شیوه دکتر کارلوس
۱۶۷۴۱۹
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰
۸۱۸۲
کارلوس کروش فقط یک مربی نیست... او مثل تمام سرمربیان حرفه‌ای دنیا به موازات اشراف و تسلطی که روی مسائل فنی دارد، یک روانشناس حرفه‌ای است.
خبر ورزشی: کارلوس کروش فقط یک مربی نیست... او مثل تمام سرمربیان حرفه‌ای دنیا به موازات اشراف و تسلطی که روی مسائل فنی دارد، یک روانشناس حرفه‌ای است.

كارلوس قواعد بازي را خوب بلد است و مي‌داند چه وقت و چگونه مردم را با خودش و تيمش همراه كند. كروش راه نفوذ به قلب شاگردانش و شيوه جمع كردن طرفدار براي تيمش را مي‌شناسد. همين حالا اگر به عكس‌هاي جديد كروش در استراليا نگاه كنيد، متوجه يك نكته جالب مي‌شويد. كارلوس را در اغلب اين تصاوير با كلاه «سي ايگلز» (عقاب‌هاي دريا) مي‌بينيد. «سي ايگلز» نام تيم مطرح راگبي «وارينگا» سيدني است و كارلوس با توجه به محبوبيت اين تيم كه در كمپ اجاره‌اي تيم ملي تمرين مي‌كند، از همان روز اول اين كلاه را سرش گذاشت تا نگاه طرفداران «سي ايگلز» را به تيم ملي جلب كند... اين ترفند جواب داد و حالا نه تنها طرفداران اين تيم راگبي، بلكه ستاره‌هاي اين تيم مي‌گويند بعد از استراليا، تيم دومشان ايران است. كارلوس در برزيل همين پلتيك را زد. او وقتي ديد «ادو» محبوب‌ترين چهره فوتبالي كورينتيانس است، همزمان با برپايي اردوي تيم ملي در اين منطقه برزيل، يك منصب تشريفاتي براي «ادو» تعريف كرد و او را به بازي گرفت تا همدلي مردم منطقه را برانگيزد. فقط كافي است به ساعت مچي كارلوس كه پرچم ايران است، نگاهي بيندازيد تا مطمئن شويد رفيق فابريك سرآلكس چه شيوه‌هاي منحصر به ‌فردي براي برانگيختن حس همدلي هواداران فوتبال دارد. او يك روانشناس واقعي است.

شیوه دکتر کارلوس
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج