پشت پرده زندگي چهره‌هاي فيلم اسكاري ايران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۰۳۵۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۴
۱۱۷۳۹
«جدايي» حاصل كار بهترين خانواده‌هاي سينمايي ايران
داستان زندگي شخصي «پيمان معادي»، «ليلا حاتمي»، «شهاب حسيني»، «علي اصغر شهبازي» و «اصغر فرهادي»، بسيار متفاوت‌تر از آن چيزي است كه در «جدايي نادر از سيمين» ديديم..
برترین مجله اینترنتی ایران

برترین ها:  آن‌ها پرافتخارترين فيلم تاريخ سينماي ايران را ساخته‌اند. «جدايي نادر از سيمين»... دقت كنيد كه اين فيلم در مورد جدايي است، جدايي و طلاق اما خوشبختانه تمام آن‌هايي كه در اين فيلم نقش مهمي داشته‌اند زندگي‌هاي مشترك مستحكم و ايده‌آلي دارند. ما در اين‌جا شما را با زندگي واقعي آن‌ها آشنا مي‌كنيم و البته به شما مي‌گوييم كه همه آن‌ها 2 فرزند دارند!

پيمان معادي

پدري كه صبح‌ها بچه‌هايش را ‌به مدرسه مي‌برد

او امروز «نادر» سينماي ايران است كه به واسطه بازي در مهم‌ترين فيلم تاريخ سينماي ايران، به شهرتي جهاني رسيده است. او بازيگر اصلي فيلم اصغر فرهادي است كه داستان، حول محور جدايي از همسرش «سيمين» مي‌شود و اختلاف اصلي‌شان بر سر «ترمه» تك دخترشان است اما آنچه در فيلم از «نادر» مي‌بينيم، يك نمايش صرف است اما «پيمان معادي» در زندگي شخصي‌اش همسر «فرانك قوانلو» است و اين زوج صاحب 2 دختر زيبا هستند كه بعضي روزها پدرشان را مجبور مي‌كنند صبح‌ها براي بردن‌شان به مدرسه زودتر از خواب بيدار شود. شايد بد نباشد بدانيد درآمد «پيمان معادي» به هيچ وجه وابسته به دنياي سينما و فيلمنامه‌نويسي نيست، زيرا او يك گالري ساعت بسيار زيبا در يكي از خيابان‌هاي خوب تهران دارد و از آن‌جا روزگار مي‌گذراند.

‌ليلا حاتمي و علي مصفا :زوج عاشق

آنچه درباره زندگي خصوصي و مشترك ليلا  حاتمي با علي مصفا بازيگر و كارگردان مطرح سينماي ايران بايد گفت اين است كه نوع آشنايي و ازدوا‌ج‌شان بسيار خاص و البته جالب است. قضيه اين بوده كه «داريوش مهرجويي» براي ساخت فيلم «ليلاَ» از اين 2‌دعوت به همكاري مي‌كند كه... توصيه مي‌كنيم بقيه داستان را از زبان خود ليلا حاتمي بخوانيد: «آقاي مهرجويي اول من و علي مصفا را به‌هم علاقه‌مند كرد و بعد فيلمش را ساخت. آن حس‌ها همه‌اش واقعي بود. قبل از شروع فيلمبرداري، حس‌هاي‌مان به‌هم شروع شده بود. اصلا آقاي مهرجويي اول ما را به هم علاقه‌مند كرد و بعد فيلمش را ساخت!» دختر مرحوم «علي حاتمي» كارگردان بزرگ سينماي ايران در فيلم‌هاي ديگري نيز با «علي مصفا» همبازي شده است؛ ازجمله «ميكس»، «سيماي زني در دوردست»، «آسمان محبوب» و فيلم اكران نشده «پله آخر.» او در قسمت ديگري از صحبت‌هايش، اين ازدواج را به نوعي به ضرر «علي مصفا» خوانده است: «بعد از «ليلا» همين‌جور با سيل پيشنهادهاي دوتايي مواجه مي‌شديم اما از آن‌ها فرار مي‌كرديم يا هيچ‌كدام‌مان نمي‌رفتيم يا فقط من مي‌رفتم و اين هميشه به ضرر علي تمام مي‌شد و بيشترين آسيب را او مي‌ديد!» جالب است بدانيد چندي پيش «داوود رشيدي» بازيگر مطرح سينما، تئاتر و تلويزيون خاطره جالبي درباره چگونگي ازدواج ليلا حاتمي و علي مصفا به زبان آورد: «صميميت من و «علي حاتمي» به سال‌هاي پيش برمي‌گردد. ما با هم دوست بوديم و رفت‌و‌آمد خانوادگي داشتيم‌. ليلي و ليلا با هم بزرگ شدند‌. من و علي حاتمي واقعا مثل 2 برادر بوديم و رفت‌و‌آمد ما با خانواده او هنوز هم ادامه دارد تا جايي كه آقاي مصفا براي خواستگاري از ليلا (حاتمي) پيش من آمد چون علي (حاتمي) ديگر فوت كرده بود و من هم او را به اين كار تشويق كردم‌.» «ليلا حاتمي» و «علي مصفا» امروز صاحب 2 فرزند به نام‌هاي «ماني» و «عسل» هستند كه پرورش آن‌ها دغدغه اصلي ليلا حاتمي است. از ما نشنيده بگيريد اما اگر براي حضور در فيلم‌تان سراغ «ليلا حاتمي» رفتيد، 2 چيز را حتما درنظر داشته باشد؛ يك پرستار خوب و زبده براي نگهداري بچه‌ها و يك سرويس رفت‌وبرگشت از مدرسه‌شان. چيزي كه «حميد نعمت‌الله» و دوستانش نتوانستند فراهم كنند و به همين دليل همكاري‌شان در «وضعيت سفيد» حاصل نشد!

شهاب حسيني و پريچهر حسيني:

يك زندگي آرام و  بدون حاشيه

داستان آشنايي شهاب حسيني و همسرش بسيار بامزه‌ است:‌ «22ساله بودم كه با بچه‌هاي تئاتر دانشگاه تهران كار مي‌كردم؛ جواني سرگشته از طبقه ‌متوسط جامعه كه به امكانات تفريحي متمولانه دسترسي نداشت. تا قبل از اين‌كه همسرم را ببينم، قصد ازدواج نداشتم تا اين‌كه روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پيشنهاد آشنايي دادم اما‌ همسرم هيچ اعتقادي به اينگونه دوستي‌ها و آشنايي‌ها نداشت و گفت: اگر كسي واقعا عاشق است و تمايل قلبي براي رسيدن به دختر مورد علاقه‌اش‌ دارد، بايد در اين راه صادقانه گام بردارد و بنابراين موضوع را با خانواده‌ام در ميان گذاشتم‌ و مصمم به ازدواج شدم. ديگر تكه‌ دوم زندگي‌ام را پيدا كرده بودم. بعد از صحبت‌هاي اوليه و رسم و رسومي كه در اين رهگذر طي مي‌شود، بعد از 4-3 ماه نامزدي، عقد كرديم ‌اما‌ شرايط برگزاري جشن عروسي را نداشتم، از طرفي مايل بودم استقلال در زندگي را با برگزاري جشن توسط خودم آغاز كنم؛ به همين دليل 3 سال طول كشيد تا ما به جشن عروسي برسيم. ما هم مثل زن و شوهرهاي ديگر در مواردي توافق نداشتيم؛ در گذرگاه‌هايي به بن‌بست برخورديم و در جاهايي به «مو» مي‌ر‌سيديم اما در انتهاي هر ماجرا وقتي مي‌ايستاديم و به همديگر نگاه مي‌كرديم، احساس مي‌كرديم ‌‌واقعا يكديگر را دوست داريم.» امروز «شهاب حسيني» يا همان «حجت» فيلم اصغر فرهادي‌، صاحب 2 پسر به نام‌هاي «محمد امين» و «امير علي» است و در كنار همسرش، در كافه‌اي كه در لواسان در اطراف تهران افتتاح كرده‌اند، زندگي آرام و لذت‌بخشي دارند.

اصغر فرهادي و پريسا بخت‌آور

2 كارگردان و 2 دخترشان

از او به‌عنوان مهم‌ترين و پرافتخارترين كارگردان سينماي ايران نام برده مي‌شود؛ «اصغر فرهادي» با فيلم‌هايي همچون «چهارشنبه سوري»، «شهر زيبا»، «درباره الي...» و «جدايي نادر از سيمين» درخشيد و با گرفتن جايزه اسكار كه به ويترين پر‌زرق و برق افتخاراتش اضافه كرد، جان دوباره‌اي به سينماي از ياد رفته ايران بخشيد. او امروز ‌به همراه خانواده‌اش در كشور فرانسه زندگي مي‌كند، زيرا در حال نوشتن فيلمنامه‌اي مشترك با «ياسمينا رضا» فيلمنامه‌نويس مشهور فرانسوي است كه گفته مي‌شود اين فيلمنامه مشترك، براي خردادماه آماده جلوي دوربين رفتن خواهد شد. «اصغر فرهادي» طراح اصلي جنجال‌ها و درگيري‌هاي زوج‌هاي «جدايي نادر از سيمين» است اما آنچه از زندگي خصوصي‌اش در دسترس است اين‌كه او همسر «پريسا بخت‌آور» كارگردان زن سينماي ايران است كه در كارنامه‌ كاري‌اش فيلم پرفروشي همچون «دايره زنگي» مي‌درخشد. «اصغر فرهادي» و «پريسا بخت‌آور» صاحب 2 دختر هستند كه بي‌شك همه آن‌هايي كه «جدايي نادر از سيمين» را ديده باشند، «ترمه» يا همان «سارينا فرهادي» دختر نوجوان اصغر فرهادي را مي‌شناسند. تنها چيزي كه درباره «سارينا فرهادي» شنيده مي‌شود، اين است كه او امروز در يكي از مدارس فرانسه در حال تحصيل است و با اين اتفاق، همه آن‌هايي كه به پايان تعليقي و باز فيلم فرهادي گلايه كرده بودند، به سرانجام ترمه پي بردند: «عاقبت، ترمه از ايران رفت...» همچنين فرزند كوچك‌تر اصغر فرهادي  هم دختري يك‌ساله است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
ایرانیان-فوتراصلی222
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر