کمک های نقدی چالش سطل یخ چه شد؟
۲۲۶۱۸۸
۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
۱۰۷۵۲
چالش سطل یخ را به خاطر می آورید؟ حتماً یادتان هست که همه از بیل گیتس گرفته تا لبران جیمز، سطلی پر از آب یخ بر روی خود ریختند تا علاوه بر آگاهی‌بخشی، کمک های نقدی هم برای مبارزه با بیماری ای‌ال‌اس جمع‌آوری کنند.
وبسایت نیکو - خاطره فرامرزیها: چالش سطل یخ را به خاطر می آورید؟ حتماً یادتان هست که همه از بیل گیتس گرفته تا لبران جیمز، سطلی پر از آب یخ بر روی خود ریختند تا علاوه بر آگاهی‌بخشی، کمک های نقدی هم برای مبارزه با بیماری ای‌ال‌اس جمع‌آوری کنند. اما در نهایت چقدر پول جمع شد و به چه مصرفی رسید؟

کمک های نقدی چالش سطل یخ چه شد؟ کمک های نقدی چالش سطل یخ چه شد؟

طبق خبری که از انجمن ای‌ال‌اس منتشر شده، 115 میلیون دلار در طول چالش سطل یخ جمعآوری شد و 77 میلیون دلار (66 درصد) مستقیماً به تحقیقات ای‌ال‌اس تعلق گرفت.

کمک های نقدی چالش سطل یخ چه شد؟ کمک های نقدی چالش سطل یخ چه شد؟

همینطور که مشاهده می‌کنید انجمن ای‌ال‌اس در اینفوگرافی به جزئیات تخصیص پول برای تحقیقات در جهت مبارزه با این بیماری می‌پردازد. به عنوان مثال، 10 میلیون دلار به ای‌ال‌اس ACT تعلق گرفته که همکاری است در جهت سرعت بخشی درمان افرادی است که به ای‌ال‌اس مبتلا هستند.

همچنین 23 میلیون دلار به بخش «بیماران و مددکاری» اختصاص یافته است. تحت لوای این بخش، خدماتی نظیر اهدای کمک مالی به انجمن‌های بومی ای‌ال‌اس، تلاش برای ارتقای سطح آموزش بیماران ای‌ال‌اسی و تامین سرمایه مراکز درمانی ای‌ال‌اس انجام می شود.

بخش «آموزش عمومی و حرفهای» کمی گنگ است. انجمن ای‌ال‌اس اعلام می‌کند که این کمکهای نقدی در جهت «کمک به توسعه دارویی خواهد بود که اولین و مهمترین قدم کمک به بیماران ای‌ال‌اسی است و باعث میشود آنها سریعتر از درمان لازم بهرهمند شوند. همچنین این سازمان در تلاش برای آماده سازی یک راهنمای برای محققان و شرکتهای مختلف است تا بتواند مراحل کار با سازمان دارو و غذا ایالات متحده را روان‌تر کند.»

و در نهایت 2 میلیون دلار صرف پردازش بانکی کمکهای الکترونیکی شد..

با وجود تمام سر و صداها و شایعاتی که در حواشی چالش سطل یخ وجود داشت، به نظر میرسد این چالش توانسته است قدم مثبتی در زمینه کسب حمایتهای مالی لازم جهت یافتن راه‌های درمان این بیماری وحشتناک بر دارد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1394/05/03
بسمه تعالی کاش میگفتندچندنفرشرکت کردندتاتعدادتراکنش معلوم میشد؟
امادرکل 1.54%مبلغ کارمزدبانکی کسرگردیده اگرهمه رایک تراکنش حساب کنیم .
قابل توجه مسئولان بانک مرکزی که برای هرتراکنش 2500ریال انهم کارشناسی شده اعلام کرده اند ! انهم درکشوریکه روی پول وثروت غلط میخوردامامردمش زیرخطفقرزندگی میکنند؟کسانیکه میخواهندایجادنظم کننداول سراغ جلوگیریازهرزرفتن منابع مالی ونابودی ان توسطعده ای سودجورفته ودست تبه کاران دانه نرشت راکوتاه کنندبعدازمردم بابت کارانجام نشده شان درخواست مزدومواجب کنند(البته هم اکنون که حقوق مردم نادیده گرفته شده ) .ضمن اینکه اگرایرانیهاهمین عمل رادرایران انجام میدادندباانهمه پول چکارمیکردند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج