حیدری: با نوروزی برای خودم تبلیغ نمی‌کنم
۲۵۳۶۸۰
۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۸
۹۷۰۲
کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که هدفش از برگزاری دیداری دوستانه برای مهاجم فقید این تیم بحث تبلیغاتی نبوده است.
خبرگزاری تسنیم: سپهر حیدری در خصوص اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده‌اند هیچ‌کدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم فردا (دوشنبه) در دیدار یادبود هادی نوروزی بین تیم‌های یاران هادی و هنرمندان شرکت نمی‌کنند، چون بدون هماهنگی باشگاه پرسپولیس از آنها برای این بازی دعوت شده است، گفت: نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را می‌زنند. آقایان به من به عنوان یکی از مسئولان برگزاری این بازی قول دادند که حتماً در بازی شرکت می‌کنند، اما حالا زیر قول‌شان زده‌اند. مسلماً فردا هر کسی که به ورزشگاه دستگری بیاید نشان می‌دهد هادی را دوست دارد.

«من با احترام از پرسپولیسی‌ها و دیگران دعوت کردم و وظیفه‌ام بود که این کار را انجام دهم»، وی با بیان این جمله ادامه داد: ما خیلی صاف و ساده می‌خواهیم چنین بازی را برگزار کنیم، اما دوستان طور دیگری با مسئله برخورد می‌کنند. من 40 نفر را برای این حضور در بازی دعوت کرده‌ام که فکر می‌کنم، حداقل 25 نفر فردا به میدان بروند. همین قدر برای من کافی است.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: من نباید با روابط عمومی باشگاه در این خصوص هماهنگ می‌کردم. پنج روز پیش به محل تمرین پرسپولیس رفتم و با خوردبین و باقری در این خصوص صحبت کردم. حتی قرار شد که تمرین روز دوشنبه پرسپولیس صبح برگزار شود تا پرسپولیسی‌ها برای بازی بعدازظهر مشکلی نداشته باشند، اما حالا چیز دیگری می‌گویند. البته حضور کریم باقری و محمود خوردبین در این بازی قطعی است و قرار شده امروز هم با برانکو صحبت کنند.

حیدری تصریح کرد: خیلی جالب است که مظلومی و استقلالی‌ها تمرین فردای خود را طوری برنامه‌ریزی کرده‌اند که بتوانند به بازی برسند، اما پرسپولیسی‌ها طور دیگری برخورد می‌کنند.

وی در خصوص اینکه خیلی‌‌ها گفته‌اند برگزاری این بازی توسط سپهر حیدری به خاطر تبلیغ آکادمی فوتبالش است، گفت: برگزاری این بازی چه ربطی به آکادمی فوتبال من دارد؟! نوروزی هم‌بازی من بوده و من برای برگزاری این بازی از خانواده او مشورت گرفته‌ام. حالا چه تبلیغی در کار است؟!‌ فقط این را می‌گویم که آنهایی که فردا برای بازی به دستگردی نمی‌آیند از ته دل نوروزی را دوست ندارند. امیدوارم آنها کاری کنند تا روح نوروزی شاد شود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: این مصاحبه‌ها و اظهارنظرها از احمدرضا عابدزاده شروع شد و پس از او دیگران مصاحبه کردند که نمی‌دانم دلیل آن چیست؟ به هر حال بازهم به معرفت نکونام، رحمتی و استقلالی‌ها که می‌خواهند بیایند، اما پرسپولیسی‌ها در بازی فردا شرکت نمی‌کنند. حالا فهمیدم خیلی‌ها که می‌گویند هادی را دوست دارند از ته دل نمی‌گویند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج