10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!
۲۳۶۳۳
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۳
۱۸۵۳۵۹ 
به احتمال زیاد وقتی اسم هک و هکرها به گوش شما می‌خورد احساس خطر می‌کنید، اما جالب است بدانید هکرها هم مرام خاص خود را دارند و در بین آن‌ها افراد خوب و بد پیدا می‌شود.
برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: به احتمال زیاد وقتی اسم هک و هکرها به گوش شما می‌خورد احساس خطر می‌کنید، اما جالب است بدانید هکرها هم مرام خاص خود را دارند و در بین آن‌ها افراد خوب و بد پیدا می‌شود.
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

هکرها به ۳ گروه اصلی تقسیم می‌شوند: گروه اول هکرهای کلاه‌ سفید هستند که هدف آن‌ها بالابردن سطح امنیت سیستم‌های دیجیتال است. گروه دوم را هکرهای کلاه خاکستری می‌نامیم، این هکرها علاقه‌ زیادی به هک دارند و برای تفریح هک می‌کنند. سومین و آخرین گروه نیز هکرهای کلاه سیاه هستند. از این گروه از هکرها باید برحذر باشید چرا که هدف آن‌ها چیزی به غیر از خرابکاری و نفوذ به سیستم‌های دیجیتال نیست. به همین‌ منظور خالی از لطف نیست اگر با هم نگاهی به فهرست ۱۰ هکر معروف دنیا داشته باشیم و ببینیم این هکرهای بزرگ در حال حاضر مشغول به چه کارهایی هستند.

۱. کوین میتنیک
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

فهرست هکرهای معروف دنیا را با نامی شروع می‌کنیم که زمانی لرزه بر اندام مدیران شبکه‌های کامپیوتری می‌انداخت. در گذشته، وزارت دادگستری آمریکا کوین میتنیک (Kevin Mitnick) را به عنوان تحت‌ تعقیب‌ترین خلافکار کامپیوتری در دنیا می‌شناخت. داستان‌ هک‌های کوین میتنیک به اندازه‌ای هیجان ‌انگیز است که کتاب‌ها و فیلم‌های مختلفی از دوران خلاف‌کاری‌های دیجیتال وی ساخته شده است.

کوین‌ میتنیک چه کارهایی انجام داد:

وی پس از تحمل یک سال مجازات حبس برای هک کردن شبکه Digital Equipment Corporation با قرار سه سال تحت نظارت از زندان آزاد شد اما تا حدود ۲.۵ سال بعد مشغول به خرابکاری‌های رایانه‌ای بود. این هکر بزرگ در آن زمان توانست به شبکه سازمان دفاع ملی آمریکا نفوذ کند، سرقت اطلاعات شرکت‌های بزرگ تجاری نیز در پرونده هک‌های میتنیک به چشم می‌خورد.

کوین میتنیک اکنون مشغول چه کاری است:

کوین میتنیک در انتها به دلیل ارتکاب جرم‌های رایانه‌ای به ۵ سال زندان محکوم شد و پس از گذشت دوره محکومیت، آب توبه بر سر ریخت و شرکت مشاوره‌ امنیتی با نام میتنیک سکیوریتی کانسالتینگ (Mitnick Security Consulting) راه‌ انداخت و در حال حاضر در این شرکت خدمات مشاوره امنیتی می‌دهد.
 


جاناتان جیمز
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

این هکر که در جوامع دیجیتال از وی با نام c0mrade یاد می‌شود داستان بسیار پرفراز و نشیب و البته غم‌انگیزی دارد. جیمز (Jonathan James) در دوران جوانی هک کردن را شروع کرد و توانست به چندین شبکه تجاری و دولتی نفوذ پیدا کند. این امر جیمز را در دوران جوانی راهی زندان کرد.

جاناتان جیمز چه کارهایی انجام داد:

جالب است بدانید جمیز توانسته بود به شبکه ناسا نفوذ پیدا کرده و اطلاعاتی با‌ارزش ۱.۷ میلیون دلار را استخراج کند. این اطلاعات به نحوه عمل‌کرد ایستگاه فضایی مربوط می‌شد. ناسا نیز چاره‌ای نداشت به جز اینکه شبکه داخلی خود را به مدت ۳ هفته کاملاً تعطیل کرده و دلایل نفوذ به این شبکه را پیدا کند. چنین فرآیندی حدود ۴۱ هزار دلار خرج بر روی دست ناسا گذاشت.

جاناتان جیمز اکنون مشغول چه کاری است:

در سال ۲۰۰۷ چندین شرکت بزرگ مورد حمله‌های خرابکارانه هکرها قرار گرفتند، جیمز علی‌رغم اینکه مدعی بود در این خرابکاری‌ها دست نداشته است اما باز هم به عنوان مظنون شناخته شد و تحت بازجویی قرار گرفت. یک سال بعد نیز جاناتان جیمز جوان در سن ۲۵ سالگی خودکشی کرد.
 


آلبرت گنزالس
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

گنزالس (Albert Gonzalez)، فعالیت هکری خود را با رهبری گروهی تحت عنوان ShadowCrew شروع کرد. وی ید طولایی در سرقت اطلاعات کارت‌های اعتباری نیز داشت. سابقه هک و تبهکاری‌های گنزالس به همین‌جا ختم نمی‌شود و این هکر جعل پاسپورت، کارت‌های بیمه و همچنین شناسنامه را نیز در پرونده خود دارد.

آلبرت گنزالس چه کارهایی انجام داد:

گنزالس توانست در عرض ۲ سال چیزی بیشتر از ۱۷۰ میلیون شماره کارت اعتباری جمع‌آوری کند. سپس به بانک‌های اطلاعاتی تی‌جی‌ایکس کمپانی (TJX Companies) و هارتلند پی‌مِنت سیستمز (Heartland Payment Systems)، نفوذ کرده و تمامی شماره‌های کارت‌های اعتباری این شرکت‌ها را به سرقت ببرد.

آلبرت گنزالس اکنون مشغول چه کاری است:

کاملاً مشخص است چنین هکر نابکاری در حال آب خنک خوردن است. گنزالس به دلیل ارتکاب جرم‌های رایانه‌ای به ۲۰ سال زندان محکوم شده و تا سال ۲۰۲۵ روی آزادی را نخواهد دید.
 


کوین پولسِن
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

در مجامع هکرها کوین پلسون (Kevin Poulsen)، با نام Dark Dante نیز شناخته می‌شود. پولسن شهرت زیادی در نفوذ به سیستم‌های مخابراتی دارد. جالب است بدانید پولسن موفق شد خط‌های یک ایستگاه رادیویی را هک کرده و خود را به عنوان برنده جایزه یک خودروی پورشه جا بزند. تمامی این فرایند تنها در ۱۵ دقیقه انجام شد و رسانه‌ها به پولسن لقب «هانیبال لِکتر دنیای کامپیوتر» دادند.

کوین پولسن چه کارهایی انجام داد:

پولسن با نفوذ به شبکه اف‌بی‌آی و سرقت اطلاعات این اداره برای خود دردسر درست کرد. در نهایت نیز پولسن در حین خرید در یک سوپرمارکت دستگیر و به ۵۱ ماه زندان و ۵۶ هزار دلار جریمه محکوم شد.

کوین پولسن اکنون مشغول چه کاری است:

پولسن پس از اتمام دوره محکومیت خود در سال ۱۹۹۵ از گذشته خود پشیمان شد و حرفه روزنامه‌نگاری را در پیش گرفت. این هکر خوش‌آوازه در حال حاضر به عنوان دبیر ارشد در نشریه معتبر وایِرد (Wired) فعالیت دارد.
 


گری مک‌کینون
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

گفته می‌شود گری مک‌کینون (Gary McKinnon) هماهنگی بزرگترین هک نظامی دنیا را ترتیب داده است. وی در مجامع هکرها با نام Solo شناخته می‌شود.

گری مک‌کینون چه کارهایی انجام داد:

در یک بازه زمانی ۱۳ ماهه بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۲ مک‌کینون به صورت غیرمجاز توانست به ۹۷ کامپیوتر متعلق به ناسا و ارتش آمریکا دست پیدا کند. وی مدعی است هدف وی تنها دسترسی به اطلاعاتی بود که دولت آمریکا از انسان‌های فضایی و همچنین دسترسی به انرژی آزاد از مردم مخفی نگه‌ داشته است. اما این سکه روی دیگری نیز دارد و مقامات آمریکایی معتقد هستند وی فایل‌های مهم زیادی را پاک کرده و ۳۰۰ کامپیوتر را از کار انداخته و حدود ۷۰۰ هزار دلار خسارت وارد کرده است.

گری مک‌کینون اکنون مشغول چه کاری است:

مک‌کینون به لطف تبار اسکاتلندی خود و اینکه عملیات هک را خارج از بریتانیا انجام داده بود توانست تا سال ۲۰۰۵ از دست دولت آمریکا در امان باشد. در این سال دولت آمریکا تقاضای استرداد مک‌کینون را به انگلیس داد، اما ترزا مِی (Theresa May)، نخست وزیر بریتانیا به دلیل بیماری سخت‌ مک‌کینون، از استرداد وی‌ سرباز زد و مدعی شد این کار مغایر با حقوق بشر است.
 


رابرت تاپان موریس (Robert Tappan Morris)
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

پدر رابرت تاپان موریس دانشمند علوم کامپیوتری در آزمایشگاه بِل (Bell Labs)، بود و پس از مدتی نیز مشغول به خدمت در ان‌اس‌ای شد. رابرت تاپان موریس دانش کامپیوتری را از پدر فرا گرفت و توانست اولین کرم‌رایانه‌ای دنیا را بسازد.

رابرت تاپان موریس چه کارهایی انجام داد:

در سال ۱۹۸۸ زمانی که موریس دانشجوی دانشگاه کورنِل (Cornell)، بود کرم موریس را ساخت. این کرم‌ رایانه‌ای سرعت کامپیوترها را بسیار کند می‌کرد و توانست عملاً‌ چیزی بیشتر از ۶ هزار کامپیوتر را از کار بیاندازد.

رابرت تاپان موریس اکنون مشغول چه کاری است:

در سال ۱۹۸۹ موریس به دلیل خرابکاری‌های رایانه‌ای به ۳ سال مجازات تعلیقی، ۴۰۰ ساعت خدمت در شهرداری و پرداخت ۱۰۰۰۰ دلار جریمه نقدی محکوم شد. دوران خرابکاری‌های موریس در همین جا خاتمه پیدا کرد و در آینده شاهد فعالیت‌های مثبت موریس مانند راه‌اندازی شرکت وای کامبینِیتور (Y Combinator)، بودیم. موریس اکنون بر کرسی استادی در انستیتو فناوری ماساچوست نشسته است.
 


لوید بلانکشیپ
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

لوید بلانکشیپ (Loyd Blankenship) که هکرها وی را با نام The Mentor می‌شناسند از ریش‌سفید‌های دنیای هک و نفوذ به شبکه‌های کامپیوتری است. وی در حدود سال‌های ۱۹۷۰ حضور پررنگی در دنیای هک داشت و یکی از اعضای شناخته شده گروه معروف LOD به‌حساب می‌آمد.

لوید بلانکشیپ چه کارهایی انجام داد:

بلانکشیپ در سال ۱۹۸۶ به دلیل هک‌های مختلف بازداشت شد و مقاله‌‌ای را با نام آخرین گفتارهای استاد (Mentor’s Last Words0)، منتشر کرد. این مقاله به‌نوعی سنگ‌زیربنای فرهنگ هکرها به حساب می‌آید.

لوید بلانکشیپ اکنون مشغول چه کاری است:

بللانکشیپ در سال ۱۹۸۹ از جانب شرکت بازی سازی استیو جکسون برای ساخت بازی GURPS Cyberpunk استخدام شد و یک سال بعد سازمان مخفی آمریکا به منزل وی حمله کرد و اطلاعات این بازی را مصادره نمود. این سازمان اعتقاد داشت دستورالعمل‌های این بازی را به عنوان راهنمایی برای هکرها می‌دانست. در نتیجه بلانکشیپ عطای هکر بودن را به لقایش بخشید و از آن زمان به موسیقی و ساخت بازی‌های کامپیوتری به صورت آزادکار روی آورده است.
 


جولیان اَسِنج
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

جولیان (Julian Assange)، هک را از ۱۶ سالگی با نام کاربری Mendax، شروع کرد و پس از گذشت ۴ سال توانست به شبکه‌های شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی مختلفی نفوذ کند. پنتاگون، ناسا، لاکهید‌ مارتین، سیتی‌بانک و دانشگاه استنفورد را می‌توان از مراکز مهمی دانست که اسنج موفق به هک آن‌ها شده بود.

جولیان اسنج چه کارهایی انجام داد:

اسنج در سال ۲۰۰۶ ویکی‌لیکس را به عنوان پایگاهی برای انتشار اسناد و اخبار محرمانه و غیرقابل انتشار راه‌اندازی کرد. ایالات متحده آمریکا نیز در سال ۲۰۱۰ بر علیه اسنج دادخواستی را تنظیم و وی را با استناد به قانون ۱۹۱۷ این کشور متهم به جاسوسی کرده است.

جولیان اسنج اکنون مشغول چه کارهایی است:

شوربختانه باید گفت جولیان اسنج روزگار خوبی را سپری نمی‌کند و از ترس بازگردانده شدن به آمریکا و محاکمه در سفارت اکوآدور در انگلیس زندگی می‌کند.
 


گوسیفر ۲.۰
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

در این قسمت به اسم هکری رسیدیم که تنها نام وی بر سرزبان‌هاست و کسی واقعاً نمی‌داند گوسیفر ۲.۰ (Guccifer 2.0) کیست. به این ترتیب ممکن است گوسیفر ۲.۰ یک فرد باشد یا با گروهی از هکرها طرف باشیم. جالب است بدانید نام گوسیفر ۲.۰ از نام گوسیفر که هکری رومانیایی تبار از آن استفاده می‌کرده است اقتباس شده. این هکر رومانیایی ید طولایی در حمله به شبکه‌های مهم نظامی و دولتی آمریکا دارد.

گوسیفر ۲.۰ چه کارهایی انجام داد:

در جریان انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا، شبکه گردهمایی ملی دموکرات‌ها هک شد و شاهد انتشار هزاران سند در ویکی‌لیکس و سایر وب‌سایت‌ها بودیم. عده زیادی بر این باور هستند که سازمان جاسوسی روسیه از نام گوسیفر ۲.۰ برای سرپوش گذاشتن بر روی اقدام‌های خود استفاده کرده است اما گوسیفر ۲.۰ در مصاحبه‌ای که با نشریه وایس (Vice)، انجام داد مدعی شد که هیچ ارتباطی با روسیه ندارد و وی رومانیایی تبار است.

گوسیفر ۲.۰ اکنون مشغول چه کارهایی است:

دقیقاً بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا گوسیفر ۲.۰ ناپدید شد و همان‌گونه که اشاره شد تنها یک بار در ژانویه ۲۰۱۷ طی مصاحبه‌ای با نشریه وایس ارتباط خود با سازمان‌های جاسوسی روسیه را کتمان کرده است.
 


انانیموس
 
 10 هکر مشهور دنیا را بشناسید!

در این قسمت با معروف ترین‌ هکرهای دنیا طرف هستیم که البته هویتی رمزآلود دارند. انانیموس (Anonymous) گروهی از هکرها هستند که عملیاتی غیرمتمرکز و سازمان‌دهی بدون سلسله‌ مراتب دارند. در نتیجه عملاً می‌توان گفت هر کسی می‌تواند در قالب انانیموس شروع به هک کند.

انانیموس چه کارهایی انجام داد:

این گروه از زمان ایجاد خود در سال ۲۰۰۳ تاکنون پایگاه‌های مهمی مانند آمازون، پی‌پال، سونی، کلیسای وستبورو باپتیست (Westboro Baptist Church)، کلیسای ساینتولوژی (Church of Scientology)، قسمت‌هایی از دارک وب، دولت استرالیا، هندوستان، سوریه، آمریکا و چندین مرکز معتبر دیگر را هدف قرار داده است.

انانیموس اکنون مشغول چه کارهایی است:

این گروه همچنان به فعالیت‌های هکری خود ادامه می‌دهد و از سال ۲۰۱۱ تاکنون دو گروه مهم‌ LulzSec و AntiSec از انانیموس منشعب شده‌اند.

در این قسمت به پایان فهرست ۱۰ هکر معروف دنیا رسیدیم، در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم به دنیای رمزآلود هکرها علاقه‌ دارید و نکته‌ای در ذهن شماست، ما و سایر کاربران را در قسمت نظرات باخبر سازید.
انتشار یافته: 100
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1396/10/13
عشق است کوین میتنیک
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1396/10/19
جای آدرین لامو خالیه که !!!
پاسخ ها
محمد
Afghanistan
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
سلام خدمت شما دوست عزیز امید خوب باشید من اسمم محمده از افغانستانم سنم 18ساله من از کودکی عاشق حک کردن بودم ميشه گفت یکی از آرزوهایم هست پس از شما خواهش. میکنم تا منور در مورد کمک وهمکاری کنید آری از لطفتان نخواهد بود
معین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
دیوونه شدی.اون حکی که تو اینترنت سرچ میکنی تا الهان اشتباهی سرچ میکردی و به جای هک داشتی حکاکی رو صورن بیریختتو یاد میگرفتی.بعدم میگی آرزوشو دارم اول برو املا یاد بگیر..
اسد
Afghanistan
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بتوچه فضول دلش میخواسته اینجوری سرچ کنه
کلاه خاکستری
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
ممدی تو گوخوردی که ارزوی هک بودن داری اول هیچ هکری اسم و اعطلات خودشو فاحش نمیکنه دوم تو بجایی این های حواصت باش هک نیش اول برو کون هاتو بدن بعد بیا کس شعر بگو اخ افغانی را ب چه هک کسکش
sa
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
خاک بر صر بیسوادطون کنم که دو کلمه رو نمیتونید درصت
بنویسید طو نمیتونی دو کلمه درصت بنویسی آرذو داری حکر بشی گوذو
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/10/22
من یک هکرم از ۱۲ سالگی بی خاطر اینکه میزان هوش من ۲۵۰ بوده پدر خوندم اینو میفهمه و منو با ه اسنا میکنه و تقریبا ۵ ساله دارم هک میکنم بدون هیچ رده پایی
اینارو گفتم چون میخواستم بفهمین از ایران یکی هست و به سازمان اطلاعتن هم خبر بدین که دختر هستین اگه میخواین خطر ازتون دور شه به رییس جمهور بگین باید به یکی از شهر هایی که من میگم بیاد
خوش باشین
پاسخ ها
مستر
United Kingdom
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
الهییییی معلومه خیلی دوس داری هکر باشی ولی خب راهش ادعا کردن نیس بچه جون... حالا گیریم که ادعای بالا بودن ضریب هوشی رو باور کنم بازم ربطی نداره که لزوما بتونی کاری تو زمینه هک و امنیت شبکه کنی
لطفا با این بچه بازیا اسم و ابهت یه هکر رو زیر سوال نبر
امیدوارم روزی بتونی اونقدر پیشرفت کنی که ارزوهات تبدیل به داشته هات بشن
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
یک هکر هیچوقت نمیگه هکرم و هویتشو مخفی نگه میداره
Made in hell
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
شما شاخه کدوم محله ای؟:)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
زیادی رمان میخونی نه؟
چی مصرف میکنی دادا؟بگو ماهم بزنیم انگاری بهت ساخته
پ.ن.:کم توهم بزن شاخ عریز
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
هکر کی بودی تو؟؟
jamshid pasha
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
are asn to khode ilia hashemi hasti. ahmagh
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
اولا ی هکر هیچوقت هویتشو جار نمیزنه
دوما هیچ هکر بی مغز و مخی تو قسمت کامنت ی سایت ی کشورو تهدید نمیکنه خخخخخ
سوما اگر رمان میخونید دیگه داستانشو جار نزنید ک همه بفهمن ی بچه اید

این داستان از رمان ریماست
حامد
United Arab Emirates
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
من خودم هکرم ضریب هوشیمم ۱۲۰ هستش اصلا نم چاخان نمی‌گم دادش این ضریب هوشی تو ۲۵۰ باشه باید تو سه سالگی می‌رفتی دانشگاه سوما شما که هکری چرا نمیری به خودش بگی بیاد
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1396/10/22
نه بابا !! یه مثال : شما باور میکنید دوستان که یه بچه ۱۲ ساله دزد باشه ؟!!! قطعا که باور نمیکنید.
دوست من نه هک بچه بازیه نه هکر میتونه یه بچه باشه. شما فک کنم از نوع Script kiddies باشین ...
پاسخ ها
omid
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ﺧﻮﺑﻪ
Healer
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
حاجی بزار خوش باشه ما هم یکم به اینا بخندیم
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1396/10/24
هیچ هکری به این سادگی خودش رو معرفی نمیکنه ۱۲ ساله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
اری او راست میگوید
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1396/11/04
همتونو هك ميكنم
پاسخ ها
خ
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
انانیموس از هموش بهتره
Healer
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
بیا منو هک کن عمویی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
تو اول بیا ... بزن
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1396/11/07
آره تو خواب میتونی هک کنی
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1396/11/27
سلام به همه اهل دانش وخرد.. بچه های محترم ومهربان برای هک چی برنامه هایی را بخونیم و درچی عرصه ای تجربه حاصل کنیم که بتونیم یه هکر بشیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
شما باید اول توی حوزه شبکه و سیستم عامل تخصص کسب کنید بعد برید سراغ هک و امنیت. هکر از تو لپ لپ در نمیاد
میم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
اگه دوست داری ائل برو زبان برنامه نویس یا بگیر حداقل 3 یا 4 زبان
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1396/11/28
Hi everyone
if you have any question about hacking and if you need any help call me
This is my telegram ID: @amirrzf
I`m an Iranian who lives in Italy
I`m Waiting for you guys
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1396/12/04
درباره ایلیا هاشمی چرا مقاله نمیذارید؟
پاسخ ها
ROJAN
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
درباره کسی که خودش اجازه نمیده مقاله بذار راجعبش چی بذارن؟ الان ایلیا هاشمی داره عشق و حالشو میکنه ت دنبال مقالشی
p4un haCK
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
ilia hashemi aslan dige hacker nist dadash gofte mano hacker nanevisin
کامی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
ایلیا هاشمی هکر نیست. قبلا بوده الان داره رو ناسا کار میکنه
roya
Germany
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
ilia Hashemi kie?
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1396/12/17
باسلام عرض کنم هیچ هکری خودش رو معرفی نمی کنه و فقط احتمالا بهترین دوستش بدون با تشکر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
چرا هکر ها خودشون رو معرفی میکنن اما نمیگن من یه "هکر" ام، به جاش میگن "متخصص امنیت اطلاعات" هستم. چرا ؟ چون که عوام جماعت وقتی اسم هکر رو میشنون تو ذهنشون یه آدم خلافکار رایانه ای مجسم میکنن که متاسفانه اکثر مردم همینطوری هستن. حقیقت اینه که هکر ها آدم های خوبی هستن در واقع اونا هستن که اینترنت رو ساختن
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1397/01/06
من خیلی در زمینه هک علاقه داشتم و از دوازده سالگی شروع به یادگیری کردم اما هنوزم حس میکنم معلوماتم کامل نیست
پاسخ ها
آناموس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ادامه بده
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1397/01/29
سلام دوستان مطمئن باشین ی برنامه نویس برای اینکه بتونه از ی سری اطلاعات محافظت کنه یا ی سری اطلاعات رو بدست بیاره که بهش میگن هکر خیلی سختی میکشه که اگه هدفی مثل بچه بازی هایی که تو بعضی فیلم ها هست باشه نمیتونه تحمل کنه مگه اینکه هدفش بالاتر باشه پس هر کسی برای پز دادن هکر نمیشه...
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1397/01/30
سلام به نظر من هک کار خیلی خوبیه البته ازنوع خوبش پس سعی کنین یادبگیریم
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1397/02/11
گروه امنیت آشیانه و ارتش سایبری ایران رو یادتون رفت
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1397/02/18
با سلام کسی اینستاگرام اصلی ایلیا هاشمی را دارد؟
پاسخ ها
شاید هنوزم راهی هست...
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
اره داداش بیا
ilia.ir
رو تو اینستاگرام بزنی میاره فکر کنم فالووراشم خیلی زیاده مشخصه اولیه
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1397/02/31
بنظرتون گوسیفر کیه؟
United States
13:26 - 1397/03/28
من تقریبا از ۹ ساله گی شوق هکری داشتم ومن قسم میخورم تا ۲۰ ساله گی یک هکر عالی میشوم
مثل. گوسفیر
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1397/04/01
سلام بچه ها ببينيد براى هكر شدن هيچ تضمينى نيس ولى اول بايد شبكه كار كرد بعد سيستم عامل لينوكس و بعد برنامه نويسى كه اونم چند تا زبان داره بعد همه اينا تازه شما وارد هك و امنيت ميشيد براى كلاس ها هم مجتمع فنى تهرانو پيشنهاد ميكنم تو گوگل بزنيد هس
پاسخ ها
Majid
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
برای هکر شدن باید مثل امیر صداقتی بود،جای تعجبه تو این لیستتون اسم امیر هکر گفته نشده،ایشون دانشگاه صنعتی شریف،پناتگون،ایرانسل،،گمرک ترکیه ،رو هک کرد و جز تحت تعقیب ترین افراد خاورمیانه محسوب میشه،ولی اسمی نبردیش ازش.
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/04/22
حیف دیره وگرن میشدم هکر
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1397/04/28
سلام . علاقه ای شدید به هک کردن دارم . استعداد ناچیزی دراین پیشه دارم از شما تقاظا نیشود مرا یاری دهید
پاسخ ها
nothing
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
هیچکاری به سادگی تحقق پیدا نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/05/11
عالی بود ای کاش درباره هک گوشی توضیح میداید یا اینکه برنامه دندروید هنوز هم مورد استفاده هست یا ن
Germany
11:46 - 1397/05/13
جالب بود،ولي نميشه تنهاتوگوگل هک رويادگرفت
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1397/05/24
سلام امیدوارم همشیه لبتان خندون باشد من چگونه می توانم وای فای را با لبتابم هک کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
تو باز حرف زدی ... ما میگیم دارن پنتاگون وناسا رو هک می کنن . تو میگی من وای فایمون هک کنم . تو بیا هکو بکن ...
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1397/06/25
من هکر بد نیستم هکره خوبم
سایت های بزرگ رو نمیتونم هک کنم ولی
کرک میکنم و درآمد میلیونی در هفته دارم
البته داشتم الان کسی جدیدا ازم خرید نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1397/08/05
فقط گروه انانیموس
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1397/08/10
عاشق هک هستم هک کردم اما من به این هک کردنایی کوچیک سرم نمیگره در اینده نچندان دور اسم منو میشنوید محمدرضا ولی اینو بدوند قصد من از هک کردن اینه که ایرانو بدبخت کنم من تو گروه کلا خاکستری م
پاسخ ها
avav
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
یه هکر خوب هیچ وقت تو اجتماع و محیط عمومی هویتش رو فاش نمی کنه
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1397/08/19
یه روزی اسم محمدخفن درهمه جهان نام برده میشه میبینم حالا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
بیا برو تو گونی ...
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1397/08/20
شما فقط می تونید هک رو تایپ کنید 10 سال از زندگیم رو گذاشتم واسه برنامه نویسی و ویروس یابی می دونم هک چیه شما فقط از هک یه تصور فرد نقاب دار رو دارید هنوز خیلی چیزها هست که نمیدوم اونایی هم که دو تا اپلیکیشن هک وای فای دارید و ادعای هکری می کنید و به زور با ضرت و پرت یه وای فای هک میکنید اولا شما هک نمی کنید اون اپ و برنامه نویسش هک می کنه و دوما اگه شما با اپلیکیشنتون وای فای هک می کنید من با کیبورد و دستام گوشی که باهاش هک کردید رو هک می کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
داداش تو زورو ما ....
یاشار
Netherlands
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
فقط از خودت خبر داری... تیشرت آبیت خوشگله
بدون نام
Afghanistan
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
دقیقا بزرگوار
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1397/08/21
مـا هَڪـرا اصلـــا هَڪـر نیستیمــ بـا برنامہ هاـی اینـو اونـ هکـ میکنیمـ میگیمـ هکریمـ ما بـاید خودمونـ برنامہ بنویسیمـ و با برنامہ خودمونـ هکـ کنیمـ اونـ وقتـ یکـ هکـر کاملیمـ موفق باشینـ
France
15:03 - 1397/09/20
هنوز بچه این وقتی بزرگ شدین اسم^_^amin_gamerرو شنیدین بیاین پیشم هک یاد بگیرید
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/09/23
خدایا اینا چین خلق کردی
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/10/29
من معینم.ناسا آمریکا و اسراییل و انگلستان و 20تا وای فای کوچمونو هک کردم.یه روزی اسمو میشنوین نه به اسم معین بلکه به اسم معین......میشنوین.به این بالایی ها میگین هکر من هک کردنو ساختم زمانی که مد نبود.
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1397/12/08
هکر کلاه سیاه عالیه
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1397/12/14
من ب هک و امینت اطلاعات و اینجور چیزا علاقه شدیدی دارم اصن ی حس خاصی بهم میده اما نمیدونم از کجا شروع کنم نمیدونم باید چ چیزایی رو یاد بگیرم لطفا راهنماییم کنید
queenoliver878@gmail.com
پاسخ ها
Healer
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
طرفش نرو بهترین نصیحت
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1398/01/20
زندگی بدون هک خر است
Afghanistan
10:33 - 1398/01/24
بلی منم میتونم یک هکر باشم

توانایی های من در ساخت اپلیکیشن های مختلف و ساخت سافتویر های مختلف میباشد و همچنان در عرصه هکینگ صفحات اجتماعی نظیر ندارم
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/02/12
من میخوام یاد بگیرم کسی هست بلد باشه میتونم تا ماهی 70هزار هم پول بهش بدم چون بابام میگه اخر عاقبت نداره بهم پول نمیده واسه این چیزا اینم که میدم پول تو جیبی خودمه
لطفا توروخدا هرکی بلده بهم یاد بده
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/02/12
من میخوام یاد بگیرم کسی هست بلد باشه میتونم تا ماهی 70هزار هم پول بهش بدم چون بابام میگه اخر عاقبت نداره بهم پول نمیده واسه این چیزا اینم که میدم پول تو جیبی خودمه
لطفا توروخدا هرکی بلده بهم یاد بده
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/02/26
من 13 سالمه فقط تو حوزه هک کار نمیکنم.من از 10 سالگی تدوین فیلم،بازی سازی و.... کار میکردم تغریبا از همه ی زبان های برنامه نویسی یه چیز ریزی میدونم هرچیزی که درمورد کامپیوتر هس رو دوس دارم خیلی بنظرتون من میتونم روسیه درس بخونم؟مثل بعضیا که ادعای هوش بالا میکنم نیستم!خوشم نمیاد ادعا کنم چون میدونم از ما بهترم هس.راستی کسی که هک بلده باید بدونه KALI LINUX چیه نه؟اقایونی که ادع میکنن ابزار هایدرا GTK به چه دردی میخوره؟اگه کسی بتونه بگه یه چیز بلده
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/02/26
من 13 سالمه فقط تو حوزه هک کار نمیکنم.من از 10 سالگی تدوین فیلم،بازی سازی و.... کار میکردم تغریبا از همه ی زبان های برنامه نویسی یه چیز ریزی میدونم هرچیزی که درمورد کامپیوتر هس رو دوس دارم خیلی بنظرتون من میتونم روسیه درس بخونم؟مثل بعضیا که ادعای هوش بالا میکنم نیستم!خوشم نمیاد ادعا کنم چون میدونم از ما بهترم هس.راستی کسی که هک بلده باید بدونه KALI LINUX چیه نه؟اقایونی که ادع میکنن ابزار هایدرا GTK به چه دردی میخوره؟اگه کسی بتونه بگه یه چیز بلده
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1398/02/26
امیدوارم همه به آرزوشون برسن. آرزوم خیلی بزرگه ولی سعی میکنم بهش برسم.شاید همه چیز درس خوندن تو کشورای دیگه نباشه!شاید بیشتر باید خودمون یاد بگیریم.آرزوی من اینه که همه بشناسنم!بتونم کاری کنم که مردم منو دوست داشته باشن.و بهم بگن واقعا تو لاتیق اسم (HACKER)هستی!چون شاید حتی ایلیا هاشمی هم نتونه بگ من هکرم هکر بودن به هک سایت و سرور نیست کسی ک هکره باید از همه نظر برتر باشع وگرنه هرکی داره مطلبی میزاره هکره چون داره با فناوری کار میکنه.موفق باشین.
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/02/31
من عاشق هک حساب بانکی دیگران هستم و عاشق رد پا نگذاشتن از خود دم .
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/02/31
من عاشق هک حساب بانکی دیگران هستم و عاشق رد پا نگذاشتن از خود دم .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
منم عاشق تو ام
یاشار
Netherlands
۰۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
دیگه چه آرزویی داری عزیزکم؟!!!!
Netherlands
05:13 - 1398/04/21
هکر کلاه صورتی کبود!!
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1398/04/24
دوستان عزیز منم دوازده سالمه هکر نیستم ولی به سی و سی پلاس پلاس کاملا مصلط هستم و ویروس مینویسم
Iran, Islamic Republic of
06:33 - 1398/06/29
بیا برو تو گونی احمق. شما اسم ما هکر ها را بدنام کردین یه جوری میگه کالی لینوکس انگار تاحالا باش ناسا را هک کرده فقط اسمش را شنیدی
اگه منو میشناختی پاهام را لیس میزدی بچه
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1398/06/31
با سلام من یک هکر هستم تا حالا خیلی از حساب های بانکی رو هک کردم و یه بار به 5 سال حبس محکوم شدم از اون موقع آزاد شدنم تو فکرم هست کامپیوتر های سپاه رو هک کنم اونایی که دوست دارن هکر شن بیان به آیدی تلگرام @doktor09876 بیاید
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/07/14
سلام
المان ولی من هکرم وارد خاک خوند نیاکانت
بازیه ....
من نه بابا هکره
بابا نه منحر به عالمه
......
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/08/03
هک چیه!
پاسخ ها
01101001010101
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
داداش میخوای نکن کنم بفهمی هک یعنی چی؟ تا تو بخوای به پلیس فتا بگی من گوشیمو ترکوندم
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1398/08/24
داداش میخوای بگو نکن کنم بفهمی هک یعنی چی؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
سلام دوست ها ی نازم
United States
21:19 - 1398/09/20
دوست هـای نازم خیلی دوست تان دارم نظر های همه تون را خواندم بسیار زیبا بودند ، وها همه شما دوست های نازم یه چیزی هستیند که تمام مردم دنیا در مورد تان اشتباه فکر میڪنند ،وها اگر شمـا یه چیـزی نمیبودید حالا در این جا چــه میکردید ،ویا چـرا نظر می دادیند ، هکری خیلی یه فکر وهوش بالا میخواهد که همه ما داریم . سپاس از تک تک تان دوست های نازم آرزوی منم هکری است اما نمیدانم از کجا،در ڪجا،وچقسم شــروع ڪنم لطفن دوست های نازم نظر تون قابل قدر است...!
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1398/10/01
به نظرتون انقد هکر ها بیکارن که بیان تو سایت کامنت بزارن؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/10/22
من عاشق این کارم و علاقه دارم بهش رشتمم کامپیوتر هست از کجا باید شروع کنم نمیدونم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج