چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۶۹۱۵۹
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۹
۱۰۷۷۳۳
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
در هفته های گذشته هنرمندان ما وارد فاز جدیدی از بحث «رعایت حقوق حیوانات خانگی» شده اند و امکانات کامل و جامعی را برایشان فراهم کرده اند تا خدایی نکرده این عزیزان دچار کم و کاستی در زندگی روزمره نشوند. از دمپایی حمام بگیر تا عینک آفتابی، همه چیز در اختیار این عزیزان گذاشته شده است. در این عکس هم می‌بینید لادن خانم مستوفی و سگ محترمشان چه ژستی گرفته اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


احسان خواجه امیری عمل "با یک تیر چند نشان زدن" را با این سلفی به طرز ماهرانه ای به اجرا گذاشت. هم ساعت و عینک لوکس اش را به رخ کشید، هم سان روف ماشین شاسی‌بلند اش را به نمایش گذاشت و هم توضیحاتی راجع به آلبوم جدیدش داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


عکس خاص احمد مهرانفر و هادی کاظمی، با متنی در ستایش قلیان دوسیب!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)خیلی خوب است، با همین دنده جلو بروید. یعنی سلفی بگیرید و تمرین کنید و حریفان را شکست بدهید. چیز دیگری از شما نمی‌خواهیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)سلفیِ هنرمندانِ خوشحال از برد ایران. پژمان بازغی، رضا یزدانی، مهراب قاسمخانی و پژمان خان جمشیدی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)سرکار خانم مکرم مگر نمی‌دانید نشستن کودکان زیر 12 سال در صندلی جلوی ماشین ممنوع است؟ حتماً باید جریمه شوید تا قانون را رعایت کنید؟! در ثانی الآن نقش کمربندی ایمنی صندلی دختر خانم دقیقاً چیست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)ما که نفهمیدیم منظور سحر قریشی از هدیه جذاب چه بوده است؟ یعنی اینکه این عکس هدیه جذاب از طرف یک دوست برای او بوده است، یا اینکه عکس خودش را هدیه ای جذاب برای هواداران دانسته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)لیندا کیانی و آزاده زارعی در ضیافتِ قرمه سبزی نرگس محمدی. نوش جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


سلفی آیته ای بهاره افشاری از خودش و فرهاد خان آئیش که گویا این چهره های که می‌بینید گریم کار جدیدش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


محسن افشانی با کلاه روسی در یک کشور عربی در حال خوردن غذای آمریکایی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)خوشحالی رضا یزدانی از گزارش یک مجله معتبر درباره او.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس آتلیه ای امیر تاجیک، خواننده محبوب دهه هشتاد که با صدای حماسی اش سال ها رادیو و تلویزیون را قُرُق کرد و نوار کاست های زیادی را به نام خودش ثبت کرد، ولی ناگهان از درخشش افتاد و زیر سایه پاپ خوان های جوان تر نسل جدید رفت. اگر چه این روز ها هم خیلی بی سر و صدا میخواند و آلبوم میدهد ولی هیچ گاه فروغ آن روز هایش را نداشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)شاهین جمشیدی، مجری برنامه گلخانه در حاشیه کنسرت احسان خق شناس.  واقعاً احسان با همین لباس روی سِن رفته بود؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس آتلیه ای هانیه غلامی، بازیگر جوانی که از لحاظ تعداد هوادار و فالوئر خیلی زود در حال پیشی گرفتن از سایر رقبایش در اینستاگرام است. تعداد لایک های این عکس هم همین موضوع را تایید می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)بابک جهانبخش و طعنه ای که خدا می‌داند به سوی چه کسی روانه کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس زیبای سیداحمد خمینی، پسر بزرگ سید حسن خمینی از برادرش هادی و پدرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)ملیکا شریفی نیا است و شعر های خاص و بعضاً نا مفهوم اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)الهام پاوه نژاد از این که در آسانسور سلفی انداخته خیلی خوشحال و ذوق زده بنظر می‌رسد! چیز خاصی نیست، عادت میکنی الهام جان. در ضمن منتظر خبر ایونت (event) جذابتان هم هستیم الهام خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)هانیه توسلی در ادامه فرآیند شخم زدن پاساژ های کیش به پاساژ معروف دامون رسید. کیش هم عاشق شماست هانیه جان. مخصوصاً مراکز خرید کیش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)خواب شیرین رضا عطاران، محسن تنابنده و حسین اسکندری در نمایی از فیلم «گینس».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)پشه ای روی بینی سیما تیرانداز جا خوش کرده بود، سیما هم خواست با عملیاتی انتحاری او را به سزای عملش برساند که به دلیلِ جاخالی دادن جناب پشه، شاهد این عکس هستیم! انشالله دفعات بعد حسابش را میرسی سیما خانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)سلفی کامران تفتی، علیرضا خمسه و مجید واشقانی در پشت صحنه سریال «میکائیل» کاری از سیروس مقدم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)سلفیِ فلور نظری و عماد طالب‌زاده را بیخیال، آن دو عزیز در آن پشت چه عالَمی دارند برای خودشان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)خانواده دوست داشتنی مهراب قاسمخانی در حال متانت به خرج دادن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)توضیحات جالب محمدنوید نادرشاهی درباره رابطه اش با سیاوش خیرابی. سیاوش جان پا پیش بگذار و آشتی کنید. منت کشی از این واضح تر در تاریخ بشر دیده نشده! والّا بخدا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


مجتبی محرمی در حال خواندن کامنت های هواداران. یک توصیه عمومی به همه هموطنان، این که میتوان با پوشیدن لباس مناسب و ضخیم در منزل کمی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. باور کنید منظور خاصی نداریم، یک نکته کلی و کاربردی برای همه بود!

پ ن : مجتبی خان یک عینک "لایک بین" دارد و یک عینک "کامنت بین" که در مواقع اینستاگرام بازی به کار می‌آیند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


پیام هفته نیروی انتظامی با عکسی تاثیر گذار. دوستان دقت کنید، اگر حین رانندگی کمربند ایمنی را نبندید شبیه عکس پایینی می‌شوید!  با تشکر از روناک یونسی عزیز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس یادگاری حدیث فولادوند و همسرش یعنی رامبد شکرابی در کنار دوستان در یک رستوران. حدیث خانم نور فلش را روشن می‌کردید بد نبود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)هاشم بیک زاده بدون شک بدشانس ترین فوتبالیست دهه اخیر ایران است. باز هم قبل از یک تورنمنت مهم مصدوم شد و حضور در آن تورنمنت را از دست داد. دقیقا همانند اتفاقی که در جام جهانی برایش افتاد. نکته جالب این جاست که هاشم با تیم عازم کشور مقصد می‌شود و سپس مصدوم می‌گردد. در واقع هاشم خان نقش توریست را در تیم ملی دارد که فقط حضور دارد و از سفر لذت می‌برد! حالا چه برزیل باشد، چه استرالیا. با آرزوی سلامتی برای هاشم عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس بدون توضیح محسن چاوشی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس زیبای محسن یگانه و "نگاه"اش که ماشاالله خانمی شده برای خودش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)خواهران شریفی نیا یک تِم و خصوصیت مشترکی در شعر های سروده خود دارند که اصلاً قابل تشخیص نیست که این جملات شعر هستند یا صحبت معمولی! خواننده باید کلی کالری بسوزاند تا این موضوع را تشخیص دهد. آن هم اگر بتواند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)همانطور که میبینید محمدرضا غفاری شعر مهراوه را با جان و دل درک کرده و کلی هم گل در تشکر از این شعر تکان دهنده برای او کامنت گذاشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


ارژنگ امیر فضلی همچنان در تحیر از حیات وحش به سر می‌برد. مزاحمش نمی‌شویم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس و توضیح پر کنایه سیروان خسروی درباره لغو کنسرت اش در شیراز. امیدواریم این حرف ها برای سیروان گران تمام نشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)سمیرا حسینی، گرفتار بین پاییز و زمستان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


الهام حمیدی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


نیما و مونالیزا، یه عصر خوب تو پاریس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عکس آتلیه ای نرگس محمدی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)خدا رو شکر که سپند امیر سلیمانی از بیمارستان مرخص شد. سپند جان انشاالله دیگر هیچ وقت رنگ بیمارستان نبینی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)مهرداد جان همان یکی باشد بهتر است و کفایت می‌کند. ممنون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)لیلا بلوکات و سیاوش خیرابی در حاشیه یک مراسم که نمی‌دانیم چیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)یکتا ناصر هم در چالش «عکس بدون آرایش» بازیگران خانم ایرانی شرکت کرد. قضاوت این که واقعاً بدون آرایش است یا نه، بر عهده متخصصانی کار بلد مثل شما عزیزان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)افسانه پاکرو از این که پیج های عربی عکس او را بدون اجازه برمی‌دارند و دست کاری می‌کنند حسابی شاکی شده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)مهراوه شریفی نیا که پس از صرف انرژی برای شعر گفتن حسابی گرسنه شده بود، به همراه گلاره عباسی عازم یک قهوه‌خانه کر و کثیف در نیاوران شدند. به صرف قیمه سیب زمینی با برنج زعفرانی و سبزی خوردن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


خیلی هم شکل ات خوب است. فقط نسبت به عکس قبلی ریش هایت نیست شده اند! دوستان در جریان باشید اگر سر صبح به فیزیوتراپی بروید، ریش هایتان را خواهند زد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)انجمنی در کشور وجود ندارد که بهنوش خانم بختیاری عضو آن نباشد. چه خیریه ها چه انجمن های مربوط به محیط زیست. یک «خسته نباشیدِ» تُپُل خدمت بهنوش خانم عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)آزاده نامداری در کنار خواهرانِ دهقان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)جایزه «بدون شرح ترین عکس» تقدیم به خاطره حاتمی. عبارت "وات دِ فاز؟؟!!" در این عکس خاطره کاربرد زیادی دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)سلفی هومن سیدی و مهناز افشار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)بهنوش خانم طباطبایی در جزیره کیش. همان جا ها یک مقدار بگردید بعید نیست هانیه توسلی را ببینید و با هم یک سلفیِ "لایک خور بالا" بیاندازید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)عمو پورنگ با این عکس فقط میخواست کمر موسیقی سنتی ایران را بشکند که کاملاً موفق بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)نفیسه جان زندگی با این همه سفر و تفریح سختتان نیست؟! چگونه تحمل می‌کنید؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)محمد علیزاده از همان کودکی توپولو بوده است. این هم مدرک اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)بی‌صبرانه منتظر هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


لیلا بلوکات در حرم امام رضا (ع). زیارت قبول مشهدی لیلا خانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)مازیار فلاحی و خدمه پرواز. باز هم پیشرفتی است که از داخل کابین بیرون آمده اند و عکس گرفته اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)پرویز خان پرستویی در حاشیه کنسرت «عالم قاسم اف» خواننده نامی آذربایجانی در تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)سلفی کلوز آپ مهسا کرامتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)


باز هم سلفی، این بار زوج هنرمند یعنی امین حیایی و نیلوفر خوش خلق، در کنار دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)پوریا پورسرخ در حلقه طرفداران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)و در پایان عکس یادگاری شقایق فراهانی و شراره رخام.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (65)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 89
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:30 - 1393/10/23
سرشار از استعداد برای خودنمایی و هموشون لوس تشریف دارند
پاسخ ها
سميرا ١
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
نه ديكه
خداييش عمو بورنك لوس نيست. ((-:
آراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
والبته آقای پرستویی عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:42 - 1393/10/23
بازیکنای تیم ملی رو عشقه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:47 - 1393/10/23
اول
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
یعنی چی مثلا ؟
GERMANY
18:51 - 1393/10/23
واقعا چرا بعضی ها تو عکس گذاشتن رعایت نمیکنن؟؟؟ این چه عکسی بود مجتبی محرمی گذاشت؟واقعا زشته
یکتا ناصر هم حداقل آرایش چشم نداشت.لبش هم که پیدا نبود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:51 - 1393/10/23
هی خدا غلط کردم دیگ از بازیگرا بخاطر حیوون بازی انتقاد نمیکنم!
دیروز اتفاقا دنبال عینک بودم(افتابی)یارانه رو گرفته بودم و خوشحال و خندان به ویترین ها نگاه میکردم هرجا رفتم دیگ اصلا غینک زیر صد تومن نداشن خیلی شیک و مجلسی با شرمندگی تمام برگشتم خونه و به داداشم گفتم عینکا لیاقت منو نداشتن!
اونوقت اون خانوم محترم واسه سگش عینک افتابی خریده!
بچه ها چشم به راه دعا های دوستانه تون هستم از این فقر دربیام!
ارادتمند همه ایرونیای بی غرور!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
برو جمهوري يه پاساژي هست عينك خوب زير صد تومن دارده داداش
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
آخی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:52 - 1393/10/23
سلام یعنی اقای خسروی نمی ایند شیراز؟
GERMANY
19:03 - 1393/10/23
عکس مهرداد صدیقیان چقدر تابلو سانسور شده^_^
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
من متوجه نشدم، چه سانسوری بوده ؟ میشه بگی؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
كاغذه لوله شده هم واسه عكس ابشن حساب ميشه عايا؟؟!! يا
احتمالا از امكانات ايفون ٦ هستش كه واسشون فكس مياد. واسه ما كه ديكه همون مسيج هم نمياد. خخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:09 - 1393/10/23
اولللللللللللللللللللللللللللللللللللللل...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:13 - 1393/10/23
من همون دانشجوییم که امتحانامو گند زدم ولی خدا رو شکر همچنان خوش و خرم ایام امتحانات رو به سر میبرم به برکت این صفحه!
با سپاس از شما
این دفعه خیلی تیکه هاتون باحال بود
دمتون گرم آقای شاهین نیا برای قشر فلک زده دانشجو هم دعا کنید
یا علی
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
امتحانای ماهم هنوز تموم نشده...ولی خوب این سایتم تفریحیه بوخوداا.
یه دانشجو دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
منم اولیشو گند زدم تا اینجا غمت نباشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:23 - 1393/10/23
مگه مدل ته دیگی از مد نیفتاد سحر جان؟
لیلا بلوکات با پوشیه و لاک قرمز!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:26 - 1393/10/23
چه طرفدارای خوبی داره این پورسرخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:28 - 1393/10/23
نمیدونم چرا این بازیگرا تو عکس های آتلیه ای شون همه فقط بلدند اخم کنن ... یه ذره خنده هم خوبه والا
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
خدایا چقد نرگس محمدی دیدم تو این عکسا ..اتلیه هم رفته!!!! ای خداا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:30 - 1393/10/23
چقد سحر قریشی زشت شده تو عکسش...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:31 - 1393/10/23
مهسا کرامتی هم به نظر میرسه توی چالش بدون آرایش شرکت کرده ...
پاسخ ها
شهروند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
خدائیش چقدر نازو متین بود
پاييز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
خداييش توعكس بدون آرايش و زيباست.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
قیافه اش کلا اروپاییه . همون چیزی که ملت سعی می کنند با ارایش و تغییرات شبیه اش بشن :|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:32 - 1393/10/23
ببخشید دوستان یه سوال : مجتبی محرمی کیه ؟
پاسخ ها
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
دفاع چپ سالهای نه چندان دور پرسپولیس.
شماره 8تشون بود.
بازیکن جنجالی ای بود تو دوره خودش.
سید مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
مدافع کناری ششدانگ دهه های 60 و 70 تیم فوتبال پرسپولیس
یه بی کار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
خیلی مهم نیس بیخیال!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:34 - 1393/10/23
خیلی خنده داره
افسانه پاکرو میگه دوست ندارم عمل کنم ...
لطفا برید تو گوگل سرچ کنید و عکس های قبل از عملش رو ببینید...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:39 - 1393/10/23
وااای ذوق مرگ شدم ...
نیوشا ضیغمی ، الناز شاکر دوست ، ارسلان قاسمی نبودند ...
پاسخ ها
kami
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
هوتن رو یادت رفت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:05 - 1393/10/23
هیچکدومش خوشگل نیس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:05 - 1393/10/23
چرا اون خانمای مهماندار اونطوری ژست گرفتن؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
اتفاقا داشتم فکر می کردم گویا خدمتکار بودن در آسمان خیلی باکلاسه که این مهماندارها این قدر خودشون رو می گیرند :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:34 - 1393/10/23
چه علاقه ای دارند بگن یکی از یکی خوشگلترند ولی تلاششون نتیجه عکس داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:00 - 1393/10/23
فقط اون مطلب در مدح دوسیب جالب بود!
هنرمند اونی که کنار مردمش باشه نه اینکه بخواد فخر بفروشه! متاسفم همه چیز در این حوالی وارونه است.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:56 - 1393/10/23
نفیسه روشن خیلی نرم تبلیغ هم کرده.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
دقیقا......قشم ایر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:01 - 1393/10/23
من تهمت نمریزنم ولی به نظرم بهنوش خانوم یکم ریا می کنه ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
خب میهمان جان این حرفی که زدی یعنی تهمت دیگه، پس چرا اول جمله میگی"من تهمت نمیزنم"؟:-)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:08 - 1393/10/23
مگه شارجه گرم نیس؟پس اون کلاه که واسه دمای زیر صفره چی میگه رو سر افشانی؟؟؟

واقعا باورکردنی نیس!فتوشاپه؟بلوکاتو پوشیه؟البته میشه حدس زد واسه شناخته نشدنه.به هر حال زیارتشون قبول. ما که بخیل نیستیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:15 - 1393/10/23
عالی مثل همیشه ! ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:21 - 1393/10/23
متن عكس سيما تيرانداز جالب بود...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:27 - 1393/10/24
چجوری لاک خانم بلوکاتو دیدی من موندم...والا..چ دقتی...ماشالا..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:10 - 1393/10/24
محسن افشانی تَه تَه عقده ایی بودنه
شراره رخام هم داغون شده طفلکی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
اتفاقا قیافه شراره رخام کوچولو و ظریفه و کمتر از سنش نشون میده .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:15 - 1393/10/24
دوستان هانیه غلامی همون لیلا است تو همه چیز آنجاست؟؟؟؟
پاسخ ها
فلیکا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
اره
پیچک
ROMANIA
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
اره چقدرم نازه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:31 - 1393/10/24
اون عکس کجاش مهسا کرامتیه ؟ عکس جدیده؟ یا ... یکی جواب بده لطفا"
پاسخ ها
هما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
مهسا كرامتيه ديگه! پس كي ميتونه باشه؟
نكنه شما با مهتاب كرامتي اشتباه گرفتين؟
سمیرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
آهان راست میگی ها من با مهتاب کرامتی اشتاه گرفتم داشتم شاخ در می اوردم ، حالا این مهسا کرامتی کییه ؟ چه فیلمی بازی کرده ؟ این همون نرو رامین توی خط قرمز نیست ؟!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
کرامتی ها همه شون چشم رنگی اند . اسم دوست من هم سحر کرامتی بود و چشم رنگی :|
هموطن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۶
واقعا!منم یکی رو میشناسم اسمش لاله کرامتیه اونم چشم رنگیه!!!!!!!!!
نازی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۷
ا وا منم که چشم رنگی هستم نکنه کرامتی یم. برم شناسناممو با دقت یه نگاه کنم .شک کردم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:58 - 1393/10/24
چقدر این هادی کوچولو نازه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:57 - 1393/10/24
بهنوش خانم ما هم که کم کم.......!! هییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:05 - 1393/10/24
خواهرهاي دهقان اصلا شبيه خودش نيستند!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
شبیه اند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:07 - 1393/10/24
تيكه به هاشم بيگ زاده عالي بود، توريست!!! خخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:10 - 1393/10/24
اخه دیگه سحرقریشی چیرو باید به صورتش میمالید ،نمالید فردا لابد گچ وسیمان سفید وبا آهک قاطی میکنه به صورتش میماله تا تکمیل شه زییایییییییییهاش
-
11:17 - 1393/10/24
من همه موهامو کندم با دیدن این عکسا...سر درد شدیدی گرفتم...خدا به دادم برسه اول صبحی اینا رو دیدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:18 - 1393/10/24
عکس لادن مستوفی خیلی ظریف چالش عکس بدون ارایشه!
-
11:37 - 1393/10/24
سلام به برترينها لطفا از خانم مهسا کاميابي و صدف طاهريان هم تصوير بذارين با سپاس از سايت خوبتون
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام، درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
خو چرا منفی میدین
این دوستمون مهسا کامیابی دوس داره چه اشکالی داره
ROMANIA
11:46 - 1393/10/24
اخر هنری اقای پرستویی....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1393/10/24
فقط محسن چاووشی یگانه

لایک کنید
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
فقط چاوشی / یگانه خوشم نمیاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:08 - 1393/10/24
سلام برترینها ، تو عکس محسن یگانه ، اون بچه دخترش نیست ، بچه یکی از طرفدارانه تو کنسرت واشینگتون
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
من میگم بچه شکلش عوض شده !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:05 - 1393/10/25
دیگه داره خیلی تکراری میشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:20 - 1393/10/25
اونی که بازیگره دماغش رو عمل نکرده بعد اینا ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:36 - 1393/10/26
من اگه بزرگ بشم حتما عکس با سیبیل میذارم خخخخخخخخ:))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:25 - 1393/10/26
هنرمندان و بازیگران و بازیکنان تیم ملی=با

خودنمایی و فخرفروشی و مسخره بازی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:21 - 1393/10/27
عکسشونو برای چی میزارن اینجا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
مجردا برای پیدا کردن خواستگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:24 - 1393/10/30
با این عکسها بازم دم گلشیفته گرم که ظاهر وباطنش یکی !!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:54 - 1393/11/01
یه سوال لادن کدوم یکیه؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:06 - 1393/11/04
نرگس محمدی به جای عکس انداختن یه ذره رو بازیگریش تمرکز کنه بد نیس به خدا..
دریغ از ذره ای استعداد در وجود این آدم...
ROMANIA
17:59 - 1394/02/19
وای از روناک یونسی و.همسرش اصلا خوشم نمیاد هیچی نیستنا فقط اعتماد به نفس کاذب دارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر