مسئولان فوتبال عربستان استعفاء کردند
۱۹۶۹۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۹
۲۷۲۳
بعد از اینکه تیم ملی عربستان برای دومین دوره پیاپی از صعود به جام جهانی بازماند، مسوولان فدراسیون فوتبال این کشور به صورت دسته جمعی استعفا کردند.

مجله اینترنتی برترین ها

تماشا: بعد از اینکه تیم ملی عربستان برای دومین دوره پیاپی از صعود به جام جهانی بازماند، مسوولان فدراسیون فوتبال این کشور به صورت دسته جمعی استعفا کردند. تیم ملی عربستان نتوانست به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی صعود کند. تلویزیون های عربی منطقه ضمن انتشار این خبر اعلام کردند:

«همه مسوولان فدراسیون فوتبال عربستان با به عهده گرفتن این شکست تحقیرآمیز استعفا کرده اند. اگر در دوره قبل شاهزاده سلطان مجبور به استعفا شد، حالا شاهزاده نواف نیز به رغم جوانی، مجبور است فشارهای سنگینی را به دلیل این شکست متحمل شود».

شبکه های عربی وابسته به شاهزادگان سعودی نیز مجبور شده اند از چهارشنبه شب گذشته تا دیروز با حجم زیاد برنامه های تحلیلی خود، به نوعی پاسخ افکار عمومی خشمگین عربستان را در رابطه با حذف تیم ملی این کشور بدهند. این در حالی بود که شبکه نیل اسپرت اعلام کرد که عربستان نتوانست مانند ایران از استرالیا امتیاز گرفته و در جمع بزرگان آسیا در مرحله بعد باشد. اشاره این شبکه استرالیایی به بازی ایران مقابل استرالیا در سال 97 بود که تیم ملی موفق شد در مجموع 2 بازی رفت و برگشت به عنوان آخرین تیم به جام جهانی که در فرانسه برگزار می شد صعود کند. این احتمال وجود دارد که برای اولین بار، سکان رهبری فدراسیون فوتبال عربستان به فردی غیر از خاندان آل سعود برسد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:38 - 1390/12/14
age ghablana ham miraftan jame jahani ba namardi ,vaght koshi ,baziye zede footbal va vojoode tim haey mesle bahreyn bood dige ou mamaro lulu boord
ostoraliya ke bahreyn nist
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج