غلام پیروانی: پول فوتبال را خراب کرد
۱۵۰۹۵۶
۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱
۵۱۶۹
سرمربی پیشین تیم فوتبال امید ایران اعلام کرد با این شرایط بی‌نظمی، اگر زلاتکو کرانچار هم هدایت این تیم را برعهده بگیرد، نمی‌تواند در این تیم کاری از پیش ببرد.
خبرگزاری مهر: غلامحسین پیروانی در مورد شرایط تیم فوتبال امید ایران، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: حدود 40 سال است این تیم به المپیک نرفته و نمی‌شود گفت که فقط مربیان مقصر این ناکامی بوده‌اند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: علت اصلی ناکامی تیم فوتبال امید این است که مسئولان برای آن دل نمی‌سوزانند. من خودم مربی این تیم بودم و با آن به رتبه چهارم بازی‌های آسیایی گوانگژو رسیدم ولی روزنامه‌ها انتقادات تندی علیه من کردند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال امید ایران اضافه کرد: از وقتی که پول به فوتبال آمده این رشته را خراب کرده است. بازیکنانی که 200 میلیون نیز حقشان نیست، 800 میلیون می‌گیرند. وضعیت ظاهری بازیکنان تیم امید را هم که مشاهده می‌کنید.

پیروانی همچنین افزود: تا وقتی که مانند تیم بزرگسالان برای تیم ملی امید دل نسوزانیم، موفق نخواهیم شد. در زمان من هم مربیان باشگاه‌ها همکاری زیادی با تیم ملی امید نداشتند و شاید فقط مایلی‌کهن و قلعه‌نویی به ما بازیکن می‌دادند. امیدوارم مسئولان همانطور که برای تیم ملی بزرگسالان بها و شخصیت می‌دهند، به امیدها نیز توجه کنند.

وی در مورد احتمال سرمربیگری زلاتکو کرانچار در تیم امید تاکید کرد: با این شرایط بی‌نظمی، زلاتکو کرانچار نیز نمی‌تواند در تیم فوتبال امید ایران کاری از پیش ببرد. برای موفقیت در این تیم همکاری و تعامل باشگاه‌ها، فدراسیون و کمیته ملی المپیک الزامی است.

سرمربی پیشین تیم فوتبال امید ایران در پایان گفت: زمانی که من مربی تیم فوتبال امید ایران شدم، افشارزاده از همان روز اول اعلام کرد این تیم مربی خارجی می‌خواهد ولی حالا دیدیم با مربی خارجی هم نتیجه‌ای نگرفتند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج