فرگوسن: ساعتم، حقه کوچک من بود
۱۶۳۹۵۰
۰۶ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۷
۶۵۵۱
مربی باتجربه منچستریونایتد که اکنون بازنشسته شده است اعتراف می کند که ساعتش حقه ای کوچک بوده است.
طرفداری: سر الکس فرگوسن 72 ساله در گفتگویی با BT sport می گوید که ایستادن او در اطراف زمین و نگاه کردن به ساعتش ترفندی برای تحت تاثیر قرار دادن داور و حریفانش بوده است.

فرگوسن ادعا کرده است که ساعت او یک حقه کوچک به منظور به ثمر رساندن یک گل در مراحل پایانی هر مسابقه بوده است.

فرگوسن که در طول حکومت 26 ساله اش بر اولدترافورد 38 جام به دست آورده است گفته است که هدف او از ایستادن در کنار میدان و نگاه کردن به ساعت مغشوش کردن ذهن تیم حریف بوده است. فرگوسن در گفتگویی به مناسبت کریسمس توضیح می دهد: "این دلیل نگاه کردن من به ساعتم بوده است و در واقع هرگز نمی دانستم چند دقیقه گذشته است. در حدود 10 تا 15 دقیقه آخر بازی و مخصوصا در اولدترافورد که می دانستم 65 هزار نفر اینجا هستند این کار را انجام می دادم.

"در آغاز نیمه دوم همیشه مضطرب بودم، عصبی نشوید، صبور باشد و منظر بمانید. در 15 دقیقه آخر مسابقه هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید. من یک قمار باز هستم. بازیکنان را به جلو می فرستم و قمار را می برم. این حقه همیشه کار نمی کرد اما بیشتر اوقات موثر بود.

"موقعی که شما در دقایق آخر گل می زنید رختکن برای شما رویایی می شود، بازیکنان به روی هم می پرند، کف می زنند و برق خاصی در چشمانشان دیده می شود.

"مهم ترین چیز برای من این بود که هوادارانی که در اطراف استادیوم قدم می زدند با نا امیدی برنگردند و از گلی که در دقایق آخر در اولدترافود زده شده برای همسر و فرزندانشان بگویند. کار من شاد کردن مردم است."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج