جر و بحث قلعه‌نویی و روشن در برنامه زنده
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۵۵۲۳۳
۰۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۵
۱۱۲۴۶
در جریان یک برنامه تلوزیونی حسن روشن و امیرقلعه نویی به گونه‌ای از خجالت هم درآمدند؛‌ سرمربی استقلال پاسخ انتقادهای روشن را داد.
خبرگزاری ایسنا: شب گذشته برنامه تلوزیونی زاویه با پوشش داربی پایتخت به روی آنتن رفت که جعفر کاشانی و حسن روشن به عنوان پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال مهمان این برنامه بودند و سرمربیان دو تیم تهرانی نیز از طریق تلفن درباره این مسابقه صحبت کردند.

در جریان این برنامه و با توجه به اینکه استقلال بازی را دو بر یک واگذار کرده بود حسن روشن به همین موضوع اشاره کرد و گفت: من نمی‌دانم به چه دلیل بازی توسط کادرفنی مدیریت نشد. افرادی که در کنار سرمربی تیم بودند نتوانستند کاری انجام دهند و بازی یک بر صفر برده به باخت دو بر یک تبدیل شد. زمانی که در این مسابقه یک بر صفر پیش افتادیم متوجه نشدم چرا استقلال نتوانست با تجربه‌ای که دارد بازی را حفظ کند.

او در ادامه از باشگاه استقلال هم انتقاد کرد که به پیشکسوتان توجهی نمی‌کند. روشن گفت: باشگاه هیچ توجهی به استقلالی‌هایی که جوانی‌شان را در این تیم گذاشته‌اند ندارد. خدا را شکر که با نظارت وزارت ورزش مدیرعامل تغییر کرد اما در شرایط کنونی هم حمایتی دیده نمی‌شود.

در ادامه کاشانی با تمجید از بازی صبورانه این تیم در داربی از عملکرد خوب کادرفنی و بازیکنان صحبت کرد که نوبت به سرمربیان دو تیم رسید. امیر قلعه‌نویی ابتدا صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد که نمی‌داند چه کسی در استودیو هست چون برنامه را نمی‌بینید. زمانی که مهمان‌ها را شناخت با سلام به دو پیشکسوت از کاشانی تعریف و تمجید کرد و او را بزرگ فوتبال دانست که بدون حب و بغض برای پیشرفت این رشته صحبت می‌کند.

او گفت: آقای کاشانی یکی از بزرگان فوتبال است که اگر هر حرفی می‌زند به دنبال پیشرفت این رشته است و بدون حب و بغض کار می‌کند. متاسفانه برخی هستند که نظراتشان را مغرضانه بیان می‌کنند و با حب و بغض حرف می‌زنند. در هر حال امیدوارم که هدف همه ما خدمت به فوتبال باشد نه اینکه بخواهیم به هر طریقی به دیگران ضربه بزنیم.

در ادامه حسن روشن گفت: خدا را شکر من همیشه بدون حب و بغض حرف زده‌ام. آقای قلعه نویی یکی از کسانی که همیشه از شما حمایت کرده و خواسته که در تیم بمانید خود من هستم و هیچ وقت به دنبال ضربه زدن به شما نیستم. صحبت‌های من هم فنی و از روی دلسوزی بود. اگر حرفی می‌زنم دلیل دارم. وقتی من می‌گویم باشگاه استقلال به پیشکسوتانش توجه نمی‌کند به این دلیل است که توجهی در این باره ندیده‌ام.

قلعه نویی در ادامه گفت: اینکه شما می‌گویید از من حمایت کرده‌اید از حسن انتخاب شما نشات می‌گیرد نه از حب و بغض. من همیشه به پیشکسوتان احترام می‌گذارم چرا که اعتقاد دارم این افراد سرمایه فوتبال ما هستند و باید حفظ شوند. خدا را شکر در باشگاهی کار می‌کنم که همین اعتقاد را دارد و تاکنون 15 نفر از همین پیشکسوتان در باشگاه مشغول به کار و فعالیت هستند. پس باشگاه به سرمایه‌های خودش توجه می‌کند. شما گفته‌اید که استقلال قهرمان نمی‌شود اما من همین امروز که همه صدای من را می‌شنوند می‌گویم که با کمک خدا و اهل بیت با همین تیم قهرمان می‌شویم.

او افزود: ما فرصت زیادی داریم تا امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم، امتیازهایی که در شرایطی از دست رفته که ما ترکیب کامل‌مان را نداشته‌ایم. چند بازیکن تیم فولاد با اینکه اسمشان در لیست کارت‌های پایان خدمت هست بازی می‌کنند اما یکی از بازیکنان ما چند مسابقه است که نمی‌تواند برای ما بازی کند و وضعیتش مشخص نیست. ما در این مسابقه کرار هم نداشتیم و همین مسائل بر روند تیم تاثیرگذار است.

روشن در پایان صحبت‌های قلعه نویی گفت: درست است که 15 نفر در باشگاه استقلال فعالیت می‌کنند اما چرا باشگاه امثال من را جذب نکرده‌ است؟ بسیاری از پیشکسوتان هستند که اکنون در باشگاه حضور ندارند و از آنها حمایت نمی‌شود.

حمید درخشان سرمربی پرسپولیس هم مهمان بعدی برنامه بود که گفت: من انجام وظیفه کردم و کار بزرگی انجام ندادم. کار بزرگ را بازیکنانم انجام دادند که در این مسابقه به پیروزی رسیدند و هواداران تیم را خوشحال کردند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر