بازیکنان پرسپولیس مشکل روحی دارند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۵۶۹۶
۲۹ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۲
۲۰۶۷
عاشوری:
محسن عاشوری به احتمال زیاد برای آخرین بار روی نیمکت پرسپولیس نشست. حتی مشخص نیست عاشوری از روز شنبه این تیم را تمرین دهد یا خیر. او در دو بازی ای که سرمربی پرسپولیس بود، موفق کار نکرد و بردی نداشت.
برترین ها به نقل از تماشا: محسن عاشوری به احتمال زیاد برای آخرین بار روی نیمکت پرسپولیس نشست. حتی مشخص نیست عاشوری از روز شنبه این تیم را تمرین دهد یا خیر. او در دو بازی ای که سرمربی پرسپولیس بود، موفق کار نکرد و بردی نداشت.

عاشوری در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: «فوتبال از دقیقه یک تا 90 است و حتی در وقت اضافه هم می توان گل زد. بازی احتیاجی به تفسیر من ندارد و شما همه چیز را دیده اید. ما حدس می زدیم فولاد بعد از بازی سنگین مقابل شهرداری یاسوج در ارتفاع بالا شرایط بدنی مناسبی نداشته باشد، به خصوص وقتی این تیم 10 نفره شد. در بین دو نیمه گفته بودم فولاد جمع می شود تا گل نخورد اما قانون فوتبال همین است وقتی گل نزنی، گل می خوری».

خبرنگاری پرسید در دقیقه 92 اتفاقی در محوطه جریمه فولاد رخ داد. نظر شما در مورد آن صحنه چیست؟ که عاشوری گفت: «از شما سوالی می پرسم. آیا تا به حال از یک داور پرسیده اید که نظرش درباره حرکات ما مربیان چیست؟» خبرنگار گفت تاکنون چنین سوالی نکرده ام. عاشوری پاسخ داد: «این سوال را از من نپرسید و هر زمان داوران گفتند که نظرشان درمورد ما چیست، آن وقت هم من درخصوص داوران تلحیل می کنم. مربیان ما به ما یاد داده اند هرچقدر که داور ضعیف باشد یا خدایی ناکرده به نفعتیم حریف بگیرد، باید آن قدر خوب باشیم که بتوانیم جلوی این مسائل را بگیریم».

عاشوری درخصوص اینکه چه برنامه ای برای تعطیلات و نیم فصل دوم دارید، گفت: «تا الان مسئولیت با من بوده، چهار روز به بازیکنانم استراحت دادم و در این فرصت مطمئن باشید سرمربی جدید معرفی خواهد شد. ایشان مسئولیت برنامه ریزی را برعهده می گیرند و اگر مربی جدید اطلاعاتی بخواهد، در اختیار او می گذارم».

او در پاسخ به این سوال مبنی بر این که باتوجه به از دست دادن فرصت ها توسط مهاجمان پرسپولیس، آیا مشکل روحی آنها باقی مانده یا خیر، گفت: «مشکل هنوز در روح و روان بچه های ما هست و وقتی تیم شش ماه مشکل دارد، در یک هفته نمی توان آن را حل کرد. شاید مربی جدید آمد و این فرصت از طریق مربی جدید به آنها داده شد ولی بعد از عدم نتیجه گیری، فشار روی آنها وجود دارد. تماشاگران شعار می دهند و البته حق دارند که اعتراض کنند. از تماشاگران ممنون هستم که حداقل اعتراض خود را آخر بازی نشان دادند».

در ادامه یکی از خبرنگارن پرسید آیا با به میدان فرستادن حقیقی و شعارهایی که تماشاگران در حمایت از معمارزاده دادند، تصمیم شما درست بود؟ عاشوری با خنده گفت: «حتما تصمیم درستی داشتیم که به این بازیکن بازی دادیم. وقتی پرسپولیس گل می خورد، همه گل می خورند. تماشاگران اگر می بینند یک نفر گل می خورد، باید همه تیم را ببینند، چون همه در این اتفاق دخیل هستند و شاید اصلا ما نباید در آن صحنه خطا می کردیم که آن گل را می خوردیم».

عاشوری در پاسخ به این سوال که شما در این بازی نقاط ضعف پرسپولیس را پوشانده بودید و آیا این مشکلات را می دیدید ولی استیلی به حرف شما توجه نمی کرد، گفت: «نمی گویم مشکل ما فنی نیست ولی بیشتر مشکلات ما به مسائل روحی برمی گردد. چون فشار روی استیلی بود و دیدید که او مصاحبه کرد و گفت می روم تا بازیکن راحت تر کار کند. کار خاصی نکرده ام و بعد از دربی تنها ریکاوری کرده ایم و اگر بازیکنان پرسپولیس نمایش بهتری داشتند به خاطر برداشتن فشار از روی دوش آنها بود و فکر می کنمن با یکی دو برد شرایط روحی آنها بهتر شود».


باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:04 - 1390/09/29
امیدوارم مشکل این تیم محبوب و دوست داشتنی برطرف و پرسپولیس به اوج دوران فوتبال خود برگردد .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر