فرکی، سرمربی‌گری تیم ملی را رد می‌کند
۱۲۷۳۷۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۸
۵۹۰۸ 
بهترین سرمربی لیگ سیزدهم می‌گوید اگر سرمربی‌گری تیم ملی به او شود مطمئنا رد خواهد کرد.
ایسنا: حسین فرکی قبل از شروع مراسم تجلیل از برترین‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به سوالی درباره مشکلات کارت پایان خدمت بازیکنان فولاد اظهار کرد: برایم جای سوال است که در اولین سوال‌، سوال‌های حاشیه‌ای را مطرح می‌کنید. من معتقدم این موضوع ورزشی نیست و به سازمان نظام وظیفه مربوط می‌شود.

وی افزود: مطمئنا این موضوع باید از طریق سازمان نظام وظیفه مورد بررسی قرار گیرد. اگر این مشکل واقعی باشد پس باید گفت در سال‌های گذشته نیز قهرمانی‌ها با اشکال همراه بوده است. من باز هم تاکید می‌کنم این موضوع باید از جای دیگر مثل حوزه نظام وظیفه مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است به دنیای مربی‌گری بازگردید گفت: در حال حاضر بازگشتم به عرصه مربی‌گری مهم نیست بلکه وضعیت جسمانی‌ام از همه چیز برایم مهم‌تر است. دوست داشتم سالم بودم و در فوتبال حضور داشتم و در حال حاضر نیز امیدوارم هرچه زودتر بتوانم دوباره به فوتبال بازگردم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر پیشنهاد دستیاری کی‌روش به شما بشود قبول خواهید کرد گفت: چنین چیزی در فکرم نیست و اگر هم چنین پیشنهادی به من شود مطمئنا رد خواهم کرد. باید بگویم در حال حاضر حتی اگر پیشنهاد سرمربی‌گری تیم ملی نیز به من شود، آن را قبول نخواهم کرد زیرا دوست دارم در شرایطی کار کنم که دو دستگی و حاشیه در آن وجود نداشته باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج