یک نماینده: پارازیت برای سلامت مضر است
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۳۰۲۳۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۳
۷۶۶۲
یک نماینده در خصوص سرطان‌زا بود‌ن امواج گفت: این موضوع در حال بررسی است،‌ ولی اگر زمان پارازیت بیشتر باشد، بنا به نظر اکثریت جامعه پزشکی برای انسان زیان‌آور است.
تابناک: سال‌هاست ‌بحث ارسال پارازیت و ایجاد اختلال بر ‌شبکه‌های ماهواره‌ای، موضوع ‌محافل گوناگون بوده و تا‌کنون نیز سخنان بسیاری در این باره گفته شده است.

برخی‌ کار‌شناسان بر این باورند که پارازیت، باعث‌ اختلالات جسمانی می‌‌شود و برای سلامتی انسان مضر است؛ اما برخی ‌دیگر، پای را از این فرا‌تر گذاشته و حتی آن را‌ به پیش‌بینی هوا و اختلال بر ‌شبکه‌های تلویزیونی ـ که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود ـ نیز ربط داده‌اند!

به هر حال، امروز فراکسیون محیط زیست ‌در مجلس شورای اسلامی، نشستی با حضور نمایندگان همه دستگاه‌ها و ارگان‌هایی که با این موضوع در ارتباط‌‌ هستند، انجام داد و به بررسی دقیق آثار و نتایج به دست آمده از پارازیت پرداخت. آنچه از جمع‌بندی نشست امروز به دست می‌آید، اینکه‌ پارازیت‌ها مضر تشخیص داده شده‌‌اند و استفاده نکردن از آن بیشتر به مصلحت است تا به کار بردن آنها‌.

‌کمال‌الدین پیر‌مؤذن ‌در خصوص نشست بررسی پارازیت بر ‌سلامت و تأثیر آن بر محیط زیست و اختلالات مرتبط گفت: در این جلسه، مدیران صدا و سیما انتقادات جدی از معضل پارازیت و اختلالات آن ‌روی پخش برنامه‌های تلویزیونی داشتند‌ و دست یاری به سوی مجلس دراز کردند.
اما ‌چون ارسال پارازیت مربوط به حاکمیت بوده و حقوق شهروندی در آن دخیل است، باید همه هموطنان به رفع این معضل و ادای حق شهروندی که با سلامت انسان مرتبط است، تلاش جدی کنند، همان گونه که در شورای عالی امنیت ملی و وزارت خانه‌های ‌دیگر در حال بررسی است.

وی همچنین ادامه داد: آنچه هم‌اکنون مطرح است، اینکه ایجاد پارازیت با توجه به تحولات تکنولوژی و اجتماعی، کارکرد مصونیت‌بخشی خود را از دست داده است؛ بنابراین، نباید بر‌ این موضوع بیش از این تأکید کرد، زیرا برای سلامت مضر است و در ارائه برنامه‌های خوب صدا و سیما نیز اختلال پدید می‌آورد.

مدیران صدا و سیما حتی در این زمینه می‌گویند، در بازی والیبال ایران در بازی‌های لیگ جهانی، ‌پارازیت‌ها باعث ‌مختل شدن برنامه شدند و ‌همین ‌قطع و وصل برنامه را به دنبال داشت‌.

این نماینده گفت: ‌باید در مقاطع زمانی مشخص و با تکیه بر قانون و در زمان‌هایی که امنیت ملی در خطر است، از پارازیت‌ها بهره برد، ولی استفاده همیشگی و طولانی ‌باید متوقف شود، زیرا به لحاظ قانونی سازمان اطلاعات و فناوری و همچنین انرژی اتمی نسبت به امواج یون‌ساز و غیر یون‌ساز مسئولیت دارند و باید تلاش کرد‌ و قاطعانه انجام وظیفه کنند.

وی گفت: سرانجام‌ ایجاد‌ هماهنگی‌ و تصریح در تدوین استانداردهای ملی و بومی با ‌کسب نظر از همه مسئولان ‌تصویب‌ و همچنین تدوین چهارچوب‌های نظارتی نیز مقرر شد‌ و دولت نیز قرار است در حسن اجرای کار نظارت داشته باشد.

این نماینده در خصوص سرطان‌زا بود‌ن امواج گفت: این موضوع در حال بررسی است،‌ ولی اگر زمان پارازیت بیشتر باشد، بنا به نظر اکثریت جامعه پزشکی برای انسان زیان‌آور است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دولت اصرار دارد، ‌این کار را در قالب لایحه قانون پاک به مجلس ارائه‌ داده و خلأ‌های قانونی را رفع کند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1393/05/23
کی فکر سلامتی مردم هست اونا فقط فکر فرهنگ مردم هستند که خراب تر از این نشه یا باعث خرابی فرهنگ های بیگانه نشوند.
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1393/05/23
چه عجب اين آقاي نماينده منتخب مردم از خواب بيدار شده وتازه پي برده كه پارازيت اثرات مخربي بر سلامتي مردم دارد . كجا بودي ؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
چوب و هنر _فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر