هادی غفاری: پرونده ام مختومه شد
۱۶۴۹۴۲
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۲
۵۸۵۳ 
هادی غفاری درباره پرونده‌ای که اخیرا به دنبال سخنرانی و حضورش در دانشگاه شیراز برایش باز شده، با اشاره به مختومه شدن پرونده خود در دادگاه ویژه روحانیت گفت: چیز خاصی نبود که مخالفان ما جوسازی کردند. ما هیچ‌گونه تعرضی به هیچ کس نداشتیم چراکه بر خلاف همیشه من در روز 16 آذر بحث خداباوری را مطرح کردم.
خبرگزاری آنا: هادی غفاری  درباره پرونده‌ای که اخیرا به دنبال سخنرانی و حضورش در دانشگاه شیراز برایش باز شده، با اشاره به مختومه شدن پرونده خود در دادگاه ویژه روحانیت گفت: چیز خاصی نبود که مخالفان ما جوسازی کردند. ما هیچ‌گونه تعرضی به هیچ کس نداشتیم چراکه بر خلاف همیشه من در روز 16 آذر بحث خداباوری را مطرح کردم.

غفاری در ادامه گفت: من در این رابطه رفتم و با دادستان دادگاه ویژه روحانیت صحبت کردم. وی مرد بسیار موقر و روحانی بسیار محترمی بود که بسیار برخورد اخلاقی داشت و  البته فرد قبلی نیز مرد بسیار محترمی بودند.

وی افزود: دادستان دادگاه ویژه روحانیت با من صحبت کردند. برداشت این بوده که ما به سمت تضعیف نظام می‌رویم و تشویش افکار عمومی مطرح شده بود که من توضیح دادم که به نظام و به دین و نیز به حقوق مردم معتقدم و همانگونه که نماز صبح نخواندن را حرام می‌دانم عبور از خطوط قرمز نظام را نیز حرام می‌دانم.

 حتی به آن دوست روحانی بزرگوار گفتم که از قبض جریمه نمی‌ترسم بلکه از خدا و مردم می‌ترسم. عبور از چراغ قرمز، به غیر از تجاوز به حقوق مردم، تجاوز به حقوق خدا هم هست چراکه در اندیشه ما به خصوص ما که خود را اصلاح‌طلب می‌دانیم مردم، عیال الله هستند.

حجت‌الاسلام غفاری اعلام کرد که بعد از این پرونده مختومه شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج