علاقه ی 9 میلیون غیر ایرانی به ایران
۱۳۱۹۳۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۳
۸۱۹۱ 
متخصص حوزه بازاریابی اینترنتی و گردشگری و عضو هیات مدیره شرکت بین المللی Bing از علاقه مندی 9 میلیون نفر به ایران در شبکه های مجازی (فیس بوک) طی یکسال گذشته خبر داد و گفت: این علاقه مندی مردم ملل مختلف ، فرصت بزرگی برای کشور ایران در زمینه بازاریابی است.
ایرنا: متخصص حوزه بازاریابی اینترنتی و گردشگری و عضو هیات مدیره شرکت بین المللی Bing از علاقه مندی 9 میلیون نفر به ایران در شبکه های مجازی (فیس بوک) طی یکسال گذشته خبر داد و گفت: این علاقه مندی مردم ملل مختلف ، فرصت بزرگی برای کشور ایران در زمینه بازاریابی است.

ˈکریستین هاجسونˈ روز چهارشنبه در همایش بین المللی تجارت الکترونیک، بازاریابی اینترنتی و گردشگری شهری که با حضور استاندار هرمزگان و جمعی از کارشناسان بین المللی در بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: امروز گردشگری یکی از ارکان مهم برای رشد و توسعه اقتصادی کشورها است که باید از راههای مختلف به ویژه از طریق بازاریابی اینترنتی به توسعه آن کمک کرد.

وی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی اجازه می دهد افراد به صورت مستقیم صحبت کنند و نظر دهند، اضافه کرد: از این امکانات می توان هوشمندانه در زمینه بازاریابی استفاده کرد.

هاجسون در خصوص اصول بازاریابی اینترنتی گفت: یک اصل مهم در این حوزه برقراری ارتباط با بازارهای مختلف به زبان خود آن بازارها است زیرا که زبان بازار هدف کشورها با یکدیگر متفاوت می باشد.

نویسنده کتاب ˈبازاریابی جهانی، شبکه های اجتماعیˈ با بیان اینکه اینترنت شروع و پایان دنیا نیست بلکه قسمتی از کار است، گفت: هنوز دوست دارم روزنامه و کتاب بخوانم و یا تلویزیون تماشا کنم و رادیو گوش دهم اما نمی توانم این را نادیده بگیرم که اینترنت ابزاری حیاتی و مهم در کار بازرایابی است.

در همایش بین المللی تجارت الکترونیک، بازاریابی اینترنتی و گردشگری شهری که با همکاری استانداری هرمزگان و شرکت آذرک هولدینگ برگزار شد، بس ون دن بلدbas van den beld استاد مدرسه تجارت و متخصص بازاریابی و برند سازی اینترنتی به همراه خوزه ال ترو چادو jose l.truchado موسس و مدیرعامل آژانس های انلاین مسافرتی در اسپانیا به همراه الاین هیروکس alain heureux به عنوان رییس انجمن تجاری بازاریابی تعاملی و دیجیتالی اروپا و حمید سپیدنام متخصص بین المللی تبلیغات گوگل مباحث آموزشی خود را ارائه کردند.

همایش بین المللی تجارت الکترونیک، اقتصاد و گردشگری شهری با حضور استاندار هرمزگان و تعدادی از کارشناسان و صاحبنظران بین المللی این رشته روز چهارشنبه در بندرعباس آغاز شد.

در این همایش که با همکاری استانداری هرمزگان و شرکت آذرک هولدینگ درحال برگزاری است ،پس از استاندار هرمز گان ،کریستین هاجسون عضو هیات مشاوره بین المللی شرکت bing و کسپر زیمنسکی به عنوان استراتژیست کیفیت جستجو در گوگل سخنرانی کردند. ˈبس ون دن بلدbas van den beld استاد مدرسه تجارت و متخصص بازاریابی و برند سازی اینترنتی به همراه خوزه ال ترو چادو jose l.truchado موسس و مدیرعامل آژانس های انلاین مسافرتی در اسپانیا به همراه الاین هیروکس alain heureux به عنوان رییس انجمن تجاری بازاریابی تعاملی و دیجیتالی اروپا و حمید سپیدنام متخصص بین المللی تبلیغات گوگل نیز مباحث آموزشی خود را ارائه کردند..

در این همایش توسعه کسب و کار و کارآفرینی اینترنتی ،توسعه گردشگری اینترنتی و تاثیر بازاریابی اینترنتی در رشد اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت.

در بخش اهداف این همایش یک روزه نیز به مواردی مانند نقش فناوری در توسعه گردشگری ، افزایش بهره وری با استفاده الگوهای بازاریابی اینترنتی اشاره شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج