روح سر الکس فرگوسن در تیم ملی ایران!
۱۷۰۹۵۳
۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۲
۱۷۸۴۵
گل دقیقه پایانی رضا قوچان نژاد او را رستگار کرد.
عصر ایران: گل دقیقه پایانی رضا قوچان نژاد او را رستگار کرد. می شد پورعلی گنجی همان دقایق اول توپ را به تور دروازه بچسباند. می شد ایران با همان یک گل برنده بازی باشد. می شد تیم ملی ایران پیروز بازی شود .اما تیم فرگوسن هم همینطور بود کل بازی تلاشش را می کرد اگر تلاش ها به نتیجه نمی رسید اگر حتی بازی بد بود . مثل نظرکرده ها یک توپی به شکرانه تلاش می رفت داخل دروازه.

 کی روش در نیمه اول تیمی جوان و با جرات به زمین فرستاده بود که 60 دقیقه مقابل امارات جنگیندند و موقعیت هم داشتند. اما فوتبال تا دقیقه 90  به کی روش و تیم ملی پشت کرد تا صحنه مشکوک به پنالتی هم برای ما نباشد. دقیقا درهمان لحظاتی که می رفت. بازی به پایان برسد.

دقیقا همان زمانی که بازی تمام می شود و آرزوهایمان به باد می رود. همان لحظاتی که منچستر فرگوسن فقط برنده اش بود توپی روی دروازه آمد سلحشوری چون آندو دوباره روی دروازه فرستادش و گل برای تیم ملی ایران. تیم کی روش به زدن این گل ها در دقایق پایانی هر دونیمه و مخصوصا نیمه دوم عادت دارد. او کنار فرگوسن زندگی کرده و همین روح جنگنده را به تیم ملی ایران تزریق کرده.

تیم کی روش با آن که دیگر امیدی برایش وجود نداشت اما از حمله کردن دست برنداشت. در شرجی هوای بریزبین در گرمای طافت فرسا . کی روش تعویض هایی از پیش تعیین شده داشت . دژاگه ، گوچی و غفوری به زمین آمدند و 15 دقیقه پایانی بازی در زمین امارات به سر شد. اما تیمی که شکست را باور نمی کند تیمی که مانند منچستر یونایتد فرگوسن امیدواراست. لیاقت گل زدن هم در فرگی تایم دارد . ایران در فرگی تایم گل زد چون روح فرگوسن را در کنارتیم دارد. ایران برنده بازی شد به شیوه ای کاملا یونایتدی .
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج