خیریه آدم معروف‌ها؛ از کتایون‌ ریاحی تا علی‌ کریمی
۲۰۲۴۶۶
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
۲۲۹۰۵۶ 
از سال 1331 که اولین خیریه مردمی در شهر تبریز پایه گذاری شد تا به امروز، طبق آمار پایگاه اطلاع رسانی خیریه کشور، بیش از پنج هزار و پانصد خیریه در کشور فعالیت دارند. در این بین، خیریه هایی به چشم می خورند که افرادی سرشناس و نام آشنا، آن ها را به وجود آورده اند.
خبرآنلاین - زهرا مهاجری: فعالیت های خیریه سابقه ای طولانی دارند. این فعالیت ها گاهی از طریق حاکمیت سازماندهی شده اند و گاه کاملا مردمی شکل گرفته اند. کارهای خیر مردمی که احتمالا ابتدا از درون خانه ها و یا بین بازاری ها و و مجامع کوچک اینچنینی شروع شده است، امروز به شکلی گسترده به شکل موسسات و انجمن های خیریه به صورت بزرگتر و سازماندهی شده تر و با اهداف خاص و مشخص انجام می شود. از سال 1331 که اولین خیریه مردمی در شهر تبریز پایه گذاری شد تا به امروز، طبق آمار پایگاه اطلاع رسانی خیریه کشور، بیش از پنج هزار و پانصد خیریه در کشور فعالیت دارند که هر کدام بر مبنای هدف خود، جامعه ی هدفی دارند و افراد خاصی را تحت پوشش قرار می دهند.

خیریه های مربوط به ساخت بیمارستان و مدرسه و موسسه های فرهنگی و ورزشی، خیریه در حوزه بیماری های سخت و صعب العلاج، حمایت از کودکان و زنان بی سرپرست و بدسرپرست و حمایت از خانواده های زندانیان، بیشترین تعداد خیریه های کشور را به خود اختصاص داده اند و هر کدام در حد وسع خود به فعالیت می پردازند.

در این بین، خیریه هایی به چشم می خورند که افرادی سرشناس و نام آشنا، آن ها را به وجود آورده اند و یا در ادامه تاسیس آن، با همکاری با آن انجمن یا موسسه خیریه به موفقتر عمل کردن آن مجموعه کمک کرده اند. برخی هم مانند علی کریمی در هر کار خیری که توان داشته باشد و از هر راهی که بتواند شرکت می کند؛ با پیراهن فروشی، با مسابقه خیریه و ... یا علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری که فعالیت های خیریه مختلفی دارند.

اما در این گزارش با برخی از موسساتی که افراد سرشناسی در آنها حضور دارند و فعالیت هایشان آشنا خواهیم شد. البته ممکن است افراد سرشناس و چهره های دیگری هم در خیریه های مختلفی دستی بر آتش داشته باشند که ناخواسته از قلم افتاده باشند؛

معصومه ابتکار؛ بنیاد زینب

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

شاید نام فاطمه برزگر به عنوان مدیرعامل بنیاد زینب کبری (س) برای خیلی ها ناآشنا باشد. او مادر بانوی سبز کابینه دولت یازدهم، معصومه ابتکار است که بنیاد نیکوکاری خود را در سال 58 تاسیس کرد. در این بنیاد که معصومه ابتکار یکی از اعضای هیئت امنای آن است فعالیت های مختلف در زمینه های گوناگون انجام می شود.

این بنیاد مدعی است که در بخش کودکان بی سرپرست و یا بدسرپرست، برای اولین بار الگوی شبه خانواده را برای نگهداری از کودکان بی سرپرست پیاده کرد. در این الگو، کودکان در محیطی شبیه به خانواده نگهداری می شوند تا به سن تشخیص برسند. در حال حاضر به طور متوسط 50 کودک در بنیاد زینب کبری(س)، در شبه خانواده به سر می برند‎.‏ احیا و بازسازی خانواده کودکان بدسرپرست و رسیدگی به امور فرزندخواندگی، از دیگر اقدامات بنیاد زینب کبری در این بخش است.

این موسسه در بخش فرهنگی و اجتماعی خود که فعالیتش را از سال 68 آغاز کرد به فعالیت هایی مثل آموزش، مشاوره دانش آموزان و دانشجویان مستعد بی بضاعت، کمک به تشکیل خانواده و رفع مسائل ضروری و فوری خانواده ها می پردازد. همچنین در بخش مادران سرپرست خانواده، از این مددجوها حمایت مالی به عمل می آورد و برای آن ها زمینه خودکفایی مالی فراهم می آورد.

همچنین بنیاد زینب کبری در سال 90 تفاهم نامه ای در زمینه کمک به کودکان مبتلا به نقص ایمنی اولیه امضا کرد و از آن به بعد به حمایت مادی و معنوی از این کودکان پرداخت. گفتنی است نام مهدی چمران، رییس فعلی شورای شهر تهران نیز در بین اعضای هیئت امنای این بنیاد دیده می شود.
 


کتایون ریاحی، موسسه کمک

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

موسسه خیریه «کمک» که از عبارت کیش مهر کتایون گرفته شده است را بازیگر معروف سینما و تلویزیون کشور، کتایون ریاحی در سال 91 و در جزیره کیش تاسیس کرد. هدف اصلی تاسیس این بنیاد، کمک به کودکان ناشنوای مادرزادی است که با جراحی کاشت حلزونی گوش از شنوایی برخوردار می شوند و می توانند مانند هم سن و سال هایشان در مدارس عادی تحصیل کنند. شناسایی و کمک به این کودکان، بزرگترین هدف موسسه کمک است. هزینه ی جراحی کاشت حلزونی گوش، هزینه بالایی است که بنیاد کمک، نیمی از سهم پرداختی خانواده ی کودک بیمار را به عهده می گیرد. در همین راستا این بنیاد به خدمات مشاوره، مدکاری، برگزاری کلاس های کمک آموزشی، ترجمه و انتشار متون روانشناسی، برگزاری کنسرت و تئاتر و فعالیت های پژوهشی نیز می پردازد.
 


فاطمه تندگویان؛ موسسه رایحه

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

فاطمه تندگویان، خواهر وزیر نفت شهید، جواد تندگویان در سال 72 موسسه رایحه را با هدف حمایت از زنان بی سرپرست تاسیس کرد و از سال 76 به فعالیت های خیریه در این زمینه پرداخت. این موسسه در ابتدا به توانمندسازی زنان و توسعه مهارت های زندگی و حرفه ای و شغلی آن ها پرداخت و در گام های بعدی به فرزندان مستعد و پرتلاش آن ها توجه نشان داد.

ارائه خدمات مشاوره و مددکاري، ارتقاء سطح دانش و مهارت‌هاي زندگي، رسيدگي به امور تحصيلي، توسعه مهارت‌هاي حرفه‌اي و شغلي، غني سازي اوقات فراغت و حمايت فرهنگي آموزشي از دانش آموزان مناطق محروم از دیگر فعالیت های این موسسه است. فاطمه تندگویان اکنون مشاور زنگنه، وزیر نفت کابینه روحانی است.
 


رضا نیری؛ موسسه عترت فاطمی

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

نام برخی افراد با کارهای خیر عجین است. یعنی نمی شود از نیکوکاری حرف بزنی و نام آن ها در میان نباشد. یکی از این افراد سیدرضا نیری است. نام او که بیش از نیمی از عمر خود را صرف کمک به افراد نیازمند کرده است در لیست بنیانگذاران چند موسسه خیریه به چشم می خورد که یکی از این موسسه های خیریه، موسسه عترت فاطمی است.

موسسه عترت فاطمی در سال 79 با هدف تکریم و توانمندسازی فرزندان یتیم و خانواده های سادات تاسیس شد و در سال 81 مجوز گرفت. این موسسه تلاش دارد تا مشکلات معیشتی سادات معزز را مرتفع و فقر را در بین آن ها ریشه کن کند.

این موسسه با تقسیم بندی گروه های مختلفی چون گروه جهیزیه، مسکن، صله رحم و ... و محول کردن مسئولیت به هر کدام از این گروه ها سعی دارد تا در تامین معیشت و آبروی فرزند یتیم، حل مشکل مسکن با ساخت، تعمیر و خرید مسکن ارزان قیمت، تهیه جهیزیه برای نوعروسان سادات و ... به این نیازمندان کمک کند.
 


محمدحسین لطیفی؛ موسسه خیریه روز سوم

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

بعد از تولید فیلم سینمایی روز سوم، تهیه کنندگان این فیلم یعنی علیرضا جلالی و حمید آخوندی به همراه کارگردان آن، محمدحسین لطیفی تصمیم گرفتند بخشی از عواید فیلم را به راه اندازی یک موسسه خیریه اختصاص دهند. این موسسه در سال 88 از سازمان بهزیستی مجوز فعالیت گرفت و کارش را آغاز کرد. آن طور که یکی از مدیران این موسسه می گوید، هدف این موسسه کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بی سرپرست و بد سرپرت تا مقطع کارشناسی است.

علاوه بر آن، ایجاد شغل و خودکفایی مالی مادران این دانش آموزان و دانشجویان از طریق کارآفرینی نیز یکی دیگر از اهداف موسسه است که تا کنون به آن دست یافته. برگزاری بازارچه های خیریه و فعالیت های فرهنگی بین خانواده های آسب پذیر برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی هم از دیگر اقدامات موسسه روز سوم است.

حمید آخوندی، یکی از مدیران این موسسه می گوید: در ابتدا خیرین افراد نیازمند را به ما معرفی کردند و ما با کمک آموزش و پرورش مددجوها را شناسایی کردیم و به تحقیق و بررسی پرداختیم تا این که امروز حدود 200 خانواده را تحت پوشش این موسسه قرار گرفته اند.

حسین دهقان به عنوان رییس هیئت امنای این موسسه است و چهره های نام آشنایی مانند حسین قریب (مدیرعامل سابق باشگاه استقلال)، پرویز کاظمی (وزیر دولت هشتم)، حبیب احمدزاده(نویسنده) و مهسا کرامتی (بازیگر) اعضای هیات امنای این موسسه هستند.
 


فاطمه دانشور؛ موسسه خیریه مهرآفرین

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

نام دانشور پیش از آن که عضو شورای شهر تهران شود هم نامی آشنا بود و خیلی ها او را با لقب ثروتمندترین بانوی ایران می شناختند. او که اکنون بر یکی از کرسی های شورای اسلامی شهر تهران تکیه زده است، در سال 84 به کمک همسرش مهرداد اکبریان بنیاد نیکوکاری مهرآفرین را تاسیس کرد و خانه پدری اش را که به او به ارث رسیده بود، وقف همین بنیاد کرد.

این خیریه که امسال ده ساله می شود، فعالیت های متنوعی از جمله کمک به خانواده های بدسرپرست، کودکان کار و نوجوانان بازمانده از تحصیل دارد و در همین راستا، به خانواده های بی سرپرست، خودسرپرست و بدسرپرست کمک های مالی عام المنفعه اعطا می کند و برای آن ها تسهیلات اشتغال فراهم می آورد. از فعالیت های دیگر این بنیاد می توان به تاسیس کلینیک و اورژانس های مددکاری اجتماعی، نگهداری از کودکان بی سرپرست و انتشار نشریه برای آموزش مهارت های زندگی به مددجویان اشاره کرد.

این بنیاد بزرگ علاوه بر فعالیت های مالی و اطلاع رسانی، از بعد فرهنگی نیز اقداماتی انجام داده است و با راه اندازی واحد فرهنگی و هنری خود از سال 86، به برپایی نمایشگاه عکاسی و نقاشی، اجرای کنسرت و تئاتر و غیره پرداخت و هزینه آن را صرف کارهای خیر خود کرد. در راستای همین کار فرهنگی، اسفندماه سال 86 بود که چهره ی شناخته شده ی سینمای ایران یعنی «فاطمه معتمدآریا» به عنوان اولین سفیر مهرآفرین معرفی شد. البته نام هنرمندان و ورزشکارانی چون رضاصادقی، هادی ساعی و مریلا زارعی نیز در لیست سفیران مهر این بنیاد به چشم میخورد.
 


نیوشا ضیغمی؛ انجمن حامیان کودکان کار و خیابان

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

انجمن حامیان کودکان کار و خیابان با هدف تحت پوشش قرار دادن کودکان آسیب دیده مانند کودکان کار، خیابان، پناهنده، محروم و نیازمند و همچنین به منظور آشنا کردن جامعه با این معضل اجتماعی در سال 81 تاسیس شد. این انجمن به فعالیت های مختلفی از جمله با سواد کردن کودکان و والدین آن ها، آموزش مهارت های زندگی، آموختن حرفه و بهداشت و ارائه خدمات پزشکی، پرکردن اوقات فراغت کودکان کار و ارائه مشاوره های روانشناسی و مددکاری می پردازد و در جهت توانمند سازی خانواده ها با برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه ی تنظیم خانواده و تعلیم و تربیت و رعایت حقوق کودک اهتمام می ورزد.

الان انجمن حامیان کودکان کار و خیابان در چهار مرکز آق تپه، حصارک، سرآسیاب و حرفه آموزی فعالیت می کند و نزدیک به 700 نفر را تحت پوشش قرار می دهد. نیوشا ضیغمی، بازیگر مطرح سینما سفیر این انجمن است و با شعار «به امید روزی که جامعه ای عاری از کودک کار و خیابان داشته باشیم» به این انجمن کمک می کند.
 


الهام حمیدی و پوریا پورسرخ؛ خیریه روشنای امید

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...خیریه نوپای روشنای امید توسط همسران تنی چند از مسئولین عالی رتبه کشور و وزرای دولت فعلی با هدف حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست تاسیس شد. نحوه شکل گیری و پیدا شدن جامعه هدف این بهزیستی را خانم یاوری، مدیرعامل این خیریه اینطور بیان می کند: «وقتی ایده تاسیس خیریه به ذهنمان رسید، ابتدا تصمیم گرفتیم روی بچه های بی سرپرست یا بد سرپرست کار کنیم اما وقتی پیش رفتیم دیدیم بهزیستی کاملا از این بچه ها حمایت می کند و خیرین هم این بچه ها را حمایت می کنند.

اما بچه هایی که بعد از هفده سالگی از بهزیستی ترخیص می شوند، دیگر حامی و پشت و پناهی ندارند.این بچه ها از شبه خانواده ها که بیرون می آیند، دیگر هیچ نظارتی رویشان نیست و در جامعه رها می شوند. معمولا به این بچه ها کسی اعتماد ندارد و چون آموزش خوبی ندیده اند شغلی پیدا نمی کنند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم فعالیت این خیریه را بر روی این بچه ها متمرکز کنیم.»

وی ادامه می دهد: «در مرحله اول تعدادی از بچه های خروجی بهزیستی را شناسایی و جمع آوری کردیم و مشکلاتشان را شنیدیم و متوجه شدیم که آسیب دیده اند. در مرحله بعد با کمک یک کلینیک مددکاری، شصت نفر از این بچه ها را از نظر آسیب ها، وضعیت جسمی، روحی و روانی بررسی شدند و گزارش اولیه به دست ما رسید و متوجه شدیم که از نظر تحصیلات، مکان زندگی، مهارت، فعالیت های فعلی در چه وضعیتی هستند.»

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

در حال حاضر نیازهای بچه های بهزیستی توسط خیریه دسته بندی شده و اولویت ها مشخص شده اند. آن طور که مدیرعامل خیریه می گوید اولین نیاز این بچه ها مسکن است. در حال حاضر خیریه در تلاش است تا چند واحد مسکونی را برای نگهداری از بچه ها آماده سازی کند.

اشتغال و حرفه و بیمه و آموزش مهارت های زندگی هم از دغدغه های دیگر خیریه روشنای امید برای این کودکان رها شده است. به گفته مسئولین خیریه روشنای امید این بچه ها بسیار توانمند هستند ولی چون آموزشی ندیده اند، نمی توانند کاری انجام بدهند و آموزش یک مهارت و حرفه، اولویت مهمی است. خیریه در صدد است تا با آموزش مهارت به این افراد به اشتغالزایی آن ها هم کمک کند.

چندی پیش، این خیریه دو چهره سرشناس هنری را به عنوان سفیر خود معرفی کرد. الهام حمیدی و پوریا پورسرخ دو بازیگری هستند که این مسئولیت را به عهده گرفته اند. طبق گفته خانم آخوندی، عضو هیئت مدیره خیریه روشنای امید در انتخاب این دو فرد هم وسواس خاصی خرج شده است. الهام حمیدی سفیر مهربانی و پوریا پورسرخ سفیر مبارزه با استعمال دخانیات هستند.
 


آتیلا پسیانی؛ انجمن خیریه حامیان کودکان نقص ایمنی

خیریه آدم معروف‌ها/ ابتکار، کتایون‌ ریاحی، تندگویان، آتیلا پسیانی، علی‌کریمی همسر چند وزیر، پوریاپورسرخ، نیوشاضیغمی و...

بیماری نقص ایمنی در کودکان، یک بیماری دردناک و هزینه بر است که طبق گفته مدیر بیمارستان مرکز طبی کودکان تا به حال بیش از 1500 کودک مبتلا به این بیماری شناسایی شده اند. این بیماری در خاورمیانه به دلیل ازدواج های فامیلی شیوع بیشتری دارد و از علائم بارزش عفونت‌های مکرر ریوی، سینوزیت، گوش، استخوانی و مننژیت است. انجمن خیریه حامیان کودکان نقص ایمنی، به منظور حمایت از این بیماران در سال 90 تاسیس شد و تلاش کرد تا سه مرحله اساسی تشخیص، پیشگیری و درمان بر روی بیماران نقص ایمنی با آگاهی و دقت بیشتری انجام شود.
انتشار یافته: 1357
در انتظار بررسی:64
United Kingdom
10:28 - 1394/02/21
خدا خیرشون بده حداقل به فکرن مسئولین که براشون مهم نیس
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۱
خمسئولین یاد بگیرن
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
سلام،ازتون کمک میوام واسه یه زوج جوون ک دو ساله ازدواج کردن سقف بالا سر ندارن کمک کنید حتی پول پیش برای اجاره یه خونه کوچیک ندارن از شما خیرین عزیز میخام کمکشون کنین این عروس داماد تو ورامین زندگی میکنن وضع مالی خوبی ندارن و خونه برای زندگی کردن ندارن،اگر کمکی از دستتون برمیاد بااین شماره تماس بگیرین خودتون بیاید و از نزدیک ببینید ۰۹۱۲۵۷۱۶۵۳۲
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۴
سلام شماره ای ک گزاشتم برای خیر،یا خیریه نیست شماره شخصیه ک خودش کمک نیاز دارع لظفا تماس نگیرید و کمک نخاید در صورت تماس یا مزاحمت شکایت میشه ممنون،انسان باشید و تماس نگیرید
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
دیگه بااون شماره تماس نگیرید لطفا چقد ادمای مزاحمی هستین شما بخدا شکایت میکنم اگر کسی زنگ بزنه ب اون شماره۹۱۲،چقد ادمای بی فرهنگی هستین زبون نفهما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
سلام دخترم کاشت حلزون شده ولی هزینه ی کلاسهای گفتاردرمانیشو ندارم خواهش کمکم کنید خیلی واجبه
رقیه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
سلام من خیلی به کمک احتیاج دارم نه کمکی که پس ندم نه وامی که قسطشا بدم دنبال یه خیر میگردم نه من نه مادر شوهرم که دوتا معلول سی ساله داره خونه نداریم دولت به دومعلولیا خونه میداد ولی به اونا نداد خواهشاً یه نفر پیدا بشه وامصد و پنجاه میلیونی برام پیدا کنه تا من بتونم خونه بخرم وقسطشا پرداخت کنم وگرنه بانک مسکن که کمکم نکرد خدا خیرتون بده
بهاره بهرامی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
تورو خدا یکی کمک کنه من یه دختر ۸ساله دارم شوهرم زندانه درخواست طلاق دادم خودمم با دخترم سر بار پدرم هستیم دخترم داره تو بدترین شرایط بزرگ میشه نمیتونم برم سر کار کسی نیست که دخترم بمونه پیشش خرج ومخارج سنگینه نمیتونم ثبت نام مدرسش کنم به دادگاه هم میگم برام کاری انجام نمیده
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
سلام تونا خدا یه خیر بمن بدید
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
سلام دختری 20 ساله هستم مادچشم چپش خونریزی پول ندارم مادرمو درمان کنم من از منطقه صفر مرزی بلوچستانم تورو خدا کمکم کنین شمارمو میذارم بخاطر خدام ک شده کمک کنین مزاحمم نشین 09918952818
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
سلام من 47سالمه و اوضاع مالی خرابی دارم من یه شرکت ساخت و ساز با داییم زدم و طولی نکشید ورشکسته شدیم و اوضاع زندگی من خیلی بد شد کلی بدهی بالا اوردم مجبور شدم از شهر خودمون بزنم بیرون و جای دیگه ای کار کنم تا بتونم حداقل نون خوردنمون رو در بیارم خونم رو بابت بدهی فروختم و مستاجر نشین شدم با 6‌؛ تا بچه 5 تا دختر و یک پسرسه تا دختر نامزد و ویک دخترم که طلاق گرفت کلی وام گرفتم تا بتونم بدهی هامرو بدم امان تنها بدهی هام داده نشد بلکه با این سود های بانکی من بیشتر به منجلاب فرو رفتم درامدم فقط کفاف کرایه خونه و کرایه مغازه رو میده امیدوارم کمکم کنین چون به هر دری زدم و هر کاری کردم نشده شرمنده زن و بچم شدم لطفا کمک کنین
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1394/02/21
خوشم اومد آفرین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
من دختر شهید هستم ولی شوهرم کار نداره
کبری کریمی
United Arab Emirates
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
کمکم مالی میخوام برای فرزندانم ممنونم خ
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1394/02/21
دست مريضا خدا خيرشون بده بايد بهشون آفرين گفت
پاسخ ها
سلام خانوم ریاحی تو رو خدا به حرفهای من توجه کنید من هیچ کسرو توی تهران ندارم چند سال کار گری کردم یه مادر بزرگ دارم که به خاطره ال زایمرقاتی کرده من خیلی کار کردم رفتم از این ماشینهای که با وام ۲۵ ملیونی دادم با بدبختی خریدم برای خلافی ۱۷۰۰ تو زندگیم گی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
سلام خانوم ریاحی تو رو خدا به حرفهای من توجه کنید من هیچ کسرو توی تهران ندارم چند سال کار گری کردم یه مادر بزرگ دارم که به خاطره ال زایمرقاتی کرده من خیلی کار کردم رفتم از این ماشینهای که با وام ۲۵ ملیونی دادم با بدبختی خریدم برای خلافی ۱۷۰۰ تو زندگیم گیر کردم نه کسی رو دارم نه میتونم از کسی قرض کنم تو رو خدا هر چیز بگید من پیشتون گرو میزارم که پولتون رو بر گردونم من مسلفر کشی میکنم ترو خدا به جای مادر نداشته من بهم کمک کنید پولتون رو بر میگردونم از دنیا سیر شدم هیچی قیر از اون ماشین تو زندگی به من انگیزه نمیدا تو انزوام تو نا امیدی دارم دق میکنم کمکم کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
سلام‌ای‌کاش‌یکی‌به‌دادمون‌برسه‌آدرسس.امام‌حسین‌خ‌اسدی‌پ۵۱تبقه‌سوم
France
15:03 - 1394/02/21
احسنتم...احسنتم....انشاالله که خداوندبه آنان پاداش خیردهدوهمیشه ثابت قدم باشند....آمین
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1394/02/21
کارشون عالیه انشاالله خدا بهشون پاداش خوبی بده .
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1394/11/14
با عرض سلام سپاس وتشکر به همه خیرین
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/03/15
با سلام از شما خیرین درخواست کمک مالی جهت اجاره منزل کرده بودم خواهش میکنم جواب بدید .بیاد تحقیق کنید .اول خدا
بعدش نظر شما
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/03/16
سلام و خدا قوت به تمام خیرین و نیکوکاران .ازاینکه درخواست کمك من را مورد نظر قرار دادید ممنونم .خیرین نیکوکار کمکم کنید من که صاحب خانه نمی شوم لااقل شرمنده خانواده ام نشوم و بتونم سر پناهی اجاره گنم .ممنونم از نظر خیرتان .
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1395/03/19
خدایا در تب فقرم بسوزان. ولی محتاج نامردان نگردان
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1395/04/11
خیلی کارشون عالیه موفق باشن دمشون گرم اگه میشد حضوری دیدشونم خوب بود
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1395/04/13
باسلام مدت هشت سال است که مستاجر هستم شش سال است که درمان همسرم که نازایی دارددرجهاددانشگاهی رویان قزوین به نام سکینه اسکندری ادامه میدهم لذا درمسکن مهر ثبت نام کردم ولی هزینه پیش قسط رانمیتوانم فراهم کنم اگر امکان دارد یاریمان کنید

091934646
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1395/04/14
سلام میخواستم ازتون درخواست کمک کنم میشه به ماهم کمک کنید مبلغی واسه شروع کارهمسرم میخوام مثل وام هرماه هم قسطش روبرمیگردونیم کمکم کنیدلطفأ....
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1395/04/21
با سلام خدمت تمام نیکوکاران
جوانی 36ساله هستم متاهل با ی دختر و مادری پیر ک مقداری نزول کردم واز عهدی آن بر نمیام چند بار هم از آقای ......... کمک خواستم ولی جوابی نداد حال ب پشت در این خیریه امدم امیدوارم ک حداقل شما جوابی بدهید
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1395/04/27
سلام خسته نباشی من داری دو فرزنددارم خودم مستجرهستم بخداپنچ ماه گرایه ندام پول پیش هم ندادم الان صاحب خونه جواب کردماندم چکارکنم توبخدا به دادم برسیدی اول خدا بعد به کمک شما از دربه دری نجات پیدا کنم من اهل کرج هستم توبه امام حسین کمک کنید سه روز وقت داد تا خونه را خال کنم ,عوضش راازخدا میگی ممون از محبتان منتظری شما هستم زندگیم رانجات بدی تو خدا توخدا
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1395/05/05
با سلام
آیا واقعا کسی به حرفای ما پاسخ میده...
من کجا برم ، واقعا شدیدا به کمکم مالی نیاز دارم...
ای خداااااااااا
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1395/05/08
سلام. نميدونم از كجا شروع كنم . نميدونم ازتون درخواست جه كمكى بخوام. اصلا كمكم ميكنيد؟ 32 سالمه . تو خانواده اى با وضع مالى رو به ضعيف زندكى كردم . از بجكى مراعات خانوادمو كردم. زياده نخواستم. نبود نخوردم و نبوشيدم. بزرك شدم به هرسختى كه بود. رفتم دانشكاه. سال اول شهريمو بابام داد سال دوم خواهر كوجيكترم رفت دانشكاه و بابام بهم كفت نميتونه خرج تحصيل منو بده. رفتم سر كار. تو مهد كار كردم يه سال ولى به خاطر اينكه دوتايم بودم از درسام عقب افتادم. سال بعدش رفتم تو يه مطب كار كردم .زن دكتر دوست خواهرم بود و شروع كردم به كار كردن ولى كار سخت بود وخيلى عقب افتادم از درسم اما كم نياوردم و ادامه دادم . تونستم همه هزينه هامو حتى خورد و خوراكمو خودم دربيارم. دكتر بداخلاق بود و هيج كسي نميتونست تحملش كنه اما من تحمل كردم كه دستم جلوى كسى مخصوصا خانوادم دراز نشه. بابام زمانىكه بهم كفت هزينه تحصيلمو نميده من ترمى 60 هزار تومن شهريه ميدادم و اون موقع اضافه كار بابام ماهى 60 تومن بود. اكه ميخواست ميتونست خرجمو بده اما ميخواست ماشين بخره و آخرشم خريد اما به خاطر اينكه رانندكيش بد بود بعد از كلى تصادف ماشينو با ضرر فروخت. اون موقع من به خواهرم كه دانشجو بود كمك ميكردم . كم.بود كمكم اما بيشتراز اون نميتونستم .بعداز كلى دردسر درسمو تموم كردم خيلى طول كشيد ولى تموم كردم درسمو. ميخواستم ازدواج كنم اما با بدجنسى خواهرام كه مثلا قصدشون خيربوده كه من بدبخت نشم نامزديمو بهم زدن. 4 سال كذشت از اون جريانات خيلى سعى كردم بابامو راضى كنم واسه ازدواج اما نشد. شغلم اذيتم ميكرد اما حقوق خوبى بهم ميداد و بايد تحمل ميكردم و كلى هم واسه آيندم وعده بهم داده بود كه كمكم ميكنه يه زندكى خوبى داشته باشم. الان 32 سالمه . سال كذشته برادرم باخواهرم دعوا كرد كه ديكه نره خونه دكترو خانومش . آخه اخلاقاى بدى بيداكرده بود. كار بالا كرفت و همه به من كه تو مطب دكتر كار ميكردم نكاه كردن و منم كفتم كارى كه صلاحه انجام بدن و برام مهم نيست اخراج بشم بعد از ده سال كار كردن. خواهرم از برادرم شكايت كرد. وضعيت بدى بود . منم از برادرم حمايت كردم . ميكن بدترين ضربه ها رو هميشه از نزديكانمون ميخوريم و من ضربه خوردم. خواهرم آبروى منو برد . براى اينكه خودشو تبرعه كنه به همه كفت من با نامزد قبليم رابطه دارم . واسه حفظ آرامش خانوادم يه مدت خونه خواهرام موندم . با اين فكر كه واسه خانوادم كه هييج وقت خيرى بهم نكردن دارم اينكارو ميكنم. اون موقع ها خواستكار داشتم من 32 سالمه و انتظار داشتن كه خواستكار مجرد بياد واسم يكم زياده . خواستكارم مطلقه بود. با خودم كفتم ازدواج ميكنم ميرم دنبال زندكيم و كارى به كسى ندارم. از كارم اخراج شده بودم. سابقم از بين رفته بود . مريض بودم و افسرده. بيمه نداشتم .دكتر نامردى كرده بود. نميشد شكايت كنم آخه دكتر آشنا داشت و همه رو ميخريد. اكه شكايت ميكردم خواهرى كه از غريبه ها بدتر بود بيشتر آبرومو ميبرد. خواستكارم از تهران هستش . آدم خوبيه فقط وضع ماليش خوب نيست . ولى خانوادم سخت كرفتن و كفتن نه قبول نميكنيم و بايد باكسى ازدواج كنى كه ما ميكيم . داريم باهزارتا قرض و وام خونه ميخريم كه برم با بابام حرف بزنم . دلم نميخواد برم دادكاه اما مجبورم برم . بغض داره ميكشم . نميتونم ببخشم خانوادمو . و نميدونم جه كمكى بخوام ازشما
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/05/09
من چطور کمک ازشون بگیرم آدرسشون ندارم هرکه بلده بهم بگه ثواب داره
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1395/05/13
سلام خدمت بزرگواران وخیرین محترم.جوان 25ساله هستم که ب خاطرمشکل مالی میخواستم کلیه ام رو بفروشم ولی اندازه ای که نیازداشتم نخردین.خواهش میکنم شما رو به ابوالفضل قسم میدم بهم کمک کنید.نه تنها به من به هرکسی واقعامشکل داره.من حتی کمک به صورت وام هم باشه میخوام.سفته میدم مدارک شناسایی هم میذارم امانت.چیز باارزش تری دیگه ندارم که بخوام به عنوان ضمانت بذارم.اول امیدم به خدا بعد به شماخیرین عزیزهست.
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1395/05/13
سلام خسته نباشید هر کسی که پیام منو میخونه خواهش میکنم بهم کمک کنه من دختری 21ساله از آستارا هستم مادرم دیابت دارد و پدرم ناراحتیه قلبی به 3میلیون پول احتیاج دارم که اگه این پول دستم نیاد دیگه ادامه زندگی واسم غیر ممکن میشه توروخدا ازتون خواهش میکنم روز دختر خنده رو رو لبام بیارین ممنون از همتون.
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1395/05/16
بخداهمه کارای خیرین تظاهر هیچ کاری نمیکنن خودم شخصا ب پنج مکان خیرین زنگ زدم با گریه والتماس تقاضای کمک کردم درجوابم گفتن مربود ب منطقه مانمیشه اگر هدف کمکه جامکان چ ربطی داره شمابرای. رضای خدا قدم بردارید ن برای چشم مردم پس همش ریاهکاریه
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1395/05/17
سلام بنده معلول جسمی و حرکتی با درصد شدید که از کارافتاده کلی هستم.که سه تا فرزند دختر محصل دارم که مستاجرهستم بهزیستی قراره مسکن مهر بدندکه اکنون خانه اماده است ولى هجده میايون
پاسخ ها
بابا
United Arab Emirates
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
سلام بنده حدود ۶ ماهی هست عقد کرده ام به علت نداشتن وضع مالی نمیتونم شیربهاع بدم خانواده خانمم گفته چندتیکه جهاز بگیر منم نمیونم بخرم نیازمنده ادم خییر هستم تورا خدا کمکم کنید تا یک عمر دعا گویتون باشم شماره تماس ۰۹۱۹۲۸۶۱۶۰۶
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1395/05/19
التماس میکنم زو دترجوابمو بدین
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1395/05/25
باسلام
دختری هستم 25 ساله ازفارس.مادرم برای تهیه جهیزیه بنده مجبورشدن چن میلیون قرض بگیرن باتوجه به اینکه درامدی نداریم.خواهش میکنم کمکمون کنید
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1395/05/27
جواب نگرفتم ک نظر بدم
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1395/05/27
سلام هر کسی این پیام را میبینه قسمش میدم به خدا کمکم کنه زنی ۳۷ ساله هستم از همدان بخاطر مشکلات وبیکاری همسرم مجبور شدم ازبانک کوثر وام بگیرم ولی نتوانستم اقساط را پرداخت کنم والان بخاطر بدهی به بانک حکم جلب من و ضامنینم را گرفته اند به هر دری زدم نتوانستم این مبلغ راتهیه کنم خواهش میکنم شما کمکم کنید اگر مدرک هم خواستید امر بفرمایید برایتان میفرستم کمکم کنید من به خاطر ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان به زندان نیافتم دو فرزند دارم ۱۱ساله و۱۶ ساله پسر ودختر هستندتاتاریخ ۱۳۹۵/۵/۲۹بیشتر وقت ندارم شمارا به امام رضا قسم کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1395/05/28
خدای من
وارد هر سایتی که میشم یه مشکل جدید میبینم
حالا اینها مواردی هستند که دسترسی به اینترنت
دارند. خیلی ها قلم و کاغذ برای نوشتن ندارن
چه برسه به تلفن و اینترنت. ...هدف از تاسیس اینهمه نهاد
خیریه واسه چیه؟ (برای نشون دادن خوشگلی
روز افزون بعضی ها)وقتی هیچ اتفاقی برای
کودکان کار نمی یفته. وقتی روز به روز به
تعداد کارتن خوابها اضافه میشه.
وقتی یه بیمار دیالیزی برای اینکه خرج زندگی
و داروهاش رو دربیاره باید مسافرکشی کنه ولی
چون مدل ماشینش پایینه پول نداره بره معاینه
فنی ماشینش رو پرداخت کنه تا طرح ترافیک
بگیره، مسافر کشی هم براش سخت میشه.
از قضا بیمارستان محل دیالیزشم تو
طرح باشه که دیگه..... اینا رو دیدم دارم میگم.
منم احتیاج به کمک دارم. ولی کمک من با بقیه فرق
داره. من میخوام مسکن مهری که از فاز 4
صفادشت خریدم رو بفروشم. تو این آشفته
بازار خرید و فروش مسکن فقط دو نفر پیدا
شدن که واحدمون رو بخرن اما اون دو تا هم
بدتر از همه ما که بی پولیم. یکیشون 5 میلیون
کم داشت. یکی دیگه اشونم 20 میلیون. میگم
یه واحد آپارتمان حالا فکر نکنید میلیاردی
می ارزه. کلا 33میلیون و 400 هزار تومن با
وام 30 میلیونی با قرض و قوله خریدیم.
که هنوزم بابتش بدهکاریم. دلم نمی خواد وارد
جزئیات زندگیم بشم و توضیح بدم که چقدر
مشکل دارم. یعنی بگم فایده هم داره. اصلا این
نوشته ها رو کسی میاد بخونه. من که تو این
چند وقته کارم این شده که تو سایتهای مختلف
بگردم اول از سایتهای خرید و فروش مسکن
شروع کردم. حالا هم به نهادهای خیریه. ولی
هیچ سودی نداشت....
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1395/05/30
سلام خدمت بزرگان.من پدرم 60 سالشون.برای برادرم که هیچ شغلی نداشت با دو تا بچه کوچیک وام گرفتن.ولی از بد شانسی برشکست کرد.والعان قسط را پدرم مجبور بده .با بک ماشین مسافر کشی کنند .که نمیتونه قسط ماهی 2700 را پرداخت کنند.اون قدر هم اجاره نمیبرنند.بانک هم میخواد خونشون را مسادره کنند.خواهش میکنم نزارید یکپیرمرد 60 ساله با مادرم اواره خیابون بشن.سند ومدرک بانک هم وجود داره.
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1395/05/31
سلام من 19 سالمه کنکور دارم ولی کتاب تست ندارم تورو خدا برام کتاب ها رو بخرید بفرستید
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1395/06/02
سلام منو ببخشید که جسارت میکنم و از شما درخواست نیاز میکنم من یک پدر افغانی ام دوست دارم برای بچه هایم خونه ای بزرگ رهن کنم حداقل یک اتاق خواب داشته باشه همیشه بچه هایم در زیر زمین هر خونه ای بودن ولی توانم نمیرسد لطفا جسارتم را ببخشید و نیازم را برطرف کنید هر چه باشه همه مان. مسلمانیم ایرانی افغانی بینمان نیست ان شا الله
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1395/06/03
با سلام خدمت شما عزیزان من پسری15ساله هستم و کاسبی میکنم و وضع مالی خوبی نداریم من میخاستم مغازه بزنم اما نمیتوانم میخاستم که کمکم کنید تا بزنم و بعد من کار میکنم و میدهم این هم شماره من است
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/06/06
سلام
گرفتارم
کمکم کنید

ممنون
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1395/06/10
با سلام من نمیدونم واقعا تو این سایت به نیاز مندا کمک میشه یا نه یعنی باور ندارم و صرفا از روی ناچار و احتیاج مینویسم تا شاید دلی به رحم اید من به علت مشکلات زندگیم یکم بدهی بالا اوردم و جلب من رو گرفتن مبلغ جلبم 10 تومن هستش 5 تومن وام برداشتم و 5 تومن بعدی رو نمیتونم جور کنم اگه واقعا خیر هستین به صورت امانی بهم قرض بدین تا شرمنده خانم و بچم نشم اینم شماره کارتم هستش اجرتون با اون بالایی
United States
22:20 - 1395/06/11
با سلام جوان 27 ساله بیکار هستم وضعیت مالی بدی دارم که دیگه از زندگی بریده ام فقط به خودکشی فکر میکنم طورررررووو خداا بهم کمک کنید ازتون خواهش میکنم صدای منو تو ایران بپیچونیین شاید یکی پیدا شد بهم کمک کرد ازتون تمنا میکنم. بخاطر اشک های یک مادر کمک کنید برام........
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1395/06/11
سلام
نیاز به یک میلیون تومان پول دارم
پاسخ ها
مریم قلعه مفرد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
سلام فکر نکنم نیازمند تر ازما باشه صاب خونه جوابمون کرده بایه بچه داریم میریم توخیابون پسرم سه ساله مدرسه نمیره به خاطر مشکلات مالی جنوب تهران میشینیم تورو خدا کمکمون کنین باید بریم تو خیابون بخابیم فقط احتیاج‌به دوملیون دارین قسط میدم مدارک سفته ازتون حضوریم میتونین بیاین ببینین ازتون ممنون میشم کمکمون کنین به خاطر رضای خدا
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/06/16
سلام من کارگرم متاهلم مستأجرم نیاز به پول پیش خونه دارم بیکارم با چک وسفته لطفا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1395/06/16
سلام من دو ساله ازدواج کردم با خانواده شوهرم زندگی میکردیم چون شوهرم قسط وام و قرض زیاد داشت الان یه مدتی میشه اینقد بهم فشار اوردن گفتن برو بیرون منم اومدم خونه ی پدرم میخوان مارو جدا کنن شوهرم هم نمیتونه خونه اجاره کنه تورو خدا التماس میکنم هر کس تونست کمکم کنه یه خونه اجاره کنیم نمیخوام زندگیم خراب بشه
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1395/06/17
سلام تمام نیاز من به هشتصدهزارتومان پول است که برای کمک به کودکی بی پناه میخواستم .یاریم کنید
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1395/06/18
با سلام.دیگه از همه چی ناامید شده ان از زندگی بریده ام طورووو خدا یکی هم به من کمک کنه. به قران هیچی کم نمیشه ازتون به من کمک کنید خوب منم جوونم 25 سالمه ارزو دا,م برا خودم طورو خدا یکی دستمو بگیره طوروووو خدااااا
Iran, Islamic Republic of
04:44 - 1395/06/20
سلام منو شوهرم ۱۵ساله باهم ازدواج کردیم وغیراز خدا هیچ پشت وپناهی نداریم من ۷سالم بود که پدرم فوت کردو ۱۸سالم بودم که مادرم رو ازدست دادم به شوهرم گفته بودن یه زن پول دار بگیر ولی اون منو انتخاب کرد دخترم ۱۲سالشه یه خواهرمجرد هم دارم پیش مازندگی میکنه خیلی تو زندگی خسته شدیم دیگه بریدیم شوهرم قلبش ناراحته میترسم براش مشکلی پیش بیاد مستاجرم اجاره هامون عقب افتاده قسط های بانکمون عقب افتاده تو رو خدا به خاطر دو دست بریده حضرت عباس کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1395/06/23
دختری 24 ساله که هم به علت بیماری و هم به علت مشکلات مالی نیازمند وام قرض السنه میباشم من معلم هستم اگر برایتان مقدور است یک وام قرض الحسنه به بنده بدهید آبرو من را خریده آید من نیازمند کمک شما هستم
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1395/06/25
سلام من تا حالا کمک نگرفتم ولی اگه نتونم 4میلیون به بانک ندام دستگیرمی شم کارگرم می تونم پولتون به صورت ماهیانه بدم ولی ندارم کسی که4میلون قرض بده اگه انسانیتی هنوز درون کسی مونده هین مبلغ رو به شماره حساب بریزه
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/06/26
سلام. من یکساله نامزد کردم.. پدرم فوت کرده با مادر ویک خواهرم زندگی میکنم.. پول ندارم جهیزیه مو تهیه کنم.. واسه همین موضوع خیلی مشکلات و دعوا بوجود اومد. خدا به حق امام حسین هیچ خونه ای رو بی پدر نکنه واقعا سخته. اگر کسی میتونه کمک کنه...هرچند ناچیز.
Turkey
22:17 - 1395/06/26
سلام من و خانوادم مشکلات زیادی داریم که انقدر زیادن که قابل گفتن نیست بدترین مشکلمون نداشتن پول هستش ما باید چهارصد میلیون تومن بدهکاری و قرض یه نفر رو بدیم ازمون کلاه برداری کردن واین پول و الان مجبوریم ما پرداخت کنیم چون طرف فرار کرده و مدرکی هم نداریم ثابت کنیم که ما بیگناه هستیم اگر این پول و پرداخت نکنیم من و مادرم و برادرم میریم زندان چون سفته ها رو ما امضا کردیم و انگشت زدیم و ضمانت کردیم توروخدا تورو به امام حسین کمکمون کنید مادرم شب و روز داره گریه میکنه برادرم فراری شده و همش قایم میشه نمیدونیم چیکار کنیم ایا باید تاوان ثواب و ضامن شدن به کمک بهترین رفیق این باشه نمیدونم چرا جواب خوبی مارو اون طرف با نامردی داد لطفا کمکمون کنید التماس میکنم ما از ترس توی ترکیه قایم شدیم ما دلمون میخواد پول و پرداخت کنیم و برگردیم بازم تهران بازم پیش دوستام بازم به ایران لطفا کمک کنید اگه پول و ندیم نمیتونیم برگردیم دیگه ایران چون میبرنه مون زندان
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1395/06/28
سلام من به دوملیون پول نیاز دارم تورا خدا کمکم بکنید مشگل دارم یک ملیون هم اگه بفرستین شب روز برا خودتون خانوادهای محترمتون دعا میگنم بخدای که میپرستین راست میگم مشگل دار?...
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1395/06/31
سلام خسته نباشید از زندگی خسته شدم ترو خدا اگه کسی پیامم رو خوند دسه خیر داره بهم کمکه مالی کنه زن و بچه دارم بیکار هستم واسه کمک کردن استخاره نیازی نیست ....
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1395/07/03
سلام شوهر من ۳ ساله بیکاره تقاضای کمک دارم با ۲ تا بچه ،قسط بانک، بدهی، داریم دیوانه میشیم
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1395/07/05
من ازدواج کرد و یک بچه دارم و خانه اجاره کردم ماهی 165هزارتومان اجاره میدم وماهی هم وام ازدواج 182 هزارتومان چتوی بیکار هزینه زندگیم بدم خواهش میکنم کمک کنیید
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1395/07/06
سلام جان بچه هاون بدادم برسید بانک تمام خانوادمو جلب کرده به خاطر 50میلیون هیچی ندارم بفروشم
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1395/07/07
ای ادما که در ساحل نشسته شادو خندانید/ یک نفر در اب دارد می سپارد جان
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1395/07/09
سلام.خسته نباشید.بنده38سالمه.قبلا در راننده یک شرکت بودم که تعدیل نیرو شد.الان حدودا 8 ساله بیکارم و در وضعیت بدی هستم.به همین دلیل بیکاری و وضعیت بد مالی و اقتصادی بنده مدت یکساله همسرم ازم جدا شده و بچم هم رفته پیش مادرش که دارم عذاب میکشم.خواهشا تمنا میکنم در صورت امکان کمکم کنید.شاید انشاا... دوباره زندگیم برگرده به قبل..ممنونم.خدا خیرتون بده.
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1395/07/14
سلام من دختری هستم ک نیاز شدید ب سه میلیون پول دارم برای درمان بیماری ابجیم اگه امانش هست کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1395/07/22
بنده داراي سيروس كبدي هستم عمل كتف در تهران انجام دادم كه هزينه سنگيني برداشت الان عمل مهره گردن دارم از كار بيرونم كردن وام سنگين گرفتم براي درمانهايم تمام در مانهايم را كنار گذاشتم از درد دارم داغون ميشوم هر جا رفتم كاري به من نميدهند كرابه خانه ام عقب افتاده خجالت زن و بچه ام را ميكشم ديگر نميدانم چه كنم عاجزانه كمكم كنيد همهزچيزم را فروختم
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/07/25
سلام دختری هستم 23ساله ازیک خانواده بسیار ضعیف و پرجمعیت وباشرایط زندگی بسبار سخت دریک منطقه محروم.پدرمم کارگر هست ودیگرتوان کار ندارد .خیلی باسختی درس خوندم میخوام ادامه بدم ولی شرایطشو نداریم من ودوبرادر کوچکم برای ادامه تحصیل به حمایت مالی نیاز داریم
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1395/07/26
بنده داراي سيروس كبدي هستم عمل كتف در تهران انجام دادم كه هزينه سنگيني برداشت الان عمل مهره گردن دارم از كار بيرونم كردن وام سنگين گرفتم براي درمانهايم تمام در مانهايم را كنار گذاشتم از درد دارم داغون ميشوم هر جا رفتم كاري به من نميدهند كرابه خانه ام عقب افتاده خجالت زن و بچه ام را ميكشم ديگر نميدانم چه كنم عاجزانه كمكم كنيد همهزچيزم را فروختم
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1395/07/26
الکی انرژی صرف نکنید هیچ کس کمک نمیکنه
توروخدا امیدوار نباشین ک جوابتونو بدن
باید ی فکر دیگه بکنید
Iran, Islamic Republic of
06:39 - 1395/08/09
سلام و عرض ادب خدمت خیرین محترم و دوست داشتنی
جوانی ۲۷ ساله هستم متاهل متاسفانه برای گذران زندگی مقداری پول تا سقف ۵ میلیون تومان به صورت وام احتیاج دارم اگر بتوانید کمکم کنید ممنون میشم چون نیاز حیاتی به این پول دارم قول میدم مبلغ رو به صورت اقساط بهتون برگردونم برای برای ضمانت هم سفته میتونم بدم چون ضامن معتبر ندارم پس اگر واستون مقدوره به همین ماه ازا قسمتون میدم کمکم کنین مرسی که متنمو خوندیت
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1395/08/09
سلام امیدوارم به داد همه برسید من متاهل هستم و مستاجر که با حقوق وزارت کاری کار می کنم که 500 هزار تومان ماهی اجاره خونه میدم دوبار زندگیم از هم پاشیده که خانم میخواسته جدا بشه اونم با یک پسر سه ساله که دارم شما را به دستهای بریده حضرت ابوالفضل کمکم کنید زندگیم به یک مو بنده
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1395/08/10
من وام هایی دارم که نمیتوانم پرداخت کنم خواهش میکنم کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1395/08/10
اگر کسی هست به منم کمک کنه خداوکیل من 25 سالمه برشکسته شدم الان چند فقره چک برگشت خورده بدجور گرفتارم بدجوردرراه خداوند کنید فکر این چک هادیوانه ام کرده
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1395/08/11
سلام به علی دایی من مشکل مالی دارم خیاط هستم هیچ کس مرا حمایت نمی کند
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1395/08/11
سلام,لطفا بخونین,دختری هستم ۲۴ساله,تحصیل کرده,متاهل هستم,ازبچگی پدرم فوت شده و هیچکس را جز مادرم ندارم,شوهرم همش کارمیکنه ولی درآمدش خیلی کمه,حتی برای خورد و خوراکمون هم نمیرسه,۲۰میلیون قرض کردم و یه ماشین و یه زیرزمین بدون گاز و...اجاره کردم که بتونیم زندگی کنیم,ولی ندارم بهشون پس بدم و باید ماشین بفروشم و خونه هم تحویل بدم,و متاسفانه الان ۲ماهه که باردارم,و دکتر گفت اگه سقطش کنی خودتم میمیری و برای همین اینکارو نکرد,نمیدونم چکار کنم,میرم سر کار هزارتا چشم ناجور و پیشنهاد بد به آدم میدن و...
تا قبل از بدنیا اومدن بچم آواره کوچه میشم,نمیدونم باید چکارکنم,تورو خدا حداقل راهنماییم کنین
یه نفربهم گفت بیام تواین سایت و بگم شاید خداکمک م کرد,ممنون دوستان
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1395/08/12
سلام اینجانب به علت معتادی همسرم ازایشان طلاق گرفته ام ویک دخترهم دارم ومشکلات مالیم بسیار ضعیف میباشد ازشماعاجزانه درخواست کمک مالی دارم .ممنونم
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1395/08/12
سلام من میخوام با شما خانم ریاحی حرف ،بزنم .......
United States
10:00 - 1395/08/15
سلام صبح شما بخیر خسته نباشید ممنون میشم اگربتوانیدمراکمک کنید همسرمن درمطبوعات کارمیکندوماهاست که حقوق بهشون نمیدن خودم درخانه سالمندان کارمیکنم وخرج زندگی رومیدم ولی مدتی است برایم مشکل مالی جدی پیش امده ونتوانستیم اجاره خانه رابدیم وصاحب خانه گفته بایدخالی کنیدوپولی برای اجاره کردن خانه نداریم
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1395/08/15
خانمی هستم که متاسفانه همسر مبتلا به ویروس ایدز میباشد و نزدیک به سه سال است که تحت درمان است حدود یکسال است که دیگر توانایی کار کردن رو ندارد متاسفانه برای مبارزه با این بیماری باید مرتب تقویت شود که متاسفانه با نبود درامد در خرج و مخارج و اجاره خانه چگونه میشود به فکر داروها و مواد غذایی مقوی بود از شما خواهش میکنم از مسولین و یا خیرین تقاضا کنید که کمی هم به فکر بیمارانی که مبتلا به این ویروس هستن بکنید بخدا اینها هم انسانند
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1395/08/16
اگرصدای مارامیشنوی کمکمون کنیدتوراعزیززهرا
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1395/08/16
ازهرکی تقاضای کمک کردم کمکم نکردن شماهرچه قدرمیتونین کمکم کنین..........
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1395/08/19
سلام شببخیر من زنی با سه بچه وشوهرم اعتیاد داره مستاجر هستیم با هزاربدبختی داریم زندگی بچه هامو می چرخونم شوهرم کارگر بچه مدرسه ای دارم بدهکارم نزدیک دو میلیون برای اینکه به مدرسه وخورد خوراکشان برسم قرص کردم از خیرین محترم خواهش می کنم به بچه هام کمک کنید ممنونتون می شم
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1395/08/21
سلام من یه فرزنددارم شوهرم زندانه ومستجرهستم خیلی نیازدارم لطفا کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1395/08/25
توراابوالفضل اگرمیخونیدکمکم کنیدچراکسی صدامارانمیشنوه چراخوراک مابایدگریه واشک باشه که 50تومان نداریم
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1395/08/26
سلام من چندبارتواین خیریه هاپیام گزاشتم ازسال پیش جواب نگرفتم میدونم الانم نمیگیرم به الله قسم الانم برانمازصب بلندشدم جون یکی ازاعضای خانوادم درخطربرای دفاع سردختر۵سالش اگه زنگ بزنیدحتمامیگم چی شده الان بهش حکم اعدام دادن این دخترمادرنداره شماروقسم بخدااگه درجریان باشیدحتماحق میدیدقسم به الله اگه این پیام وخوندیدبهم زنگ بزنیدمشکل درست پول ولی بخاطرنجات عزیزمون کاش اتفاقات بدی نیوفته وادم همیشه فقیرباشه گرسنگی خیلی بهترازاین اتفاقات یاقضاقدراست شماقسم بهمون کمک کنیدانقدگریه میکنیم هممون وبچش چشم به راه پدری که هم پدری کردهم مادری شماروقسم میدم ازکناراین پیام سرسری ردنشیدهرکس پیام منوبخونه وازش ردشه مدیون بخدامنتظرتماس میمونم توکل برخداهمین بس که خداوندحافظ مدافع وحامی انسان باشه آمین
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1395/08/27
به
نام خدا
من جوانی هستم 28ساله دوسال ازدواج کردم کارگر هستم با در امد خیلی پایین
هنوز نتونستم طعم بچه دار شدنو بکشم چون مشکل مالی نذاشته همیشه کار کردم
وتوکلم به خدا بوده یک سال پیش یه وام زنبور گرفتم بدون هیچ اطلاعاتی از
زنبور اوردمشون سه ماه بعدش کل زنبورهام مردن من موندمو بیست میلیون وام
ماهی 550 کرایه نشینم 250 کرایه میدم تمام بدهکاریهایی که به وجود اومدن
هرچه میدوم هیچ راه نمیبینم دیگه توانی برام نمونده زندگیم داره نابود
میشه یه پدر بیمار دارم شیمی درمانی و پرتو درمانی میکنه الان 5ماهه
بیمارستانه خیلی مشکلات داریم فقط قرض و گرفتاری بد بختی کسی هم نیست که
دستمون رو بگیره به هر دری زدیم به امید این که یکی باشه یه کمکی بهمون
بکنه واقا دیگه راهی برامون نمونده بود تا گفتیم از این طریق یه اطلاع
رسانی کنیم شاید یه خیری پیدا شد کمکی کنه مشکلاتمون حل بشه
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1395/08/28
سلام ما یه هیئت داریم میانگین سنمون 17ولی اکو باند نداریم شما کمک می کنید اکو بگیریم
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/09/01
سلام خسته نباشید توراخدا کمک کنید مایک ماشین پراید داشتیم که زیر اوار ماند ازبین رفت هر جا رفتیم به ماکمک نکردن حالاما بادوتا بچه نمیدانیم چه کار کنیم هرجا هم میره کار نیست از شما خواهش میکنم کمک کنید یک ماشین بگیریم شوهرم کار کن خرجی ما را بیاره والان مستاجریم برجی ۳۰۰۰۰۰هزارتومان میدیم تورابه جان عزیزترین کستان کمک کنید اگر حرفم باور نمیکنید بیاید تحقیق کنید یا وامی بدون زامن بدید کا رمیکنه قستش را میده خیلی محتاج کمکتان هستم منتظرم تورو خدا زودتر
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1395/09/01
سلام خسته نباشید توراخدا کمک کنید مایک ماشین پراید داشتیم که زیر اوار ماند ازبین رفت هر جا رفتیم به ماکمک نکردن حالاما بادوتا بچه نمیدانیم چه کار کنیم هرجا هم میره کار نیست از شما خواهش میکنم کمک کنید یک ماشین بگیریم شوهرم کار کن خرجی ما را بیاره والان مستاجریم برجی ۳۰۰۰۰۰هزارتومان میدیم تورابه جان عزیزترین کستان کمک کنید اگر حرفم باور نمیکنید بیاید تحقیق کنید یا وامی بدون زامن بدید کا رمیکنه قستش را میده خیلی محتاج کمکتان هستم منتظرم تورو خدا زودتر
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1395/09/05
سلام پسری هستم ۲۴ساله بایه خانواده پر جمعیت پر از مشکلات مالی پدر ومادرم مریضن نه خانه داریم نه وضع مالی خوب دانشگاه قبول شدم اما بخاطر مشکلذمالی مجبورشدم انصراف دادم سرباز شدم بخاطر پدر ومادرم نمیتونم برم خدمت یه عمو دارم نزدیک به ۵۰سال سن داره بیمار ن زن داره نه کسی باما زندگی میکنه کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1395/09/05
سلام اصغرنظری هستم ازشهرستان فاریاب کهنوج 'ازنظرمالی درفقرهستیم مجردم معتادتریاک هستم تاکنون بعلت بیکاری ودست خالی نتونستم ترک اعتیادکنم حاضرم باهمکاری بنیادشما ترک کنم ووهمانجادردربنیادشما کاروفعالیت کنم. ازنظرتحصیلات دانشگاهی فوق دیپلم رشته اصلاح وتربیت علوم بهزیستی هستم بچه روستا هستم اگرامکان کمک ببنده هست .........
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1395/09/07
سلام من یک کارگر ساده هستم ومتاهل ویک بچه دارم ومستاجر هستم کارگر فصلی هستم وبدهکارم ومشکل مالی فراوان دارم و به فصل سرما هستیم کار نیست وموندم چطور اجاره خونه وخرج خانواده راتامین کنم وبدهکارهم وآرزوم اینه که خونه داشته باشم وازمستاجری راحت بشم وزن وبچم عذاب نکشن ازشما انسان خیری خواهش میکنم کمکم کنید یا علی / .............
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1395/09/09
باسلام جوانی هستم ۳۷ساله متاهل دارای یک پسر۸ساله مدت یک سالونیمه بیکارشدم لذابرای پول پیش گرفتارده میلیون تومان هستم هیچ کس راندارم بخدا اینقده به این قضیه فکرکردم تمام موهام سفیدشده خانمم افسردگی گرفته پسرم دیگه شاد نیست ازخودم بدم میادکه شرمنده خانواده م شدم واقعأ بریدم امیدوارم شرایط منو درک کنید ..........
United States
18:49 - 1395/09/11
سلام اینجانب سید منصور جهان فردی معلول دارای پدر و دوبرادر معلول که و از لحاظ مالی در سختی هستم حال شما تقاضای کمک دارم ممنون
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1395/09/14
سلام خسته نباشیدمن دختری 29ساله ام ک سرپرستی خونه روبعهده گرفتم پدرم براثرمریض بودن نمیتواندسرکاربرودسنی ازش گذشته 4تاخاهریم مسولیت خرج مدارس بامن منم فروشنده روزانه 10هزارتومن میگیرم مستاجریم نمیدونم پول اجاره جورکنم نمیدونم
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1395/09/14
وای این همه درخواست نمی خوام بقیه واجب تر هستن
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1395/09/16
سلام.من بعلت مشکل مالی، نیاز مبرم به مبلغ 4میلیون تومان دارم.اگر کسی توان یاری دارد سپاسگزاراو خواهم بود و بسیار ممنون.
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1395/09/17
سلام هم وطنان من یه پدر مریض ۷۵سال دارم مادرمم مریض وضعیت مالیمونم خرابه میخام ازدواج کنم نمیتونم کارگرم هستم.اگرکسی هست کمک کنه ممنون میشم.......
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1395/09/17
با سلام به خیرین محترم شوهر من از ناحیه کتف سمت راست عمل جراحی کرده که هزینه ان 19میلیون تومان شد و دیگر بیماری سیروس کبدی داره که هزینهژان زیاد است فقط یه ازمایش ان 228000تومان میباشد و دیگر از مهره های گردن دچار اسیب دیدگی است مهره 4و5و6که دچار هرنی دیسک شدید و تنگی کانال نخاع است که تحته درمان با دارو و فیزیوتراپی است که باید ان را نیز عمل کند که هزینه ان زیاد است و دیگر تنگی نفس که با این مریضیها از برجه ده پارسال از کار بیرونش کردن و یک وام سنگین برای این درمانها از بانک مهر گرفتیم که میلغ ان 20میلیون است و ماهی 541هزارتومان قسط ان است و اقساط ان عقب افتاده و تحت فشاریم لطفا اگر میتوانید کمکمان کنید بچه مدرسه ای دارم همه چیزمان را فروختیم خیرین کمک کنند............
United States
18:37 - 1395/09/19
با سلام من یه پسر از چهامحال و بختیاری منطقه دور افتاده دیناران هستم که خونواده ما پر جمعیت هستن ۷تا بچه ایم که من بچه۶هستم و پدر مادرم به شغل کشاورزی مشغولن وزندگی برا ما سخته من بیماری پیسی دارم و دانشجو نیمه دولتی خرم آباد هستم که از شما خواهش میکنم اگه کسی هست که میتونه کمک کنه خدا از بزرگی کمش نکنه من هرماه باید ۲۰۰هزارتومن دارو مصرف کنم ۴۵۰هزارتومن برا دانشگاه میخوام ۲۰۰فقط برا کرایه تا برم پیش پزشک متخصص اصفهان پرمم که نمیتونه خرج ما رو بده لطفاً کمکم کنید انشاء الله خدا یه جایی خوبیاتون رو یادش میاد و بلاها رو از شما دور میکنه.....
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1395/09/20
باسلام خدمت همه خیرین.پدر من سند خونشوبرای پسر عموش گروگذاشت تا وام بگیره حالا بعداز ده سال بانک میخواد خونه پدرمو حراج بزاره...تورو خدا کمک کنید خانوادم آواره نشن.....هرچقدمیتونید کمک کنید نزارید کمرپدرم زیر بار بدهی یکی دیگه بشکنه ..
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1395/09/20
سلام دیگه رونزنیدکسی صدامون نمیشنوه کی به فکرماهست بده بسوزیم ازعذاب ومشکلاتمون من که ناامیدشدم ازهمه چیز
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1395/09/20
سلام تو رو خدا کمکم کنیدبیمارم وبرای درمان بیماریم به 4میلیون پول نیاز دارم بچه کوچیک دارم تو رو خدا نزارین بچم بی مادر بشه
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1395/09/22
سلام خانم ۳۵ ساله با دو فرزند عضو سابق تیم ملی تیراندازی یه مشکل مالی برایم بوجود امده نیاز به ۵۰ میلیون پول دارم خواهش میکنم کمکم کنید بصورت اقساط پس میدم خواهش میکنم ناامیدم نکنید
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1395/09/23
سلام من ارشدمو تو رشته معماری گرفتم اما سرمایه ندارم که کاری واسه خودم و زندگیم بکنم نیاز به پنج ملیون پول دارم امید همه خدا ست اما انسانها واسطه این امیدن.میخوام برم کلاس و واسه خودم کارکنم تگه کسی می تونه خواهش میکنم بهم قرض بده
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1395/09/27
سلام دختری 21 ساله ام هیچ پشتوانه ای ندارم به کمک مالی احتیاج دارم بعنوان قرض لطفا کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1395/09/28
سلام ، بنظرتون کی به حرف ما گوش میکنه تو این مملکت که خانم ریاحی یا آقای کریمی به حرف ما گوش کنند ، من درسمم تموم کردم ، قیافمم خوبه ، تیپمم خوبه ، فقط پول ندارم یه مغازه باز کنم ، پول رو هم برا خودم نمیخوام ، من میخوام یه آدم خیر اون مغازه ای مد نظرم هست رو بخره و سند هم به اسم خودش باشه فقط از لحاظ کرایه خیالم راحت باشه تا بتونم به کاسبی خودم ادامه بدم ، بجای اینکه پول اون آدم خیر تو بانک بمونه ، بجاش مغازه میخره و روز به روز هم ترقی داره ، به مرور زمان اگه پول دستم اومد خودم اون مغازه رو میگیرم ازشون ، اگه هم هر موقع خواست مغازشو بفروشه ، درسته اینا رو همینجور الکی مینوسیم و به گوش هیچکس نمیرسه ولی گفتم بذار بنویسم شاید یه آدمی دلش برام سوخت و این کار رو انجام داد ، این اولین باره تو عمرم که از یه نفر درخواست کمک میکنم ، قربون خدا برم اگه میدونست تو این جامعه با این همه مشکل برخورد میکنیمـو هر روز آرزوی مرگ میکنیم چرا باید جونمونو نگیره که خلاص بشیم یا اصلا چرا به دنیا اومدیم ، خوشبحال پولدارها ، تو این زمانه اگه پول نداشته باشی به قرآن اصلا نباید زندگی کنی چون هیچکس هیچ ارزشی برا آدم قائل نمیشه ، چه جوون باشی چه پیر ، دمتون گرم که حداقل این سایت هست که فقط بتونیم حرف دلمونو بگیم !!
Canada
23:40 - 1395/09/29
سلام من اززنجان هستم بنده مريض ومستأجروبيكارهستم ونميتوانم كاركنم ودرزندگى بامشگل روبروشدم ونيازشديدبه كمك ومساعدت خيرين دارم ميخواهم خانه اجاره كنم پول پيش خانه کم دارم شماراقسم ميدهم به جان امام زمان اگرامكان دارديكمقداركمكم كنيدتاخانه احاره كنم چون زيادمهلت ندارم ازجدم عوض بگيريددستم خالي هست هيچى خانه نداريم
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/10/01
باسلام خدمت شما اقای علی دایی اینجانب علی قراگوزلو مشکل مالی دارم خواهش میکنم کمکم کنید
Seychelles
05:03 - 1395/10/01
باسلام. بنده یک برادر دارم که مدت 6 سال درکما می باشدبه دلیل ضربه مغزی.ایشان گواهینانه نداشتندودیه ای شاملش نشد.حتی خودرو هم بیمه بدنه نداشت.خودرو نابودشدودرطول این مدت همه چیزمان رافروختیم.الان شرایطش بدنیست ولی خوب هم نیست.ما پدرنداریم ویک مادرمیانسال وشکسته احوال مبتلابه دیسک کمرومشکلات قلبی داریم.بدلیل اینکه ماپرستاربرادرم هستیم نمی توانیم برای شغل جای دوری برویم وبایددرروز حدااقل یکبارتوسط من که چندماه برای این شرایط دوره دیدم چک شودوسوندمعده،فلاکستومی وگاواژش و.. چک یاعوض شود.مدارک بیمارستانیش که سه بارعمل جرحی سر انجام داده وکلا پرونده بیمارستانیش موجوده.پرونده تصادفش هم که مقصربوده وگواهینامه نداشته هم موجوده.مابرای نجات این جوان 28 ساله وبقای این خانواده نیازمندیک شغل مناسب هستم.خداگواهه به هرجایی ایمیل زدم ودرخواست کمک کردم.....من 18 دانشگاه دولتی برترکشورقبول شدم(شهیدبهشتی تهران،چمران اهوازو..و..)مدتی را ادامه دادم اما بخاطروضعیت برادرم اصلا میسرنبود.خودم یک زمانی به مردم کمک میکردم ولی حالاهمه چیزم راازدست دادم ونمی توانم ازبرادرم دل بکنم.آیا کسی هست که بتونه یه کارمناسب برام پیداکنه؟ فقط میتونم بگم نمیدونیدبااینکارمیتونیدمن ومادرم راخوشحال کنید.تنهاکاری که درقبالش میتونم انجام بدم تشکروقدردانیست.باسپاس

آدرس شهرستان بهبهان
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1395/10/01
با سلام من صاحب یک کارگاه تولیدی دریکی از روستاهایی که دچار خشکسالی شده هستم ومدتیست بدلیل نبود سرمایه حدود 10 میلیون تومان تعطیل شده چند نفر بیکار شده اند اگر مقدور هست کمک نمایید با تشکر اجرکم عند الله .............
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1395/10/02
با سلام خدمت دوستان خیر من مستاجر هستم در طول ۴سال ۶بار جابجا شدم به خاطر بی پولی اجاره صاحب خونه جوابم کرده بچه ام دندانش هاش خرابه دکتر گفته حتما باید در ست کنید تا کج در نیان زنم ناراحتی کبد داره پول ندارم ببرمشان دکتر نزدیک به ۴۰ میلیون وام دارم نمیتونم قسط هام بدم به خاطر بی بازاری چک هام برگشت خورده مشکل خونه وام چک اعصابم خورد شد ه کمکم کنید مشکلاتم حل بشه از مستاجری راحت بشم از خجالت زن و بچه ام دربیام
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1395/10/03
سلام ی دختر دانشجوام فقط 700 تومن احتیاج دارم از هرکسی کمک خواستم در قبالش ازم بی شرفی خواستن خیلی میترسم بچه طلاقم و ب این پول واقعا احتیاج دارم تورو ب حضرت عباس قسمتون میدم کمکمکنید .............
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1395/10/04
خواهش میکنم یکی بهم کمک کنه تا بتونم واسه خودم دنبال کار بگردم فیض اله احمدی .......... خاهش میکنم اگه کسی پیاممو خواند جواب بده
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1395/10/04
باسلام خدمت خیرین
من دختری ۲۱ساله هستم مادرم فوت کرده پدرم پیراست ودرامدندارد دوساله ازدواج کردم مستاجرهستیم درپاکدشت شوهرم. بیکاره ونمیتونیم اجاره بدهیم باپول پیش یک ملیون خونه پیدانمیکنیم صاحب خونه یک هفته مهلت داده تاخونه روتخلیه کنیم من درپاکدشت غریب هستم نمیتونم وام بگیرم چون ضامن ندارم زندگیم داره خراب میشه سرزمستان اواره شدم توروخداجان بچتون کمکم کنید شماروب فاطمه زهراکمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/10/04
بنام خدا.سلام تو رو خدا کمکم کنیدبرای معالجه کمرم وپول اجاره نیاز به پول دارم تو رو خدا .........
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1395/10/04
سلام بنده یک بددخت بیشتر نیستم که ورشکسته شدم و حدود دویست میلیون دست مردم دارم اگر واقعا کمک به بدبخت بیچاره ها مثل ما هم بکنید که نرم زندان
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1395/10/04
اگه کسی پیداشدکه کمک کنه بگه.نیازمنم مثه بقیه فقط نیازمالیه پس نیازبه توضیح بیشترنیس
Iran, Islamic Republic of
02:38 - 1395/10/05
با عرض سلام خدمت شما خیرین محترم من یک مستاجر هستم ۱۷ سال است ازدواج کرده ام سه فرزند دارم دراین ۱۷ سال با کرایه خانه ونداشتن پول وبیکاری توانستم یک زمین کوچک بگیرم به همین دلیل یک وام مسکن روستایی گرفتم وشروع به کار کردم برای شناج ان پول داشتم وبرای اهن ان به ۵ میلیون تومان پول احتیاج دارم از شما خیرین تقاضای کمک دارم شما را به خدا کمکم کنید اجرتان با امام حسین با تشکر
United States
16:52 - 1395/10/05
اگه کسی بخاد یه زمین خورده رو دستگیربشه برای سرپا شدن به اسم ورسم وجنسیت نگا نمیکنه.منم عینه خیلی از هم وطن هام مشکل مالی دارم.۲۸سالمه ده سال زندگی مشترک داشتم . با یک زن خراج که بخاست بزرگترا و سبک قدیما ندیده عقد شدیم.همه کارکردم هیچ جا کم نزاشتم براش و اون زندگی
ولی جواب من و تلاشم و با خیانت و هرزگی وروابط نامشروع داد. درآمدو پس انداز زندگی رو برا عشق وحال با معشوقه هاش هزینه میکرد .روزی که کاملا دیدم واقرارکرد و همه باخبرشدن تصمیم جدای گرفتم.چندماهه که رسما طلاق یم .اما سهم من که غرور و احسای و حیثیت مردانگیم له شد از اون زندگی با یک دست لباس و مدارک شخصی اومدم بیرون. تمام اون داشته های زندگی رو عوض مهریه اش گرفت.حالا منم و تنهایی و افسردگی. هیچ کس هم ندارم که حتی جواب سلام مو بده ‌. ناچارا پرونده ای تشکیل دادم برا فروش عضو (کلیه)دوسندارم سلامتیم و بخطربندازم.خدامیدونه عاشقم وزندگی رو دوسدارم. اما دوتا دختردارم دوساله و۸ساله. درس وتحصیل و آینده ی اونا . کاش یدستی باشه و مارو بلندکنه شکستم بخدا توان سرپا شدن ندارم شرمندگی پیش نگاه چشمای دوتا فرشته ی معصوم روانیم میکنه. بخدا شکستم. گدا نیستم اما کسی و میخام دستم بگیره . بلندم کنه یقینا ازش تشکر میکنم.نگهدار همه مون خداست. یا حق
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1395/10/07
سلام دختری ۲۴ساله ام و برای ازدواج نیاز ب کمک مالی برای خرید جهیزیه دارم پدرمادرپیری دارم ک توانایی خرید جهیزیه برام ندارن خواهش میکنم کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1395/10/07
سلام دختري هستم ٢٥ ساله احتياج شديد به كمك دارم از شما تقاضا دارم كه كمكم كنيد مسوليت خرج خانه با من است پدرم و مادرم از هم حدا شدن پدرم معتاده و مادرم كه با من زندگي ميكند كار ميكنه ولي اخيرن به خاطر ارتورز ديگه قادر به كار كردن نيست منم به تنهايي از پس مشكلات زندگي بر نميام خواهش ميكنم كمكم كنيد براي جهيزيه خواهرم از كسي وا قرض كردم ولي الا نميتونم پسش بدم از ناچاري به شما پناه اوردم اميدوارم دست رد به. سينه من نزنيد مرسي از شما انسانهاي بزرگ
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1395/10/07
سلام،پسري ٢٦ ساله هستم كه خرج مادر مريض و مادر بزرگم مريزم بر عهده من هست، الان براي جراحي مادرم خيلي نيازمند و گرفتارم، تو را بخدا كمكم كنيد، خيلي گرفتارم.
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1395/10/07
خانوم رياحي سلام من عاجزانه از شما درخواست كمك دارم از كسي پول قرض كردم براي جهيزيه خواهرم خواهش ميكنم كمكم كنيد خيلي زير فشارم من ٢٥ سالمه ولي كلي بار روي دوشمه كه كمر و خم كرده من عاشق شما هستم از طرفداران شما هستم اميدوارم دست رد به من نزنيد
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1395/10/07
باسلام.ازشما عزیزان خواهشمندم‌مارا یاری کنید.سند منزل‌را بابت ضمانت شخصی گذاشته بودیم که چند روز پیش متوجه شدیم خانه‌ما به مزایده رفته والان دو خانواده باید در زمستان اواره شویم.از رئیس دادگاه باهزار بدبختی دو هفته وقت گرفتیم تا پول جور کنیم.اگر ممکن است شخص خیری به ما معرفی کنید تا خانه‌ی مارا که به حراج گذاشتند بخرد وبه ما فرصتی بدهد تا متهم را که متواری است از طریق قانون پیدا کنیم .
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/10/09
سلام من چندمين باره كه به شما پيام ميدم ولي جوابي دريافت نكردم خواهش ميكنم من واقعا شديدا به كمك احتياج دارم دختوي هستم ٢٥ ساله براي كمك مخارج خانه و تهيه جهيزيه خواهرم مقداري پول از كسي قرض كردم ولي الا نميتونم پس بدم اون پولو اون كسيم كه پول داده بهم به شدت منو تهت فشار گذاشته به خدا نميدونم چي كار كنم ووزو شب فكرم درگيره پدر ندارم مادرمم ناخوش احواله من تنهايي زير باره مشكلات واقعا دارم نابود ميشم بعد از خدا اميدم به شماست اين اخرين دريه كه ميزنم واقعا احتياج دارم كه كمكم كنيد سپاسگزارم من منتظر جواب شما هستم براي رضاي خدا
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1395/10/12
سلام خییییلللللی ها هستن واقعا نیازمندن اما تحت پوشش هیچ خیریه ای نیستن به داد اونها برسید خانواده من در ماه نمیتون گوشت و مرغ بخرن بخورن
France
20:50 - 1395/10/12
سلام .من جوان سی ساله هستم پدر و مادری پیر تحت کمیته امداد امام خمینی دارم با هزار قرض قوله مدرک لیسانس غرافیای برنامه ریزی شهری فارغ التحصیل شدم الان نه کاریدارم نه ازدواج کردم ارزوم زندگی کردنه کار کنم ولی حتی تو فکرم محاله چون نمیتونم پدر و مادرمو تنها بزارم واسم زحمت کشیدن التماس میکنم خواهش میکنم کمکم کنید افسرده شدم منم جوانم دل دارم ارزو دارم تو رو خدا کمک کنید هر کی این مطلب رو میخونه درک کنه تو رو خدا.......
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1395/10/12
تو رو خدا جواب منه بديد، تو رو امام زمان، به روح پدرم گرفتارم.
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1395/10/13
باسلام سه سال است ازدواج کرده ام.یک فرزنددارم.همه جوربی پولی وبدبختی کشیده ام.خانواده پدرم 8خواهروسه برادرپدرم کارگربدون بیمه فقط نان شکممان رامیتوانست برساندولی همه مان درسخوان بودیم لیسانسم کارگریک موسسه قرض الحسنه ماهی1و200درآمددارم 8سال سابقه کارمتاسفانه اکنون درحال ورشکستگی است مستاجرم همه چیزحتی سه میلیون جهازیه ام راباقسط خریداری کرده ام هنوز300تومن بدهکارم ماهی300تومن اجاره خانه میدهم همسرم بافروختن حلقه ازدواجمان وکادوهای جشن عروسی وبرداشت وام یک ماشین خریدیم ودرازانس کارمیکندامابقران بخاطراقساطی بودن پایه زندگیمان باماهی300تومن باقیمانده ازدرذامدمان گذران زندگی میکنیم.شمارابقران بدادمان برسید سرپناهی-یامعرفی به کاردرجاییی بقران دیگرتحمل مشکلات راندارم.لباسهای بچه ام راازاین وان تهیه می
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1395/10/13
سلام کارگر ساده فصلی هستم که یک پام پلاتین هست ونمیتوانم کارسنگین بکنم متاهل بایک بچه که مستاجرهستم ودوماه ازاجارم عقب افتاده چون کارنیست وهرچی کارگری میکنم خرج خونه وزندگی ميشه خیلی مشکل مالی دارم ازشما انسان خیری خواهش میکنم کمکم کنید.....
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/10/13
سلام شنیدم شما کمک میکنید با اینکه خوشم نمیاد جز خداااز کسی چیزی بخام ولی الان خدا انگار جوابمو نمیده به جان مادرم بد گیر کردم جوونه بیستو یک سالم ک نامزد کردم ولی ی مغازه داشتم ک برشکست شدیم الان باید برم سربازی به خدا سخته جلو زنت سرت خم باشه بابامم بنده خدا ن بیمه داره ن حقوقی دیسک کمر داره مادرم ناراحتیه قلبی فک میکردم از من گرفتار تر نیست الان ک داشتم مطالبو میخوندم گفتم بازم خدارو شکر مادرم مجبوره کار کنه تا خرج دربیاره واقعا بد گیرم نمیدونم میخونید اینارو یا ن ولی بد گیر افتادم درسمم به خاطر بی پولی تو دانشگاه ول کردl....
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1395/10/14
یه زن و شوهر جوانی هستند که حدود دوازده ساله بچه دار نمیشند پول ندارن برند. بچه بکارند کدام یک از خیرین می‌تونند مامور خداوند شود بسم الله پا پیش لزترهدخودتون ببرین بیمارستان کارهاشونو انجام بدید یا حق
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/10/16
سلام من دانشجی ترم آخر ارشدم برای اینکه پایان ناممو تموم کنم به دو میلیون تومن احتیاج دارم کمکم کنید لطفا.خواهش میکنم.سپاسگذارم
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1395/10/18
با عرض سلام من 27 سالمه سه ساله ازدواج کردم و 14 ماهه صاحب دختری شدم که مشکلات قلبی مغزی کلیوی عفونت ریه و شکاف کام و اختلال رشد دارد منو همسرم مدرک لیسانس داریم ولی بیکاریم و با کارگری باید روزانه 50000ت هزینه فرزندم کنم به همین دلیل تمام ملزومات زندگیم را فروختم و همسرم بدلیل مشکلات افسردگی گرفته از شما خیرین عزیز عاجزآنه خواهشمندم که به داد زندگی من برسید با تشکر
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1395/10/18
سلام .من نیاز به کمک مالب شدید دارم.بدهکارم تا دوروز دیگه باید پرداخت کنم 2میلیون.یه دختر19ساله هستم یه خواهر معلول ذهنی دارم با یه مادر مریض.پدرمم 3ساله فوت کرده .التماستون میکنم.
United States
14:24 - 1395/10/22
سلام خواهش میکنم‌کمکم کنید برای خرید جهیزیم ب پول احتیاج دارم هرروز از شوهرم و خانوادش زخم زبون و طعنه میشنوم پدرم اعتیاد داره و مادرم درامدی نداره ک برام تهیه کنه.اول خدا بعدم شما خیرین
Iran, Islamic Republic of
02:39 - 1395/10/23
باسلام نمیدونم چقد حرفم تاثیرگذاره یا اصلا جوابمو میگیرم یانه به هرحال میگم شاید فرجی بشه همسرم مبلغ ده میلیون بدهی بالا آورده از خانواده بگیر تاوام بانک وغریبه ها همه هم که این روزا پولشون رومیخوان درآمد کافی هم نداریم توروخداکمک کنیددیگه خسته شدم ازبس بخاطر بدهیامون جلوخونوادم تحقیرشدم کاش حداقل یه پولی داشتم برم یه خونه اجاره کنم کمتر باخانواده همسرم سراین چیزابحث کنم خواهش میکنم کمک کنید تاعمردارم دعاتون میکنم
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
سلام.من مطعلقه هستم.سرپرستی دوتا پسرامو به عهده گرفتم.پدرشون اعتیادبه کریستال داره,چندساله که کارکردم ,الان آرتروز گرفتم.نمیتونم کارکنم.دنبال یه آدم خیری میگردم تا خرجمدرسه وخوراکشون رو هرماه بده,مثل حقوق,کمیته ی امداد پروندمو بسته,هیچ حقوقی ندارم.بیمه ی بیکاری هم نتونستم بگیرم.
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1395/10/23
سلام من دختر 19ساله هستم و نامزد پدرم کارگر پدرم وام ازدواج منو برای خودش برداشتا بدون اطلاع منو مادرم و خانواده نامزدم قراره عروسی و عید یا تابستون بگیرن در حالی ک من چیزی نخرید م و به ده میلیون احتیاج دارم تا بایانه بدمو وسایل بردارم وهرماه پرداخت کنم و ما خانوادا ابرومند هسیم و پدرم بدلیل قرض برایم جهزیه نمیخرد
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1395/10/24
با سلام
من 26 سالمه و تو ورامین مستاجرم من 4 ساله ازدواج کردم و الانم یه دختر 18ماهه دارم و تو این 4 سال 4تا شهر واسه زندگی عوض کردم و ازعرش به فرش کشیده شدم جوری که الان دارم گریه میکنم که فردا پول نون ندارم و پوشک بچمو ندارم یارانمونم بخاطر اینکه بدهکار بودیم دادگاه مسدود کرده نمیدونم به کی بگم و از کجا کمک بخوام
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1395/10/24
سلام من مستجرم دوتا بچه دارم مشكل مالى دارم لطفا ازخيرين محترم كمك مى خوام مشكل ماليم حل كنند
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1395/10/24
سلام من مستجرم دوتا بچه دارم مشكل مالى دارم لطفا ازخيرين محترم كمك مى خوام مشكل ماليم حل كنند
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1395/10/24
بإسلام خدمت خيرين محترم مشكلات مالي زيادي دارم مستأجرم با دو تا بچه پول پيشم برأي كرايه ك ندادم دو ماهه ديگه تموم ميشه خواهش ميكنم پولي كمكم كنيد تا بتونم جايي رو اجاره كنم ماهي سيصد كرايه ميدم تو رو خدا كمكم كنيد مشكلم حل شه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/10/24
بإسلام خدمت خيرين محترم مشكلات مالي زيادي دارم مستأجرم با دو تا بچه پول پيشم برأي كرايه ك ندادم دو ماهه ديگه تموم ميشه خواهش ميكنم پولي كمكم كنيد تا بتونم جايي رو اجاره كنم ماهي سيصد كرايه ميدم تو رو خدا كمكم كنيد مشكلم حل شه
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1395/10/26
باسلام به خدمت همه شما عزیزان،برنامه خیلی عالیی هست مخصوصا کمک به خواهران یا برادر ان عزیز توی این حالت البته دوره وزمانه خیلی بدجورشده که حتی به برادر تنی خود،هم نمیشه اطمینان درست داشت چون دفعه اول است که این برنامه رو میبینم باتوجه به مشکلات خودم که پرستاربودم بابیخوابی شبانه که فرداش که باید میخوابیدم که کمبود خوابم جبران بشه اما بخاطر کمک به عزیزی چون مادرم،بالاخره تصادف کردم باماشین بودم اما خداروشکر که بدنیا برگشتم اما ضربه شدیدی که بسر داشتم سمت چب صورتم اسیب دیده مشکل شنوایی هم پیش اومد که دکترا گفتن به سمعک احتیاج داری حتما باید داشته باشی تابدتر نشده،دست چپم هم شکسته توراه رفتنم که بخاطراسیب سرم بایدبااحتیاط یاباعصابرم بالاخره قدیما میگفتن دربیابان یه لنگه کفش کهنه هم نعمته خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1395/10/29
سلام شما رو به امام حسین قسم میدم کمک کنید جوانی هستم که پدرم فوت کرده مستاجر هستیم چند سال نامزد هستم توان ازدواج کردن ندارم پول کافی ندارم خرج خانواده بازور میدم چند ماه کرایه خونه افتاده عقب مانده ام چکارکنم شمارو به قرآن قسم میدم کمکم کنید .... دیگه دارم ازین دنیا نا امید میشم شما به ابوالفضل قسم میدم کمک کنید هرچقدر کرمت هستش کمک کن
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1395/10/30
سلام من از شما درخاست کمک مخام دوتابچه دارم کرانشینم ب خدا ندارم بچهم هیچی ندارن من ازشما خواهش مکنم کمکم بکنین
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1395/10/30
سلام خسته نباشید متاهل هستم خرج دوتا خانواده رو میدم مستاجر هستیم چند ماه کرایه خونه افتاده عقب کارگر میدان هستم ازبس فریاد کشیدم خسته شدم شمارو به حضرت فاطمه زهرا قسم میدم واقع خیر هستید کمک کنید
با پدر مادر پیر م زندگی میکنم شمارو به امام حسین کمکم کنید جلوی خانواده سرم پایین نباشه کمک کنید از خدا هر چی بخواهید بهتون بده
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1395/10/30
... کسی به فقیر کمک نمیکنه زندگی مال پولدار هستش نه فقیر این همه صدا زدم فریاد کشیدم کسی جواب نداد شمارو به امام حسین قسم میدم کسی میخونه کمک کنم
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1395/11/03
سلام،من دریکی از روستاهای بم زندگی میکنم در خانه کرایه ی زندگی میکنم که حتی حمام ندارد ازشما مسوولین تقاضای کمک مالی دارم خواهش میکنم بهم کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1395/11/04
نیازمند کمک هستم خواهشن رسیدگی کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1395/11/05
سلام خدا خیرتان بده من زنی هستم که تنهادرآمدم فقط یارانه هست تورو خدا به منم کمک کنین شوهرم رفته من تنهایی نمیتونم باماهي 130خرج دوتادختراموبدم کمکم کنيد
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1395/11/05
من نیاز به یک خانه دارم از آقای دایی خواهش میکنم به من کمک کنند چون بیمارم وقادر به پرداخت اجاره نیستم داروها را خیلی گران خریداری میکنم
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/11/05
لطفا اگه واقعا ادم خوب و معروف هستیم به ما کمک کنید که مشکلاتمون فراوان هس.
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1395/11/05
سلام-7ساله ازدواج کردم2تا دختر دارم6ساله داریم خونه 90متری میسازیم فقط تونستیم در حدسرپناه باشه به خداوندی خداقسم حتی هنوز حمام ودستشویی را درست نکردیم خونه رو هم گچ نکردیم حیاط هم موزائیک نکردیم برای من شده آرزو که شب عید تو خانه خودم باشم خواهش میکنم التماس میکنم بهم کمک کنید تابه آرزوم برسم چونتو روستا زندگی میکنم با3میلیون بتونم خانه ام را کامل کنم منوبه آرزوم برسونین تا عمر دارم دعاتون میکنم
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1395/11/07
24 ساله باشوهر45ساله وبیکاربادوفرزندکوچک توراخداکمکم کنیداوضام بدجوره
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1395/11/09
سلام عاجزانه از شما درخواست می کنم که به اندازه 2 میلیون تومان کمک کنید تا ماهانه 500هزار پرداخت می کنم تا این مبلغ به پایان رسد فقط به این بنده عاجز کمک کنید تا آواره نشوم باتشکر راه ارتباط

شاید حتی 100هزار تومان برای شما پولی نباشد ولی می تواند دردی از دردهای مرا درمان بخشد برای ضمانت سفته میدهم
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1395/11/10
سلام من زنی هستم صاحب دوفرزند که شوهرم کارگر هست که قطع شد وقلب ناراحت هست هرچی کارمی کنه نمی رسه مستجرهستیم یکی کمک کنه یک خونه بخریم
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1395/11/12
سلام وخسته نباشیددختری هستم فقیرساکن شهرقم دچارمشکلات مالی شدیدهستم ازشماخیرین عزیزتقاصاکمک مالی دارم من گدانیستم بانداری زندگی کردم 28سال دارم کلفتی کردم اما گدایی اصلا زهراسادات کیمیااجرتون باجدم
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1395/11/13
بخاطرخداوجدم کمک کنیدخیلی سخت مشکلات زندگی داعونم کرده بخداتوحرم حضرت معصومه دعاتون میکنم من منتظرهستم
United States
11:38 - 1395/11/13
با سلام
عليرضا هستم ٢٧ساله از زاهدان
بعد از كلي گرفتاري ي شغل راه انداختم ك با طلاق و خيانت همسرم شغلمو زندگيم ب باد رفت و الان خيلي روم فشاره بخاطر مشكل مالي بدهكارم و همش از دستم شاكين موندم چكار كنم وامم نتونستم بگيرم بخاطر اينكه امروزه هيچكس ضامن كسي نميشه ممنون ميشم كمكم كنيد و حاضرم زحمت بكشم و برگردونم
ممنونم از لطفتون
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1395/11/18
سلام خسته نباشيدمشكلم اينه كه ضامن يه نفرشدم الان خودم بايدپرداخت كنم. خونه دارم گذاشتم برافروش بخاطرنسق نميخرن. يه مردبيادبخره. به امام رضاباقيمت پايين ميدم. ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1395/11/18
باسلام ۴فرزنددارم کارگر ساده ازناحیه زانو دچارمشکل شدید چهارماهی خانه نشینم فقط به خاطر خدا کمک مالی کنید سخت درمانده ام پول تنهانان خشک را نداریم منتظر م .....از بلوچستان
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1395/11/19
سلام من خانمی سی سالم که همسرم مریص وبیکاره مدارک هم داریم خونه پدرشوهر زنگی میکنم تصمیم گرفتم درسم وبخونم یه موسسه معتبر میگی میتونم برسونم ولی 3میلیون هزینشه تو رو خدا اگه میتونید کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1395/11/19
سلام خیرین کجایید بهخاطر خداکمک کنید پول نان برای بچه ها ندارم به رضا ی او دهی .........دچارمشکل شدم وگرنه عادت به چنین کاری ندارم به خاطر فقط خدا کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1395/11/20
باعرض سلام خدمت خیرین محترم متاسفانه دراستان سیستان وبلوچستان بیمارانی خاص هستند بنام Msکه توان خریدداروویاهزینه ویزیت پزشکان راندارندوازشماخواستارم باکمک مالی به انجمن ازبیماران حمایت کنیدتاحداقل هزینه ویزیت پزشکان یابستری شدنوداشته باشن ممنون ...
United Arab Emirates
20:32 - 1395/11/21
سلام اینجانب احسان براتیان متاهل دارای دوفرزندکه نه سقفی ومکانی برای امرارمعاش زندگی نداریم همسرم بیمارهست ولی ماپولی برای درمان نداریم لطفا بامن تماس بگیرید تابیشترتوضیح بدم
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1395/11/22
سلام من علی هستم 42سال دارم تا2سال پیش وضع خوب بود از 2سال هستم وضع ام خراب شده و بدهکار شدم الان حمایت کمک دارم خواهشمندم کمک کنید می گویند زندگی که یک عمر پشیمان کرد اعتمادی که بر مردم دنیا کردم
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1395/11/24
سلام من نمیدونم ازکجاشدوع کنم نزدیک ۹سال است که پدرم فوت کرده زندگی فقیرانه ایی داریم من وخواهرم ومادرم درکنارهم زندگی می‌کنیم ولی ترخدا یه کمکی به ماهم کنید به خدا الان عیداست ومن درحسرت همه جوری هستم وهیچ راه ودرامدی ام نداریم تروبه امام علی که دست تک تک یتیمانو میگرفت دست من یتیم رابگیرید درحسرت یک ذره پول هستیم کمکم کنید
Iraq
02:08 - 1395/11/24
مشکل مالی شدیدی دارم به علت بدهی زیاد رو آوردم به کشور عراق کوره آجر پزی خانمم ودخترم توایران تنها گذاشتم مستاجر هم هستم
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1395/11/24
سلام با عرض ادب و احترام

اینجانب رحمانی متولد 1351 لیسانس حسابداری و دارای 15 سال سابقه حسابداری و متاهل و دارای دو فرزند 7 و 4 سال می باشم. که در سال 1391 بنا به درخواست دوستم اقدام به اجاره کارخانه آسفالت تالش از اداره راه و مسکن شهرسازی گیلان به مدت یک سال اجاره نموده و عدم حمایت مالی از سوی سازمان مربوطه و عدم وصول مطالبات از اداره راه و ریا کاری شریکم با حسابدار مربوطه در آن سال ورشکسته و کلیه داراییهایم به ارزش 1.5 میلیارد از دست داده و کاملا هیچ شدم والان با دوبچه خردسال و مستاجری تقاضای کمک دارم و بابت مابقی بدهکارایم که نزول خوران دوران کارخانه بود و به دلایلی جداگانه به گردن من بدون رسیدگی قانونی به نحو احسن باشد و فقط از روی نظر قاضی که حتی دلیلش را نیز نپرسیدن که چرا این همه دارایی از دست دادم بدهکارم کردند و الان نزدیک به یک سال است زندانی می باشم و بعد از مدتی تصمیم گرفتم بدهی خود را که شامل 8 پرونده به ارزش حدودا 000/000/500/1 ریال که با گذشت زمان هرروز به تاخیر وتادیه آن اضافه می شود گرفتم و الان 4 پرونده ام تقسیط شده و 3 پرونده را نیاز به پول دارم و یک پرونده ام به ارزش 000/000/150 ریال را وام می خواهم از ستاد دیه بگیرم و یکی از دوستانم فعلا منو بعنوان حسابدار دفترش در شهرستان انتخاب کرده به شرط آنکه هر موقع مرخصی هستم پیش ایشان کار میکنم و فقط هزینه اجاره را در میآورم و کسی را هم ندارم که حامیم باشد شدیدا تحت فشار هستم زندگیم پاشیده می شود از شما تقاضا دارم کمکی به من کرده تا زندیگم پاشیده نشود و سرنوشت بچه هام به سیاهی کشیده نشود .ممنون خانواده رحمانی
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/11/25
سلام
خسته نباشین
مادرم مبتلا ب سرطان مری هستن همچنین پدرم بدلیل بیماری گوشه گیر خانه هستند از تون خواهش میکنم کمکمون کنید هیچ پولی برای هزینه های بیمارستان و داروها نداریم.اجرتون با خدا
Netherlands
01:06 - 1395/11/26
باسلام ای که دستت میرسدکاری بکن ازکاربه دلیل ورشکستگی صاحب کارم اخراج شده ام بچه کوچیک دارم وام واقساط وبدهی ریخته سرم ولی تاحالا۱دونشم نداشتم بدون پرداخت بمونه کمک لازم دارم.
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/11/26
با سلام جوون 26 ساله هستم بیکار نیاز مالی دارم طورووو خدا یکی بهم کمک کنه یکی بهم قرض بده تا یه کاری راه بندازم بعد برگردونم بهش جووون عزیزتون کمکم کنید که دیگه بریدم از زندگی.
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1395/11/27
باسلام وخسته نباشید.من جوامی 23 ساله هستم ک اموریک خانواده رومیچرخونم.من 3تاخواهربرادرمعلول خیلی شدیدومتاسفانه 2تاشون نابینامیباشدک نگهداریشون ب خداخیلی سخته واون خواهرم لگن چپش کوتاه وتنگی نفس داره ک بااکسیژن وبخورکنترل میشه یه پدری 70ساله دارم ناراحتی قلبی داره وچندبارعمل کرده وآسم داره ومادرم ازداغ این بچه ها مریض شده وتوگلوش غده دراومده وی خونه قدیمی ک هرروزیجاش خراب میشه.شب عید طورقران کمکمون کنیدماتومحله عابوداریم.
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1395/11/28
با سلام برادری دارم 35 ساله با شغل آزاد ایشون به علت رکود بازار ورشکسته شدن نمیدانیم دیگر چکار کنینم به خدا دیگر نمیخواهم پدر ومادرم را ببینم چون غم به چهره ی آنها را میبینم که هم به فکر ازدواجش هستن هم عم از دست دادهایش را میخورند رایتش را بخواهین وقتی این را مینویسم چندان امید کمک را نمیبینم ولی باز درد دلم را مینویسم تا ارام یابم خدایا خودت به برادرم به مادرم به پدرم که با با حقوق یک میلون تومن باز نشستگی گاهی به برادرم در قسط عقب مانده ی بانکی کمک میکند رحم کن
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1395/11/28
سلام من سه ماه بیکارم وعید هم میخوام عروسی کنم میتونید کمکم کنید خیلی دستم تنگه ...
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1395/11/29
سلام خدمت خانم ریاحی من الان سه ماهه بیکارم نون واسه خوردن نداریم کم کم عید داره میاد نمیدونم چکار کنم دو میلیون بدهی دارم تو رو خدا کمکم کنید خواهش میکنم
Russian Federation
18:10 - 1395/11/29
سلام یه سا ل هست نامزد کردم ولی پولی نداریم عروسی بگیرم تور خدا خیلی گرفتاریم بهمون کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1395/11/30
سلام من دوتا بچه یتیم دارم که همیشه شرمنده شون هستم ازشما هنرمندان عزیزدرخواست کمک مال می کنم برای بچه هام نمی دونم بین این همه نیازمند نیازمنومی بینیدیانه ولی به بزرگی خداقسم خیلی اوضاع مالیم خرابه اگه می توانیدکمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1395/12/03
با سلام به شما عزیزان خیر من ۴۲سال سن دارم دارای ۳فرزند مدرسه ای کارم رانندگی با ماشین مردم الان حدود یکماهه بیکارم از نان شب هم ماندم اگر واقعا کسی هست دست نیازمندی را بگیرد اجرش را خدا میدهد.لذا ازشما میخواهم در صورت امکان بمن ماشینی اقساطی یا بصورت کار درصدی.نه کمک نقدی دعای خیر من وفرزندانم همیشه باشماست..حقیرشما
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1395/12/03
سلام خدمت بزرگواران به خدا گیرم مشکل مالی دارم سه ساله ازدواج کردم مستاجر م کرایه خونه ام عقب افتاده صاحب خونه ام نزدیکه بیرونم کنه تورو خدا بیاین زندگیمو نگاه کنید نون نداریم بخوریم دلتون به حال بچه سک سالم بسوزه
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1395/12/03
سلام مادر من احتیاج به عمل مینیسک زانو به صورت اورژانسی دارد ولی از پس هزینه عمل بر نمیایم لطفا کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/12/03
سلام ۲۴سالمه ودانشجوخیلی وضعیت مالیمون بده .مامان توبرف وسرماهرروز میره کلفتی ولی اجاره خونه همیشه عقب میوفته وخرج خونه نداریم اگرمیشه کمک کنیدبخاطرجدم تا زندگیمون درست بشه ماهم موقع عیدشاد باشیم اجرتون باامام حسین
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1395/12/03
سلام، میشه بهمون کمک کنین. یه مشکلی برامون پیش اومده
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1395/12/05
سلام به خیرین بزرگوار خانمی هستم 36ساله ،14سالم بود که به اسرار مادرم ازدواج کردم چیزی از زندگی نمیدونستم کم کم فهمیدم اعتیاد داره خواستم ازش جدا بشم ولی همه ناراضی بودند گفتند بمون درست میشه ولی بدترشد و اعتیاد به شیشه پیدا کرد بعداز دوتا بچه ازش جدا شدم پسرم موند پیش خودش دخترم که دو سال داشت آوردمش پیش خودم ورزش می کردم داوری و مربی گریمو گرفتم نمیتونستم خرج زندگیمو در بیارم رفتم توی بیمارستان سرکار بعد از سه سال از طریق یکی از دوستان کاری با پسر خاله ی ایشون آشنا شدم بهم پیشنهاد ازدواج داد ازدواج کردم باز خدا بهم یه بچه داد ولی متاسفانه انسان وقتی شانس نداره، نداره !شوهرم دائم مارو میزاره میره بیست روز یک ماه الان دوباره مارو گذاشته و رفته موندم با دوتا بچه بدونه خرجی کسی رو ندارم بهم کمک کنه هیچ کسی تا الان صبر کردم که خدایی نکرده به خاطر پول مجبور به رفتن در راه اشتباه نشم ولی دیگه تحملم تموم شده موندم با دوتا بچه و شوهری که نمیدونم کجاست به نون شبم موندم ننیدونم چیکار کنم ده میلیون پول پیش خونه دادیم که اونم به خاطر پرداخت نکردن اجاره از بین رفته باید اینجا رو هم خالی کنم منو کلی بدهکار کرده و رفته نمیدونم شب عیدی چیکار کنم با دوتا بچه واقعا نمیدونم اول خدا دومم خدا سوم هر کدوم از شما خیرین که میتونید کمکم کنید دریغ نکنید دخترم الان 8سالشه کلاس اول رو سال گذشته خوند چون نتونستم پول سرویس مدرسشو بدم امسال نتونسته بره مدرسه خودم توی خونه باهاش کار می کنم میگه مامان اگر نتونم امتحان بدم واز مدرسه عقب بیافتم دیگه نمیرم مدرسه ترا خدا بهم کمک کنید خواهش می کنم به خاطر این دوتا بچه بهم کمک کنید اگر نتونم براشون کاری بکنم نمیدونم چه بلایی سر خودم میارم چون نمیتونم توی روشون نگاه کنم موندم غریب و بی کس با تشکر فراوان
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1395/12/05
سلام اینجانب همسرم بیمار است من وهمسرم وطفل دختر پنج ساله ام به علت نداشتن ودیعه برای رهن خانه اواره شده ایم در این سرمای زمستان به خدا امام حسین فقط در کربلا نیست همینجا هم هست یاریم کنید
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1395/12/06
سلامسلام دختری هستم ۳۷ ساله وپدرومادرم فوت شدن با برادرم زندگی میکنم که حقوقش کفاف زندگیمونو نمیده توروخدا شب عیدی یه کمکی کنید حداقل منم بتونم برم‌واسه خودم یه دست لباس بخرم واقعا آدم دیگه نمیدونه باید دستشو به رو کی دراز کنه خودمم چند وقته صفرامو عمل کردم نمیتونم سرکار برم حتی دوتا از دوندونام خراب شده از بی پولی حتی نمیتونم برم بکشم حالا درست کردنش بمونه میگن ۸۰ هزارتومن میگیریم‌میکشیم توروخدا شب عیدی کمکم کنید ............
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1395/12/07
سلام.خسته نباشید.بنده یکی از سادات و مادر پسری یتیم که در خانه های مردم کار میکنم به دلیل نداشتن بیمه و سه مرتبه جراحی و گذاشتن پلاتین برای دست پسرم کلی بدهکار شدم و حال ابرویم به خاطر نداری دارد میرود از طرفی باید پلاتین دست پسرم جراحی وپلاتین رادر باوردارم خدا به داد من برسید تو این روزهای نزدیک عید ندارید آبروی ساداتی بریزد
Iran, Islamic Republic of
05:11 - 1395/12/08
سلام.من جوابی 32ساله هستم.دریاسوج زندگس میکنم الان13ساله ازدواج.کردم.وثمره زندگیم سه فرزنده که بچه بزرگم دوقلوپسرودخترهستن الان ساعت4صبحه که تواین سایت اومدم ودردموگفتم حتی اگه الکی باشه حداقل دردموگفتم بچه های بزرگم ده10ساله هستن وکوچیکه هفت ساله الان چهارساله سرسال تحویل میرم روپشت بوم خونم وگریه میکنم متاسفانه فقط تونستم دیپلم.بگیرم وشغل دیپلمم کارگریه که ازبخت بدم ازناحیه کمر دیسک دارم وهمین موضوع که ازسال 80باهاش ساختم باعثشده نخاعم بیفته توفشار وازکارگری،هم بی نصیب بشم هرسه بچمم مدرسه میرن ولی بخاطرفقرمالی مدرسه نامه داده وتهدیدکرده اگه ندادم اخراحشون میکنه ازاینورم یکی بچه های دوقلوم ازبیماری تنفسی وقلبی مشکلداره که باید روزچهارشنبه یازدهم اسفند.نودوپنج عمل بشه فرداساعت سه ونیم بعدازظهرهم بایدشیرازبیمارستان امام رضامطب دکترآموزگاری باشم براانجام آزمایشات وتستهای قبل عملش که هزینش حدود دویست میشه بجزکرایه رفت وبرگشت وهزینه راه ولی به همون امام رضاندارم الان شش ماه از اجاره خونم گذشته نداشتم که بدم اونم تویه خونه ای کلنگی باسقف چوبی وبدون حیاط رهن خونه هم نداشتم باالتماس ازکسی قرض گرفتم که بچم بی سرپناه نباشه اونم چندبارپیغام داده که پولشومیخوادتاحالاهمیشه توکلم به خدابوده ودخیل قمربنی هاشم.بودم وهستم وخواهم بود ولی اگه این سایت حقیقت باشه این اشخاص محترم هم واسطه ای شدن که من وامثال من روحداقل تاحدودی ازمنجلاب فقربیرون بکشن پیش خدا ناامیدنیستم اگه سایت حقیقته شماروبه پهلوی شکسته فاطمه زهرا وبه فرق شکافته ی مرتضی علی قسمتون میدم کمکم کنید تامنم امثال توروی خانوادم روسیاه وشرمنده نباشم روزچهارشنبه بتونم قلب دخترموعمل کنم وبراعیدشون لباس وعیدی بخرم ورهن اون بنده خداروپس بدم باکرایه های عقب افتادش وبتونم یه خونه ارزون وتمیزکه سوسک وحشره توش نباشه برابچم اجاره کنم وشهریه مدرسشونوبدم بچه هام.رتبه اول مدرسه هستن هرسه تاشون دوقلوهام حافظ جزیست ونه وسی هستن به یاری امام زمان میخوام کل قران روحذف کنن پسرمم تو.ورزش جزو نابغه های باشگاهشونه که این مدت نتونستم ببرمش وفقرمالیم روبچه هام خیلی تاثیرگذاشته ازنظر روحی توروشون شرمندم واقرارمیکنم که خاکبرسم که لیاقت این فرشته های کوچولوروتدارم عاجزانه ازعزیزانی که تواین سایت فعالیت دارن وکمک میکنن ملتمسانه تقاضامیکنم کمکم کنیدکه امثال تو روی بچه هام شرمنده وروسیاه نباشم وچهارشنبه هم بتونم دخترموعمل کنم.که تازنده ام مدیون وشرمندش نباشم التماس میکنم وقسمتون میدم.شماروبه جون بچه هاتون جون عزیزاتون امثال نذارین شرمنده و روسیاه باشم پیش خانوادم جزخداکسی روندارم چون پدرم دوتازن دلره ومن براش وجودخارجی ندارم منتظر وچشبراه یاریتون هستم ازخدابراتون ارزوی توفیق دارم درعوض کمک مالی حاضرم کاری که درتوان جسمیم باشه انجام بدم یادرقبالش سفته یاهرچیزمعتبری بتونم بدم که بعنوان قرض کمکم کنن واولین فرصتی بتونم پس بدم. شماره کارتمه بنام خودم بانک سپه ساکن استان کهگیلویه بویراحمدشهرستان یاسوج اکبرآبادهستم
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1395/12/09
سلام علیک امیدوار حالتون خش باش من پسری 26ساله هستم که مادر زادی معلول به دنیا آمد در حال حاظر بی که حدود 12هست که پدرم از دنیا رفته و دانشجوی کارشناسی ترم اخر هستم و از نظر مالی فقیر هستم و معلولیتم درمان نداره وه مادرم هم مریض به جان مادرم که خیلی برام عزیزه خیلیدفقیر هستیم اگه میشه کمک بکنید و یا یه وام بهم بدیت تا یه مغازه ای بزنم توش کار کنم چون به غیر از مغاز هیچ کار دیگه ای نمیتونم بکنم
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1395/12/09
سلام علیک امیدوار حالتون خش باش من پسری 26ساله هستم که مادر زادی معلول به دنیا آمد در حال حاظر حدود 12هست که پدرم از دنیا رفته و دانشجوی کارشناسی ترم اخر هستم و از نظر مالی فقیر هستم و معلولیتم درمان نداره وه مادرم هم مریض به جان مادرم که خیلی برام عزیزه خیلی فقیر هستیم اگه میشه کمک بکنید و یا یه وام بهم بدیت تا یه مغازه ای بزنم توش کار کنم چون به غیر از مغاز هیچ کار دیگه ای نمیتونم بکنم
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1395/12/10
سلام خدمت همه خیرین من جوان بیست چهار سال هستم از خیرین درخواست پنج میلیون پول دارم واسح مراسم عروسم ممنون میشم
Netherlands
11:41 - 1395/12/13
سلام
آهای خیرینی که دست گیر هستید . تمام زندگی من به یغما رفت زن و بچه هام ولم کردن الان بی کس و کار و گرفتار از این شهر به اون شهر آواره ام و دنبال کار و سر پناه میگردم به همون خدایی که بالا سرمونه آبرو دار هستم یا یک کار خوب بهم معرفی کنید یا یک وام 10 ملیونی برام جور کنید تا دوباره به زندگی سلام کنم و کار و کاسبی شروع کنم از هر جا هم که خواسته باشید میتونم آدرس بدم بروید در موردم تحقیق کنید
به خدا دیگه از نفس کشیدن خسته شدم و دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم
شما رو به خدا کمکم کنید
Germany
12:02 - 1395/12/15
سلام تو خدا کمکم کنید به خدا حیرانم یک کارگر ساختمانی هستم 5ماه بیکارم هرچی میتونین کمکم کنین خدا هرچی میخواهید به شما بدهد
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1395/12/15
باسلام دست یاری به سوی شما دراز میکنم دختر22 ساله ایی دارم که درساله 94 مرتکب قتل ده پ نزاک دساله در ندامتگاه شهرروی زندانی شده ومن دستم خالیه وهیچ پشتوانه ایی ندارم ه به ما کمک بکنه شماهم یک مادر هستید و میدونید من چه روزای سختی رو میگذرونم جیگرم میسوزه ولی نمیتونم برای دخترم کاری کنم من اول بخدا پناه بردم و بعد از خدا به شما پناه آوردم وعاجزانه از شما درخواست کمک دارم امید ی مادرو ناامید نکنید
Iran, Islamic Republic of
03:21 - 1395/12/16
سلام.اسم من دنیا هست 15سالمه پدرمو میخان ببرن زندان بدهی داره بخدابابام خیلی ادم خوبی.این شماره تلفن خودم اگه سوالی دارید زنگبزنید اگه جواب ندادم صبحامدرسه هستم پیام بدید چشم زنگ میزنم منتظرم ممنونم
Iran, Islamic Republic of
06:10 - 1395/12/17
باسلام خدمت خانم ریاحی من 50سالم سه ساله بیماری کلیوی دارم وتحت درمانم مستاجرم وبامشقت زندگی میکنیم هزینه دارو ودرمانم زیادهوباوجود قسط وبدهکاری واقعا درمونده شدیم میتونید بیایید ببینید پسرم تازه عمل جراحی کرده به چهارده معصوم قسم که گرفتاری مالی داربم حداقل شما به دادمون برسید منتظر جوابتون هستم چقدر زمان میبره جواب بدید ممنون
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1395/12/19
سلام ب شماخیرین عزیزستاره های روشن زندگی تیره فقیران مایه خانواده 6نفره هستیم که وضعیت مالیمون اصلا خوب نیست بابام کارگروبیمارتوخرج ومخارج موندیم دانشجوم واقعا نمیتونم ازپس مخارج شهریه بربیام لطفا کمکم کنیدتا بتونم درسموادامه بدم خواهرکوچیکمم سرطان داره واسه شیمی درمانیش پول نداریم توروخداکمکمون کنید تنهاامیدمون اول ب خدابدب شماست.توروخدازودترجوابموبدید
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/12/21
سلام بر شما بزرگان سلام بر شما دوستان من امیر ۲۹سال هستم من مثلا شما ازدواج کردم الان صیغه ام چون ساده بودم و دوست داشتم به همه کمک کنم بعضی از خوبیم سود استفاده کردن و راستش پشتم خالی شد الان حدود ۲۰میلیون بدهکار به ۶نفر یکیش مادر خانمه الان بیکار شدم از کارم دم عید کار کم و حقوقش ماهی ۹۰۰هزارتومن که اگر اون بدهکارها بهم اجازه بدن کم کم پولشون میدم اما تا۷فروردین صیغه ام اگر تا ۷ام نتونم خرج مراسم عقدمون جور کنم عشقمو از دست میدم من فقط ۳۰میلیون وام نیاز دارم تا بدهکاریمو بدم و خرج مراسمو ماهی میتونم ۳۰۰هزار تومنم بدم اگرم بخواین سودم بزارین روش مشکلی نیست سفته ام برای ضمانت میدم راستش خ گیرم.دستمو برای خدا دراز کردم چون فکری به سرم اومد میشه یکی کمکم کنه قول میدم تا عمرای دارم کمکش کنم و دعاش کنم اگر کسی هست شماره کارتمو میدم شما بزرگان بهم بدین و بگین چقد پس بدم خدایی روم نمیشه پول از کسی بگیرم تاحالا انجام ندادم چون خجالت میکشم خدا بهم سلامتی داده چرا خودم نتونم اما الان خانمم خیلی دار.زجر میکشه خدایی نمیدونم دیگ چیکار کنم مرسی که با من بودین تا کمک فقط میخوام بسم ال ....یاعلی
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/12/21
درخواست کمک دارم به مبلغ پنج میلیون بلد نیستم هاشبه سازی کنم التماس مبکنم کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
04:41 - 1395/12/23
کاش میومدین از نزدیک میدین ما چی میکشیم بعضی شبها نون برای خوردن نداریم محتاجیم به ۱۰۰۰ تومن بیایین منطقه ما ببینین ما چی میکشیم از بی مسکنی بی سرپناهی یتیمی
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1395/12/26
سلام ب همه اونایی ادمای ک فقیرن واقعا ازته دل درک میکنن وکمکشون میکنن.برادرای گلم و خانمهای مهربان.ی عرضی داشتم من 23سالمه توپایین شهرتهران زندگی میکنیم تو ی نگهبانی ک ن اب داره ن گاز.منومادرمو داداش کوچیکم ک 8سالشه.راستش مادرم مریضه حالش بده باید عمل بشه هزینه عملش چهارو هفصد میشه ترو ب همون خدا قران ترو ب همون گلوی بریده علی اصغرقسمتون میدم هرکی هرچقد درتوانشه کمکم کنه.تروقران قسمتون میدم .بقران ب هردری زدم پول عمل روجورکنم نا امیدم کردن گفتن دم عیده خودمون خرید داریم منم بارگریه برمیگشتم خونه.بقران قسم 300تومن بیشترجورنشده اگرم فک میکنید حرفام دروغه بهم زنگ بزنید ادرس میدم بهتون بیاید اول راستو دروغمو تحقیق کنید.ولی بقران بیشتراز300جور نشده ب امام حسین حرفم راسته مادرم بدجور مریضه من شمارمو میدم هرکی هرچقد در توانش بود بهم زنگ بزنه.بقران دم عیده تروخدامنومادرمو خوشحال کنید شمارو ب عزیزترین کسی ک دوسش دارید قسم میدم کمکم کنید. اینم شمارم منتظرتون هستم نا امیدم نکنید بقران صواب داره تشکر
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1395/12/28
سلام توروخدا تا اخرش بخونید توروخدا.من امین نوری هستم از فرزندان ترخیصی شبانه روزی اداره بهزیستی کرج. آقا بخدا من هیچ کسی را ندارم، واقعا هیچکسی را ندارم، از وقتی چشم باز کردم توی شیرخوارگاه آمنه بزرگ شدم، بعدش در مراکز شهید باقری و شهید قدوسی و در آخر هم در مرکز حضرت فاطمه(س) در جهانشهر کرج. آقا باور کنید من توی این دنیا هیچ کسی را ندارم، بیکسه بیکس هستم، یتیم هستم، بی سرپناه، حتی بدون جایی برای خواب توی این مملکت گرگ بی پشتوانه هستم، بی بزرگتر بی کار، بعد از ترخیصی درخواستهای مکرر به اداره دادم اما هیچ جوابی ندادند گفتند ما نمیتوانیم کاری بکنیم باید از خیرین بخواهم، تمام هنرمندان و ورزشکاران و مسعولین بنام کشور از خیرین مطرح سازمان هستند مانند اقای دایی و... آقا هرجا رفتم کار کنم گفتند یا باید آشنا داشته باشم یا ضامن یا سابقه کار، اخه گناه من چیه که هیچ کسی را ندارم منم آدم هستم انسان هستم با کوچکترین کمک شما به زندگی امیدوار میشم، بخدا با مرگ فقط یک قدم فاصله دارم آقا از شما مسعول عزیز کشورم عاجزانه خواهش میکنم در حق این یتیم بیکس زندگی هدیه کنید. خواهش میکنم ازتون، یک عمر بنده شما میشوم، کنیز شما میشوم، نوکریتونو میکنم، سگ در خونتون میشوم، یک عمر بنده شما میشوم، من جوان ۲۳ ساله و با سواد هستم، بخدا من بدردتون میخورم، جان نثارتون میشوم سرباز جان برکفتون میشوم، راننده شخصیتون بادیگاردتون میشوم، با کوچکترین کمکتون به منم حق زندگی میدید آقا به پاتون میوفتم جز شما امیدی ندارم، یعنی دیگه هیچ امیدی ندارم، منم آدم هستم انسان هستم، یخدا من از اون ادمهای معتاد که خانوادشان تردشان کرده نیستم، کارتن خواب نیستم خیابونی نیستم، من از بچه های دولت، دولت یک عمری بزرگم کرده، بهم پناه داده کلی کارمند استخدام کرده که بزرگم کنن، حالا که بزرگ شدم، ولم نکنید بزارید بهتون خدمت کنم، پدر مادر من دولت هستند، بزارید عصای دستتون بشم، من بچه ی دولت هستم، بزارید به این دولت به این مملکت خدمت کنم، بزارید کنیزتون باشم، ولم نکنید من بدردتون میخورم، یک عمر دولت زحمتم را کشیده حالا بزارید من نوکری دولت را بکنم، نوکری شمارا بکنم، شما هم جز دولت هستید، من از خودتونم، ولم نکنید، نزارید تلف بشوم، نزارید پرپر بشم نزارید از بین برم خواهش میکنم ازتون، بزارید نوکریتونو بکنم، امید آخرم شما هستید که دارم اینجوری حقیرانه التماستون میکنم. من را دولت از کودکی بزرگم کرده آقا من واقعا نیازمندم واقعا... من کمک نمیخوام، زندگی ميخوام، یعنی کوچکترین کمک شما زندگی را به من برمی گردانید. آقا بهتون قول میدم من بدرتون میخورم، منو زیر بال پر خودتون بگیرید تا اخر عمرم تا لحظه ای که نفس میکشم بنده شما و برده شما میشوم، با هر اشاره و ارادتون جان نثارتون میکنم، هرکاری، هر دستوری هر امری اطاعت امر میکنم، از شما به یک اشاره از من به سر دویدن، باور کنید تا مرگ فاصله زیادی ندارم، شب عيده همه به فکر خرید و لباس دید و بازدید هستند، اما من بیکس، تنها، بدون هیچ پشتوانه ای، هیچی هیچکس... بدون سرپناه... حداقلش بتونم یک منزل کوچکی اجاره کنم صبح بروم سرکار امیدوار باشم به اینکه شب جایی را دارم که از سرما و گرما در امان باشم. تنهایی زندگی کنم لاقل اجازه دهید لایق این باشم که در جوارتون باشم، به شما خدمت کنم، با قدرتی که شما دارید در این مملکت به این بزرگی یک جایی کوچکی هست برای منه یتیم که بتوانم کاری براتون انجام بدهم، نوکریتونو بکنم ارباب عزیزم. بخدا من درسم خوب بود، ۳ترم از درسم مانده بهم کمک کنید درسم تمام کنم بازم درخدمت شما باشم، توی این دنیا هیچکس منتظر من نیست هیچکس نگران من نیست بزارید پسری کنم براتون عصای دستتون باشم، چون هیچکسی را ندارم بزارید تمام وقت در اختیار شما باشم، بخدا من اگر کسی را داشتم میتونستم موفق بشوم، درسم را تمام کنم، خودم هم ورزشکار بودم، میتونستم موفق بشوم، اما پشتوانه نداشتم، اداره هم بعد از ترخیصی حمایتی نکرد، اگر دست به دامن شما شدم برای اینکه میدانم به بچه های امثال من بچه های بهزیستی ارادت دارید، حق پدری به گردنمان دارید، ۶سال پیش در ماه مبارک رمضان تمام فرزندان بهزیستی استان تهران(آن موقع کرج هم جز استان تهران بود) جمع بودند در شیرخوارگاه آمنه. بخاطر دارید؟ شما هم دعوت بودید و تشریف آوردید، به همراه چندی از هنرمندان و ورزشکاران و مسعولان مطرح کشور. دیگه نمیدونم چجوری بگم، باور کنید من شرایطم هم خاص است و هم حاد... به پاتون میوفتم عاجزانه و مددجویانه و حقیرانه... شما میتونید با کمترین کارتون به من زندگی بدید منم زندگی کنم، مثل بقیه فرزندان، مثل بقیه انسانها... گناه من چیه که پدر مادر و فامیل و هیچ کسی را نداشتم و ندارم... که نتونستم شناخته بشوم، نتونستم روی پای خوردم بایستم با هر مشکلی به پدرم، بزرگترم رو بیاورم... اخه گناه من چیه، بخدا من خیلی زحمت کشیدم، خیلی سختی کشیدم، خیلی زجر کشیدم... بخدا دیگه بریدم، خسته شدم از بس که دویدم اما بازم درجا زدم، اگر یک بزرگتر، کوچکترین تلنگری یکم هولم بدهد بخدا دیگه میوفتم روی غلطک، روی.پای خودم می ایستم. مطمعن باشید، من از بچه های امروزی خیلی بیشتر سختی کشیدم و بیشتر تجربه دارم، باور کنید، بهم اعتماد کنید، نزارید تلف بشوم، نزارید از بین بروم، یک انسان، یک انسان بیکس و یتیم و تنها داره صداتون میزنه، دستمو بگیرید نزارید انقد زود از این دنیا بروم، توروخدا نزارید تلف بشوم، عاجزانه تمنا میکنم، التماستون میکنم، بزارید زیر دستتون کار کنم یا با یک کمک مالی کوچک بزارید منزل آشیانه ای اجاره کنم حداقل تنهایی سرپناهی داشته باشم، امیدی داشته باشم، منم هموطن شما هستم، مسلمان، از شما مسعول کشورم مسعول محترم میهنم خواهش میکنم ازتون به دادم برسید کمکم کنید، روی من حساب کنید، بخدا ضرر نمیکنید، خالصانه بهتون خدمت میکنم. توروخدا، خواهش میکنم. هرکسی صدامو شنید پیامم را خواند به بزگان و مسعولین عالی رتبه کشورم اطلاع دهید، (تمام این صحبتهایی که بهتون گفتم با گریه گفتم، از اعماق وجودم بهتون گفتم) منم انسان هستم نگذارید جوان جوان هدر بروم، تلف بشوم. من بدردتون میخورم. بیصبرانه منتظر خبرتان هستم، منتظر تماستان هستم.
سرباز جان بر کف شما: امین نوری
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1396/01/01
سلام خانم ریاحی 17اسفند95درخواستی نوشته بود واقعا گرفتاریم کی جواب میدین
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1396/01/03
با سلام ن به خیلی از این خیریه ها. رهبر.ریس جمهور. و خیلایی دیگه پیام دادم ولی کو که جواب بدن منی که با ۴ . ۵ میلیون کارم راه میفته ولی هر کاری می کنم جور نمیشه. و اون پولداری که فقط روز چهارشنبه سوری به اندازه نیاز من طرقه و دیگر چیزها مصرف می کنه. هیچ انتظاری ندارم بهم کمک کنید ولی یه کم به فکر زیر دستامون باشیم. میدونم این درخواست هم بی پاسخ میمونه ولی من توکلم به خداست که از طریق خدا یکی بهم کمک کنه به عنوان قرض
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1396/01/07
سلام من چیزی ازتون نمیخوام چون میدونم همش خیالات هیچ موجودی تو این 25 سال یک ریال هم بهم نبخشیده میدانم این پیامم هم مثل بقیه پیام ها بیجواب میمونه .اگه یک وقتی حوصله داشتین وقت 5دقیقه ای داشتین این شماره اطلاع دهید شرح حال زندگیمونوبهصورت تصویری نشان دهم تابدانید که این بیپولی چه زجری به سرما می اورد مثال کوچک میزنم که شاید دلتون تکونی خورد .خودکشی .وبیماری که مثل شمع میسوزاند دیگه کم مونده تموم بشه ....فقط تواین دنیا یک ارزو دارم مرگ
Germany
12:28 - 1396/01/09
من یه جوان 32 ساله هستم کردم بچه ایلام من یه ادم بی سواد هستم واسه کار به همه جاه سر زدم اما نه سواد داشتم نه اشناه هیچگی بهم کار نداد خیلی دنبال وام گشتم اونم بهم ندادن الان من یه بچه 5ساله دارم همه رفتن خوش گذرونی و تفزیح اما من شرمنده زن و بچم شدم حتی نتوانستم لباس واسشون بخرم دیشب خواستم یه اعطلیه بدم که یکی از کلیهامو بفروشم خانم فهمید نذاشت من این پول واسه خریدن ماشین میخواستم که باهاش مسفر کشی کنم تا خرج خانوادمو در بیارم به امام حسین قسم الان دو ماه گرایه خانه ندادم یه ماه دیگه بهم فرصت داده تا گرایه خانه ونشو بدم شما رو قسم به ابرو ی فاطمه زهرا به دست بریده عباس اگه میتوانی به من کمک کنی تمام مدارک خود مو خانوادم پیشتون میزارم تا زمانی که پول شما رو پس میدم اینم شماره تلفن هستش سال نو همگی مبارک باشه
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1396/01/13
سلام ۵مریض روانی دام کمک مالی
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1396/01/14
ن:
باسلام وعرض تبریک؛ برای بند ه به همراه چند جوان متدین الحمدلله گرفتاری پیش آمده که نیازمندمبرم به مبلغ ۱۰۰میلیون تومان شده ایم اگر کسی یا کسانی برای خدا بتوانند این مبلغ را تاتاریخ ۹۶/۵/۱ به ما به صورت قرض بدهند دل چهل خانواده را خوشنود ساخته اید ودعای خیر ایشان تا روز قیامت بدر قه شما خواهد شد ؛لازم به ذکر است جهت اطمینان از برگشت این مبلغ تازمان بیان شده ما ان شاالله چک بانکی معتبر ونیز تفاهم نامه محضری در اختیار خیر یا خرین قرارمی دهیم ویاسند ویا اینکه برای حسن ظن شما برای بازگرداندن مبلغ پیشنهاد شمارا نیز می پذیریم ان شاالله ////////
Iran, Islamic Republic of
05:20 - 1396/01/15
باسلام بنده نمیدونم مطالب ونوشتاردرج شده درمورد خیریه وهمینطور یاری خواستن جمعی از همیهنان باتوسل به مطالب امیدوار کننده سایتها چقدر صحت داره فقط امیدوارم روشی برای تفریح وسرکار گذاشتن افرادی نیازمند وچه بسا ابرومند نباشه
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1396/01/16
سلام دختری هستم بیست ساله پدرم پیره توان دادن جهیزیمو نداره میخوام ازدواج کنم ولی جهیزیه ندارم با ده ملیونم جهیزیم جور میشه کاش الان میفهمیدین تو دلم آشوبه کاش میتونستم دستمو دراز نکنم ولی خدا شاهده مجبورم لطفا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1396/01/18
خدایا من نیاز به پنج میلیون وام دارم فوری میخوام
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1396/01/18
سلام...ارزومه که حرفهاموبخونیدودل ماروخوشحال کنید...مشکل مسکن داریم خیلی گرفتاریم....خدایا.....
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1396/01/18
توروخدا کمک کنید جهیزیمو بخرم این دومین باره حرفامو بهتون میزنم پدر پیرم حتی تو ریختن اقساط خونه هم مونده چه برسه بتونه جهیزیمو بده آبرومو بخرین صب تا شب گریه میکنم واقعا دستمون تنگه بقران .............
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1396/01/18
پیشآهنگ را/ دور دار از نام مردان ننگ را/گر بدی گیرد جهان را سر به سر /از دلم امید خوبی را مبر ..
سلامی به بوی خوش یاس محضر شما دست اندر کاران موسسه و همه افراد نیکوکار فعال در این مجموعه خداپسندانه
سلام به روی شما و گره هایی که به یمن نیت شما باز خواهد شد .
برای نوشتن نامه عید نوروز را بهانه کردم تا هم به رسم زیبای نوروز تبریک بگویم آمدن بهار سال ۱۳۹۶ به تقویم این سرزمین را و هم برایتان بگویم که احوال دلم و اوضاع زندگیم چگونه است . خوب میدانم که با قبول این مسءولیت خطیر چه مصاءب و دشواریهایی را پشت سر گذاشته اید . خوب میدانم که خواستار تغییر و بهبود معیشت و منزلت مردم هستید ، مردمی که میخواهند حرمت و کرامت داشته باشند و در فضای آزاد معنوی و عقلانی رشد کنند و به آینده ای مطمءن امیدوار باشند . خواسته های مردم به حق است گر چه برآوردن همه آنها به یکباره امکان پذیر نخواهد بود . این روزها ،روزهای نسبتا شادی برای مردم است اما برای ما شاد نیست . مدتهاست که شاد نیست . سالهاست که با مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم ،حرف میزنیم اما هیچ کس صدایمان را نمیشنود و در نهایت به دروغ پردازی و نادانی و گاها اغراق متهم میشویم .
روزهایی بود که با وجود مشکلات شاد بودیم . زمانی که پدرم زنده بود ،زمانی که مادرم بیمار نبود ،اما انگار زمانه با ما یار نبود . من یک دختر ایرانی ام . در حال حاضر با مادرم زندگی میکنم . مادری که نه معنی جناح راست و چپ را میفهمد و نه کاری به آبی و سبز و قرمز دارد .اصلا اهل سیاست نیستیم . سال ۹۲ پدر خود را به دلیل بیماری سیروز کبدی از دست دادم و از آن تاریخ به بعد مسءولیت زندگی ما چندین و چند برابر شد .مادرم قریب به ۵ سال است که به دلیل نارسایی کلیه هفته ای سه روز دیالیز میشود ( اسناد پزشکی موجود میباشد ) و ما مجبور بودیم با درآمد مختصر برادرم به سختی چرخ این زندگی را بچرخانیم . ناگفته نماند که مبلغ یارانه ها هم اوایل اندکی از مشکلاتمان را پوشش میداد . خوب به یاد می آورم که زمانی که یارانه ها هدفمند شد دولتمردان معتقد بودند که با این کار پول بطور مساوی تقسیم خواهد شد . با خودمان میگفتیم ما که خانه های چند هزار متری ،ویلا ،استخر ، جکوزی نداریم که پول مصرف انرژی مان سر از ناکجا آباد درآورد . مانند آدمهای پولدار چند تا چند تا ماشین یکصد میلیونی نداریم که غصه بنزین آنرا بخوریم . پس حتما از پول یارانه ها چیزی برایمان می ماند تا اندکی از چاله های زندگی را با آن پر کنیم و چه نقشه هایی که برای این پول نکشیدیم . به این امید تا الآن زندگی کردیم اما غافل از اینکه یک امید واهی بود . چون با آزاد شدن قیمت ها آنقدر همه چیز گران شد که وجود این پول را مدتهاست دیگر حس نمیکنیم . من اقتصاددان نیستم و معنی رشد اقتصادی و تورم تک رقمی را هم نمیفهمم اما میبینم که قیمت گوشت آنقدر زیاد شده که باید بطور کلی از صفحه زندگی مان حذف کنیم آنرا . باید عادت کنیم میوه نخوریم چون قیمت آن با پول جیب ما سازگاری ندارد .
گرانی های بی حد و حصر واقعا کمر شکن است . زمانی شعار میدادند که با هدفمندی یارانه ها سفره های امثال ما رنگین تر خواهد شد اما چیزی که امروز شاهد آن هستیم سفره هایی است که هر روز خالی تر میشود . واقعا نمیدانم از کجا بگویم ؟! از تولد ؟! سیر رشد ؟! تحصیل ؟! یا بیکاری و به بن بست رسیدن در حال حاضر ؟ ولی از هر کجا بگویم همه اش درد است و آرزو …. اما در همه این دوران ها ، فقر پای ثابت زندگی من و خانواده ام بوده ؛ چه در لحظه تولدم که در خانواده ای فقیر به دنیا آمدم و پدر مرحومم یک کارگر ساده بود و تا آخرین لحظه زندگی هم همان باقی ماند و در سالهای آخر عمرش بیماری سرطان هم به آن اضافه شد و آخر هم با همان درد و رنج جان به جان آفرین تسلیم کرد . اما همیشه یک امید در دل داشتم ، امید به آینده ای روشن ، به خوشبختی و آسایش ، امید به نجات از فقر و بدبختی و همین امید اجازه نمیداد که تسلیم شرایط ناعادلانه روزگار شوم . برای همین تصمیم گرفتم درس بخوانم و کار کنم مهارتی به دست آورم تا شاید بتوانم راه نجاتی باشم برای خودم و خانواده ام . من پیش خود فکر میکردم که ما از قدیم الایام خانواده فقیری بودیم و هیچ کس نتوانسته بود این دور تسلسل فقر رابشکند و همه این دور باطل را تکرار میکردند و دلیل فقر را بیسوادی و عدم آینده نگری می دانستم و تصمیم گرفته بودم تا راه نجاتی پیدا کنم و مراحل پیشرفت و ترقی را با وجود همه کمبود ها طی کنم تا اینکه با هر رنجی که بود توانستم در کنکور سراسری سال ۸۴ در رشته حسابداری دانشگاه بجنورد قبول شوم . هم خودم خوشحال بودم هم خانواده ام امیدوار . اما دیری نگذشت که مشکلات باز یکی پس ازدیگری نمایان شد زیرا شهری که قبول شده بودم خیلی دور بود و بخاطر شرایط خانوادگی و مالی نتوانستم ادامه دهم و مجبور به انصراف شدم و علیرغم میل باطنی خودم دو سال از کنکور محروم شدم . و در دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد کسی به من کمکی نکرد که بتوانم ادامه دهم . تا اینکه سال ۸۷ تصمیم گرفتم مشغول بکار شوم در واحد امور مالی یک سنگبری و با وجود حقوق پایین و مشکلات دیگر مجبور به تحمل شرایط بودم چون به درآمد کار واقعا احتیاج داشتیم .و به مدت ۵ سال همانجا مشغول بکار گردیم تا اسفند سال ۹۲ شرایطی پیش آمد که قادر به ادامه کار نبودم و ناچارا ترک کار کردم به امید اینکه با ۵ سال سابقه ای که دارم حتما کار بهتری پیدا میکنم اما در کمال ناباوری هر جا مراجعه کردم با جوابهای منفی و بهانه های بنی اسراییلی مواجه شدم تا همین لحظه که در کنج منزل عمر به بطالت میگذرانم ، چون نه سرمایه ای دارم که بتوانم شغلی راه بیاندازم و بطور مستقل مشغول شوم و نه جایی که با این شرایط استخدام شوم . سالها پشت نیمکت ها درس خواندم و کار کردم اما اکنون حتی ریالی از خودم ندارم بعنوان سرمایه و از همه بدتر اینکه کوهی از بدهکاری را هم با این سن و سالم مجبورم به دوش بکشم . گاهی با خود فکر میکنم کاش اصلا درس نمیخواندم ! کاش هیچوقت به دنیا نمی آمدم ! کاش یتیم نبودم ! کاش مادرم بیمار نبود ! کاش بدهکار و مقروض نبودم ! کاش سرمایه ای داشتم تا می توانستم مستقل برای خودم کار کنم و عمرم را هدر نمیدادم . ولی چه کنم که کاشکی را کاشتند و سبز نشد ….
من همه تلاشم را کردم که به جایی برسم اما اکنون بعد از این همه سال جز حسرت و ناامیدی و پوچی نصیبم نشد . من باید چکار کنم ؟! حالا که عمری از من گذشته هر کاری را بخواهم استارت بزنم پول و سرمایه میخواهد . فردی که پشتکار و پتانسیل کافی را دارد برای هر فعالیتی ، اما دستانش خالیست چون هیچ حمایت کننده و پشتیبانی ندارد به کجا باید برود ؟؟؟
چه کاری میتوانم شروع کنم با این شرایط ؟؟؟؟ نمیدانم تصورش برای شما ممکن هست یا خیر ؟!! ولی خیلی سخت است همه عمرت را تلاش کنی اما در آخر تنها به این دلیل که مشمول بند پ ( پول ، پارتی ، پررویی ) نبودم خارج از گود دیده شوم !! بخدا خیلی سخت است.
نمیدانم چه کاری از دستتان بر میآید ولی عاجزانه تقاضا دارم که این دختر تنها را یاری دهید فقط برای رضای خداوند و به رسم انسانیت . که بتوانم راه نجاتی پیدا کرده و خود و مادر پیرم را نجات دهم از این مهلکه . بتوانم سرمایه ای هر چند اندک مهیا کنم و شغلی راه بیاندازم که ییشتر از این محتاج خلق نشوم . تا شاید کمی از این بار مسءولیتی که به دوش دارم کاسته شود . من میدانم که شما تمام تلاش و توان خود را به کار میبرید تا از حقوق ما دفاع کنید تا ما بتوانیم راحت تر زندگی کنیم و بعنوان کسی که شما را حامی قشر محروم و مستضعف جامعه می داند تقاضا دارم که به درد دل این دخترتان پاسخ دهید . شما بگویید که دختری ۳۱ ساله مجرد ، بیکار با یک مادر بیمار و پدری که سایه اش را دیگر بالای سر ندارد با وجود این همه دغدغه و مشکلات بدون هیچ حمایت کننده و پشتیبان کجا باید پناه ببرد ؟؟؟!!!
سال قبل مجبور شدم به دلیل بدهکاری و اداره زندگی مبلغ ده میلیون تومان از بانک تجارت وام بیاورم ( اسناد موجود لست) با اقساط ماهیانه پانصد و پنجاه هزار تومان که بسیار سنگین بود برایم و متاسفانه جز دو سه ماه اول دیگر قادر به بازپرداخت آن نبودم تا این لحظه و همین امر باعث شد که اقساط تلمبار شده و دیرکرد بخورد و بانک طی اخطارهای گوناگون نسبت به تسویه اقساط معوقه و مسدود کردن حسابهای ضامن که هر دو فردی آبرومند هستند و قدم خیر برای اینجانب برداشته بودند جز شرمندگی جوابی برای آنها نداشته باشم.
از شما بزرگوار تقاضامندم راه نجاتی پیش رویم بگذازید تا بتوانم از این مهلکه بیرون بیایم . مطمءنا دعای خیر مادرم و این بنده حقیر تا آخر عمرم پشت سرتان خواهد بود .
و کلام آخر اینکه امیدوارم دستان خدا باشید برای باز کردن گره های کور زندگی افرادی مثل من که غیر از خدا پناهگاهی ندارند تا شاید دیگر بار روزنه امید را در زندگی خود بتوانند حس کنند. قبلا از توجه و بذل و بخش...............
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1396/01/19
سلام من ندا هستم سرپرست پسرم که 10 سالش و با هزار مشکل مالی دارم دست و پنجه نرم می کنم تا بحال اینطور تو مخمصه گیر نکرده بودم من بدهی دارم اگر پرداخت نکنم می رم زندان اونم بخاطر 5 میلیون اگر می توانید کمکم کنید تا پسرم از دست ندهم چون پدرش فقط منتظر آتو گرفتن من نمی خوام آبروم کارم و زندگیم و پسرم از دست بدم اگه این اتفاق بیفتد مرگ من حتمی چون پسرم از یکسالگی خودم به تنهایی بزرگ کردم خواهش می کنم بهم کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1396/01/19
با سلام من 38 سالمه اهل اردبیلم از وقتی ازدواج کردم مستاجرم به سختی اجاره خونه میدم مریضم و چند ماهه نتونستم کار کنم یه کارگر ساده هستم دو تا دختر کوچیک دارم حتی نمیتونم شکم دخترامو سیر کنم شده بعضی شبا حتی نون شب نداریم واقعا شرمنده ی خانوادمم خدا هیچ بنده ی رو از خانوادش شرمنده نکنه توروخدا پیام من اگه به دستتون رسید بهم کمک کنید توروخدا دل دخترامو شاد کنین خدا دلتونو شاد میکن به حضرت عباس بدجور گرفتارم
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1396/01/19
عیسی هستم از اردبیل 38 سالمه دو تا دختر کوچیک دارم مستاجرم ماهی باید سیصد تومن اجاره بدم که ندارم چند ماهه ریخته روهم ندارم بدم بخدا ندارم بدم از طرفیم وضعیت جسمی خوبی ندارم یه کارگر ساده هستم شرمنده ی خانوادمم دل دخترای منو شاد کنین خدا دلتونو شاد میکنه خدا اجرتونو بده درخواست منو رد نکنید بیاید تحقیق کنید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1396/01/20
سلام... ازخداميخوام ازبين اين همه ادم كسي حرفهاموبخونه... خيلي كرفتاريم بادوتابجه. وبي خونه وبيكار
France
21:54 - 1396/01/21
با سلام و خسته نباشيد خدمت،شما من خانواده اي هستم که در ابادان زندگي ميکرديم سال۵٩جنگ شد من و برادرم جزوه نيروهايه مردمي بوديم که مجروح شديم با فرزند کوچکم به هر مکافاتي بود برادرم مارا از ابادان بيرون اورد در روستاي به نام کهکيلويه و بوير احمد ما رو اورد چون جزوه نيروهاي بسيج بود اعزام شد به جبهه که درسال ۶٠در حمله حصر ابادان شهيد شد به شيراز رفتم شوهرم در سانحه تصادف فوت کرد با دو دختر يتيم زندگي ميکنم که هيچ پشتوانه اي جز خداوند ندارم و پانزده سال تهران زندگي کردم و بعد برگشتم به جاي که پيکره برادر در انجا دفن شده پدرم وکالت حقوق برادرم را به من داد بخاطره دو فرزنده يتيمم ماهي۴٩٠هزار تومان ميگيرم و حتي يارانه هم ثبت نام نتوانستم بکنم چندين ساله که بنياد شهيد من را مسخره کرده و خواهره شهيدي بهت وام تعلق نميگيره به هر جا رو زدم هيچکس دست من را نميگيره و عاجزانه بعد از خدا از شما ميخواهم که کمکم کنيد حتي خودم و دو دختره جوانم حاضر شديم کليه خود را به فروش بگذاريم.هيچي بدتر از اين نيست پاره يه جيگرت گوشه يه قبرستون باشه بگن مگر ما گفتيم بره بجنگه درسته برايه دفاع کشورش رفت. بيشتر ادم اتيش ميگيره من گدايي نميکنم فقط اگر کسي بتونه کمکم کنه يه وام بتونم بگيرم يه سقفي براي فرزندانم بزارم کمکم کنيد لطفان عاجزانه درخواست ميکنم ممنون از لطفه شما و اين شماره تماس من است........
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1396/01/24
سلام همه اش درخواست كمكه امادريغ ازيك دادرس بس جراهمجين سايتي ميسازين نيازبه كمك كمي مالي دارم
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1396/01/26
سلام من چند روز پیش تو سایت پیش بینی مکس بت بودم اولش مبلغ کمی گذاشتم سلام من چند روز پیش تو سایت پیش بینی مکس بت بودم اولش مبلغ کمی گذاشتم دیدم خوبه فکر کردم منبع درآمد پیدا کردم اومدم ۲ میلیون گذاشتم روزی ۲۰ تومن اینا بردارم ولی متاسفانه باختم بعدش عصبی شدم واسه اینکه دو میلیون رو جبران کنم اومدم ۱۰ میلیون تمام دارایی مو گذاشتم که زود جبران کنم ولی بازم ده میلیونم باختم، پدرم مریضه نمی‌تونه کار کنه خانوادم چشاش به دستای منه فکر میکردم تو این سایت میتونم کمبود مالی خانوادم رو جبران کنم تو رو خدا کمکم کنید اشتباه کردم نادانی کردم امیدم به شماست. نزارید پیش خانوادم شرمنده شم فکر می‌کنم پس انداز مالی خوبی دارم
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1396/01/28
سلام به شما بزرگواران
من مقداری مشکل مالی دارم بانک هم وام نمیده میگن معدل نداری و وام ازاد هم ممنوع شده اگر خیرین محترم برایشان مقدور است لطف کنن این مبلغ را در غالب وام با اخذ سفته و ضامن و غیره به من پرداخت کنن بسیار سپاسگذارم
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1396/01/29
سلام .خدا خیرتون بده که کمک میکنید .من پول لازم دارم برای جهیزیه ام پدرم فوت شده چن وقت دیگه عروسیم ولی نتونستم جهیزیه جور کنم تورو خدا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1396/01/29
سلام من تا سی و یک فروردین باید دو میلیون تو مان به بانک بدهم تا حوق مادرم قطع نشود ... سالم و شاغلم اما دستم تنگ است هر کس کمکک کند چک میدهم سه ماهه پس میدهم .... ..............
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1396/01/30
با سلام و خسته نباشید
خانواده ای رو میشناسم که پسرشون در طی اتفاقی باعث مرگ دوست خود شده و خانواده این پسر وضع بسیار نابسامانی دارن و توان تهیه دیه برای نجات فرزندشون ندارن
ایا موسسه یا سازمانی هست به این خانواده کمک کنن برای نجات فرزندشون؟
ممنون میشم پاسخ دریافت کنم
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1396/02/02
منم خیلی نیاز مالی دارم ۲ تا بجه دارم شپوهرم آبدارچیه زندگیمون به سختی میگذره ۶ میلیون پول پیش دارم .. اگه واقعا کمکم میکنید تماس بگیرید میتونید بیایید خونه زندگیمو هم ببینید
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1396/02/06
تورو خدا کمکم کنید 10 سال مستاجرام شوهرم احتیاد داره دو تا دختر دارم تو به فاطمه زهرا کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1396/02/06
به20000000 میلیون می خاهم که مشکل دارم از شماه مشکرم دوشت خوب مردا یران
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1396/02/07
سلام خدمت خیرین محترم جوانی هستم 25 ساله که خرج مادر وپدر پیرم گردن من است مدتی پیش برای اینکه مشکل داشتیم و در شرایط بدی بودیم 5میلیون قرض گرفتم که وقتی پول را به خانه میاوردم شب کیف قابهای از خدا بی خبر به زور پول رو ازم دزدیدن الان طلب کاره ازم سفته داره گذاشته اجرا تورو خدا اگر کمکی از دستتون برمیاد بکنید بخدا ماهانه ام شده بهتون پس میدم خدا اجرتون بده به خدا جای دوری نمیره
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1396/02/07
سلام دوستان...من مبلغ ۳میلیون بدهی دارم و خیلی سعی در جور کردنش کردم اما نشد وتوانایی پرداخت ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان در ازای کمک کسی برای باز پرداختشو دارم فقط شدیدا به این پول نیازمندم...تو رو خدا اگه کسی هست که میتونه کمکم کنه بگه من ساداتم برای همتون دعا میکنم شما هم برای من دعا کنید خدا هیچ وقت هیچ کس شرمنده نکنه...ممنون
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/02/07
سلام دوستان...من مبلغ ۳میلیون بدهی دارم و خیلی سعی در جور کردنش کردم اما نشد وتوانایی پرداخت ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان در ازای کمک کسی برای باز پرداختشو دارم فقط شدیدا به این پول نیازمندم...تو رو خدا اگه کسی هست که میتونه کمکم کنه بگه من ساداتم برای همتون دعا میکنم شما هم برای من دعا کنید خدا هیچ وقت هیچ کس شرمنده نکنه...ممنون اینم شمارمه ..........
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1396/02/11
سلام خانم ریاحی مادری هستم به خاطرعمل دخترم به شما پناه اوردم التماس وخواهش میکنم به کمک مالی شما نیازمندم به خدا تمام تلاش خودم را کردم ون دیدستم خالی بود وهیچ جیزی برای فروش هم نداشتم ازروی ناچاری مزاحم شما شدم به نظر شما مادریهروز شاید گریه وزجیه دخترش باشد باید چه خاکی برسر کند ازشما عاجزامه تقاصای کمک دارم من خودم هم مریضم ی ریه ندارم این دختر ازمن پرستاری میکنه پدرش هم بی کاروهم پیراونم مشکل کلیه دارد خانه ندارم نمیخام به سختی زندگی میکنم اشکل نداره امال دنیاهم هیچ نمیخام شما را به خداقسم میدهم فقط دخترم راازاینوضع نجات بده درعوض ازخدامیخاهم به شما سلامتی وعمر باعزت نسیبتان کند انشالا شماره تلفن من این است
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1396/02/11
سلام. اه و التماس نمیکنم. یه دانشجوی سادم. فقط دو ترم شهریه بدهکارم که نمیتونم امتحان بدم تا تصویه نکردم یک میلیون و نهصد و شصت. واسه خیلیا این پولی نیست...
مرسی اگه کمک کردین
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1396/02/11
سلام اقای کریمی مادرهستم 61 دارم به شما پناه اوردم به خاطر عمل دخترم نیاز کمک مالی شما دارم التماس وخواهش میکنم که کمک مالی کنید تا دخترم راازاین وضع نجات دهم مادریم که هرروز شاید گریه و زجیه دخترم هستم نمیدونم چه خاکی برسرکنم این دختر سرپرست من است چون ی ریه ندارم همش مریضم شما به خداقسم میدهم که کمکم کنید دخترم نجات دهم خانه ندارم نمیخایم به سختی زندگی میکنیم اشکل ندارد از مال دنیا هیچی نمیخام عاجزانه التماس وخواهش میکنم فقط دخترم ازاین وضع نجات بده ترا به جان بچه هات به جان مادر قسم میدهم به من کمک مالی کن نا دخترمو عمل کنم درعوض از خدامیخاهم به شما سلامتی وعمر باعزت نسیب کنند اگرهم کمک نکردی بازهم سرنماز شما را دعا ی خیر میکنم این شماره تلفن من است
United Arab Emirates
20:26 - 1396/02/11
سلام خسته نباشیدتوروخدابهم کمک کنید به من و2تاآبجی دیگم.ک یکی مریضه ویکی دیگ بیکارومنم مشتاق درس ولی بخاطرنبودپول نمیتونم برم دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/02/17
کمک به معتادان قما ر.برای ایجاد مرکز خىرىه به نفع قماربازان ونجات این افراد وخانوا ده هاشون کمک نیاز دارم.
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1396/02/19
سلام به همگی یکی رومیشناسم که هیچی پول نداره شوهرش هم بهش پول نمیده وصاحب دودختر زیباست اما پول ندارن از همتون می خوام که بهشون کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1396/02/22
باسلام
من یک مرد 47ساله هستم هرچه داشتم در سهام واین بازار خراب از دست دادم هیچ شغلی دیگر ندارم به هر جاکه مراجعه میکنم میگویند سن شما زیاداست تورو خدابه من کمک کنید من یک پسر 23ساله دانشجودارم که هم کارمیکند هم درس میخواند وخیلی گرفتار است یک پسر 13 ساله هم دارم تورو خدا یک کمکی یه من بکنید یا یک شغلی به من بدهید ممنون شمامیشم
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1396/02/23
چرا ب من کمک نمیشه بخدا دیگه خسته شدم هرچی کار میکنم پول جمع نمیشه ۱۹سالمه پدر ندارم فوت کرده مادرمم ولمون کرده ..‌.دوتا داداشیم
انقد خونه مادر بزرگم بودیم خسته شدن ازمون چون تا دیر وقت سرکاریم وقتی برمیگردیم اونا بیدار میشن.. خواهش مندم فقط یه خونه کوچیک پنجاه متری چهل متری برامون تهیه بشه بقران تا اخر عمرم دعاتون میکنم
اینم شماره تماسم
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/02/24
سلام اگه میشه به من دو ملیون پول کمک کنید به خدا خیلی به این پول احتیاج دارم به خدا قول می دهم ای پولو برمی گردونم به خدا شرمنده خانواده ام به خدا کلیه م را به فروش گذاشته ام به خدا این پولو برمی گردونم خواهشن کمک کنید من به این پول احتیاج دارم
Iran, Islamic Republic of
04:19 - 1396/02/25
سلام انسانهای خیر خداازتون راضی باشه لطفا به خاطرخدا کمکمون کنید مستاجریم صاحبخانه وام گرفته وبه خارج فرارکرده بانک هم خانه رامصادره کرده ومیخاد مارابیرون کنه کسی نیست ودیعه ماراپس بدهد شوهرم بیکار است وازدیسک کمر رنج میبرد ازتمام خیرین وهنرمندان میخواهم کمک کنند هرچقدر درتوان دارند اگرکسی خواست کمک کنه این شماره کارته من امیدوارم هرچی از خدا میخواهید به شما بدهد
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1396/02/25
سلام من و همسرم یکساله عقد کردیم الان توان رفتن برسرزندگی مشترکمان را نداریم هیچ پولی برای اجاره خانه نداریم فقط شوهرم کلی قسط و قرض داره
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1396/02/25
سلام لطفا کمکم کنید پنج سال ازدواج کردم نه جهیزیه دارم نه خونه تو خونه مادر شوهرم زندگی میکنم شوهرم زندانه یه دختر هفت ماه هم دارم لطفا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1396/02/26
سلام من ازخیرین تقاضای کمک دارم سه سال ازدواج کردم خیلی مشکل مالی داریم حتی پول آزمایش ژنتیکوهم نداریم که بچه داری بشیم مشکلات مالیم دراینجانمیگنجداحتیاج به ۷میلیون پول برا داشتن سرپناه داریم منتظرم
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1396/02/27
سلام،برای گرفتن عروسی گیره6میلیون پولم به زن وزندگیم خیلی علاقه دارم3ساله عقدکردم خودمم کارگرم کسیم ندارم کمکم کنه به هردری میزنم بسته اس کسی دستم رونمیگیره دیگه داره زندگیم خراب میشه وازطرف خانواده ی زنم میره روبه جدایی و..اگه میشه کمکم کنید..
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1396/02/29
دختری 28 ساله هستم 1ساله عقد کردم همسرم فعلا بیکار هزینه عروسی نداریم لطفا کمکمان کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1396/02/29
به نام خداوند جان و خرد
اینجانب دکتر معصومه قائمی بابت فعال نمودن کلینیک در تهران از بزرگ بانوان خیر وطنم مبلغ 12 میلیارد تومان کمک یاری میطلبم. البته این مبلغ را 7 ساله برمیگردانم.متشکرم.
پاسخ ها
مهرنوش کیایی
United Arab Emirates
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
لطفا سایت لعنتی رو ببندید
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1396/02/30
سلام اینقدرالتماس وتقاضا نکنیدچون چیزی بنام خیرین وجود ندارد فقط ما بدبخت وگرفتا هارو گزاشتن سرکار وسلام
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1396/03/07
سلام چ ارز ادب به مدیر گروه واقعا اینجا کسی کمک میکنه یا نه جواب بدید لطفا
United Kingdom
15:51 - 1396/03/10
سلام وقت بخیر، دختری 27ساله هستم مشکل مالی دارم تورو آبروی فاطمه زهرا قسمتون ميدم کمکم کنید مشکلم حل بشه
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/03/13
من 15سال که عروسی کردم وبچه دارنشدم وبه دلیل نداشتن پول نتونستم دکتربرم ودرمانم روادامه بدم من زندگیم داره ازهم میپاش توروخداکمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1396/03/14
سلام شمارو قسم به خاطر جدم کمک کنیدچندین بار که پیام.داده ودر خواست کمک کردم از سادات هستم و سرپرست خانواده به خاطر مشکلات مالی از قبیل اجاره خانه هزینه های بالا بیمارستان به خاطر جراحی تومور وهر سه هفته مراحل شیمی درمانی وجراحی دست پسرم و گذاشتن پلاتین به مشکل خوردم لطفا تقاضای وام با اقساط ماهیانه دویست هزار تومن مرا قبول کنید آبرویمان جلوی مردم ه خاطر بدهی نرود
-
22:01 - 1396/03/14
باسلام وخسته نباشي خدمت خيرين محترم من به بخاطر مشكل كمبودمالي نزد زن بچم هميشه شرمندشونم مشكلم اينه كه دراسراع وقت به خدمت مقدس سربازي انجام نداده ام بخاطرناتواني پدرو مادرم الان گرفتارشدم بخاطر كارت پايان خدمت واقعا مشكل دارم خواهشمندم کمک کنید
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
با سلام خدمت خیر ین عزیز ..رصا هستم 40سالمه تولیدی مانتو دارم بخاطر وضعیت خرابی بازار 30میلیون بدهی آوردم..از شما بزرگ واران تقاضا دارم .بهم کمک کنین..هرچقد که درتوانتون هست ..بصورت قرض بدین ..تورو خدا نزارین پیش ه مردم زن و بچه م شرمنده بشم ...تورو به ابوالفضل کمکم کنین ..ممنون میشم09306595601
Iran, Islamic Republic of
07:46 - 1396/03/17
خدا خیرشون بده اگه میتونن به ما هم کمک کنن من ضایعه نخاع هستم
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1396/03/17
سلام خواهش میکنم به منم کمک کنید بادوتابچه توی یه مغازه زندگی میکنم شوهرم یه کارگرسادست بعضی وقتا بیکاره بادوتابچه بخداسخته فقط پول اجاره جامی خوام تا جایی رواجاره کنم هرکاری بحواید درمنزل انجام میدم توخونه خودم هرنوع کمکی ازپوشاک وخوردوخوارک تونستین کمک کنید باورندارید ادرس بدم بیاید ببینیدمرادی
-
22:14 - 1396/03/19
صدملیون بریزیدبه این شماره کارت،برای ازادی زاندانیهای مالی دعاکنیم
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1396/03/20
با سلام خدمت شما اگه واقعا کسی هست میتونه کمکی مالی بکنه ازتون خواهشمندم کمکی کنید تا بتونم خجالت زده مادرم نشم خودمم کارگر سر گذرم هر کاری میکنم نه به خرج خانه نه خرج دکترش میرسم اگه کسی هست دستش به دهنش میرسه ی کمکی بهم بکنه خجالت زده مادرم نشم
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1396/03/23
بنده مادری سادات و سرپرست خانواده ام به خاطر مشکلات مالی از قبیل هزینه های بالا جراحی تومور و مراحل شیمی درمانی و جراحی دست پسرم و گذاشتن پلاتین و نداشتن بیمه و اجاره خانه مقروض شده ام تلفن خانه را مخابرات اخطار واگذاری داده به خاطر جدم کمک کنید تا آبروی مادری سادات نرود
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1396/03/23
بنده مادری سادات و سرپرست خانواده ام به خاطر مشکلات مالی از قبیل هزینه های بالا جراحی تومور و مراحل شیمی درمانی و جراحی دست پسرم و گذاشتن پلاتین و نداشتن بیمه و اجاره خانه مقروض شده ام تلفن خانه را مخابرات اخطار واگذاری داده به خاطر جدم کمک کنید تا آبروی مادری سادات نرود
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1396/03/25
سلام وقتتون بخیر.نمیدونم بین اینهمه درخاستی ک داده شده درخاست من خونده میشه یا نه.من ۲۴ سالمه و حدود یکماهه عقد کردم و اخر تابستون قراره عروسی کنم ولی ب دلیل فقر زیاد و اینگکه پدرم دیسککمر داره و توانایی کار نداره قادر ب خرید جهیزیه نیستم.حتی توان گرفتن وام ازدواج و پرداخت قسطش هم ندارم.تو روستای اطراف شهرستان فسا زندگی میکنم.تو رو قران کمکم کنید پیش خدا گم نمیشه
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1396/03/26
سلام به دادم برسید ديگه خسته شدم به خدا از هر دری که میریم من وهمسرم بسته است تو رو خدا بهمون وام بدین پانزده ملیون تومان سودش رو هم ميديم سه تا بچه دارم صاحبخانه جوابمان کرده هر جا رفتیم وام بگیریم یک سنگ جلوي پامون انداختن شماره تماس خدا خیرتان بده یک کاری کنید تا سرم رو راحت رو بالشت بذارم
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1396/03/26
سلام من نیازفوری به سی ملیون پول دارم توروخداکمکم کنیدماهانه برمیگردونم .به خداحتی کلیه هامم گذاشتم فروش کسی نمیخره بچه کوچیک دارم به خاطراونم شده دستموبگیرین توروخداالتماس میکنم
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1396/03/27
سلام یک سال ونیمه عقدم ونمیتونم جهیزیه مو فراهم کنم.خواهش میکنم اگه امکانش هست کمکم کنید.ختم قران وروزه هم برای امواتتون میگیرم.
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1396/03/27
سلام یه خانم بیست وشش ساله هستم دوتادختردارم یه شش ساله ویک ساله طلاق گرفتم هیچ منبع درامدی هم ندارم صابخونه گفته خونموخالی کن توروقران کمکم کنید