سنگدل‌ترین قاتلان صاحب حمام اسید +عکس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۵۲۶۳۷
۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۷
۲۳۳۵۱
یکی از مشکلات همه قاتلان سریالی و افراد خبیث این است که با جسد مقتول بی‌نوا باید چه کرد. شاید استفاده از یک مایع خورنده راه‌حل عالی و بی‌نقصی به نظر برسد.
فوت و فن: یکی از مشکلات همه قاتلان سریالی و افراد خبیث این است که با جسد مقتول بی‌نوا باید چه کرد. شاید استفاده از یک مایع خورنده راه‌حل عالی و بی‌نقصی به نظر برسد.

بیش از یک قرن است که قاتلان حرفه‌ای برای پاک کردن ردپای‌شان از اسید و قلیا استفاده می‌کنند. البته علم و تجربه نشان داده این هیچگاه روش مناسبی نبوده است. در ادامه نگاهی به پرونده مخوف‌ترین و سنگ‌دل‌ترین قاتلانی خواهیم داشت که از چنین شیوه‌هایی بهره برده‌اند:
 
۱- سال ۱۸۹۷: آدولف لویگرت، سلطان سوسیس شیکاگو

مشهورترین قاتلان سنگدل صاحب حمام اسید

آدولف لویس لویگرت یک مهاجر آلمانی بود که در سال ۱۸۷۹ شرکت بسیار موفق Luetgert Sausage & Packing را در شیکاگو تاسیس کرد. همسرش لویزا بیکنیز فرد شوربختی با زندگی انباشته از شایعات خشونت خانگی بود.
 
لویزا ناگهان در اول می ۱۸۹۷ ناپدید شد. شایعات حاکی از آن بود که لویگرت همسرش را کشته و تبدیل به سوسیس کرده است. ولی او مدعی بود که همسرش با مرد ناشناسی فرار کرده. اما واقعیت احتمالا بسیار مخوف‌تر از این بود. او همسرش را مسموم کرده و بدنش را در خمره سوسیس مملو از قلیای داغ (هیدروکسید سدیم) انداخته بود. آنگاه سعی کرده بود باقی مانده جسد را در تنور کارگاهش خاکستر کند.
 
اما علی‌رغم تمام این تلاشها، متخصص انسان‌شناس دادگاه توانسته بود قطعاتی از استخوان‌های پا. یک بند انگشت، دنده و  جمجمه را به همراه انگشترهای لویزا شناسایی کند. لویگرت به قتل متهم شد و سرانجام دادگاه با سم به زندگی او پایان داد.
 
۲- سالهای ۱۹۴۴-۴۹: جان های

مشهورترین قاتلان سنگدل صاحب حمام اسید

جان های مشهور به «قاتل حمام اسید» یکی از قاتلان بسیار مخوف افسانه‌ای است که ابتدا بخاطر کلاه‌برداری راهی زندان شد. نقشه او اینگونه بود که جسد قربانیان را در اسید سولفوریک حل کند. وی در آزمایشهای اولیه خود دریافت که بدن موشها پس از ۳۰ دقیقه متلاشی می‌شود.
 
اولین قربانی انسانی جان، کارمند سابق او ویلیام مک‌سوان بود که در سال ۱۹۴۴ به قتل رسید. وی به زیرزمین کشانده شده، ضربه ای به سرش وارد گردیده و سپس با ۴۰ گالن اسید تجزیه شده بود. انگیزه این کار هم مالی بود، وی خانه مک سوان را می‌خواست. هنگامی که والدین مک سوان به وی مشکوک شدند، آنها را هم در اسید حل کرد.
 
قربانیان بعدی هم زن و شوهری بودند که گول سرمایه وی را خورده و قرار بود دارایی و زندگی شان را یکجا از دست دهند. ششمین و آخرین قربانی جان های هم بیوه‌ای با نام الیو دوراند-دیاکن بود که در سال ۱۹۴۹ به قتل رسید.
 
هنگامی که پلیس محل کار جان را جستجو کرد اوراق فراوان متعلق به قربانیان را پیدا کرد و البته تحقیقات تخصصی باعث کشف ۲۸ کیلوگرم چربی انسانی، ۳ سنگ کیسه صفرا، بخشهایی از پا،  ۱۸ قطعه استخوان بدن انسان و همچنین دندان مصنوعی‌های خانم دوراند-دیاکن از حیاط آنجا شد.
 
جان های ادعای جنون کرد، اما بالاخره بخاطر قتل مجرم شناخته شده و به دار آویخته شد.
 
۳- سال ۲۰۰۸: اپیزود اول سریال برکینگ بد

مشهورترین قاتلان سنگدل صاحب حمام اسید

والتر وایت و جسی پینکمن اصلا دوست نداشتند امیلیو کویاما، شریک قبلی پینکمن را به قتل برسانند. اما هنگامی که او سعی کرد آنها را بکشد،  چاره ای به جز تبدیل شدن به جسد را باقی نگذاشت.
 
وایت یک معلم شیمی بود، و راه حلی برای جسد بر زمین مانده ارائه داد: اسید هیدرو‌فلوئوریک. و برای انجام این کار از پینکمن خواست تا یک وان پلاستیکی بزرگ خریداری کند. برخلاف راهنمایی وایت، پینکمن جسد را درون وان چدنی حمام خانه‌اش انداخت. جسد کویاما کاملا حل شد، اما باعث شد وان و کف حمام هم سوراخ شوند و آبشاری از ژلاتین متعفن صورتی به طبقه پایین خانه سرازیر شود.
 
خوشبختانه این تنها یک سریال تلویزیونی بود، اما با اخطارهای زیادی روبرو شد. زیرا آموزشی همگانی برای کاربرد گسترده‌تر اسید و قابلیت حل بدن انسان در آن بود. به هر حال این نمایش ویژه برکینگ بد نشان داد که اسید هیدرو‌فلئوریک قابلیت بسیار خوبی در حل کردن گوشت دارد، اما بر فلزات هم تاثیر منفی می‌گذارد.
 
۴- سال ۲۰۰۹: سانتیاگو مزا لوپز، «پازال پز»

مشهورترین قاتلان سنگدل صاحب حمام اسید

پازال یک سوپ سنتی مکزیکی است که از گوشت خوک، ذرت و ادویه‌جات تند تهیه می‌شود و زمان پخت بسیار طولانی دارد. سانتیاگو مزا لوپز را به این دلیل «پازال پز» می‌خوانند که علاقه فراوانی به تهیه این سوپ با سبک متفاوتی داشت. او  برای این کار از بدن انسان و سودا استفاده می‌کرد.  لوپز به عنوان یک «کارشناس پاکسازی» برای تیجوانا، رئیس کارتل موادمخدر کار می‌کرد. و طی مدت خدمتش بیش از ۳۰۰ جسد را اینگونه از بین برده بود. او برای خدماتش هفته‌ای ۶۰۰ دلار دستمزد دریافت می‌کرد.
 
به گفته ماموران فدرال، شیوه کار او اینگونه بود که یک دیگ ۲۰۰ لیتری را با آب پر می‌کرد، دو گونی سودا را درون آن می‌ریخت و آن را گرم می‌کرد تا به جوش آید. آنگاه جسد را به محتویات دیگش می‌افزود و ۸ ساعت متوالی آن را می پخت. سپس باقی مانده را نیز با بنزین می سوزاند.
 
۵- سالهای ۲۰۰۹-۲۰۱۲: اسید در «خانه وحشت» آلمان

مشهورترین قاتلان سنگدل صاحب حمام اسید

اولین چیزی که توجه همسایه‌ها را به خود جلب کرد، بوی عجیب و تندی بود که از خانه‌ بزرگ سنگی در Tüddern آلمان به مشام می‌رسید. سرانجام هنگامی که پلیس سراغ این خانه رفت، چندین تانک بزرگ مملو از ماده پاک کننده green gloop و قطعاتی از استخوان انسان پیدا کرد که در اسید هیدروکلریک حل نشده بود.
 
اولین قربانی آلان گرگیری بود که در سال ۲۰۰۹ به قتل رسید. گلوی وی با یک میله یخ شکن دریده شده بود. قربانی دوم محمد الجادر بود که در سال ۲۰۱۱ با گلوله به قتل رسید. این خانواده آلمانی مدعی هستند که برای انتقام دست به این عمل زده‌اند. زیرا آنها معتقدند که گرگیری به یکی از پسران آنها تجاوز کرده است و الجادر هم قصد داشته از آنها اخاذی کند. قاتلین (مادر و یکی از پسران) به ۱۵ و ۱۳ سال حبس محکوم شدند. پسر دیگر هم به دلیل معاونت، از بین بردن شواهد و آماده سازی اجساد ۳۰ ماه به زندان افتاد!
 
 
و در پایان بد نیست نظر دکتر اروین ویرویج از دانشمندان با سابقه موسسه پزشکی‌قانونی هلند را در این مورد بشنویم:

«به نظر می‌رسد پس از اپیزود اول سریال برکینگ بد، علاقه وحشتناکی به استفاده از اسید برای تجزیه جسد مقتولان شکل گرفته است. با استفاده از اسید مناسب این شیوه می‌تواند بسیار کارآمد باشد. اما باید توجه داشت که هیچ‌گاه عالی و بی‌نقص نیست. همیشه چیزهای برای شناسایی باقی می‌مانند. علاوه بر این، وحشت و ترس تجزیه بدن یک انسان در اسید آنقدر مهیب و سنگین است که شخص هیچگاه نمی‌تواند برای همیشه این راز را درون خود حبس کند. بدون شک شما یا همدستان‌تان اعتراف را بهترین راه خلاصی از این کابوس خواهید یافت. و پس از آن ما می‌دانیم که به دنبال چه چیزی بگردیم»
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1393/08/24
این خبرا چیه.............
حالم بهم خورد!
خو آدم کنجکاو میشه میاد میخونه و دیگه..........
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
ادیب_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کالازم_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر