چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۰۰۰۰۶
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
۱۳۰۳۰۹
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع می‌کنیم با عکس متفاوت ژیلا خانم صادقی، مجری توانمند تلویزیون با لباس محلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)


سلفی جالب بازیگران آینده دار سینما و تلویزیون که حسابی با هم رفیق هستند. ساعد سهیلی، محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس زیبایی که بنیامین در روز تولد بارانا خانم به اشتراک گذاشت. تولدت مبارک بارانا جان، عزیز دل همه ما هستی، مطمئن باش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی علیرضا واحدی نیکبخت در پذیرایی منزلش با شعری تامل برانگیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس شاد و پر از انرژی سیاوش طهمورث، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)حسام نواب صفوی، محمدرضا شریفی نیا و محمدرضا حیاتی در یک دورهمی. حسام جان مجبور بودی در این هوای گرم آنقدر خود را بپوشانی که شاهد چنین صحنه های تهوع آوری باشیم؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس آتلیه ای صدف طاهریان با کلاه فرنگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)


سعید معروف با کاپ قهرمانی لیگ روسیه. جامی که در بدست آوردنش نقش بسزایی داشت. تبریک به بهترین والیبالیست تاریخ والیبال ایران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکسی از جشن تولد رضا ایرانمنش عزیز که شکر خدا این روزها حالش بهتر است. با آرزوی سلامتی همیشگی برای رضای عزیز که از قربانیان بمب های شیمیایی جنگ تحمیلی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)خوش بحال چهره ها. همیشه در مسافرتند. نرگس خانم محمدی در مقابل باغ شازده کرمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)علی لهراسبی در حال تمرین و آماده سازی خویش برای تئاتر "پطروس فداکار". علی نقش پطروس را بازی خواهد کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)خاطره حاتمی و عکس های خاص اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)نسرین مقانلو پستی از موفقیت پسرش در عرصه موسیقی در انگلستان به اشتراک گذاشت و اینچنین خوشحالی اش را بروز داد. با آرزوی موفقیت های بیشتر برای آقا ارشیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)حمید فرخ نژاد و پیمان قاسمخانی بر فراز پل طبیعت. ظاهر پیمان با ریش او را پخته تر و جذاب تر کرده است و حمید خان هم با تیشرت جالب اش اصلیت آبادانی خویش را حفظ کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)ما نهایت سعیمان را کردیم تا جلوی این اقدام خطرناک چهره ها، یعنی سلفی گرفتن حین رانندگی را بگیریم، ولی موثر نبود. از این به بعد کاری به کارشان نداریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکسی که علی معلم از خود در کنار سعید راد به اشتراک گذاشت. علی جان نکته جالب عکس دقیقا چیست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلام نظامی نگار جواهریان، دختر توانمند سینمای ایران به عکاس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)زیبا خانم بروفه در حال دعا و راز و نیاز با ویویی از غروب آفتاب در خلیج فارس. زیبا جان بی زحمت تا دست به دعا هستی، دعا کن این چک های هفته بعدم برگشت نخورد. ممنون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی روزبه معینی و شاهرخ استخری در پشت صحنه سریال آمین که به زودی از صدا و سیما پخش خواهد شد. پس از تغییرات کلی در بخش های مختلف صدا و سیما شاهد پیشرفت های ملموسی هستیم، از جمله همین سریال ها که جانی دوباره به تلویزیون داده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکسی از کیک جالبی که فرزند سپیده خداوردی در روز تولد مادرش گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی آینه ای چارتاری ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)برزو ارجمند در رستوارن دوستش به نام «شلتوک»! نامی که بیشتر از نام رستوران شبیه یک فحش برره ای است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس یادگاری علی کاظمی و بهنوش بختیاری پس از تماشای تئاتر بهنوش خانم. اوضاع علی کاظمی هم نسبت به قبل فرقی نکرده است و همچنین اهمیتی به احتمال رد شدن خانواده از این حوالی نمیدهد! (رجوع شود به شماره 96)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی میترا حجار و دوستانی بهتر از آب روان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس بامزه نیما کرمی و دخملش نیل خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)حنا خانم، دختر بانمک ترانه علیدوستی در آغوش مانی حقیقی در پشت صحنه یکی از فیلم هایشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)هر چه عکس های جدیدتری از مجموعه پایتخت 4 منتشر می‌شود، شوق و انتظار مردم برای پخش هرچه زودترش بیشتر می‌شود. در اینجا هم شاهد ارسطو خان در لباس چینی ها هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)پرستو صالحی در کنار دوستان دوره دبیرستان. اینچنین قرارها و دورهمی ها خیلی شیرین است و تجدید خاطرات آن دوره ها مطمئناً روز خوشی را برای هر کسی خواهد ساخت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)تبریک رضا صادقی به موفقیت علی کریمی در نظرسنجی محبوب ترین فوتبالیست ایرانی که در برنامه نود انجام گرفت. رقابتی که مانند هر رقابتی دیگر با توجه به جامعه آماری بالای پرسپولیسی ها، نتیجه اش قابل پیش بینی بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)پوریا امینی در حال تمرینِ شادی پس از گل برای مسابقاتی که هر از چند گاهی با تیم هنرمندان انجام میدهد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)مجید مظفری، عباس محبوب، افشین پیروانی و مهرداد میناوند در یکی از بوتیک های علی دایی دور هم جمع شده بودند که این عکس یادگاری را گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی هیئت داوران جشنواره تئاتر دانشگاهی. احسان کرمی، مهدی سلطانی، شیرین بینا، آناهیتا همتی و زوج هنرمندی که پای ثابت همه هیئت های داوری هستند؛ یعنی مسعود رایگان و رویا تیموریان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی برادران گلزار، بردیا و محمدرضا در کنار یکی از دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)روز پدر نزدیک است و طبق انتظار چهره های عزیز به استقبال این روز رفته اند. البته با اندکی تفاوت در عکس ها و متن ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفیِ آقای گامنو (خواننده گروه بروبکس) با درسای فرح نیا (بازیگر مجموعه در حاشیه) و آن دوست عزیز که خیلی شبیه آزاده صمدی است، ولی آزاده نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)مهدی پاکدل با این عکس به حالت خاکستری خود بازگشت! برای ارائه توضیحات دقیق تر هیچ منبعی وجود ندارد. خودتان حال و روز مهدی را حدس بزنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)کاوه خداشناس با تاخیری یک ساله مُد روز را دنبال می‌کند! کاوه جان سبیل پارسال مد بود، الآن دوره، دوره ریش های نیم متری است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)علیرضا قربانی در حال عکاسی از اعضای گروهش که وظیفه اصلی شان تمرین و آماده سازی خود برای کنسرت هایی است که لغو می‌شوند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)نادر سلیمانی و خانواده، 3 سال پیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)لادن طباطبایی در 3 سالگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)جعفر پناهی در قاب دوربین رسول صدرعاملی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس آتلیه ای افسانه خانم بایگان، بانوی با وقار سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)لیندا کیانی در جمع دختران دبستانی که خودش هم در آنجا درس خوانده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس جالب که منصور ضابطیان سوار بر پاراگلایدر از ساحل زیبای قشم گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)بهار ارجمند و دلتنگی هایی که پایانی ندارد...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)نیما راد با این عکس اعلام کرد که دلش برای ریش هایش تنگ شده است! خب نیما جان مجبور بودی کوتاه کنی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عبدالرضا اکبری در نقش سرلشگر زاهدی در مجموعه معمای شاه. سریالی که عظیم ترین پروژه تاریخی معاصر تلویزیون به شمار می آید. کاری از محمدرضا ورزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی میرورِ یا همان سلفی آینه ای دانیال عبادی پس از باشگاه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)خب شهرزاد جان اگر دلتنگی اذیت میکند میتوانی در پروژه باقی بمانی در کارهای دیگر کمک کنی. نظیر کارهای تدارکاتی، ساخت لباس، دستیار نور، مسئول تامین برق، مسئول لیست حضور و غیاب بازیگران! خلاصه کار زیاد است، نگران نباش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)حامد کمیلی در جوار دریای خزر با یک رباعی از حکیم عمر خیام.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس معنوی فلور نظری. الهی آمین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)اولین عکسی که از سیاوش خیرابی در مطبوعات کشور چاپ شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس سرشار از عشق عمو پورنگ و دوستان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)یک پیشنهاد به‌روز به نعمت اللهی. به جای اینکه مدام به افق خیره شوی، خانه و زندگی در اینجا را بفروش و برو با خیال راحت در افق زندگی کن و هر چقدر دوست داری از نزدیک تماشایش کن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)بالاخره دلیل خروج قطار تهران - جنوب از ریل مشخص شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)پست شرمنداننده سعید نعمت الله برای کامبیز دیرباز. گویا موعد تسویه حساب تهیه کننده با بازیگران فرارسیده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)پیمان معادی از اکران فیلم هالیوودی «کمپ اشعه ایکس» در ایران خبر داد. فیلمی که خودش و کریستین استوارت در آن هنرنمایی کرده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)محسن تنابنده و سیروس مقدم در متروی پکن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)نوجوان است دیگر. بیایید با نوجوانان مهربان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)


رامبد جوان و محمد بحرانی در روز پدر برنامه ویژه ای در خندوانه برایمان تدارک دیده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)


روناک یونسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)قاب گوشی مریم طوسی نیز مانند خودش است. تا دور و برش را خلوت ببیند شروع میکند به دویدن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سکوت میکنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکس جالب آنا نعمتی در کنار تکه ای از دیوار برلین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)شیوا طاهری، دوست محترم و وینستون سفید در یک کافه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)رضا قوچان نژاد در سیتی سنتر دوحه در حال گل زدن به جیب فروشندگان قطری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)هنگامه قاضیانی و نظر جالبش از اهمیت حواس دیدن و شنیدن و نقش مهمشان در روح فرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)ستاره ها پس از تماشای یک تئاتر. پیمان قاسمخانی، امیر جعفری، لیلا بلوکات، علی صالحی و آن دوست عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)هر چه دلت می‌گوید فریدون جان. ما که از حضورت در موسیقی کشور خوشحالیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)محمد علیزاده، میثم ابراهیمی (خواننده) و میلاد ترابی (ارنجمنت بای!) در پشت صحنه کنسرت محمد خان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)


سلفی برعکس محسن کیایی. محسن جان قبل از این شیرین کاری ها و گرفتن گردن درد، یک دستی به روی میز جلویتان بکش و سیخ جوجه ها و لیوان یکبار مصرف ها و آبمیوه تکدانه و هایپ را از کادر خارج کن! ممنون!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)میلاد کی‌مرام در نشست خبری فیلم «360 درجه».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)خنده دکوریِ بهاره کیان افشار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)الهام حاج فتحعلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)عکسِ خفنِ علیرام نورایی که گویا حین شعار دادن در مقابل سفارت عربستان گرفته شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)جاااان؟؟؟ شما و دختر خاله چکار میکردین؟؟؟؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)


احسان علیخانی و چتری های دلربایش، در جمع هواداران کوچک و بزرگ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)طرحی که یکی از هواداران یاس برای وی کشیده است و یاس به پاس قدردانی آن را در صفحه اش منتشر کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی آزیتا ترکاشوند با دو پرایدی که با استایل شاخ به شاخ در حاشیه یک بلوار پارک کرده اند. واقعاً صحنه زیبایی است! اشک در چشمانم جمع شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)امید زندگانی و کلاهی که به تازگی به سرش رفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)سلفی حمید خان استیلی در یک جای نا معلوم. گویا چشم جناب استیلی به نور مهتابی آلرژی دارد، وگرنه خود حمید جان می‌داند که کسی در فضای بسته عینک آفتابی نمیزند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)الهام حمیدی در حال سخنرانی در یک همایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)و در پایان عکس یادگاری مریلا خانم زارعی و دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (105)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 91
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:19 - 1394/02/10
خیلی عالی بود!
پاسخ ها
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
تبریک اول شدی :)
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
عکس بنیامین و بچه اش افتضاحه .....
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
اتفاقا عکس بیامین ودخترش عالییییییییییییییییه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:19 - 1394/02/10
اون وینستون سفیدو خوب اومدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:19 - 1394/02/10
عکسهای این سری فوق العاده بودند ....علیزاده عزیز و میلا کی مرام که خیلی دوستشون دارم .....پطروس فداکار و خوب اومدی مجله جون حال کردم ...محسن افشانی ؟؟؟؟؟؟اون تیکه ای م
که برا تبسم هاشمی اومدی واقعا غش کردم از خنده دمت گرمممممممممممممم..........خوب بود همینطور ادامه بده متشکرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:21 - 1394/02/10
کسی میدونه این نیما کرمی با احسان کرمی دو مجری صدا و سیما چه نسبتی با هم دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:24 - 1394/02/10
پیمان قاسم خانی چقد تغییر کرده!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
خیلی پیر شده...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
50 سالشه ها . میخوای چه شکلی باشه ؟ اگه اینقدر لباسهای اسپرت نپوشه پیرتر هم به نظر میاد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:25 - 1394/02/10
چه لپی داره خاطره حاتمی :*
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
لپ؟!!!!!!!
لپش که معمولیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:26 - 1394/02/10
سلام
نکنه بازم سارا از اصفهان اول شد ؟؟

هورا هورا من اول
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
الهی بمیرم خوب میشی ایشالا!!!!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
شفاااااااااااا
چند سالته عزیزم.... ؟
as13
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
الهي الهي....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:26 - 1394/02/10
کاش عکس صدف طاهریان و رنگی میذاشتین ...
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
می خوایش چی کار؟
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
بچمون از دست رفت وااااااااااااای خدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:26 - 1394/02/10
استایل پیمان قاسم خانی عالی بود

متن زیبا بروفه هم همینطور:))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:39 - 1394/02/10
حالمو بعععضیا بببببببببد میکنن
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
مجبور نیستی رفیق ببینی!
ROMANIA
15:48 - 1394/02/10
به جان خودم باغ شاهزاده در ماهان کرمان قرار داشت،حالا چجوری رفته یزد رو نمیدونم!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:01 - 1394/02/10
باغ شاهزاده کرمان در ماهان، کرمان قرار داره نه در یزد!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:14 - 1394/02/10
خوب شد گفتی محسن جان سطح شعور شما هم در همین حد بود که با این وضع تو اجتماع ضاهر شی و این عکس مسخره تر را هم بذاری ... یعنی واقعا موجودی هست که الگوش محسن افشانی باشه!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
فریبا
ESTONIA
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
ضاهر؟!!
ظاهر درسته
پرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
همون موجوداتی که زیر عکسشو لایک میکنن حتما الگوش هم قرار میدن.فقط سوال اینجاست که با خودشون چی فکر می کنن؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:15 - 1394/02/10
شلتوك همان برنج است كه از پوسته جدا نشده،آقاي شاهين نياي گرامي...
پاسخ ها
من
ROMANIA
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
احتمالا شاهین نیا شمالیه...چون شمالی ها میگن جو
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
شمالیها میگن برنج بیخود حرف نزن!
AUSTRIA
16:17 - 1394/02/10
بعضی از این آدمها آدمو یاد ِ دمپایی پاره میندازن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:23 - 1394/02/10
محسن افشانی فازش چیه :|
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
دانشمندان دارن تحقیق میکنن هنوز به نتیجه نرسیدن
ROMANIA
16:32 - 1394/02/10
به شادی دل:سارا از اصفهان،اون دوست عزیزی که همش عکس میثم ابراهیمی رو میخواست،محسن افشانی در لبنان،جاوید طرفدار صدف طاهریان!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:37 - 1394/02/10
محسن افشانی فازش چیه :|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:56 - 1394/02/10
عاشق بارانا شدم من...
خدا حفظش کنه...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
چرا مثلا؟؟
بعدش آقای نویسنده این مطلب واقعا بارانا عزیز دل همه ماست؟؟؟؟ برادر از طرف خودت بنویس نه همه ماها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
من با این بنده خدا موافقم ، از کی بارانا عزیز دا ما شد؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
به بچه هم حسودی می کنین؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
من نمی دونم این چه پدریه که از بچه اش برای تبلیغات استفاده میکنه . این بچه یه آدمه عروسک نیست بخدا !
بنفشه
ROMANIA
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
اقا یا خانم محترم قضاوت کار خوبی نیست تبلیغ یعنی چی ...همه خوانندگان با بچه هاشون عکس میگرن و توی پیج شخصیشون میزارن حالا بنیامینم گزاشته ولی با یه ژست دیگه و خیلم عالیهههههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:59 - 1394/02/10
پیمان قاسم خانی از دست زنش پیر شده
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
50 ساله میخوای پیر نباشه ؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:12 - 1394/02/10
میترا حجار انگار سرشو از جای دیگه چسبودنه به این عکس:) یه جوریه هاا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:33 - 1394/02/10
من امیدم تازه به جمعتون اومدم یا علی
پاسخ ها
useer
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
به جمع بیکارا خوش اومدی
ROMANIA
17:38 - 1394/02/10
چی شده.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
لایک
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
هیچی نشده تو اروم باش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:46 - 1394/02/10
عکس باراناو بتیامین فوق العادههه بود
چتری های دلربا هم عالی:)))
ای کا ا ا اش سکوت نمیکردی آقای شاهین نیا.الان من کلی حرف رو دلم موند که به این اقای متمدن بزنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:49 - 1394/02/10
میثم ابراهیمی ومیلادترابی ومحمدعلیزاده رو عشقه...این عکسشونو فوق العاده دوس داشتم مرسی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
حال به هم زنه محمد علیزاده که بابا
UNITED STATES
18:13 - 1394/02/10
خیلی دوس دارم ببینم به قول دوستمون محسن افشانی الگوی کیه بسه دیگه خز بازی ام حدی داره پسر جون واقعا غیر قابل تحمله این بشر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:22 - 1394/02/10
نعوذ بالله، فکر کنم خدا هم از آفریدن همچین موجودی ( محسن افشانی ) در شگفتی باشه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:36 - 1394/02/10
اقاي زندگاني كلاه سر كسي نزاره كلاه سرش نميره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:18 - 1394/02/10
چقدر عکس بارانا خوشگلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله خیلی نازه
ماشاالله
پاسخ ها
بنفشه
ROMANIA
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
موافقمممممممممم
user
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
خب دیگه بابا شما هم خودتونو کشتین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:59 - 1394/02/10
محمد جواد جعفر پور؟! اینا کی هستن اصلا؟ وینستون باحال بود ایول مجله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:03 - 1394/02/10
دوستان کسی میدونه این صدف طاهریان تو چه فیلمی بازی کرده؟ مهسا کامیابی رو هم بگید ممنون میشم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
احتمالا یه سکانس از یکی از فیلم های سوپرمارکتی حضور داشتن ، آنهم به صورت رهگذر
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
مهسا کامیابی تو رسوایی بازی کرد
یه نقش خنک و مزخرف
مجله جان اینارو زیادی چهره کرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:30 - 1394/02/10
وای محسن افشانی خیییلی خوبه
پاسخ ها
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
یعنی تو یکی از همونایی هستی که محسن افشانیو الگوی خودش قرار داده؟؟؟؟؟؟؟
:| :| :| :|
GERMANY
21:53 - 1394/02/10
جناب محترم عکسا خوب بود ... ولی بهتره بدونید شلتوک یه فحش برره ای نیست .. در حقیقت به دونه های برنجی که هنوز سبوسشون جدا نشده میگن ... موقع انتقاد کردن حواستون باشه لطفا ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:40 - 1394/02/10
خیلی خوبه که انتقاد پذیرین واقعا خوشم اومد.سری پیش یکی از بچه ها درمورد عینک توخونه گفته بود دقیقا همونو استفاده کردین!
راستی من تو عکس اناهیتا همتی ندیدما؟؟شبیهش بود خودش نبود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:05 - 1394/02/10
بازگشت غرورآفرین آزاده نامداری رو به اینستاگرام تبریک میگم خخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:05 - 1394/02/10
تو عکس لیدا کیانی یک ساعت گشتم تا خودش رو پیدا کردم ...
ببخشید دوستان ،اون نوجوان کی بود ؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:07 - 1394/02/11
فقط مریلا خانم زارعی رو عشقه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:38 - 1394/02/11
لطفا عکسای محسن افشانی خز رو نذارین دیگه آدم چندشش میشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:46 - 1394/02/11
ینی اون دقتت تو ریزه کاری ها و جزئیات عکس ها تو حلقم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:13 - 1394/02/12
حوصله مون سر رفت بابا تا به پایینش برسیم . لطفا زمانش رو کم کنید!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:55 - 1394/02/12
واقغاآدم می مونه دم خروس روباورکنه یاقسم حضرت عباس رو
اون چپیه روببینه یااون لباسای زننده باخال کوبی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:54 - 1394/02/12
بازیگر فقط محمد جواد طریقت پور و امیر عباس تهمتن نژاد.جفتشونو عشقه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
کی؟؟!!
UNITED STATES
22:22 - 1394/02/12
چیزی که این صفحه و دیدن این عکسها رو جالب کرده (حداقل برای من) کپشن ها و یا تیترهایی هست که جناب شاهین نیا مینویسن. یه جورایی طنز جدی هستن. در عین شوخی بیشترین دهان کجی میشه بهشون در واقع. و این خیلی خوبه به این دلیل که باعث میشه چهره ی هنرمند از هنرمند نما مشخص بشه و مردم بدونن چهره هاشون چقدر سطحی یا عمیق هستن. لطفا فیلترش بیشتر کنید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:31 - 1394/02/13
دست شما درد نکنه، خیلیم عالی بود
من نمی دونم چرا بعضی ها میان می بینن و همشم غر می زنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:30 - 1394/02/13
واسه حسام نواب صفوی خنده دار بود آفرین خخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:48 - 1394/02/13
مریلا عشقه یه دونست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:25 - 1394/02/13
حسام نواب صفوی ......
نکنه سه ماه تابستون می خواد هر روز این مدل عکسا بذاره
اااوووووووووقق
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:35 - 1394/02/13
محسن افشانی با اون طرز برخورد و حرف زدنش ادعای انسانیت و ادب هم داره!
از همون اولش من ازین پسره بدم میومد! عین این پسر بچه های تخس و پررو بود و امروز با دیدن این عکسش بهم ثابت شد!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:44 - 1394/02/13
کلن همه عکسا به جز عکس حمید فرخ نژاد و پیمان قاسم خانی خز بودن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:35 - 1394/02/15
چی شد مهندس؟! این همه گیر میدی به این و اون و شوخی میکنی چرا یه شوخی جزیی باهات کردیمو منتشر نکردی پس؟!!! واسه همسایه خوبه فقط آره؟ خانم مجری توانمند سیما رو عرض میکنم استاد.
-
17:47 - 1394/02/15
محسن افشانی زشته...خیلی..نمیدونم روچیش انقدر اعتماد به خودش به سقف چسبیده..جمع کن بابا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر