توسعه کسب و کار از طریق فروشگاه هاي اينترنتي
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۶۵۸
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۹
۱۶۳۷۰
خريد و فروش اينترنتي به كوچك ترين كسب و كارها نيز اين امكان و فرصت را مي‌دهد كه به مخاطبان خود در سطح جهاني و با حداقل هزينه دسترسي پيدا كنند.
توسعه فناوري اطلاعات و مشکلات شهر نشيني در سال هاي گذشته، ضرورت گسترش فعاليت فروشگاه هاي اينترنتي را بيش از پيش نمايان کرده است. علي اكبر اميري رييس فرهنگسراي فناوري اطلاعات با اشاره به کاهش مشكلات از جمله مشكل آلودگي هوا، ترافيك و ديگر موارد در ارايه خدمات به صورت اينترنتي معتقد است: خريد و فروش اينترنتي به كوچك ترين كسب و كارها نيز اين امكان و فرصت را مي‌دهد كه به مخاطبان خود در سطح جهاني و با حداقل هزينه دسترسي پيدا كنند.وی درباره مزاياي استفاده از فروشگاه‌هاي اينترنتي مي گويد: دسترسي آسان الكترونيكي به محصولات و اينكه محصولات با آسيب كمتري به مشتريان ارايه مي شود و دسترسي عمده در هر ساعت از شبانه روز از مزاياي استفاده از فروشگاه هاي اينترنتي است.
وي با بيان اينکه فروشگاه‌هاي اينترنتي راهي به سوي توسعه كسب و كار اينترنتي است، ادامه مي دهد: امروزه استفاده از فناوري‌هاي نوين در ارايه خدمات شهري از جمله ارايه يارانه ها، كارت‌هاي سوخت، ارايه خدمات شهري و ديگر موارد به خوبي ديده مي‌شود و استفاده از اين فناوري‌ها در نهايت موجب بهبود مديريت شهري، ارايه بهتر خدمات شهري و دسترسي آسان به خدمات ارايه شده خواهد بود.
اميري بيان مي کند: طريقه پرداخت درفروشگاه های اينترنتي كشور به گونه اي است كه خريدار بايد هزينه آن را از طريق پيك و يا از طريق كارت‌هاي بانكي پرداخت كند که اين خود يک مزيت بانکي نيز مي باشد.
همچنين احسان گلابگير مديرعامل مرکز خريد اينترنتي البسکو دات کام(albasco.com)، در اين خصوص اظهار داشت: خريد اينترنتي بدين معني است که فروشگاه هايي که متصل به اين سيستم هستند محصولات خود را در سايت هاي اينترنتي عرضه مي کنند و خريداران با توجه به طبقه بندي موجود مي توانند محصولات مورد نياز خود را از طريق اينترنت خريداري کنند.
وي در ادامه با بيان اينکه فضاي توسعه و پيشرفت کشور اقتضا مي کند تا از نوآوري ها و امکانات جديد بهره برداري شود، ادامه مي دهد: علاوه بر تسهيل در امر خريد کالاها در محيطي امن، اين موضوع مي تواند به بسياري از اقدامات انجام گرفته در خصوص کاهش مشکلات ترافيکي و هزينه هاي سرسام آوري مصرف انرژي کمک شاياني کند.
اين مدير موفق فروشگاه اينترنتي کشور، در ادامه بيان مي کند: شلوغي فروشگاه هاي سنتي مخصوصا در فصل تعطيلات، احتمال تمام شدن کالاهاي موجود در انبار، وجود فروشندگان غير ماهر و بي تجربه، نياز به صرف وقت نسبتا زياد براي انجام خريد و ... نيز از عوامل ديگري است که مي تواند منجر به افزايش حمايت هاي مادي و معنوي مسئولان و خود مردم از فروشگاه هاي اينترني شود تا بسياري از امور روزانه تسهيل شود.
مديرعامل فروشگاه البسکو دات کام با اشاره به اينکه امروزه رقابت هاي بانکي به سمت و سوي ارائه خدمات الکترونيکي بيشتر به مشتريان سوق پيدا کرده است، اضافه مي کند: رشد و توسعه فعاليت بانکداري الکترونيکي موجب شده است که مشتريان با انتقال راحت وجوه کالاهاي مورد نظر خود را خريداري کنند که اين موضوع مي تواند ضمن گردش مالي صحيح به اقتصاد ملي و بانکداري کشور نيز کمک شاياني نمايد.
طي چند سال گذشته با توجه به رشد و توسعه فناوري ها اقدامات قانوني براي حمايت از فناوري هاي نوين رشد مناسبي گرفته است که اين موضوع نيازمند توجه ويژه برنامه ريزان و تصميم گيران مي باشد که با توجه به تدوين برنامه پنجم توسعه کشور ضرورت دارد که اين موضوع از سوي نمايندگان مسئول در اين برنامه اعمال شود.

منبع : MBAnews.ir
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1393/04/05
شخصا ناخوشایندترین تجربه خرید اینترنتیم به این سایت بر می گردد. به شکلی که هرگز کالایی از آن نخواهم خرید.
سایتی که با تعلل بسیار در آن به سفارشات رسیدگی می شود ، پاسخگویی کند بوده و امکان درج نظر در آن وجود ندارد.

شخصا به این نتیجه رسیده ام که سایتهای فروشگاهی که در آنها امکان درج نظرات خریداران قرار داده نشده است ، قابل اعتماد نبوده و دارای مشکلاتی در زمینه پاسخگویی و خدمات هستند.

البسکو دات کام عنوان پرطمطراقی دارد اما به هیچ وجه آن چیزی که در ابتدا فکر می کنید نیست ، شاید بقدری درآمد این مجموعه بالاست که دیگر نظرات مشتریان برایش مهم نیست

شخصا خرید از این وب سایت را توصیه نمی کنم زیرا همانند من هم از لحاظ زمانی و هم از لحاظ مالی متضرر خواهید شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر