منصوریان: شانس ما و الاهلی 50 درصد است
۲۴۴۶۵۵
۲۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
۱۶۴۷۱
سرمربی تیم فوتبال نفت ایران می‌گوید پیروز مصاف فردا شب، قهرمان آسیا خواهد شد.
خبرگزاری ایسنا: علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال الاهلی امارات و نفت تهران، گفت: ما می‌دانیم بازی خیلی سختی را پیش‌رو داریم. نیمی از راه صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در تهران از دست دادیم و نمی‌خواهیم فردا شانس‌مان را برای رسیدن به نیمه نهایی این مسابقات از دست دهیم.

وی افزود: بازیکنان ما برای بازی فردا از نظر بدنی و همچنین روحی و روانی خیلی آماده هستند. ضمن اینکه ما در بازی فردا تنها نیستیم و هواداران ایرانی به کمک ما خواهند آمد. من مطمئنم هر یک از دو تیم نفت و الاهلی که بتواند از این مرحله صعود کند، در آسیا قهرمان خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت ایران خاطرنشان کرد: در مرحله قبل ما شرایط مشابهی مقابل الاهلی عربستان داشتیم و توانستیم در شرایطی سخت از گروه خود صعود کنیم. ما می‌دانیم با شرایط فعلی کار سختی مقابل الاهلی در دبی داریم، اما خیلی امیدواریم ساعت 23 فردا خوشحال باشیم و صعودمان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را جشن بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر شانس صعود برای تیم خود قائل هستید، گفت: از نظر من هر دو تیم 50 درصد شانس صعود دارند.

منصوریان در پاسخ به این پرسش که با توجه به نتایجی که تیم نفت در لیگ ایران گرفته آیا نگران نتیجه بازی فردا نیستید، اظهار کرد: به هیچ‌وجه نگران نتیجه بازی فردا نیستم، چون من هم در تیم ملی ایران بازی کرده‌ام و هم تجربه بازی در اروپا را دارم، بنابراین چنین مسائلی برای من عادی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج