بو
دكترميگه عزيزم بگوز به بينم زنه هم مى گوزه بعد از چند لحظه دكتر مى گه دو تا نسخه برات نوشتم يكي براي سنگيني گوش هات يكي هم براي دماغت ضمنا پدر سگ وقتي خواستي بري بيرون در هم باز بزار !!
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1398/06/28
حسن خسته و ابوالعینک خیلی خوب بود مرسی !!
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/07/05
فيلم درسدن خيلى زيباست دو چتر باز انگليسى در يك شهر المانى فرود ميان يكي از انها توسط المانها كشته ميشه دوى فرار مى كنه و يكى از الماني هارو مى كشه و لباس انو خون الود مى كنه و به يك بيمارستان المانى ميره در اونجا ...... اين ها مال پنج شش دقيقه اول فيلمه اگه تعريف كنم بي مزه ميشه مى تونين خود فيلم رو دانلود كنين نام فيلم درسدن هست
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
بفرمایید از کدوم سایت دانلود کردید ممنون میشگ
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
لطفا نام سایط رو بفرمایید
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/07/06
واقعا فيلم درسدن زيباست همه اتفاقات در شهر الماني درسدن صورت مى گيره سرباز امريكايي عاشق پرستارش مى شه شهر بمباران ميشه سربازه فرار مى كنه..... بايد ببينيد فيلم در زمينه جنگى و عشقى و درام تهيه شده
من رايگان أزين سايتى دانلود كردم و با خانواده لذت برديم .
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1398/07/07
تمام فيلم هاي جنگ جهاني جالب اند به خصوص : قلعه عقابها - كشتار در رم- توپ هاي ناوارون - سيزده مرد خبيث - فرار بزرگ- سريال ارتش سري -و ............ ميدوني حرف O به Q چي گفت ؟ زود برو شورتت رو پات كن !!
Iran, Islamic Republic of
06:31 - 1398/07/11
جناب سیامک خان فیلم درسدن و از کدوم سایت دانلود کردید لطفا نام سایت رو بفرمایید یا لینک مربوطه رو بذارید
Iran, Islamic Republic of
06:38 - 1398/07/11
جناب سعید وسیامک خان لطفابفرمایید فیلم درسدنو از کدوم سایت دانلود کردید ممنون
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/07/12
دوستان ك سايتي هست به اسم Aplodboy اپلويد بوي با كيفيت فوق العاده اين فيلم درسدن رو داره هم كيفيت و هم خود فيلم اقا بيست
ضمنا در همين سايت مى توني فيلم كشتار در رم رو كه بسيار عالي هست دانلود كنيد . پسره مدرسه نرفته بود كه ناظم مدرسه ميره در خونه پسره در مى زنه علت غيبتش رو به پرسه ؛ بابا بزرگه پسره مى گه نرفتي مدرسه امدن دنبالت زود برو يه جا قايم بشي ؛ پسره ميگه بابا بزرگ تو بايد قايم بشي ؛ چون من به انها گفتم تو مردي !!
Iran, Islamic Republic of
04:39 - 1398/07/16
سلام دوستان فیلم دوست اگر لطف کنید اسم فیلم از جنگ جهانی دوم با داستان مرد خبر نگاری تازه ازدواج کرده بود توسط آلمان تبعید شده باکمک چند نفرفرار کردن توسط کشتی نجات پیدا کردن که باکمک افسر کشتی گرفته کشتی که حامل طلا بود باکمک افسر کشتی پایگاه هوای مخفی ساخته ومرد روزنامه نگار که خلبان شده بعد از بمباران آلمان نامه در لوله فولاد برهمسرش میندازه ؟ منون اسم فیلم بگین
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/07/17
محمد عزیز با سلام اسم فیلم هست ( سفر دریایی به مارسی ) با شرکت همفری بوگارت
میتوانی رایگان دانلود کنی
ایام خوشی داشته باشی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج