قتل هولناک پدر 73 ساله را توسط فرزند با ضربات کارد
۲۲۰۲۳
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۳
۳۴۸۲
پسر ۴۰ساله اي در شهرستان تايباد استان خراسان رضوي پدر ۷۳ ساله خود را با ضربات چاقو کشت.
خراسان:  پسر ۴۰ساله اي در شهرستان تايباد استان خراسان رضوي پدر ۷۳ ساله خود را با ضربات چاقو کشت.

 مرتضي شهباز، دادستان عمومي و انقلاب شهرستان تايباد ضمن اعلام خبر وقوع اين جنايت هولناک گفت: جنايت ياد شده در ساعت حدود هشت بعدازظهر روز سه شنبه هفته گذشته (۲۹فروردين) در منزل مسکوني پيرمرد ۷۳ ساله اي واقع در خيابان مولاناي تايباد رخ داد. وي افزود: مقتول کارمند بازنشسته  داراي اصالت تهراني مي باشد که پس از بازنشستگي در تايباد سکونت يافته است.

 وي افزود: اين فرددرطي سال ها داراي ۴ همسر بوده ولي با يکي از همسران خود در تايباد زندگي مي کرده است. در روز حادثه نيز متهم به قتل ۴۰ساله پس از اين که به تنهايي از تهران به تايباد عزيمت کرده است ابتدا به منزل خواهر خود رفته و با آن ها مشاجره کرده است، آن گاه به منزل پدر پير خود رفته است و در حالي که فقط فرزند ۱۰ ساله پدرش در يکي از اتاق ها مشغول نوشتن مشق بوده است، با پدر خويش به مشاجره پرداخته و آن گاه ضربات متعدد چاقو را بر گردنش وارد کرده و او را به طرز فجيعي به قتل رسانده است.

دادستان عمومي و انقلاب تايباد گفت: مقتول پيرمردي فلج و خانه نشين بوده که قادر نبوده است در صحنه جنايت از خود دفاع کند. وي افزود: با فريادهاي پيرمرد، فرزند ۱۰ساله وي از اتاق بيرون آمده و پدر خود را غرق در خون مي بيند و ماجرا را به اقوام خود خبر مي دهد. قاضي شهباز گفت: متهم به قتل پس از اين جنايت هولناک از محل متواري شد. وي افزود: با اعلام اين موضوع به پليس، ماموران کلانتري ۱۱ به محل وقوع جنايت عزيمت کردند و ضمن حفظ صحنه مراتب را به مقام قضايي اطلاع دادند.

 دقايقي بعد با حضور مقام قضايي و کارآگاهان دايره جنايي پليس آگاهي شهرستان تايباد بررسي ها در زمينه چگونگي وقوع اين ماجرا آغاز شد و مقام قضايي دستور انتقال جسد به پزشکي قانوني را صادر کرد. وي با بيان اين که متهم به قتل فرزند زن اول مقتول مي باشد، افزود: اين پدر و پسر با يکديگر اختلافات ديرينه اي داشتند.

اين مقام قضايي با بيان اين که هنوز انگيزه اصلي متهم به قتل از اين جنايت مشخص نيست، افزود: اگردر خانواده ها روابط حسنه و اخلاق اسلامي حکمفرما نباشد ممکن است به چنين نتايج تلخي منجر شود.     

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:21 - 1391/02/02
این از نتایج چند همسری هست که حتما برا همشون اتفاق می افته.از ما گفتن بود..!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:02 - 1391/02/02
4 تا زن داشته کاش بجای 4 تا زن بچه اش را خوب تربیت می کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج