محاکمه دوباره داماد اسیدپاش
۲۵۲۴۷۰
۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۳
۳۳۵۵۲
عامل اسیدپاشی به همسر و مادرزن در ملارد کرج محاکمه شد و ادعای بی‌گناهی کرد.
روزنامه ایران: عامل اسیدپاشی به همسر و مادرزن در ملارد کرج محاکمه شد و ادعای بی‌گناهی کرد.

پرونده این داماد کینه‌جو وقتی در دادگستری شهر ملارد به پرداخت دیه و دو سال زندان محکوم شد، با اعتراض همسر و مادرزنش در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.

ساعت 9 صبح یکشنبه 12 آبان ماه سال 92 لیلا وقتی همراه مادرش با نام صغری به شهرداری سرآسیاب ملارد رفت، علی را پیش‌روی خود دید که با عصبانیت به سمت آنان حمله‌ور شد و اقدام به اسیدپاشی کرد.

صورت لیلا در این اسیدپاشی در امان ماند اما دو دستش، گوش و سمت چپ بدنش در این جنایت اسیدی سوخت و مادرش نیز از ناحیه دو پا تحت درمان قرار گرفت. علی تحت تعقیب قضایی قرار گرفت تا اینکه در نخستین مرحله دادگاهی با حکم سبکی مواجه شد و لیلا و مادرش به این رأی اعتراض کردند و خواستند اسیدپاش به مجازات واقعی برسد.

بدین‌ترتیب پرونده این اسیدپاشی پیش‌روی قاضی اصغرزاده و دو قاضی مستشار قرار گرفت و علی صبح دیروز در جایگاه متهمان ادعا کرد اسیدپاشی نکرده و وقتی با لیلا و مادرش مواجه شده که ظرف اسیدی در دست داشتند، از ترس آنها را هل داده و اسید به روی خود این مادر و دختر ریخته است. بنابر این گزارش، لیلا و مادرش در جلسه دادگاه خواستار اشد مجازات علی شدند و حکم این پرونده اسیدپاشی بزودی صادر خواهد شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1394/07/16
باید اعدام بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج