توصیه یک مرجع تقلید به وزارت اطلاعات
۱۵۸۲۲۳
۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴
۱۱۸۳۲
آیت الله جوادی آملی گفت: پاک ترین و بهترین نیروهای وزارت اطلاعات، توده مردم هستند و بسیاری از کشفیات وزارت اطلاعات مربوط به گزارش‌های مردمی است.
تابناک: آیت الله جوادی آملی گفت: پاک ترین و بهترین نیروهای وزارت اطلاعات، توده مردم هستند و بسیاری از کشفیات وزارت اطلاعات مربوط به گزارش‌های مردمی است.

آیت الله جوادی آملی در دیدار با وزیر اطلاعات با اشاره به پیچیده و علمی بودن کار اطلاعاتی، گفت: کار اطلاعاتی یک کار پیچیده ی علمی است و پیچیدگی و علمی بودن این وزارت خانه از این جهت است که کار این وزارت خانه، خیانت شناسی است و خیانت یک مسیر مشخص و روشنی ندارد و وزارت اطلاعات وقتی می تواند موفق باشد که خیانت را به درستی و به هنگام شناسایی کند.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر همیشگی بودن خطر اسرائیل، هوشیاری هر چه بیشتر وزارت اطلاعات در برابر توطئه های اسرائیل را خواستار شد.

او در فراز دیگری از فرمایشات خود، تامین امنیت اقتصادی و پیشگیری از مفاسد اقتصادی را از دیگر وظایف مهم وزارت اطلاعات دانست و گفت: اگر وزارت اطلاعات آنچه مربوط به امنیت اقتصاد و معیشت مردم می شود، مانند جلوگیری از اختلاس و احتکار و مفاسد گمرکی را کنترل و مهار کند و مردم آثار این فعالیت ها را مشاهده کنند ، خود مردم با وزارت اطلاعات همراه می‌شوند.

آیت الله جوادی آملی گفت: رفع مشکلات اقتصادی و رفع بیکاری را از عوامل مهم ارتقای امنیت جامعه است و وزارت اطلاعات باید در این زمینه تلاش کند.

مبلغ عالی حوزه علمیه قم با بیان این مطلب که ایران با وجود قرار داشتن در میدان مین از امنیت کامل برخوردار است گفت: باید هر لحظه شاکر خداوند باشیم که با وجود قرار داشتن در میدان مین و تهدیدات همه جانبه ، به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های امام راحل، دارای امنیت کامل هستیم اما باید بدانیم فرصت هیچ اشتباهی را در این شرایط نداریم.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی ضمن ابلاغ سلام ریاست محترم جمهور دکتر حسن روحانی به محضر آیت الله جوادی آملی، گزارشی از فعالیت های وزارت اطلاعات در دوران تصدی خود بر این وزارت خانه را به محضر ایشان ارئه نمود.

وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات بر سه محور شرع، اخلاق و قانون جمهوری اسلامی همه فعالیت های خود را پیش می برد و نیروهای گمنام این وزارت خانه، با جدیت در صدد ایجاد یک امنیت کم هزینه برای کشور و نظام هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج