گران قیمت‌ترین ساعت های جهان +عکس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۳۸۵۷۸
۲۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶
۱۵۰۵۰
گران قیمت‌ترین ساعت های جهان را می توان آثاری هنری در نظر گرفت زیرا در ساخت آنها ظرافت و استادکاری با سنگ های قیمتی و فلزات گران بها ترکیب می شوند. افزون بر طراحی ظاهری و مواد به کار رفته در ساخت، این قبیل ساعت ها از مهندسی پیشرفته ای نیز برخوردار هستند.
عصرایران: گران قیمت‌ترین ساعت های جهان را می توان آثاری هنری در نظر گرفت زیرا در ساخت آنها ظرافت و استادکاری با سنگ های قیمتی و فلزات گران بها ترکیب می شوند. افزون بر طراحی ظاهری و مواد به کار رفته در ساخت، این قبیل ساعت ها از مهندسی پیشرفته ای نیز برخوردار هستند.

 همه ما با ضرب المثل معروف "وقت طلا است" آشنا هستیم. برای افرادی که به زمان توجه ویژه ای دارند وسیله ای که اندازه گیری آن را بر عهده دارد باید در دقیق‌ترین حالت ممکن وظیفه خود را انجام دهد. ساعت، ابزار اندازه گیری زمان از گذشته تا به امروز، روند جالب توجه تکامل خود را شاهد بوده و از نمونه های آفتابی و شنی به گزینه های با دقت بالا ساعت های اتمی رسیده است.

 امروزه ساعت ها از دامنه قیمت متنوعی برخوردار بوده و از مدل های بسیار ارزان قیمت تا گزینه هایی میلیون دلاری را شامل می شوند. گران قیمت‌ترین ساعت های جهان را می توان آثاری هنری در نظر گرفت زیرا در ساخت آنها ظرافت و استادکاری با سنگ های قیمتی و فلزات گران بها ترکیب می شوند. افزون بر طراحی ظاهری و مواد به کار رفته در ساخت، این قبیل ساعت ها از مهندسی پیشرفته ای نیز برخوردار بوده و زمان را به دقیق‌ترین شکل ممکن نشان می دهند. در ادامه این مطلب برخی از گران قیمت‌ترین ساعت های جهان را معرفی می کنیم.

کارتیه سیکرت با قاب ققنوس - قیمت: 2 میلیون 755 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

در این ساعت منحصر به فرد بیش از سه هزار الماس برش خورده به کار گرفته شده اند. وزن کارتیه سیکرت حدود 80 قیراط بوده و هر یک از الماس های گلابی شکل آن 3.53 قیراط وزن دارند. طلای سفید از مواد پایه استفاده شده در ساخت این ساعت است.

پاتک فیلیپ 1953 Heures Universelles Model 2523 - قیمت: 2.9 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

این مدل یکی از گران قیمت‌ترین ساعت های پاتک فیلیپ محسوب می شود. طلای زرد 18 عیار ماده اصلی ساخت این ساعت بوده که قابلیت نمایش مناطق زمانی مختلف را دارد. نقشه کار شده در قسمت مرکزی این ساعت نمای چشمگیری به آن بخشیده است.

پیاژه امپرادور تمپل - قیمت: 3.3 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

این ساعت بسیار زیبا با الماس برش خورده و مروارید پلینزی آراسته شده است. از این ساعت چشمگیر دو عدد ساخته شده که روی هر یک از آنها 173 الماس کار شده است.

پاتک فیلیپ 1928 با تک دکمه کرنوگراف - قیمت: 3.6 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

این ساعت از طلای سفید ناب ساخته شده است. 23 سنگ قیمتی و ارقام نقره ای مات از دیگر ویژگی های آن هستند. عقربه های آن نیز از طلای دوفن (Daufine Gold) ساخته شده اند.

پاتک فیلیپ پلاتینیوم ورلد تایم - قیمت: 4.03 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

این ساعت منحصر به فرد با نمونه دیگری در جهان قابل مقایسه نیست. در هر نقطه از جهان که قرار داشته باشید با پاتک فیلیپ پلاتینیوم ورلد تایم می توانید زمان دقیق را مشاهده کنید. این نمونه یکی از کمیاب‌ترین ساعت های جهان است که در سال 1939 ساخته شده و 24 منطقه زمانی را نشان می دهد.

لویی مونه "متئوریس" - قیمت: 4.6 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

در حقیقت، این مجموعه ای از چهار ساعت است که هر یک برجسته‌تر از دیگری هستند. آن چه این ساعت ها را منحصر به فرد و گران قیمت می کند مواد به کار رفته در ساخت آنها است. کمیاب‌ترین مواد از سیارک ها، کره ماه و شهاب سنگ ها در ساخت این ساعت ها به کار گرفته شده اند.

هابلوت دایموند - قیمت 5 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

در ساخت این ساعت بیش از یک هزار و 200 الماس به کار رفته و یکی از گران قیمت‌ترین ساعت های جهان محسوب می شود. برای شکل گیری محصول نهایی شرکت هابلوت زمان زیادی را صرف کرده و در ساخت آن 17 کارگر ماهر به مدت 14 ماه مشغول به کار بوده اند.

پاتک فیلیپ رف 1527 - قیمت: 5.6 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

این ساعت جذاب برای نخستین بار در سال 2010 و در شهر ژنو به فروش رسید اما زمان ساخت آن به دوران جنگ های جهانی باز می گردد. اندازه این ساعت با نمونه های اندازه متوسط فعلی قابل مقایسه است. بیست و سه سنگ قیمتی در ساخت این ساعت به کار گرفته شده اند.

پاتک فیلیپ سوپر کامپلیکیشن - قیمت: 11 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

این ساعت فوق العاده از طلای 18 عیار ساخته شده و دارای پوشش شیشه ای تقریبا 36 میلیمتری است. بیست و چهار عملکرد مکانیکی، پاتک فیلیپ سوپر کامپلیکیشن را به چیزی بیش از یک نشان دهنده زمان ساده مبدل می کنند. این ساعت در سال 1933 معرفی شده و تکمیل آن پنج سال زمان برده است.

شوپارد 210 قیراط - 25 میلیون دلار

گران قیمت‌ترین ساعت های جهان

در ساخت این ساعت از 201 قیراط الماس استفاده شده است. سه الماس قلب شکل این ساعت به رنگ های آبی، صورتی و سفید هستند. شوپارد 201 قیراط خلاقیت خالص را نشان داده و همانند یک دستبند به نظر می رسد. بی تردید، طراحی ظاهری آن احساس ظرافت و منحصر به فرد بودن را به خوبی منتقل می کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر