به جای جراحی پلک، اینطوری آرایش کنید!
۱۹۶۸۵۰
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
۴۷۷۰۵
با این روش به جراحی پلاستیک نیاز ندارید و به روش طبیعی پلک را بالا می‌کشید.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز: یک خط چشم باریک مدل چشم‌ها را بهتر نشان می‌دهد و کاری‌ می‌‌کند که صورت بشاش‌تر و هوشیارتر به نظر برسد.اما اگر پلک انعطاف‌پذیری خود را از دست داده و حالت افتاده داشته باشد، خط چشم کشیدن کمی مشکل می‌شود یا حتی اگر بلد نباشید ممکن است پلک‌ بدتر از آنچه هست جلوه کند.اما با کمی تکنیک می‌توانید هم حالت چشم‌ها را بهتر نشان دهید و هم افتادگی آنها را بپوشانید.

در این مرحله باید بیشتر از نوک انگشت‌تان استفاده کنید و با آن سایه پایه را روی پلك بمالید، یعنی روشن ترین رنگ را روی کل پلک، از خط مژه تا ابرو بکشید. این سایه روشن رنگ پایه آرایش چشم شما خواهد بود، درست مانند کرم‌پودر که رنگ پایه آرایش صورت‌تان است. این سایه چربی‌ها را به خود جذب می‌کند، کمی چروک‌ها را پر می‌کند و سطحی صاف‌تر و هموارتر برای مداد وخط چشم مهیا می‌کند، همچنین این کار خط چشم را بهتر نشان می‌دهد.

2میلیون تومان صرفه‌جویی کنید!

 توصیه می‌کنم سراغ مداد چشم ضدآب بروید، مداد چشمی نرم با کمی حالت ژله‌ای که از پایداری خوبی برخوردار باشد، پس مداد بهتر است به گونه‌ای باشد که خیلی زود و به راحتی خشک شود تا پخش نشود و تمام پشت چشم را سیاه نکند. پلک را محکم به سمت گیجگاه بکشید و خط چشم را از گوشه خارجی چشم به سمت داخل روی پلک بالا نزدیک خط مژه بکشید. هرقدر این خط بیشتر روی خط مژه‌ها باشد، حالت چشم طبیعی‌تر می‌شود. اگر خط چشم را خوب بکشید بعد از رها کردن پلک هیچ نقطه خالی نباید در این بخش وجود داشته‌ باشد.

2میلیون تومان صرفه‌جویی کنید!

 حالا باید از یک مداد چشم نسبتا ضخیم و كم‌رنگ استفاده كنيد- کانسیلر هم گزينه خوبي است- پس سعی کنید دقیقا بالای خطی که در مرحله پیش روی خط مژه‌ها به وجود آوردید، خطی بکشید.این کار تمام ناهمواری‌ها یا نامنظمی‌های خط چشم را پنهان می‌کند. علاوه بر اینها این خط کم‌رنگ کمی هم به پلک‌ها حجم می‌دهد تا افتادگی پلک کمتر جلوه کند، البته یادآوری کنیم که اگر این خط چشم ضدآب باشد، بیشتر حفظ می‌شود و حالت چشم پایداری بیشتری می‌یابد.

2میلیون تومان صرفه‌جویی کنید!

چند فوت کوزه‌گری

-  هنگام زدن سايه چشم توجه داشته باشيد که سايه تيره، چشم را کوچک‌تر و سايه روشن، چشم را درشت‌تر نشان مي‌دهد.

-  رنگ روشن سايه را روي کل پلک بکشيد.

-  رنگ متوسط را روي پايين پلک بکشيد.

-  رنگ تيره را روي گوشه خارجي بکشيد تا به نگاهتان عمق دهيد.

-  توجه داشته باشيد سايه چشمتان را هنگام آرايش خوب روي هم پخش کنيد. چون شما نمي‌خواهيد سايه تان در 3 رنگ جلوه کند.

-  اگر زير چشمانتان مشکلي از قبيل پف، لکه يا... دارد، توجه داشته باشيد زدن ريمل به مژه‌هاي زيرين توصيه نمي‌شود، چون اين کار پف يا لکه ها را برجسته‌تر مي‌كند.

-  اگر دور چشمتان کبودي دارد مي‌توانيد با کانسیلر اين کبودي را به حداقل برسانيد و بعد چشمانتان را آرايش کنيد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج