کاسیاس 18 جولای مقابل مادرید
۲۱۹۶۶۰
۰۹ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۷
۲۹۴۹۷
دروازه‌بان اول تیم فوتبال رئال مادرید در صورت ملحق شدن به رم در اولین رویارویی با رئالی‌ها در تاریخ 18 جولای کار سختی در پیش خواهد داشت.
خبرگزاری فارس: دروازه‌بان اول تیم فوتبال رئال مادرید در صورت ملحق شدن به رم در اولین رویارویی با رئالی‌ها در تاریخ 18 جولای کار سختی در پیش خواهد داشت.

تیم فوتبال رئال مادرید به همراه رم ایتالیا در راستای بازی های پیش فصل و رقابتهای دوستانه باشگاهی در کشور استرالیا و در شهر ملبورن حضور خواهند داشت، اگر ایکر کاسیاس به رم ایتالیا ملحق شود به تاریخ 18 جولای با لباس رم برابر رئال مادرید بازی خواهد کرد.

البته وکیل کاسیاس تلاش می کند تا بند مهمی را در قرارداد ایکر وارد سازد که طی آن کاسیاس هرگز مقابل رئال مادرید به میدان نرود اما باشگاه رم این موضوع را رد کرده و هرگز نخواهد پذیرفت.

از طرفی ملحق شدن کاسیاس به رم همچنان در کمین قطعیت است و مشخص نیست که مقصد آینده ایکر دقیقا چه تیمی خواهد بود، دو باشگاه از ترکیه، چند باشگاه عربی، باشگاه های لندنی و البته خود رئال مادرید می توانند مقصد بعدی کاسیاس باشند. دروازه‌بانی که این روزها به تعبیر روزنامه مارکا، بی خانمان شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج