چرا زن ها خیانت می کنند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۴۳۶۰۹
۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۹
۸۰۵۸۰
خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آنطور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند.

مجله اینترنتی برترین ها

مجله خانواده سبز - دکتر پروانه صفایی مقدم:
خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آنطور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند.

در جهان، معمولا تعداد مردانی که به همسر خود خیانت می کنند از تعداد زنانی که به همسر خود خیانت می کنند بیشتر است اما تحقیقات نشان داده که در سال های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است، چرا؟

بر اساس یک تحقیق از هر 3000 شرکت کننده، 20 درصد زنان به خیانت به همسر خود اعتراف کرده اند اما چرا زنان به شوهر خود خیانت می کنند؟ در این مبحث به 10 مورد از این دلایل اشاره می کنیم.

1- انتقام جویی

گاهی بی وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می شود. گاهی زنان برخلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چقدر دردناک است و جالب اینکه در خیلی موارد این حربه پاسخ می دهد.

محققی در این زمینه می گوید: «مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند، بنابراین در اکثر موارد درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را چشیده باشند. زنان با این کار می خواهند شرایطی برابر با شوهر خود داشته باشند چون احساس می کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده اند دیگر ارزش و اعتباری ندارد!»

چرا زن ها خیانت می کنند؟
 

2- بی تفاوتی همسر

گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود. کارشناسی در این زمینه می گوید: «اکثر زنان در ابتدا سعی می کنند به همسرانشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است اما اگر شوهر متوجه اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می کند راه دیگری نمانده است.»

چرا زن ها خیانت می کنند؟


3- احساس ناامنی و خلأ عاطفی

زنان نیاز دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین قرار گیرند. کارشناسان خانواده در این زمینه می گویند: «خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آنطور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند. معمولا زنان به سمت مردان دیگر جذب می شوند چون از زبان آنها تعریف ها و تحسین هایی می شنوند که از زبان شوهر خود نمی شنوند. زنان دوست دارند همیشه به چشم همسرشان خاص و فوق العاده باشند. این یک باور جدی است!»

چرا زن ها خیانت می کنند؟


4- بازگشت به گذشته

بازگشت به روابط قبلی راهی آسان برای یافتن کسی است که بتواند کمبودهای زندگی زنان را برای مدت کوتاهی جبران کند. البته این راه حل بسیار مقطعی است و نمی تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد. آنچه زنان می خواهند شخص قبلی نیست بلکه احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده اند یا دیدی است که در آن زمان نسبت به خود داشته اند. بازگشت به روابط گذشته باعث می شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند.

چرا زن ها خیانت می کنند؟


5- رابطه یکنواخت

اکثر زوج هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی کرده اند کم کم احساس می کنند آن حرارت و عشق روزهای اول را ندارند. کارشناسی می گفت: «روزهای اول یک رابطه، زمانی هستند که احساس می کنید انتخاب شده اید و مورد توجه و علاقه هستید اما در مورد روابط طولانی قضیه کاملا متفاوت است چون دیگر هورمون هایی که در اوایل رابطه با دیدن طرف مقابل در بدنتان ترشح می شد کمتر شده اند.»

البته این مشکل اجتناب ناپذیر نیست و تکنیک هایی برای مبارزه با احساس یکنواختی و تولید دوباره هورمون ها وجود دارد؛ مثلا می توانید هر روز همسر خود را به مدت 20 ثانیه در آغوش بگیرید و حرف های عاشقانه بزنید. نکته جالب اینکه عدم وجود اختلاف و مشاجره همیشه نشانه خوبی نیست. دعوا و جدل گاهی عشق ما را بیشتر می کند. آمارها نشان می دهد زوج هایی که همیشه رابطه ای آرام و بدون تنش دارند، بیشتر در معرض خطر خیانت و بی وفایی هستند.

چرا زن ها خیانت می کنند؟


6- ترس از خیانت شوهر

بسیاری از زنان خیانت و بی وفایی را جزیی جدایی ناپذیر از مردان می دانند و به همین دلیل، همیشه دچار استرس و ترس هستند. حتی اگر شوهرشان واقعا به آنها خیانت نکند. گاهی بی وفایی و شروع یک رابطه مخفیانه، راهی است برای کاهش این اضطراب!

چرا زن ها خیانت می کنند؟


7- روابط زناشویی سرد

زوج هایی که برای مدت طولانی در کنار هم زندگی کرده اند معمولا از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت می کنند. طی یک تحقیق در سال 2010 در اروپا، 81 درصد از زنان می گفتند: «روابط زناشویی شان سرد و قابل پیش بینی شده و دیگر جذابیتی ندارد.»

چرا زن ها خیانت می کنند؟


8- نبود نقاط مشترک

اگر زنی احساس کند که دیگر دغدغه یا علاقه مشترکی با شوهر خود ندارد، ممکن است به طرف دیگری جلب شود، که این دغدغه ها و علایق را دارد. اکثر زوج ها در روزهای اول آشنایی احساس می کنند کسی را پیدا کرده اند که مثل آنها فکر می کند و با آنها همدل و همفکر است اما در بسیاری از موارد بعد از چند سال این احساس از بین می رود. بعضی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و خلأ، به بی وفایی روی می آورند.

چرا زن ها خیانت می کنند؟


9- بیماری

زنانی که به بیماری های خطرناک مانند سرطان سینه مبتلا می شوند ممکن است ناگهان دید جدید متفاوت به زندگی پیدا کنند. آنها همه قسمت های زندگی خود را از اول مرور می کنند و به مرگ و نیستی بیشتر فکر می کنند. کارشناسی می گفت: «بدتر اینکه این زنان ممکن است احساس کنند درست زمانی که بیش از همیشه به شوهرشان نیاز داشته اند، تنها مانده اند و حالا دیگر مورد توجه شوهرشان نیستند.»

احساسات این زنان آسیب پذیر می شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. این احتمال هم وجوددارد احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده و باید از زمانی که دارند بیشتر استفاده کنند.

چرا زن ها خیانت می کنند؟


10- جلب توجه و ماجرا جویی

کارشناسی عقیده داشت زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند. کارهای خانه را انجام می دهند؛ از بچه ها مراقبت می کنند و حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش زحمت هایشان شناخته شود.

از طرفی، زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سردرگمی در زندگی هستند. بسیاری از این زنان، تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد، هرگز خیانت نمی کند.

چرا زن ها خیانت می کنند؟
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1393/07/15
زندگی چقدر دنگ و فنگ داره!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶
واقعا
من که گاهی اوقات فک میکنم کلاااااا قید ازدواج و بزنم!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶
اتفاقاً این خیانت ها در بین آقایون هم زیاده . مردایی رو می شناسم که دم از اعتقاد و خدا و پیغمبر می زنن و به جز زنشون روابط دیگه ای هم دارن . اتفاقاً منم مثل شما تصمیم گرفتم ازدواج نکنم چون مردا هم خائنن
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1393/07/16
زندگي هيچ دنگ و فنگي نداره اگر:
1-عشق بورزي
2- بعضي وقتا با خريد هديه يا كاراي جالب ديگه سورپرايزكني
همين
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1393/07/16
مطلب جالبی بود . الان این موضوع خیلی بین خانم ها زیاد شده . من یک کارمندم و تو محیط کاری خودم بسیاری از این موارد رو دیدم .
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1393/07/16
اینجوری که مرد چپ بره راست بره زنش خیانت می کنه.
دلیل اصلی خود آدمه.
آدمی که کنترل درونی و وجدان نداشته باشه بدون دلیل هم خیانت میکنه و از اون طرف کسی که درست تربیت شده باشه 1000 دلیل هم داشته باشه بازم خیانت نمی کنه.
پاسخ ها
Sami
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶
دقیقا. دختر خانواده دار هیچوقت خیانت نخواهد کرد. پسرها باید در انتخاب شریک زندگی دقت کنند.
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1393/07/16
به نظر من كلا قبح خيانت ريخته تو جامعه. چه مرد و چه زن خيلي راحت اعتراف ميكنن كه با يه نفر ديگه هستن و اين خيلي بده. ما الان تو اداره خودمون آقايون متاهلي هستن كه خيلي راحت از دوست دخترشون حرف ميزنن و تازه به اينكه هم زن دارن هم چندين دوست دختر افتخارم ميكنن
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1393/11/24
با سلام واقعا موضوع جالبیه که اکثریت درگیر ان هستند ولی همانطور که بسیاری از دوستان فرمودند زن خانواده دار و بااصل ونسب در همه حال نجابت خود را حفظ میکنه و هیچوقت خیانتی از اون نخواهید دید. باتشکر
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1394/01/20
چون نام وفا و عهد بستند ‏/‏ بر نام زنان قلم شکستند ‏
‏( نظامی گنجه ای )‏
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1394/04/26
آقا احسان و سام خیلیییی جالبه مرگ خوبه فقطططططططط برای همسایه!!
این حرفهای شما رو ما یک عمر داریم می زنیم ولی به مردان که میرسه اجازه خیانت دارن به هرقیمتی پس کنترل درونی و وجدان پسرها و مردها کجا رفته !! میشه بفرمایید پسر سالم کجا پیدا میشه چون بهم گفتن نگرد همه مرد هستن!!!!!! فقط برای دختر سالم باید نقشه کشید!!
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1394/06/29
جامعه مشکل داره که خیانت زیادشده چرا قدیما اینجوری نبود.قدیما زنها حیا داشتن صداشونا جوری میکردن مرد غریبه .....اماحالا چی یه صف نونوایی به تنهاترمیرن هزارجور نازمیکنن جلو مردا اخه چرااااا.اگه زن فاسد نباشه مرد باکی بره که خیانت کنه اگه زنا خودشونا درست کنن البته نه همه زنا سوتفاهم نشه منظورم باکسایی که فقط مردهارا مقصرمیدونن اونوقت ریشه خیانت کم میشه.حکم خیانت کار فقط سنگ ساره حیف طناب دار گردنشون بندازی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر