مشاور محمود عباس: به غزه هم حمله کنید
۱۹۰۲۱۴
۰۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵
۲۶۴۸۸
قاضی القضات فلسطین و مشاور امور دینی و اسلامی محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار گسترش عملیات «طوفان سهمگین» و اجرای آن علیه فلسطینی های ساکن غزه شد.
العالم: قاضی القضات فلسطین و مشاور امور دینی و اسلامی محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار گسترش عملیات «طوفان سهمگین» و اجرای آن علیه فلسطینی های ساکن غزه شد.

محمود الهباش درخواست کرد عملیات «طوفان سهمگین» که کشورهای عربی به رهبری عربستان در یمن آغاز کرده اند، گسترش یابد تا شامل منطقه تحت کنترل جنبش مقاومت  اسلامی فلسطین (حماس) در نوارغزه شود.

خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا)، به نقل از الهباش اعلام کرد حمایت از مشروعیت در هر کشور عربی وظیفه ای به گردن همه سران عرب (اتحادیه عرب) است و آن ها باید زمام امور را در اختیار بگیرند و صرف نظر از زمان و مکان و ابتدا از فلسطین، مخالفان مشروعیت را با مشت آهنین بزنند.
وی ادعا کرد آنچه در غزه رخ داده کودتا است نه دودستگی و باید با قاطعیت با آن برخورد کرد پس گفتگویی با کودتاگران وجود ندارد و باید آن ها را با مشت آهنین زد.

محمود الهباش افزود امت امروز با بحران های بزرگ و شدیدی مواجه است و عملیات عربی که اکنون علیه شورشیان در یمن اجرا می شود شاید این کشور را از ویرانی نجات دهد و از تجزیه آن و حمله ناتو جلوگیری کند.

مشاور محمود عباس مدعی شد عملیات طوفان سهمگین در یمن چه بسا راه را به روی دخالت غربی یا بین المللی بسته و شاید آغازی برای بازپس گرفتن یمن و نجات آن و مردم یمن باشد به همین علت عربی پیدا نمی کنیم که از این عملیات حمایت نکند زیرا این عملیات برای دفع فتنه ها و خطرها و حمایت از مشروعیت در کشور عربی صورت گرفته است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:28 - 1394/01/08
خاک بر سرت احمق ... تو هم شدی مشاور نکبت بیچاره که حاضری مردم کشورت رو قتل عام کنند و مگر مشروعیت نظام نباید توسط مردم همون کشور تعیین بشه نه توسط دیگر کشورها ... باز هم خاک بر سر مغز ندیده ات
UNITED KINGDOM
14:52 - 1394/01/08
اینم فلسطین که ازش حمایت میکنیم؟؟؟
بلاخره عربستان کار خوبی کرده یا بد؟
ما طرفدار فلسطینیم چرا پس فلسطین طرفدار عربستان شده که ما محکومش کردیم؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
ما طرفدار مردمشیم نه این گروههای سیاسیش که جدا از مردمشن.تازه هر چی فلسطین بدبختی داره زیر سر حماس و تشکیلات خودگردانه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
ما طرفدار مظلومیم فرزند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج