احمدی سمت قلعه‌نویی نرفت
۱۷۴۲۷۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۸
۱۰۶۲۸
رضا عنایتی بعد از ثمر رساندن اولین گل رسمی خود در این فصل برای استقلال نام پیامبر اکرم (ص) را به هواداران نشان داد.
خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان در حالی آغاز شد که قبل از شروع مسابقه تماشاگران استقلال امیر قلعه‌نویی را مورد تشویق قرار دادند. همچنین رضا عنایتی به شدت مورد تشویق استقلالی‌ها قرار گرفت و به سمت آنها رفت و برایشان دست تکان داد. عنایتی امروز رسماً بازوبند کاپیتانی را بست این در حالی است که امیرحسین صادقی در نیم‌فصل اول کاپیتان آبی‌پوشان بود.

*امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، میلاد فخر‌الدینی، رضا عنایتی، عمران‌زاده، صادقی و برهانی قبل از شروع بازی به سمت نیمکت سپاهان و حسین فرکی رفتند و با وی خوش و بش کردند. همچنین هادی عقیلی، حسین پاپی، احسان حاج‌صفی و رسول نویدکیا چهاربازیکنی بودند که به سمت قلعه‌نویی رفته و از وی رخصت گرفتند. نکته قابل توجه اینجا بود که رحمان احمدی به سمت قلعه‌نویی نرفت.

*مهرداد خلیلیان، نظری جویباری، شاهرخ بیانی، امیر عرب، و مگویان در جایگاه ویژه حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.

*امیر قلعه‌نویی نیز قبل از شروع بازی به سمت نیمکت سپاهان رفت و با کادر فنی حریف به خوش و بش پرداخت.

*طرفداران تیم سپاهان با بادکنک‌های زردرنگی که در دست دارند شکل و شمایل خاصی به جایگاه این تیم داده‌اند.

*رضا عنایتی مهاجم تیم استقلال در اولین بازی خود در این فصل برای آبی‌پوشان در دقیقه 8 گل اول تیمش را به ثمر رساند و بعد از زدن این گل با حرکتی قشنگ نام حضرت محمد(ص) را که زیر پیراهنش حک کرده بود به تماشاگران نشان داد.

دیدار دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال در جریان است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج